Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Divan Residence G Plus’la Güneşli’de!
Divan Residence G Plus’la Güneşli’de!

Mar Yapı Divan’la anlaştı, ilk Divan Residence G Plus’la Güneşli’de!
Mar Yapı’nın Güneşli’de hayata geçirdiği G Plus projesinin ikinci etabında yapılacak olan rezidans ve otelin işletmesi Divan Grubu tarafından gerçekleştirilecek. Divan Grubu’nun ilk rezidansının yükseleceği G Plus projesi, güvenlik, estetik ve hizmet kalitesiyle Güneşli’de fark yaratacak!
 

İstanbul’da inşaat piyasasının yükselen değeri Güneşli, birbirinden şık ve kaliteli projelerle renklenmeye devam ediyor. Bölgede birbiri ardına yükselen rezidans ve oteller, estetik ve güvenliğin yanı sıra sundukları hizmet kalitesiyle farklılaşma yoluna gidiyor.  Mar Yapı tarafından Güneşli’de inşaatı devam eden G Plus projesinin ikinci etabında yer alan rezidans ve otelin işletmesi Divan Grubu tarafından yapılacak. Güneşli’de karma bir proje olarak hayata geçirilen G Plus, ikinci etabında inşa edilecek otel ve rezidans bölgeye yeni bir soluk getirecek.

Mar Yapı güvencesi,  Divan konforu
Toplam 3 etaptan oluşan G Plus’ın ikinci etabında otel konseptini projeye katmaya karar verdiklerini söyleyen Münir Özkök, “Gerek havalimanı, gerek ana yolları yakınlığı itibariyle çok özel bir lokasyon olan Güneşli, otel işletmecilerinin yoğun ilgi gösterdiği bir bölge. Yerli ve yabancı çok sayıda otel zincirinden teklifler geldi. Biz de, projemizin Mar Yapı imzasına yakışan bir otel ile daha da zenginleşeceğine, bölgenin önemli bir ihtiyacına cevap vereceğine ikna olduk. Yaptığımız görüşmelerin sonucunda Türk otelciliğinde, saygınlığı ve hizmet kalitesiyle bir ekol yaratan Divan Grubu ile anlaştık” dedi.


Proje kapsamında Divan Grubu’nun aynı zamanda bir ilke de imza atacağını dile getiren Münir Özkök, “Projemizin ikinci etabında yer alan ikinci kulenin sakinleri, Divan Grubu’nun hizmet kalitesini, ev konforunda yaşama fırsatı bulacak. Türkiye’nin ilk Divan Residence’ı, G Plus’ta hayat bulacak. G Plus, yapılacak otel ve rezidans üniteleri ile dinamizm kazanacak. Konut sahiplerinin yatırımlarındaki değer artışı daha da belirgin bir hale gelecek” diye konuştu.

Divan’dan bir ilk
Divan Grubu’nun ilk kez G Plus projesi ile rezidans hizmeti vermeye başlayacağını dile getiren Divan Grubu CEO'su Marcos Bekhit, “Türkiye’nin ilk yerli sermayeli otel zinciri ve yarım asırlık otelcilik ekolü Divan Grubu olarak, rezidans projelerimizle yeni bir sektöre adım atmanın heyecanı içerisindeyiz. Üyesi olduğumuz Koç Grubu’yla ve ‘Divan’  

markasıyla özdeşleşmiş üstün hizmet kalitesini, artık yalnızca otellerimizde konaklayan misafirlerimize değil, işletmeciliğini yürüteceğimiz rezidanslarda kalıcı olarak ağırlayacağımız konuklarımıza da sunmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

İstanbul’un, yeni çağın yaşam koşullarına en iyi şekilde adapte edilmiş rezidanslara olan ihtiyacını göz önüne alarak G Plus projesinde böyle bir adım atmaya karar verdiklerini dile getiren Bekhit, “Kentin en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Güneşli’ye yeni bir soluk kazandıracağına inandığımız G Plus projesi ile rezidans işletmeciliği alanında ilk adımımızı atıyoruz. Aynı projede,  bir AVM arkadı ve yine bizler tarafından işletilecek, iş için sık seyahat eden misafirleri hedeflediğimiz bir iş ve şehir oteli de yer alıyor.  Divan Grubu olarak; gayrimenkul sektöründe kendini kanıtlamış ve birçok başarıya imza atmış Mar Yapı gibi saygın bir firmayla ilk projemizi gerçekleştirmekten ötürü duyduğumuz mutluluğu da ayrıca belirtmek isterim” diye konuştu.

Konutların m2 fiyatı 3.900 TL’den başlıyor
Bugün itibariyle satışına başladıkları G Plus ikinci etabında, Divan Residence, otel ve bir Alışveriş Arkadı’nın yer aldığını söyleyen Münir Özkök, “G Plus projesinin ilk etabının anahtar teslim tarihini geçen yıl Aralık 2012 olarak açıklamıştık. Ancak yüzde 85’i satılan konutlarımız çok kısa sürede yatırımcısına yüze 40 oranında kar sağlamakla kalmadı, inşaatının yüzde 80’i bitti. Anahtar teslimlerimizi planlanan tarihten önce gerçekleştirebileceğimizi öngörüyoruz” diye konuştu.

1+1 ve 2+1 seçeneklerinin yer aldığı 282 rezidansın bulunduğu Divan Residence’ta,  rezidans kullanıcılarının evlerinde otel konforuna sahip olma ayrıcalığını yaşayacaklarını söyleyen Münir Özkök, Güneşli bölgesinde fark yaratacak olan projenin ikinci etabında konutların metrekare fiyatının 3.900 TL’den başladığını açıkladı.

Projeleri tasarlarken gayrimenkul alanında uzman kadrolar ile çalıştıklarını ve mimari projelerin ilk aşamasından itibaren tüketici beklentilerine cevap verecek şekilde nitelikli yaşam alanları tasarladıklarını söyleyen Münir Özkök; “Günlük yaşamın yoğunluğu içerisinde insanların trafik derdinden kurtulmak ve şehrin içinde konforlu bir yaşam istediklerini tespit ettik.  İstanbul gibi bir metropolde insanların trafiğe girmeden evlerinde her türlü sosyal olanağa ulaşabilme ayrıcalığına sahip olmaları için, G Plus projesinde sosyal yaşam alanlarına oldukça geniş yer verdik” dedi.  950 araçlık kapalı, 120 araçlık açık otopark kapasitesi, yüzme havuzu, Fin hamamı, sauna,  fitness, spa ve farklı fonksiyonlar içeren sağlık kulüplerinin de yer aldığı G Plus, bölgenin en yoğun talep gören projesi olarak dikkat çekiyor. Habertürk
 

28.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Mar Yapı Divan anlaştı , Mar Yapı , Mar Yapı projeleri , Mar Yapı kampanyası , Mar Yapı yeni rezidence konut projeleri , G Plus projesi , Güneşli konut rezidence projesleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök: “Emlakta değeri arsa değil bina belirler”...

Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök: “Emlakta değeri arsa değil bina belirler”...

Emlakta Değeri Hangi Kriter Belirliyor? Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök: “Emlakta değeri arsa değil bina belirler”...Konutlarda uygulanacak Kdv oranının, arsa metrekaresi üzerinden hesaplanmasına ilişkin yapılan düzenlemenin, emlak sektöründe kaliteli projelerin sayısını düşüreceği endişesini dile getiren Münir Özkök, "Maliyeti düşürmek için kaliteli üretimden uzaklaşılacak. Nitelikli projelerin sayısı azalacak. Kentsel dönüşüm düşlerimiz bu kararın etkisi ile hedeflediğimiz beklentinin altında kalacak." Dedi.

2012 nasıl geçti? Yeni yıl neler getirecek?:

2012 nasıl geçti? Yeni yıl neler getirecek?:

2012'de kentsel dönüşüm, mütekabiliyet ve 2B konularında beklediği düzenlemelere kavuşan inşaat sektörü, yılın ilk 9 ayı büyümesiyüzde 1'e kadar gerilediği halde 2013 için umutlu. Türkiye'nin kredi notunun artması, faiz oranlarının düşmesi ve buna bağlı olarak bankaların konut kredilerine yansıttıkları konut kredi oranlarının düşük olması sektöre hareket getirdi. Piyasalardaki canlanmayı öngören sektör temsilcileri de yılın son aylarında yeni projelerini ard arada satışa çıkararak harekete geçti.

5 dalda 8 ödül alarak tarihi bir rekor kıran ELİT GRAND PALAS 3 dalda Avrupa'yı en iyi proje olarak temsil edecek.

5 dalda 8 ödül alarak tarihi bir rekor kıran ELİT GRAND PALAS 3 dalda Avrupa'yı en iyi proje olarak temsil edecek.

5 dalda 8 ödül alarak tarihi bir rekor kıran ELİT GRAND PALAS 3 dalda Avrupa'yı en iyi proje olarak temsil edecek. Avrupanın en prestijli ödülü olarak gösterilen ve Türkiye de Avrupa gayrimenkul Oscarları olarak bilinen European Property Awards da tam 5 dalda 8 ödül alarak tarihi bir rekor kıran ELİT GRAND PALAS 3 dalda Avrupa'yı en iyi proje olarak temsil edecek. Bugüne kadar tek seferde en çok ödül alan türk firması ünvanını alan Delmar Yapı'nın Elit Grand Palas projesi Avrupa da en çok ödül alan konut projesi seçilerek

Mar Yapı Güneşli G Plus projesinin ilk etabında yer alan konutların tamamı ssatıldı

 Mar Yapı  Güneşli G Plus projesinin ilk etabında yer alan konutların tamamı ssatıldı

Mar Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen G Plus projesinin ilk etabında yer alan konutların satışı tamamlandı. Satışına Mart 2011’in sonunda başlanan ve beş günde yüzde 85’nin satıldığı birinci etapta yer alan konutların tamamı Ocak ayı itibariyle satıldı. İlk kulenin inşaatında da üretimin büyük bir bölümünü tamamlayan Mar Yapı, ikinci kulenin de inşaatına başladı. Aralık 2011’de temeli atılan ikinci kule için Mart ayının sonunda satışa çıkılması planlanıyor.

YENİ YILDA KALİTELİ KONUT ÜRETEN KAZANACAK

YENİ YILDA KALİTELİ KONUT ÜRETEN KAZANACAK

inşaat sektörü 2012 hazırlıklarını da tamamladı. Birçok firma 2012'nin ilk ayından itibaren yeni projelerini birbiri ardına açıklayacak. Bunun için altyapı çalışmaları şimdiden neredeyse tamamlandı. Ancak 2012 yılı sektör temsilcilerin hemen hepsi için hızın kesildiği bir yıl olacak. 2011 yılında 5-4 proje hayata geçiren inşaat firmaları...

Münir ÖZKÖK, 2012 yılı Konut üreticileri arasında rekabetin kızışacağı bir yıl olacak.

Münir ÖZKÖK, 2012 yılı Konut üreticileri arasında  rekabetin kızışacağı bir yıl olacak.

Mar Yapı yeni yıla iki projeyle girecek Mar Yapı 2012 yılı planlarını tamamladı. Şirket, Güneşli'ye ve Basın Ekspres'e konut projeleri yapacak. Mar Yapı yeni yıla iki projeyle girecek Güneşli dışına da çıkmayı hedefleyen şirket, Haliç ve Bomonti'ye göz koydu. Buralarda arazi görüşmeleri başladı. Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök sektörde hedef büyüttü. Bugüne kadar inşaat sektöründe eski olmasına rağmen Maryapı

2012'de gayrimenkul sektörü %10-20 daralır, mütekabiliyet çıkarsa ballı kaymak olur

2012'de gayrimenkul sektörü %10-20 daralır, mütekabiliyet çıkarsa ballı kaymak olur

2012'de gayrimenkul sektörü %10-20 daralır, mütekabiliyet çıkarsa ballı kaymak olur, Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, 2012'de gayrimenkul sektöründe yüzde 10 ila 20 arasında daralma bekliyor. Türk tüketicinin 'temkinli' sürece girdiğini vurgulayan Özkök, 'İstanbul, Arapların Paris'i oldu. Mütekabiliyet daralan sektöre ballı kaymak olur' dedi, Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, kredi

Elit Grand Palas, Bir tutkudur görkemli saraylarda yaşama isteği

Elit Grand Palas, Bir tutkudur görkemli saraylarda yaşama isteği

Elit Grand Palas, Bir tutkudur görkemli saraylarda yaşama isteği, Delmar Yapı’nın Kurtköy'de yapımına başladığı Elit Grand Palas projesi hızla yükeseliyor. Elit Grand Palas'ta Daireler 148 bin TL den Başlayan Fiyatlarla, 30 ay Sıfır faizle projede daireler Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen klasik Türk mimarisinin görkemli eserlerinden ilham alınarak tasarlanan, Elit Grand Palas Tutkuların Gerçeğe

15 Adet Kurtköy Konut Projesini Sizler İçin Araştırdık.

15 Adet Kurtköy Konut Projesini Sizler İçin Araştırdık.

Kurtköy’de konut projeleri Dumankaya cadde, Dumankaya flex, Delmar yapı Elit Grand Palas,Yarbay yapı by Vista, Emay İnşaat Kentplus Newport, Ataman karina, Osmanlı Yapı Huzur Sitesi,Kurtköy Viaport Houses Suites, Kurtköy Still İstanbul Comfort, Marmara Royal Residence, Fors Yapı Yelken Plaza, Ags Grup Gözde Sitesi, Üçgen İnşaat Orhanlı Konutları,Kurtköy LOCA EVLERİ, MutluTürk İnşaat Kurtköy Mutlutown

Delmar Yapı Bayramda Satış Ofisine Gelecek Müşterisine Özel Hizmet

Delmar Yapı Bayramda Satış Ofisine Gelecek Müşterisine Özel Hizmet

İstanbul un En Fazla Değer Kazanan Kurtköyde Delmar Yapı Kurtköy Projesi Elit Grand Palas Satış Ofisi Bayramda Açık. Hava Alanından Gelecek Müşterilerine Özel Hizmet Sunan Delmar Yapı Bayramda Satış Ofisine Gelecek Müşterisine Özel Hizmet Sunuyor.Türkiye'nin En Görkemli Yaşam ve Yatırım Projesi: Elit

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :