Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Yeni İstanbul’un ARMA’sı Kurtköy’de yükseliyor Okkalar İnşaat'tan
Yeni İstanbul’un ARMA’sı Kurtköy’de yükseliyor Okkalar İnşaat'tan

Yeni İstanbul’un ARMA’sı Kurtköy’de yükseliyor 

 Sabiha Gökçen Havaalanı, Formula 1 pisti, Teknopark, alışveriş merkezleri ve fuar yatırımlarıyla hızla gelişerek Yeni İstanbul’a dönüşen Pendik Kurtköy bölgesi, iş ve ev yaşamına yeni bir soluk getirecek büyük bir yatırıma ev sahipliği yapıyor.
Okkalar İnşaat, 30 milyon lira yatırım değerine sahip ARMA Business&Life projesiyle iş ve ev yaşamını birlikte yaşamak isteyenlere ve yatırımcılara 264 home-ofisten oluşan iddialı bir seçenek sunuyor. 21 Mayıs’a kadar geçerli olacak lansman fiyatlarıyla satışa sunulan projede fiyatlar 137 bin liradan başlıyor. 
Konuya ilikin basın bülteni ve görselleri ekte değerlendirmenize sunulmuştur.
 
Sabiha Gökçen Havaalanı, Formula 1 yarış pisti, Teknopark, Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM), ViaPort, Marinturk gibi yatırımlarıyla hızla gelişerek Yeni İstanbul’a dönüşen Pendik Kurtköy bölgesi, bölgesel yaşama yeni bir soluk getirecek büyük çaplı bir projeye daha ev sahipliği yapıyor.
 
Konut ve ticari yapı üretiminde Anadolu’nun önde gelen markalarından olan ve bugüne kadar 5 bini aşkın aileyi evsahibi yapan Okkalar İnşaat, İstanbul Kurtköy’deki prestij projesi ARMA Business&Life’ın satışlarına başladı. Özel lansman fiyatlarıyla satışa sunulan ve 24 ayda teslim edilecek proje toplam 30 milyon liralık yatırım tutarına sahip.
 
İş ve konut yaşamını birlikte sunan konsept proje, 14 bin metrekare arsa üzerinde yükselen 264 bağımsız birimden oluşuyor. 30 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede, büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen home-ofisler bulunuyor. Mimari estetiği ile Yeni İstanbul’un arması olma iddiasındaki ARMA Business&Life, 21 Mayıs’a kadar devam edecek lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Ortalama metrekare satış fiyatlarının 2 bin 200 ile 3 bin 100 lira arasında değiştiği projede, stüdyodan 3+1’e kadar değişen seçeneklerin bulunduğu home-ofislerin fiyatı 137 bin liradan başlıyor.
 
Sosyal donatılarıyla birlikte, yaşayanların her türlü ihtiyaçlarını büyük bir konfor içerisinde yaşayacakları bütünlüklü bir yaşam alanı sunan projede home-ofis sahibi olan herkes, aldığı birimin büyüklüğüne bakılmaksızın tüm sosyal imkanlardan eşit şekilde yararlanabilecekler.
 
Kurtköy’ün merkezinde yer aldığı Yeni İstanbul, yatırım değeriyle de öne çıkıyor 
 
Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Okka, Konya merkezli olup, bugüne kadar 1 milyon metrekare inşaat ve 5 bini aşkın bağımsız birim üreten şirketin yeni yatırım alanının İstanbul olduğuna dikkati çekerek, “Daha önce İstanbul’da birkaç butik proje yaptık. Ancak, ARMA Business&Life, hem konsepti, hem mimarisiyle bizim prestij projemiz olacak. İstanbul’da büyüme hedefimiz doğrultusunda önemli bir aşamayı oluşturacak” diye konuştu.
 
Lokasyon olarak özellikle Kurtköy bölgesini seçtiklerini vurgulayan ve bölgenin sosyal ve ticari hayatını canlandıran Sabiha Gökçen Havaaalanı sonrası Kurtköy Pendik’te artan konut ve ofis ihtiyacına dikkat çeken Okka, “Kurtköy, İstanbul’da planlı yapılaşmanın hayata geçtiği sayılı yerlerden biri. Planlı yapılaşıyor ve inanılmaz bir hızla gelişiyor. Artık kimse Kurtköy’e şehirden uzak bir bölge olarak bakmıyor. Kurtköy’ün merkezinde yer aldığı yeni bir İstanbul doğuyor” dedi. Okka, Kurtköy’ün değerini hızla yükselten ve aynı zamanda cazip bir yatırım bölgesi haline getiren bölgesel projelere ilişkin olarak şu bilgileri veriyor:
 
“Sabiha Gökçen Havaalanı tam kapasiteyle çalışma yolunda hızla ilerliyor. Kendi kategorisinde uçak ve yolcu sayısı artışında dünyanın en hızlı büyüyen havaalanlarından birisi durumunda. Hemen yanı başımızdaki ViaPort’la birlikte sayısı hızla artmakta olan alışveriş merkezleri, Formula 1 pisti, Kurtköy’e 10 dakika mesafedeki Pendik Marinturk, bölgeyi daha şimdiden hızla değiştiriyor. Türkiye’nin inovasyon merkezi olarak kabul edilen ve İleri Teknoloji Endüstri Parkı (İTEP) adını taşıyan Teknopark etap etap faaliyete geçecek. Toplam 30 bin kişinin çalışacağı Teknopark’ın ilk etabı iki yıl içinde tamamlanacak ve çalışmalar başlayacak. THY Teknik tarafından inşa edilecek olan ve havacılıkta Avrupa’nın bakım ve onarım merkezi olacak Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM) de bölgenin gelişmesinin önemli dinamiklerinden birisi durumunda. Avrupa’nın en büyük fuar alanlarından biri olarak hizmete girmesi planlanan Fuar ve Kongre Merkezi ve devam etmekte olan yeni yatırımlarla Kurtköy, kendi içinde ayrı ve büyük bir şehir görüntüsü taşıyor. Bu yeni şehrin artan ticari ve barınma ihtiyaçları, sadece ihtiyaç sahipleri için değil yatırımcılar için de ciddi bir fırsat oluşturuyor. İnanıyorum ki, ne altın, ne döviz, ne borsa yatırımcılara bu bölgeden daha fazla getiri sağlayabilir.” 
 
Farklı ihtiyaçlar dikkate alınarak çok farklı tiplerde inşa edilen home-ofisler 137 bin liradan 505 bin liraya kadar değişen lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu. Projede lansman dönemi henüz başlamasına rağmen, inşaatın başlangıç aşamasında gelen talepler üzerine home-ofislerin yüzde 10’u satılmış durumda.
 
ARMA Business&Life hakkında
Büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen 264 bağımsız birimden oluşan projede, toplantı odaları, kapalı-açık yüzme havuzu, fitness center, buhar odaları, sauna, kafeterya, restoran, çocuk bakım odası, kuru temizleme ile basketbol, voleybol, mini futbol sahası olan
çok amaçlı spor tesisleri yer alıyor. Ayrıca çocuklar için bir oyun parkı da mevcut.
 
Kurtköy bölgesinin işlek caddesinde bulunan, çalışma hayatına farklı bir dokunuş getirecek olan proje, site dışına çıkmadan bütün sosyal ihtiyaçların giderilebileceği bir konseptte hazırlanıyor.
 
14 bin metrekare arsa, 30 bin metrekare inşaat alanına sahip ARMA Business&Life, sadece 3 bin metrekarelik taban alanı üzerine inşa ediliyor. 11 bin metrekarelik alanı ise yeşil alan olarak bırakılan çevre dostu proje, Viaport Alışveriş Merkezine 3,5 km, Sabiha Gökçen havalimanına 2 km, Teknopark’a 1,5 km, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 4 km, TEM otoyoluna 4 km, E-5 otoyoluna 7,5 km, tren istasyonuna 8,5 km, Pendik Marina’ya ve deniz ulaşımına 9 km mesafede.
 
ARMA Business&Life projesinde net 3 metre kat yüksekliğe sahip home-ofisler ferah ve rahat bir ortam sağlıyor.

13.05.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Yeni İstanbul ARMA sı Kurtköy yükseliyor , Okkalar İnşaat , Konut ve ticari yapı projeri , Sabiha Gökçen Havaalanı , Formula 1 yarış pisti , Teknopark , Havacılık Bakım Onarım Merkezi , ViaPort , Marinturk , kurtköy yeni kampanyalı ofis emlak gayrimenkul projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Kurtköy ARMA Business Life'ta peşinat teslimde…

Kurtköy ARMA Business Life'ta peşinat teslimde…

Kurtköy ARMA Business Life'ta peşinat teslimde…Okkalar İnşaat, İstanbul Kurtköy’deki prestij projesi ARMA Business&Life’ta yatırım fırsatını kaçırmak istemeyenler için peşinatı teslimat tarihine öteliyor. Şirket ayrıca, kendi bünyesinde oluşturduğu ödeme sistemiyle 36 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme yapıyor. 264 homeofisten oluşan projede fiyatlar 137 bin liradan başlıyor. Konuya ilişkin basın bülteni ve görseller ekte değerlendirmenize sunulmuştur Okkalar İnşaat, gelecek için iyi bir yatırım yapmak isteyenlere Pendik Kurtköy’de doğru lokasyon, doğru

Yeni İstanbul’un ARMA’sından şirketlere otel konforunda home-ofis imkanı

Yeni İstanbul’un ARMA’sından şirketlere otel konforunda home-ofis imkanı

Misafirlerini otel konforunda ve daha uygun bütçelerle evde konaklatabilecekler Yeni İstanbul’un ARMA’sından şirketlere otel konforunda home-ofis imkanı Okkalar İnşaat tarafından yapımı devam eden ve geçtiğimiz günlerde satışa sunulan home-ofis projesi Arma Business&Life, otel konforundaki ev sıcaklığı ve tam donanımlı sosyal imkanlarıyla şirketlerin şehir dışından gelen misafirlerine konforlu konaklama fırsatı sunarken, şirketlerin ağırlama bütçelerini de rahatlatacak. Proje, Sabiha Gökçen Havaalanı, marina ve fuar alanına yakınlığı

Okkalar İnşaat'tan Kurtköye Yepyeni Home Ofis Projesi Arma Business Life

Okkalar İnşaat'tan Kurtköye Yepyeni Home Ofis Projesi Arma Business Life

Okkalar İnşaat'tan Kurtköye Yepyeni Home Ofis Projesi Arma Business Life ARMA BUSİNESS & LİFE PROJEMİZ SATIŞA ÇIKIYOR Projedeki home ofislerin büyüklükleri 48 metrekare ile 235 metrekare arasında

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :