Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Teknik Yapı Evora İstanbul Deniz projesi, sıfır faiz, sıfır peşinat ve 6 ay erteleme
Teknik Yapı Evora İstanbul Deniz projesi, sıfır faiz, sıfır peşinat ve 6 ay erteleme

Teknik Yapı yeni projesinde 3 avantaj sunuyor

Teknik Yapı, 2012 yılına 1.322 daireden oluşan Evora İstanbul Deniz projesinin satışı ile başlıyor. Ekonomik fiyat ve büyüklüklerden oluşan Evora İstanbul Deniz projesi, sıfır faiz, sıfır peşinat ve 6 ay ertelemeden oluşan çok özel bir kampanya ile satışa sunuluyor.
İstanbul Finans Merkezi’nde somut adımların atılmasıyla birlikte Ankara’dan İstanbul ‘a taşınacak olan bankalar ve finans kuruluşlarında çalışan başkentlilerin gözü İstanbul’a çevrildi” diyen Teknik Yapı Holding Başkanı Nazmi Durbakayım, Evora İstanbul Deniz projesinin dışa dönük yanının ağır basacağını belirtiyor. Durbakayım “Finans Merkezi’nde ve merkeze ulaşım kolaylığı olan bölgelerden konut arayışına başlayan Ankaralıların büyük bölümü zorunlu göçlerini daha ekonomik ve yaşanabilir hale getirmenin yöntemini Evora İstanbul Deniz ile buldular” yorumunu yapıyor.
Projede yer alan dairelerin yüzde 70’inden fazlasının deniz manzarasına sahip olduğunu vurgulayan Başkan Nazmi Durbakayım, gerek İstanbul’da yaşayan beyaz yakalılar gerekse Ankara’dan İstanbul’a yerleşmek için hazırlık yapan vatandaşlarımızın büyük bir kısmı 1+1 tipi daire talebinde bulunduğunu belirtiyor. Durbakayım, “Evora İstanbul Deniz’deki dairelerin yüzde 68’ini oluşturan 912 adet daire 1+1, yüzde 31’ini oluşturan 396 adet daire ise 2+1 tipinde olacak. Geriye kalan dairelerin 9 adedi stüdyo, 4 adedi ise 3+1 tipinde olacak. Bunlara ek olarak bu dairelerin deniz manzarasına sahip olması da artı bir avantaj sağlayacak” bilgisini veriyor.
Kredi yükünün yarısını Teknik Yapı üstleniyor
Teknik Yapı, Emlak Konut GYO’nun hasılat paylaşımı modeli kapsamında gerçekleştirdiği Evora İstanbul projesinde başlattığı yeni kampanya ile faiz yükünü asgariye indiriyor. “Teknik Yapı’dan üçlü paket” isimli kampanyada peşinat ve faiz sıfıra inerken, ödemeler 6 ay sonra başlıyor ve takip eden 24 aya yayılıyor.
Başkan Nazmi Durbakayım, Evora İstanbul’a gelen yaklaşık 30 bin kişinin beklentilerini değerlendirdikten sonra böyle bir kampanya düzenlediklerini belirtiyor. Evora İstanbul projesinden daire almak isteyen, ancak peşinat ve banka kredisinden kaynaklanan faiz yükü nedeniyle birçok müşterinin geri döndüğünü belirten Nazmi Durbakayım, düzenlenen kampanyanın bu iki soruna köklü çözüm getirdiğinin altını çiziyor.
“Bugüne kadar yapılan uygulamalarda daire fiyatının yüzde 25’nin peşinat olarak ödenmesi zorunluydu. Geriye kalan yüzde 75’i için banka kredisi kullanılabiliniyordu” bilgisini hatırlatan Teknik Yapı Holding Başkanı Nazmi Durbakayım düzenledikleri kampanya hakkında şu bilgileri veriyor;
“Düzenlediğimiz kampanyada, isteyen müşterilerimiz daire fiyatının yarısı için Teknik Yapı’nın finansman gücünden yararlanabilecek. Yararlandığı miktar için sıfır faizli 24 aylık vadeye yayılan bir ödeme planı hazırladık. Bu plan içindeki ilk altı ayda ise hiçbir ödeme talebinde bulunmuyoruz. Böylece bizden daire almak isteyenler için faiz yükünden arındırılmış orta vadeye yayılı ve yüklü olmayan bir taksit imkanı yaratık.Daire fiyatının diğer yarısı için, müşterinin isteğine göre banka kredisi seçeneği her zaman açık olacak”
Kampanya bir ay sürecek
Metrekare büyüklükleri 55,22 - 108,14 arasında değişen 1+1 tipi daireler 109.400 TL’den, 93,68 – 177,51 metrekare arasında değişen 2+1 tipi daireler ise 163.300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
Projede iki adet spor salonu, fitness, oyun salonu, bilardo, kafe, çocuk parkı, basketbol sahası, trambolin, tırmanma duvarı, açık ve kapalı havuz ile birlikte 211’i açık 984’ü kapalı olmak üzere toplam 1195 adet otopark alanı yer alıyor.
Bir ay boyunca sürecek kampanya, Evora İstanbul projesinin birinci etabı ve Evora İstanbul Marmara için de geçerli olacak. Satışına Mart 2012’de başlayan Evora İstanbul Deniz projesi 2014 Eylül ayında teslim edilecek.

23.04.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Teknik Yapı yeni projesi , Teknik Yapı , İstanbul Deniz projesi , sıfır faiz , sıfır peşinat konut , Nazmi Durbakayım , Evora İstanbul


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Peşinat Teslimde + Taksitler Bir Yıl Sonra VEYA % 10 İndirim Teknik Yapı’dan yeni yıl hediyesi 3 büyük avantaj ile geliyor. İstanbul’un en büyük konut projesi, Anadolu yakasında yükselen yeni bir şehir Evora İstanbul, Teknik Yapı’nın Avrupa Yakası’na taşıdığı konfor ve kalitenin simgesi METROPARK ve konfor ve kalitenin premium hayata dönüştüğü DELUXIA DRAGOs’a yeni yılın ilk talih kuşu kondu.

Evora İstanbul’A BAYRAM ERKEN GELDİ

Evora İstanbul’A BAYRAM ERKEN GELDİ

Teknik Yapı’dan bayram hediyesi; Evora İstanbul ile geldi. Teknik Yapı’nın Evora İstanbul projesine yönelik düzenlediği kampanyada yüzde 10 indirim veya sıfır peşinat seçenekleri sunuyor. Ramazan ayına özel şeker gibi fırsat Evora İstanbul’da. Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı nedeniyle Evora İstanbul’da başlayan kampanya ile 100 dairede yüzde 10 indirim yapıldı. Ramazan Bayramı

Deluxia Dragos projesinde kaçırılmayacak fırsat demeti; Yüzde 10 indirim, yüzde 1 KDV Avantajı,

Deluxia Dragos projesinde kaçırılmayacak fırsat demeti;  Yüzde 10 indirim,  yüzde 1 KDV Avantajı,

Peşinatı daire tesliminde ödeme imkanı bir arada. Teknik Yapı, Deluxia Dragos projesinde satılmayı bekleyen son 80 daire için iki fırsatı aynı anda müşteri tercihine sundu. Deluxia Dragos için sunulan kampanyanın ilk ayağında daire fiyatlarında yüzde 10 indirim yer alıyor. Kampanya dahilindeki ikinci tercihte ise ’48 ay vadeye sıfır faiz’ avantajı sunuyor. Teknik Yapı’nın Deluxia Dragos projesindeki son 80 daire için başlattığı kampanyadaki fiyatlar 149 bin 600 liradan başlıyor. Üç cepheden deniz manzarasına sahip

Evora İstanbul projesinde 3+1 dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim uyguluyor.

Evora İstanbul projesinde 3+1 dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim uyguluyor.

Teknik Yapı, Evora İstanbul’da 3+1 günleri başlattı Çocuklu aileler ve büyük daireden vazgeçmek istemeyenlere özel bir kampanya başlatan Teknik Yapı, Evora İstanbul projesinde yer alan 3+1 dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim uyguluyor. Teknik Yapı, İstanbul’un yeni çekim merkezi Tuzla’da inşa ettiği 5.072 bağımsız bölümden oluşan Evora İstanbul projesinde farklı bir kampanyaya daha imza atıyor. Emlak Konut güvencesiyle Teknik Yapı tarafından yapılan Evora İstanbul projesinde yer alan 3 + 1 tipi dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim başladı.

Teknik Yapı, bayramı 30 güne uzattı

Teknik Yapı, bayramı 30 güne uzattı

Teknik Yapı, bayramı 30 güne uzattı Teknik Yapı Tuzla’daki Evora İstanbul projesinde eylül ortasında gerçekleşecek fiyat artışından hemen önce uygun vade ve faiz seçenekleri sunuyor. Tuzla’daki Evora İstanbul projesinde zamsız fiyat kampanya süresini bir ay olarak belirleyen Teknik Yapı, Kartal’daki Deluxia Dragos projesinde ise 72 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor. Evora İstanbul’da fiyat artışı öncesi kampanya Müşterileri ile birlikte kazanma misyonu çerçevesinde hareket eden Teknik Yapı, Tuzla’daki 5 bin dairelik Evora

Konutta Ramazan fırsatları

Konutta Ramazan fırsatları

Gayrimenkul sektöründeki Ramazan durgunluğunu yenmek isteyen firmalar satışları tetikleyecek cazip kampanyalara başladı. Şeker Bayramı’na kadar devam edecek kampanyalarda 11 Ayın Sultanı’ndan esinlenerek yüzde 11 indirim yapan var. Hem yaz mevsimi hem de Ramazan'a denk gelen temmuz ayında yılın en durgun günlerini geçiren inşaat şirketleri tüketicileri harekete geçirmek için cazip kampanyalara başladı.

Teknik Yapı, Dragos’ta 72 ay vadedeki faizi sıfırladı

Teknik Yapı, Dragos’ta 72 ay vadedeki faizi sıfırladı

Teknik Yapı, Dragos’ta 72 ay vadedeki faizi sıfırladı Teknik Yapı, Maltepe’deki Deluxia Dragos projesindeki dairelere yönelik özel bir kampanya başlatarak, 72 aylık vadedeki faiz oranlarını sıfırladı. 148 bin 500 lira fiyatlardan başlayan deniz manzaralı daireler, 1.031 liradan başlayan taksit ve Teknik Yapı güvencesiyle satışa sunuldu. Teknik Yapı’nın Maltepe’deki Deluxia Dragos projesine özel başlatılan kampanyada 72 aylık vadelerdeki faiz oranı sıfır olarak belirlendi. E-5’in hemen yanı başında, yeni adliye binasına komşu 500 dairelik Deluxia

Müstakil yaşamın merkezi: SANCAKTEPE

Müstakil yaşamın merkezi: SANCAKTEPE

Kentsel dönüşümün özel sektör tarafından başlatıldığı ve lüks markalı konut projeleriyle dikkat çeken Sancaktepe, Anadolu Yakası’nın Göktürk’ü olmaya aday. Müstakil yaşam vaad eden projelerde metrekare fiyatları 3 bin 200 TL’ye ulaştı. Dün temeli atılan Üsküdar-Sancaktepe metrosu ise bölgeye ulaşımı kolaylaştırırken konutların değerini de artıracak. Müstakil yaşam vaad eden markalı konut projelerinin Anadolu Yakası’ndaki adresi oldu.

Evora İstanbul'da 859 daireden oluşan Adalar etabı 87 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla

Evora İstanbul'da 859 daireden oluşan Adalar etabı 87 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla

Teknik Yapı adaları satışa çıkardı Evora İstanbul'da 859 daireden oluşan Adalar etabı 87 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Teknik Yapı, Emlak Konut GYO ile Gebze'de hâsılat paylaşım modeliyle hayata geçirdiği Evora İstanbul'da 859 daireden oluşan Adalar etabı 87 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Teknik Yapı tarafından Tuzla'da inşa edilen ve toplamda 4 bin 304 konuttan oluşan Evora İstanbul'da 859 daireli 'Adalar' etabı satışa çıktı. Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, "Evora İstanbul'u Tuzla

Teknik Yapı, Deluxia Dragos ile faizlere meydan okuyor

Teknik Yapı, Deluxia Dragos ile faizlere meydan okuyor

Teknik Yapı, Deluxia Dragos ile faizlere meydan okuyor Ataşehir’deki Deluxia Projesi’nin konfor ve kalitesini Maltepe Dragos kıyılarına taşıyan 500 dairelik Deluxia Dragos projesinde yeni yıla hazırlık kampanyası başladı. Teknik Yapı, konut kredi faiz oranlarının yüzde 1 sınırının üzerine çıkmasına inat Deluxia Dragos projesindeki peşinat oranını hem yüzde 1’e düşürdü hem de faizi sıfıra çekti. Kampanyadaki sıfır faiz olanağı, değişen taksit tutarına göre 48 ay vadeye kadar uzanıyor. “Yeni Bir Yıl, Teknik Yapı’dan Yeni Bir Daire”

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :