Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Bölgenin değerini değer katan Istanbul Suites, Basın Ekspres Yolu'na 1. sınıf konforu ve lüksü taşıyor
Bölgenin değerini değer katan Istanbul Suites, Basın Ekspres Yolu'na 1. sınıf konforu ve lüksü taşıyor

Bölgenin değerini değer katan Istanbul Suites,

Basın Ekspres Yolu'na 1. sınıf konforu ve lüksü taşıyor
Istanbul Suites, Basın Ekspres Yolu'nun değerini daha da artırıyor
 
Bölgeye getirdiği ayrıcalıklı yaşam tarzıyla kalite çıtasını yukarıya taşıyan Istanbul Suites, Basın Ekspres Yolu'nun yıldız projesi olarak bölgenin yaşam kalitesini yükseltiyor. Örnek kentsel dönüşüm projesi olma özelliğiyle bulunduğu bölgede fark yaratan Istanbul Suites'i hayata geçiren Rumeli Gayrimenkul, yeni bir yaşam tarzına adım atmak isteyenlere
her türlü ödeme kolaylığını da sağlıyor.
 
Tüm ayrıntıları özenle tasarlanmış lüks daireleri ve ayrıcalıklı mimarisiyle bulunduğu bölgenin değerine değer katan Istanbul Suites, bulunduğu çevreye sağladığı katma değerlerle de öne çıkıyor. Bölgede yaşam kalitesini yukarıya çeken ve örnek bir proje olarak önem kazanan Istanbul Suites, altyapısının sağlamlığı ve her türlü sosyal imkana ev sahipliği yapmasının yanı sıra lüksü ve konforu özel olmaktan çıkaran yaklaşımıyla da fark yaratıyor.  
 
Istanbul Suites'in bulunduğu lokasyonun bölgenin geleceğini belirleyecek düzeyde yüksek bir kaliteyi beraberinde getirdiğini belirten Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, İstanbul'un ikinci Maslak hattı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan projeler arasında da Istanbul Suites'in rakipsiz bir konuma sahip olduğuna vurgu yapıyorlar.
 
En ince ayrıntısına kadar 1. sınıf
İstanbul'un yükselen değeri Basın Ekspres Yolu üzerinde 8940 m2'lik alanda inşa edilen 10 katlı residence projesi Istanbul Suites, her biri eşsiz güzellikte 194 daireden oluşuyor. Katlarda teras bahçeleri, gün ışığını ayarlayabilen yatay hareketli teak panjur sistemi, her daire için özel otopark, ziyaretçi otoparkı, 24 seçkin mağazadan oluşan AVM, 7/24 A sınıfı güvenlik ve her türlü concierge hizmeti Istanbul Suites'in sunduğu ayrıcalıklar arasında bulunuyor.
 
Standartları zirveye taşıyor
Yeni bir yaşam tarzını beraberinde getiren Istanbul Suites'in sunduğu imkanlar arasında 24 saat açık vitamin bar ve kafeler, geniş ve tam donanımlı GYM ve fitness salonları, full donanımlı solarium, modern Fin hamamı,  klasik mimari tasarıma sahip Türk hamamı, açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı seyir terasları, muhteşem bir peyzaj içinde yetişkin ve çocuk havuzları, açık ve kapalı dinlenme ve güneşlenme terasları bulunuyor.
 
Yatırımcı da kazançlı çıkacak
Tamamlandığında yüzde 100 prim yapması öngörülen Istanbul Suites, yatırımcılar açısından da bölgenin en cazip projelerinin başında geliyor. "İster otur, ister sat, ister kiraya ver" imkanıyla yatırımcılara her türlü kolaylığı sağlayan Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, özel bir hizmet sunarak daireleri günlük, haftalık, aylık ya da dönemsel kiralama imkanı da sağlıyor.
 
Bölgenin en ayrıcalıklı lokasyonunda yer alması ve havalimanına olan yakınlığı nedeniyle önemli bir ayrıcalığa sahip olan Istanbul Suites, bölgede konaklamak isteyenlere otel hizmeti de sunacak. Yoğun talepten Istanbul Suites yatırımcıları da yararlanacak ve Rumeli Gayrimenkul Yönetimi'nin idaresinde yatırımcılar konutlarını belli bir süreliğine ya da süresiz kiraya verme avantajına sahip olacaklar.
 
Lokasyonu da avantajlı
Merkezi konumuyla da sakinlerine büyük avantaj sağlayan Istanbul Suites, TEM ile E-5 karayolları arasında, Basın Ekspres ve Deniz Bağlantı Su Yolu'nun hemen üzerinde, Atatürk Havalimanı, 212 İstanbul Power Outlet, Metro Grosmarket, Star City, Masko, İstoç, Kuyumcukent, Dünya Ticaret ve Fuar Merkezi, Airport AVM gibi merkezlere yalnızca birkaç dakikalık mesafesiyle bölgenin en merkezi lokasyonunda yer alıyor. 
 
Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. -  Yapı sektöründe dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaç edinen Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş., geleneksel yapı kalıplarından çıkarak çok daha modern ve çağdaş residence konutlar inşa etmektedir. Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş., gerçekleştirdiği projelerde kaliteden ödün vermemekte, inşaatın her aşamasında ve her ayrıntısında dünya standartlarını uygulamaktadır. www.rumeliyatirim.com    

17.05.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Istanbul Suites , Istanbul Suites satılık daire , Istanbul Suites fiyat listesi , İstanbul ikinci Maslak hattı , İstanbul yükselen değeri Basın Ekspres Yolu , Rumeli Gayrimenkul , Rumeli Gayrimenkul projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Istanbul Suites kira getirisiyle de kazandırıyor

Istanbul Suites kira getirisiyle de kazandırıyor

Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, yatırımcılara dönemsel kiralama hizmeti sunuyor Istanbul Suites kira getirisiyle de kazandırıyor Istanbul Suites'in yapımı için start veren Rumeli Gayrimenkul Yönetimi, yaşam ve iş merkezinden yatırım amaçlı konut alanlara özel günlük, haftalık, aylık ya da dönemsel kiralama hizmeti sunuyor. Tüm ayrıntıları özenle tasarlanmış lüks daireleri, eşsiz konforu ve ayrıcalıklı mimarisiyle bulunduğu bölgenin

Istanbul Suites'te daire fiyatları sıfır faiz uygulamasıyla 122 bin 550 TL'den başlıyor.

Istanbul Suites'te daire fiyatları  sıfır faiz uygulamasıyla 122 bin 550 TL'den başlıyor.

"Fırsatlar residence"ı Istanbul Suites'e terfi edenler kazanıyor Istanbul Suites 6 ayda yüzde 30 kazandırdı Küçükçekmece 'nin yükselen yıldızı Istanbul Suites, kısa bir zaman diliminde ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara yüzde 30 kazanç sağladı. Rumeli Gayrimenkul tarafından İstanbul'un ikinci Maslak hattı olarak değerlendirilen bölgede inşa edilen Istanbul Suites'te daire fiyatları sıfır faiz uygulamasıyla 122 bin 550 TL'den başlıyor.

Rumeli Gayrimenkul sıfır faizle konut sahibi olma imkanı sunuyor

Rumeli Gayrimenkul sıfır faizle konut sahibi olma imkanı sunuyor

Küçükçekmece'nin yükselen yıldızı Istanbul Suites, bölgenin en iddialı projesi olarak ev sahibi olmak isteyenlere geniş fırsatlar sunuyor. Rumeli Gayrimenkul tarafından İstanbul'un ikinci Maslak hattı olarak değerlendirilen bölgede inşaa edilen Istanbul Suites, sıfır faiz uygulamasıyla sakinlerine büyük avantaj sağlıyor. Küçükçekmece'nin büyük residence projesi olarak bölgenin değerine değer katan İstanbul Suites'i hayata geçiren Rumeli Gayrimenkul Yapı AŞ, yükselen faiz döneminde konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlamak amacıyla sıfır faiz uygulamasını başlattı. Her türlü konfora sahip ve tüm ayrıntıları kaliteli malzeme ve işçilikle tasarlanmış lüks daireleriyle İstanbul Suites, ayrıcalıklı bir yaşamı tercih edenlere en uygun ödeme koşullarını sunuyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :