Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Yeni İstanbul’un ARMA’sı Kurtköy’de yükseliyor Ev-İş Karması Kurtköy’ün ARMA’sı Satışa Sunuldu
Yeni İstanbul’un ARMA’sı Kurtköy’de yükseliyor  Ev-İş Karması Kurtköy’ün ARMA’sı Satışa Sunuldu

Yeni İstanbul’un ARMA’sı Kurtköy’de yükseliyor

Ev-İş Karması Kurtköy’ün ARMA’sı Satışa Sunuldu

·      Sabiha Gökçen Havaalanı, Formula 1 pisti, Teknopark, alışveriş merkezleri ve fuar yatırımlarıyla hızla gelişerek Yeni İstanbul’a dönüşen Pendik Kurtköy bölgesi, iş ve ev yaşamına yeni bir soluk getirecek büyük bir yatırıma ev sahipliği yapıyor.

·      Okkalar İnşaat, 30 milyon lira yatırım değerine sahip ARMA Business&Life projesiyle iş ve ev yaşamını birlikte yaşamak isteyenlere ve yatırımcılara 264 home-ofisten oluşan iddialı bir seçenek sunuyor. 21 Mayıs’a kadar geçerli olacak lansman fiyatlarıyla satışa sunulan projede fiyatlar 137 bin liradan başlıyor.
 
Sabiha Gökçen Havaalanı, Formula 1 yarış pisti, Teknopark, Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM), ViaPort, Marinturk gibi yatırımlarıyla hızla gelişerek Yeni İstanbul’a dönüşen Pendik Kurtköy bölgesi, bölgesel yaşama yeni bir soluk getirecek büyük çaplı bir projeye daha ev sahipliği yapıyor.

Konut ve ticari yapı üretiminde Anadolu’nun önde gelen markalarından olan ve bugüne kadar 5 bini aşkın aileyi evsahibi yapan Okkalar İnşaat, İstanbul Kurtköy’deki prestij projesi ARMA Business&Life’ın satışlarına başladı. Özel lansman fiyatlarıyla satışa sunulan ve 24 ayda teslim edilecek proje toplam 30 milyon liralık yatırım tutarına sahip.

İş ve konut yaşamını birlikte sunan konsept proje, 14 bin metrekare arsa üzerinde yükselen 264 bağımsız birimden oluşuyor. 30 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede, büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen home-ofisler bulunuyor. Mimari estetiği ile Yeni İstanbul’un arması olma iddiasındaki ARMA Business&Life, 21 Mayıs’a kadar devam edecek lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Ortalama metrekare satış fiyatlarının 2 bin 200 ile 3 bin 100 lira arasında değiştiği projede, stüdyodan 3+1’e kadar değişen seçeneklerin bulunduğu home-ofislerin fiyatı 137 bin liradan başlıyor.

Sosyal donatılarıyla birlikte, yaşayanların her türlü ihtiyaçlarını büyük bir konfor içerisinde yaşayacakları bütünlüklü bir yaşam alanı sunan projede home-ofis sahibi olan herkes, aldığı birimin büyüklüğüne bakılmaksızın tüm sosyal imkanlardan eşit şekilde yararlanabilecekler.

Kurtköy’ün merkezinde yer aldığı Yeni İstanbul, yatırım değeriyle de öne çıkıyor

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Okka, Konya merkezli olup, bugüne kadar 1 milyon metrekare inşaat ve 5 bini aşkın bağımsız birim üreten şirketin yeni yatırım alanının İstanbul olduğuna dikkati çekerek, “Daha önce İstanbul’da birkaç butik proje yaptık. Ancak, ARMA Business&Life, hem konsepti, hem mimarisiyle bizim prestij projemiz olacak. İstanbul’da büyüme hedefimiz doğrultusunda önemli bir aşamayı oluşturacak” diye konuştu.

Lokasyon olarak özellikle Kurtköy bölgesini seçtiklerini vurgulayan ve bölgenin sosyal ve ticari hayatını canlandıran Sabiha Gökçen Havaaalanı sonrası Kurtköy Pendik’te artan konut ve ofis ihtiyacına dikkat çeken Okka, “Kurtköy, İstanbul’da planlı yapılaşmanın hayata geçtiği sayılı yerlerden biri. Planlı yapılaşıyor ve inanılmaz bir hızla gelişiyor. Artık kimse Kurtköy’e şehirden uzak bir bölge olarak bakmıyor. Kurtköy’ün merkezinde yer aldığı yeni bir İstanbul doğuyor” dedi. Okka, Kurtköy’ün değerini hızla yükselten ve aynı zamanda cazip bir yatırım bölgesi haline getiren bölgesel projelere ilişkin olarak şu bilgileri veriyor:

“Sabiha Gökçen Havaalanı tam kapasiteyle çalışma yolunda hızla ilerliyor. Kendi kategorisinde uçak ve yolcu sayısı artışında dünyanın en hızlı büyüyen havaalanlarından birisi durumunda. Hemen yanı başımızdaki ViaPort’la birlikte sayısı hızla artmakta olan alışveriş merkezleri, Formula 1 pisti, Kurtköy’e 10 dakika mesafedeki Pendik Marinturk, bölgeyi daha şimdiden hızla değiştiriyor. Türkiye’nin inovasyon merkezi olarak kabul edilen ve İleri Teknoloji Endüstri Parkı (İTEP) adını taşıyan Teknopark etap etap faaliyete geçecek. Toplam 30 bin kişinin çalışacağı Teknopark’ın ilk etabı iki yıl içinde tamamlanacak ve çalışmalar başlayacak. THY Teknik tarafından inşa edilecek olan ve havacılıkta Avrupa’nın bakım ve onarım merkezi olacak Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM) de bölgenin gelişmesinin önemli dinamiklerinden birisi durumunda. Avrupa’nın en büyük fuar alanlarından biri olarak hizmete girmesi planlanan Fuar ve Kongre Merkezi ve devam etmekte olan yeni yatırımlarla Kurtköy, kendi içinde ayrı ve büyük bir şehir görüntüsü taşıyor. Bu yeni şehrin artan ticari ve barınma ihtiyaçları, sadece ihtiyaç sahipleri için değil yatırımcılar için de ciddi bir fırsat oluşturuyor. İnanıyorum ki, ne altın, ne döviz, ne borsa yatırımcılara bu bölgeden daha fazla getiri sağlayabilir.”

Lansmana çıkılmadan %10’u satıldı

Okkalar İnşaat’ın İstanbul’daki prestij projesi olan ARMA Business&Life’ın, yatırımcıya da hitap eden ayırt edici özelliklerinden biri, Kurtköy bölgesindeki en iddialı home-ofis satış fiyatlarına sahip olması. Proje, mimari tasarımı ve merkezi konumuyla çevresel gelişimi desteklerken, bölgedeki yaşam standartlarının yükseltilmesine de katkı sağlıyor.

30 milyon lira yatırımla gerçekleştirilen ARMA Business&Life, 400 metreyi aşan cephesiyle de bölgedeki en yüksek ve gösterişli dış cepheye sahip olacak. Projedeki bütün home-ofisler, Sabiha Gökçen Havaalanı’na bakıyor.

Farklı ihtiyaçlar dikkate alınarak çok farklı tiplerde inşa edilen home-ofisler 137 bin liradan 505 bin liraya kadar değişen lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu. Projede lansman dönemi henüz başlamasına rağmen, inşaatın başlangıç aşamasında gelen talepler üzerine home-ofislerin yüzde 10’u satılmış durumda.

ARMA Business&Life hakkında

Büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen 264 bağımsız birimden oluşan projede, toplantı odaları, kapalı-açık yüzme havuzu, fitness center, buhar odaları, sauna, kafeterya, restoran, çocuk bakım odası, kuru temizleme ile basketbol, voleybol, mini futbol sahası olan
çok amaçlı spor tesisleri yer alıyor. Ayrıca çocuklar için bir oyun parkı da mevcut.

Kurtköy bölgesinin işlek caddesinde bulunan, çalışma hayatına farklı bir dokunuş getirecek olan proje, site dışına çıkmadan bütün sosyal ihtiyaçların giderilebileceği bir konseptte hazırlanıyor.

14 bin metrekare arsa, 30 bin metrekare inşaat alanına sahip ARMA Business&Life, sadece 3 bin metrekarelik taban alanı üzerine inşa ediliyor. 11 bin metrekarelik alanı ise yeşil alan olarak bırakılan çevre dostu proje, Viaport Alışveriş Merkezine 3,5 km, Sabiha Gökçen havalimanına 2 km, Teknopark’a 1,5 km, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 4 km, TEM otoyoluna 4 km, E-5 otoyoluna 7,5 km, tren istasyonuna 8,5 km, Pendik Marina’ya ve deniz ulaşımına 9 km mesafede.

ARMA Business&Life projesinde net 3 metre kat yüksekliğe sahip home-ofisler ferah ve rahat bir ortam sağlıyor.

Okkalar İnşaat Hakkında

1976 yılında İbrahim Okka tarafından kurulan Konya merkezli şirket, 1980’li yıllara kadar resmi taahhüt işleri yaptı. İnşaat sektöründe 35 yıllık bir deneyimi bulunan Okkalar İnşaat, konut ve ticari işyeri üretiminde uzmanlaşmış bir şirket. Bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde inşaat yapan ve 5 bini aşkın aileyi ev sahibi yapan şirket, ulusal bir inşaat şirketi haline gelme hedefi doğrulusunda Konya’dan sonra büyüme alanı olarak İstanbul’u belirledi.

Okkalar İnşaat’ın Konya’da halen inşası ve satışları devam eden üç konut projesi bulunuyor. Bunlardan en dikkat çekici olanı, 110 bin metrekare alan üzerine inşa edilmekte olan, 378 daireden oluşan, ödüllü Hakim Konakları projesi. Konya’nın en seçkin projelerinden birisi olacak ve inşaatına Mart 2011’de başlanan Hakim Konakları, 30 Haziran 2013 tarihine kadar sahiplerine teslim edilecek.

Yine Konya’da bulunan, 6 bin metrekare üzerine kurulu 102 daireden oluşan Pamira Evleri, 5 bin metrekare üzerine inşa edilen 68 konutlu Samira Evleri ile 5 bin metrekare üzerine yapımı devam eden 62 dairelik Almina Evleri Okkalar İnşaat’ın devam etmekte projeleri arasında yer alıyor.  
 

25.04.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Yeni İstanbul , İstanbul ARMAKurtköy , Sabiha Gökçen Havaalanı , Pendik Kurtköy , Okkalar İnşaat , ARMA Business Life projesi , Teknopark , Havacılık Bakım Onarım Merkezi HABOM , ViaPort


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Kurtköy Elit Grand Palas ta stüdyo daire fiyatları 188 bin liradan başlıyor

Kurtköy Elit Grand Palas ta stüdyo daire fiyatları 188 bin liradan başlıyor

Elit Grand Palas projesi içerisinde stüdyo ve 1+1 daire seçenekleri bulunuyor. 52 metrekare ile 92 metrekare arasında değişen 1+1 daireler 188 bin liradan, 65 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 284 bin liradan başlıyor. Elit Grand Palas Konutları’nda konut almak isteyenler yüzde 25 peşinat verip kalan miktarı banka kredisiyle tamamlıyor.

Gen Yapı tarafından Ümraniye'de yükselen Saloon Residence satışları sürüyor.

Gen Yapı tarafından Ümraniye'de yükselen Saloon Residence satışları sürüyor.

Saloon Residence'ta binaların birbirinin önünü kapatmaması ve yay gibi dizilmesi sayesinde birinci kattaki daireler bile manzarayı görebiliyor. Projede 130 dairenin tamamı, iki simetrik blok halinde 130 derecelik bir açıyla İmar edilerek, her dairenin aydınlık, ferah ve sıcak olması sağlanıyor.Saloon Residence projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Projede yer alan 1+1 konutlar, brüt 81 metrekare; 2+1 konutlar, brüt 112 metrekare; 3+1 konutlar, brüt 156 metrekare alana sahip.

Kabe İmamı'ndan Çerkezköy'e yatırım

Kabe İmamı'ndan Çerkezköy'e yatırım

Kabe'nin 11 imamından biri olarak 22 yıl kutsal topraklarda imamlık yapan Ebubekir Şimşek, yatırım için Çerkezköy'e geldi. Çerkezköy'e gelen Kabe'nin emekli imamlarından Ebubekir Şimşek'in Çerkezköy'deki yatırım potansiyelini yakından takip ettiğini söyleyen Coşkun Emlak sahibi İbrahim Coşkun,' Çerkezköy'deki gelişimin farkında ve bundan çok memnun olduğunu bizlere iletti. Biz de kendisine hem dairesini satarken yaşadığı sıkıntılarda yardımcı olduk

G Plus Divan Residence lansamana özel fiyatlarıyla satışta.

G Plus Divan Residence lansamana özel fiyatlarıyla satışta.

G Plus'ta konutların metrekare birim fiyatları 4 bin 700 liradan başlayarak 5 bin 150 liraya kadar yükseliyor. Mar Yapı projesi olan G Plus, Güneşli'de konumlandırılıyor. İlk etabı Konut, ikinci etabı ise Otel olarak tasarlanan G Plus'ta Divan kültürünü oluşturan tüm unsurlar, Modern mimariyle bir araya geliyor. Otelcilik alanında Türkiye'nin ekol markalarından biri

Apron Recidence SON Daireler

Apron Recidence  SON Daireler

Apron Recidence ; 2 blok olarak tasarlanıp dilatasyonlu bir biçimde yerleştirilmiştir. A Blok 32 daire olarak tasarlanmış ve 1+1, 2+1, 3+1 ve Dubleksler yer almaktadır. B Blok ise 18 Daire olarak tasarlamış ve 1+1, 2+1 ve 3+1′ler yer almaktadır. Apron Recidence’de toplam 50 Daire bulunmaktadır. Peyzajında ise havuz, sauna, çardaklar, çocuk parkı, futbol ve basketbol sahaları bulunmaktadır. Sitemizde 24 saat güvenlik ve açık kapalı otopark bulunmaktadır.

Rezidans projesi Soyak Soho'nun % 70'i tamamlandı.

Rezidans projesi Soyak Soho'nun % 70'i tamamlandı.

Emlak Oscar'ı olarak nitelendirilen ‘Türkiye'nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012'de Yeşil Bina Kategorisi'nde birinciliğe layık görülen Soyak Soho, etrafına giydirilen kaplamayla adeta inşaatı tamamlanmış bir görünüm sergiliyor. Binanın dış cephesinde kullanılan traverten taş ve emprenye Ahşap görüntüyü yansıtan kaplama, hem çevrenin kirlenmemesi hem de bina bittiği zaman nasıl bir görüntüye sahip olacağını göstermek için 2 haftalık bir çalışmayla gerçekleştirildi. Mimar Mutlu Çilingiroğlu'nun tarif ettiği gibi kunt,

DOUBLE PARK RESIDENCE'a BEKLENİLENİN ÜZERİNDE YOĞUN İLGİ

DOUBLE PARK RESIDENCE'a  BEKLENİLENİN ÜZERİNDE YOĞUN İLGİ

DOUBLE PARK RESIDENCE'a BEKLENİLENİN ÜZERİNDE YOĞUN İLGİ İstanbul'un en hızlı değerlenen emlak bölgelerinden Bağcılar Basın Express Yolu üzerinde yükselen DOUBLE PARK RESIDENCE, ön talep toplama döneminde beklenilenin çok üzerinde ilgi gördü. Ulaşım yollarının kavşak noktasında, lüks ve pratik bir yaşam sunan proje, keyifli bir yaşam arayışında olanların yanı sıra karlı bir yatırım yapmak isteyenleri de cezbediyor. KONUTLARIN 3TE1'i ŞİMDİDEN SATILDI

Tutkuların Gerçeğe Dönüştüğü Yer Dünyanın En iyisi Yüzde 1 KDV Elit Grand Palas ta

Tutkuların Gerçeğe Dönüştüğü Yer Dünyanın En iyisi Yüzde 1 KDV Elit Grand Palas ta

Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen klasik Türk mimarisinin görkemli eserlerinden ilham alınarak tasarlanan Elit Grand Palas, dünya kenti olarak tarihe damgasını vuran İstanbul'un çağdaş yüzünü yansıtırken, köklü ve zengin tarihi mirasından da esintiler taşıyor. Roma, Bizans ve Osmanlı medeniyetlerinin oluşturduğu kültürlerin günümüze uzanan köprüsü olan İstanbul'da, geçmiş ve gelecek Elit Grand Palas'ta bir araya geliyor.Elit Grand Palas Türkiye'nin En Görkemli Yaşam ve Yatırım Projesi! Mimari

BRANDIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ yeni yılın başlarında ziyaretçileriyle buluşacak....

BRANDIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ yeni yılın başlarında ziyaretçileriyle buluşacak....

Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Ataşehir’de 120.000 m2 alana sahip olan BRANDIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ yeni yılın başlarında ziyaretçileriyle buluşacak....Anadolu Yakasının en önemli projelerinden birisi olan Brandium Ataşehir'de kısa bir süre için hiç peşinat ödemeden ev sahibi olma imkanı doğdu. Toplam ödemenin %75'lik bölümü banka kredisi ile taksitlendirilirken kalan %25 lik bölüm teslimat sırasında peşinat olarak ödenecektir. Ataşehir bölgesinin hızlı gelişimine

Delmar Yapı Kurtköy’de hayata geçirdiği ‘Elit Grand Palas’ projesi ile dünya devlerini solladı

Delmar Yapı Kurtköy’de hayata geçirdiği ‘Elit Grand Palas’ projesi ile dünya devlerini solladı

Elit Grand Palas Dünya Devlerini Solladı Delmar Yapı Kurtköy'de hayata geçirdiği 'Elit Grand Palas' projesi ile dünya devlerini solladı. Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen ve 78 ülkeden 7 binin üzerinde projenin yarıştığı International Property Awards'ta 'Dünyanın En iyi Rezidans Projesi' ödülünü "Elit Grand Palas" projesi ile almaya hak kazanan Delmar Yapı, yarışmada bu yıl konut kategorisinde alınan tek ödülün sahibi ve Türkiye'de bu ödüle layık görülen tek firma oldu.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :