Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

BEKLENEN PROJE GELDİ Marmara Evleri 3’te satışlar başlıyor
BEKLENEN PROJE GELDİ Marmara Evleri 3’te satışlar başlıyor

BEKLENEN PROJE GELDİ

İhlas Yapı A.Ş.’nin merakla beklenen projesine start verildi. 15 Mayıs Salı günü projenin satış ofisinde gerçekleştirilen basın toplantısında tanıtılan Marmara Evleri 3’te satışlar başlıyor.
 
Projelerini konumlandırdığı lokasyonlara değer kazandıran firma, inşası devam eden Kristalşehir ve Bizim Evler 4'ün ardından Beylikdüzü'nde yeni bir projeye başlıyor.
 
12 binin üzerinde konut teslim eden İhlas Yapı A.Ş.'nin en gözde projelerinden Marmara Evleri'ne bir yenisi daha ekleniyor. İnşa edildiği dönemde büyük beğeni ve ilgi toplayan Marmara Evleri 1 ve Marmara Evleri 2'nin yanı başında Marmara Evleri 3'ün inşasına başlanıyor.
 
Başta Marmara Evleri'ndeki ev sahipleri olmak üzere, KristalŞehir ve Bizim Evler markalı konutlarından ev alanların da merakla beklediği proje için basın toplantısında tüm detaylar paylaşıldı.
 
Marmara Evleri 3'ün yıllardır beklenen bir proje olduğunu belirten Marmara Evleri 3 Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Erhan Değerli; "Marmara evler 3 projemizi hazırlarken 1997 yılında hizmete giren Marmara evler 1 sitemizdeki 2.850 konutta ve 2001 yılında hizmete giren Marmara evler 2 sitemizdeki 2.100 konutta oturan site sakinlerimizin arzu ettiği yenilikleri göz önüne alarak projelendirdik. İhlas Yapı olarak gayrimenkulde iddialıyız. İlk projemizden bugüne hep ilklere imza attık. Örneğin; Türkiye'nin kombiyi daha yeni yeni tanıdığı dönemde, 1992 yılında teslim ettiğimiz İhlas Yuva sitesi Türkiye'nin ilk kombili sitesiydi. Biz bu anlayışımızı hiç değiştirmeden aynı titizlikle, aynı kaliteyle projelerimizi hayata geçirdik, yeni projelerimizle de devam ediyoruz. Marmara Evleri 3 projemizde yine yüksek kaliteyi geniş yaşam alanlarını sunuyoruz. 396 daire ve 38 mağazadan oluşan projemizde tamamı 3+1 olmak üzere 2 adet ve yine tamamı 4+1 olmak üzere 5 adet, toplamda 7 blok yer alıyor. Projelerimizin tamamında olabilecek en düşük oranlarda tuttuğumuz aidatlarımızda bizim bir diğer ayrıcalığımızdır. En son teslim ettiğimiz Bizim Evler 3 projemizde havuz, fitness, sauna, peyzaj, güvenlik ve çevre düzenlemesi gibi hizmetlerin dahil olduğu aidat metrekareye 1.50 TL olarak yansıyor. Yine Marmara Evleri 3 projemizde de aidatları minimum oranlarda tutacağız. Marmara Evler 3 projemizin kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna ve buhar hamamının yer aldığı sosyal tesis sitenin ortak mahalli olarak yıl boyu hizmet verecek. tüm araçları yerin altındaki kapalı otoparklara taşıyoruz. Daha geniş, daha ferah, daha yeşil bir yaşam alanı oluşturmak için arsamızın %85'ini peyzaja ayırıyoruz. Bizim Evler markalı konutlarımızı tercih eden ailelerin çok beğendikleri çamaşır ve giyinme odasını bu projemizde de tüm daire planlarına ekledik. Ayrıca 4+1 dairelerde çamaşır ve giyinme odasının yanı sıra gardırop odası da ilave ettik. Ayrıca site girişinden itibaren tüm araçlar yerin altında bulunan kapalı otoparkları kullanıyor. Otoparklardan tüm dairelere asansör ile direk ulaşım imkanı sunuluyor. Dolayısı ile site yüzeyinde araç giriş ve park yeri olmadığından çocuklar için güvenli bir alan oluşturuluyor ve peyzaja geniş yer ayrılıyor. Bölgenin en büyük cadde çarşısının da yer alacağı projede banka ve eczane gibi çeşitli ticari ünitelerle birlikte ünlü markaların bulunduğu mağazalar, restoran ve kafe alanları yer alacak." şeklinde konuştu.
 
Marmara Evleri 3 Proje Koordinatörü Yüksek Mimar Dr. Recai Akdoğan; "Marmara Evleri 3 projemiz gerçekten yıllardır beklenen bir projeydi. Önceki projelerimizde olduğu gibi bu projemizde de geniş ve ferah bir yaşam alanı oluşturmayı hedefledik. Bu nedenle 47 bin metrekarelik alana 396 daire yerleştirdik. Günümüzde bu arsanın yarı büyüklüğündeki alanlara 1000 – 1500 tane daire yerleştirildiğini görüyoruz. Bizim amacımız buradan maksimum karı elde etmek değildi, maksimum konforu, maksimum kaliteyi inşa etmek, gerçek anlamda yaşanabilir bir konut projesi inşa etmekti. Bu neden 47 bin metrekare alana 396 daire inşa ediyoruz. Bu nedenle her bir bloğumuzun arasında en az 80 – 90 metrekare mesafe bırakıyoruz." dedi.
 
Proje Künyesi
 
Projenin adı: Marmara Evleri 3
İnşa eden firma: İhlas Yapı A.Ş.
Lokasyonu: Beylikdüzü
Toplam arsa alanı: 47.102 m2
Toplam inşaat alanı: 75.233 m2
İnşaata başlama tarihi: Mayıs 2012
Teslim tarihi: Kasım 2013
Yatırım bedeli: 80 milyon TL
Konut tipleri: 3+1 (168 m2), 4+1 (193m2)
Daire sayısı: 396
Ticari alanlar: 38
Daire başlangıç fiyatları: 297.000 TL (3+1), 386.000 TL (4+1)
Sosyal alanlar: Kapalı yüzme havuzu, Fitness Salonu, Sauna, Fin hamamı, açık spor alanları, göl kafe
Proje mimarı: İhlas Yapı Proje Grubu
Ana yollara uzaklığı: E5 ve TEM Otoyolu’na 3 km

17.05.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : İhlas Yapı , BEKLENEN PROJE GELDİ , Marmara Evleri 3 te satışlar başlıyor , Bizim Evler , markalı konut , Marmara Evleri , Marmara Evleri 3 Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Erhan Değerli , Marmara evler 3 proje


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık,ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları,DEvam ediyor” bilgisini verdi. “İstanbul'un en güzel arazisinde ülkemizi ulusal arenadatemsil edecek bir eser inşa edeceğiz. İstanbul'a gelen her turistin görmek isteyeceği insanların

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Önünde marinası bulunan ve içinden hızlı tren geçen karma projeye alıcı ve yatırımcılardan satış öncesi ön talep toplanıyor.DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları devam ediyor” bilgisini verdi.

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye çıktı

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye   çıktı

Türkiye’nin sembol projesi Tema İSTANBUL’un konut bölgesi örnek daireleri, Tema İSTANBUL üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısı ile ilk kez tanıtıldı. Tema İSTANBUL Satış Ofisi’nde yer alan 3 farklı tip ve büyüklükteki örnek daireler, çarpıcı tasarımları ile olduğu kadar efektif kullanımları ve yüksek kaliteleriyle

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'ın Zeytinburnu'ndaki Genel Müdürlük binasında yapıldı. Tanıtım toplantısına İBB Başkanı Kadir Topbaş da katıldı. Topbaş belediye olarak barınma alanında da öncü olmak için projeler yaptıklarını söyleyerek, bu projelerde ticari geler kazanmayı amaçlamadıklarını söyledi. 9,5 yıl içerisinde toplam 60 Milyar TL yatırım yaptıklarını bunun büyük bir kısmını ulaşım projelerine harcadıklarını belirten Topbaş, bu yıl ki yatırım bütçesinin 8,5 Milyar lira olduğunu söyledi.

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Son altı yılda 7500 konut üretip hak sahiplerine teslim eden ve şimdide Kentsel Dönüşüm Projesi’yle Fikirtepe’de ses getiren Anka Yapı, şimdi de Soğanlık’ta iki büyük kuleyle yükseliyor. Proje hakkında bilgi veren Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet TEMEL Soğanlıkta adliye karşısında iki kulenin inşaatlarına önümüzdeki ay başlıyoruz.

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI Başkanı Şaadet TEMEL, projeyi Büyükşehir ve Kadıköy Belediyesi'nin onayına sunduklarını, önümüzdeki günlerde ruhsatı alacaklarını söyledi. Projenin 15-18 ay içinde yüzde 100'e yakın prim yapmasnı beklediklerini belirten TEMEL, projenin Kadıköy'ün vitrini olacağını söyledi.Şaadet TEMEL, projenin 70 bin metrekare arsa üzerinde, 400 bin metrekare inşaat alanına sahip oldupunu belirterek şöyle dedi:

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!Sur Yapı’nın İstanbul, Çekmeköy Taşdelen bölgesinde gerçekleştireceği yeni projesi "Tilia"’nın satışları 18 Eylül’de başlıyor. Sur Yapı Tilia "Standartlar üstünde, ıhlamurların altında'' sloganıyla yükselecek. Tilia projesi, İstanbul’un o eskimeyen ruhundan olduğu kadar, doğanın kendisinden de ilham alan bir proje. Kolay ulaşım, büyük yatırım.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :