Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Emaar'ın Türkiye' Toskana Vadisi Projesi ile İtalya'yı İstanbul'a taşıdılar!
Emaar'ın Türkiye' Toskana Vadisi Projesi ile İtalya'yı İstanbul'a taşıdılar!

İtalya'yı İstanbul'a taşıdılar!

Toskana Vadisi Projesi, 12 farklı tipte toplam 524 lüks villa, ikiz villa ve bahçeli ve teraslı Toskana villa dairelerinden oluşuyor.

Emaar'ın Türkiye'deki ilk projesi olan ve İstanbul, Büyükçekmece Göl Vadisi'nde doğayla modern hayatın buluştuğu kusursuz bir yaşam sunan 1, 7 milyon m2'lik geniş bir alanda gerçekleştirilen Toskana Vadisi Projesi, 12 farklı tipte toplam 524 lüks villa, ikiz villa ve bahçeli ve teraslı Toskana villa dairelerinden oluşuyor.

Ortak sosyal alanların ve bahçelerin toplam 1 milyon 274 bin m2 olduğu Türkiye'nin en büyük lüks konut projelerinden biri olan Toskana Vadisi'nde, şehir konforunu doğayla iç içe yaşatacak imkânlar, şehrin kargaşasından arınmış olarak sunuluyor.

Emaar Türkiye'nin bölgede yaptığı yatırımlar sonucu, bölgenin değerinin artmasıyla, proje her geçen gün hem yaşamak hem de yatırım anlamında daha değerli bir hale geliyor. Aslında Toskana Vadisi, bölgenin en büyük Spor ve Yaşam Kulübü "Dolce Vita" ve 2012 baharında faaliyete geçecek olan yaklaşık 3700 m2 ile 16 mağazaya sahip Toskana Çarşısı, geniş yeşil alanları ve diğer sosyal olanaklarıyla bir konut projesi olmanın ötesinde başlı başına yıl boyunca Akdenizli bir yaşam sunuyor.

Sakinleri için güvenli bir yaşam alanı sunan Toskana Vadisi'nde toplam 4 fazda524 konut bulunuyor. Konutların büyüklükleri 149 m2 ile 940 m2 arasında değişiklik gösteriyor. Projede lüks villa, ikiz villa, bahçeli ve teraslı villa daireler bulunuyor. Projede satışı devam eden deprem sertifikasına sahip1. Faz villa fiyatları 827 bin dolarla 2 milyon 220 bin dolar arasında değişiyor.

İnşaata Eylül 2007'de başlanan projedeki ilk faz anahtar teslimi 2009 yılında gerçekleşti. İkinci faz inşaatına ise Eylül 2010'da başlandı. İkinci faz unitelerinin teslimleri başladı.

Toskana Vadisi 2. fazında villaların yanı sıra, Toskana mimarisi ile tasarlanmış, göl manzaralı, 2 kat üzerinde 4 daireden oluşan daha küçük metrekareli ikiz villalar ile bahçeli ve teraslı Toskana villa daireleri bulunuyor.

Toskana Vadisi'nin ikinci fazında yer alan deniz ve göl manzaralı ikiz villalar yemek odası ve galerili salon, ebeveyn suiti, 2 banyolu yatak odası olmak üzere toplam 4 yatak odası, hizmetli ve çamaşır bölümü, mutfak, kiler ve teras bölümlerinden oluşuyor.

Villa daireler ise salon ve yemek odası, ebeveyn suiti, 2 adedi banyolu yatak odası olmak üzere toplam 4 yatak odası, hizmetli ve çamaşır bölümü, mutfak, teras ve depo bölümlerinden oluşuyor.

Projede her daireye özel açık otopark da bulunuyor. %1 KDV ile satılan ikinci fazdaki konutlar 528 bin dolarla 790 bin dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

TOSKANA VADİSİNDE YAŞAM

Toskana Vadisi, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi'nin eşsiz manzarasından olabildiğince yararlanarak oluşturulan ve ortak açık alanlara açılan sokaklarıyla, yaşayanların kendilerini Akdenizli sıcak bir hayatın içinde hissedileceği şekilde düzenlendi. Ortak yeşil alanlara açılan sokaklar, komşuluk ilişkilerini güçlendirirken, sakinlerin buluşma ve sosyalleşme noktaları olabilecek sosyal mekânlar yaratıldı.

Toskana Vadisi, İtalya'nın Toskana bölgesinden esinlenen doğal dokusu ile çok farklı bir yaşam deneyimi için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Toskana'nın estetik dünyasını oluşturan bütün rafine ayrıntılar Toskana Vadisi'nde bir araya geliyor. Mimarisini oluşturan formlar ve kendisine has unsurlar, yükseltilmiş girişlerde, kepenklerde ve şöminelerde kendini gösteriyor.

Toskana Vadisi'nde, Toskana bölgesini temsil eden kalem selvi, Toskana palmiyesi ve fıstık çamı ağaçları ile harmanlanan zeytin ağaçları proje peyzajının ana unsurlarını oluşturuyor. Toskana Vadisi'nin peyzaj mimarisi ise profesyonel bir ekip tarafından, İtalya'nın Toskana Bölgesi gezilip, ilham alınarak oluşturuldu. Projede kullanılan bitki ve ağaçlar dünyanın bir numaralı tedarikçisi Vannucci Piante firmasından proje aşamasında sipariş edildi.

Birinci faz ev teslimleri yapılırken 40 tır bitki ana yolları ve ortak alanlı süslemek üzere yerleştirildi. Bahçeler ve ortak alanların, proje büyüklüğünün %75'ini oluşturduğu Toskana Vadisi, bu özelliği ile şehir konforunu doğayla iç içe yaşamak isteyenler için ideal bir yaşam alanı sunuyor. Göl manzaralı seyir terasları, ortak alanları, içinde koşu ve yürüyüş parkurlarının da yer aldığı 2 km uzunluğundaki Park Verde ile Toskana Vadisi doğa ile bütünleşiyor.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR TOSKANA MİMARİSİYLE BULUŞUYOR

"Toskana Vadisi" mimarisini yaşayan bir evde görmek isteyenler için, Ralph Lauren, Baker, Minotti, Casa Milano gibi markaların ürünleri ile özenle hazırlanan model evleri ziyaret etmek mümkün.

Toskana Vadisi; Atatürk Havaalanı'na 20, şehir merkezine ise 50 dakika mesafede bulunuyor... internethaber.com

29.03.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Emaar Türkiye , Toskana Vadisi Projesi , Toskana villa daire , Emaar Türkiye konut villa projeleri , Emaar Türkiye yeni konut projeleri , Toskana Vadisi , Büyükçekmece Gölü , Marmara Denizi , kalem selvi , Toskana Vadisi Atatürk Havaalanı


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Emaar Türkiye, yeni KDV düzenlemesinden etkilenmeden satışlarını sürdürüyoR

 Emaar Türkiye, yeni KDV düzenlemesinden etkilenmeden satışlarını sürdürüyoR

İstanbul’da iki projeyi birden yürüten Emaar Türkiye, yeni KDV düzenlemesinden etkilenmeden satışlarını sürdürüyor. Yapı ruhsatları Ocak 2013'ten alındığı için KDV uygulamalarındaki değişiklikten etkilenmediklerini belirten Emaar Türkiye CEO'su Ozan Balaban, "Yaşamın başladığı Toskana Vadisi de, yapımına henüz bu yıl başladığımız Emaar Square da büyük ilgi görüyor" dedi. Emaar Türkiye CEO'su Ozan Balaban, her iki projede de yapı ruhsatı Ocak 2013 tarihinden önce alındığı için, 150 metrekareye kadar olan konutlar yüzde 1 KDV

Emaar Square 234 Bin Dolardan Başlıyor

Emaar Square 234 Bin Dolardan Başlıyor

Emaar Square 234 Bin Dolardan Başlıyor,Emaar Türkiye imzasıyla inşa edilen Emaar Square, toplam 1,000 konuttan meydana geliyor. Emaar Square 234 bin 888 dolardan başlıyor.Konut, Alışveriş Merkezi, Otel ve Ofis konseptlerini bünyesinde barındıran Emaar Square, Çamlıca'da konumlandırılıyor. 66 dönüm arsa üzerine kurulan Emaar Square, 2,3 milyar dolarlık bir proje.Emaar Square'destüdyolar 234 bin 888 dolar ile 243 bin 888 dolar,1+1 daireler 331 bin 888 lira ile 475 bin 888 dolar,

EMAAR TÜRKİYE'NİN ÇAMLICA'DAKİ PROJESİ "EMAAR SQUARE" SATIŞA SUNULDU!

EMAAR TÜRKİYE'NİN ÇAMLICA'DAKİ PROJESİ

Dünyanın önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan Emaar Properties PJSC’nin ülke iştiraki olan Emaar Türkiye, İstanbul Çamlıca’da 66 dönüm alana yayılmış karma projesi “Emaar Square”deki evlerin satışını, basına yaptığı lansmanla birlikte resmen başlattı. 25 Aralık 2012 tarihinde Emaar’ın satış ofisinde piyasaya arz edilen konutlar, Emaar Square sakinlerine farklı yaşam deneyimi sunacak şekilde projelendiriliyor.

Emaar’dan Çamlıca’da 15 bin kişilik kasaba

Emaar’dan Çamlıca’da 15 bin kişilik kasaba

Emaar’dan Çamlıca’da 15 bin kişilik kasaba Toskana Vadisi ile Türkiye’ye giren Dubaili Emaar, Türkiye’deki ikinci yatırımına Çamlıca’da start verdi. Eylülde satışların başlayacağı projede metrekare fiyatları 3 bin 500 - 4 bin dolar olacak. Proje kapsamında 15 bin kişilik bir kasaba kurulacak. Dubai’nin en büyük gayrimenkul şirketi Emaar, Toskana vadisi projesiyle girdiği Türkiye pazarındaki en büyük projesinin lansmanını eylülde yapmaya hazırlanıyor. Çamlıca’da 430 milyon dolara aldığı

Yeni metro hattının konut projeleri

Yeni metro hattının konut projeleri

Yeni metro hattının konut projeleri Anadolu Yakası'nda inşaatına başlanan Üsküdar-Çekmeköy metro hattı, Burhaniye Mahallesi ile Bulgurlu-Libadiye arasında kalan bölgeyi ihya edecek. Bölgede şimdiden yeni projeler yükselmeye başladı. Anadolu Yakası'nda inşaatına başlanan Üsküdar-Çekmeköy metro hattı, Burhaniye Mahallesi ile Bulgurlu-Libadiye arasında kalan bölgeyi ihya edecek. Bölgede şimdiden yeni projeler yükselmeye başladı. Yeni projeler, yeni metro hattıyla birlikte yıldızı parlayan ve Marmaray istasyonu

Büyük şehre büyük projeler yakışır "Emaar Türkiye Yeni İstanbul Projesi"

Büyük şehre büyük projeler yakışır

Türk gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Toskana Vadisi’nin bize kazandırdığı itici güçle, şimdi İstanbul’a bir dünya projesi armağan etmeye hazırlanıyoruz. Çamlıca’da hayata geçecek olan ikinci yatırımımız için dünyaca ünlü mimarlarla çalışarak projenin hazırlıklarına tüm hızımızla devam ediyoruz. Dünya çapında seçkin bir yaşam alanı olacak olan ikinci projemiz, İstanbul’un merkezi bir bölgesi olan Çamlıca’da, 66 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Konut, alışveriş merkezi, otel, ofis ve rezidansların bir arada bulunacağı şekilde çok amaçlı olarak tasarlanan projenin çıkış noktasını dünyada örnekleri görülen, bulunduğu şehir ile özdeşleşen, şehrin tüm dünyada tanınmasını sağlayan yapılar oluşturuyor.

TOSKANA VADİSİ'NDE HAYALİNİZ HAYATINIZ OLUYOR

TOSKANA VADİSİ'NDE HAYALİNİZ HAYATINIZ OLUYOR

EMAAR 'dan Toskana Vadisi 'de HAYALİNİZ HAYATINIZ OLUYOR Dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketi EMAAR, tüm vizyonunu ve uzmanlığını Türkiye’nin güzel geleceğinde yer alacak ilk projesi Toskana Vadisi ile İstanbul’a, doğayla modern hayatın kaynaştığı kusursuz bir yaşama taşıdı...İlk fazı tamamlanan ve sakinlerinin eşsiz bir yaşam sürdüğü Toskana Vadisi’nde, şehrin konforunu doğayla...

Toskana Vadisi Büyükçekmece de

Toskana Vadisi Büyükçekmece de

Büyük Çekmece Toskana Vadisinde İlk etapta yer alan 174 konut, henüz proje aşamasındayken satıldı. 95-840 metrekare arasında değişen büyüklükteki konutlar, 800 milyon dolar ile 3 milyar dolar arasında değişen fiyatlar ile satışa sunuluyor. Proje toplamda 12 farklı tipte 540 lüks villa ikiz villa ve Toskana dairelerinden oluşuyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :table
DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 4f6e56081aef9c09