Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Yeni İstanbul’un ARMA’sından şirketlere otel konforunda home-ofis imkanı
Yeni İstanbul’un ARMA’sından şirketlere otel konforunda home-ofis imkanı

Misafirlerini otel konforunda ve daha uygun
bütçelerle evde konaklatabilecekler
 
Yeni
İstanbul’un ARMA’sından şirketlere otel konforunda home-ofis imkanı

·     Okkalar İnşaat tarafından yapımı devam eden ve geçtiğimiz günlerde satışa sunulan home-ofis projesi Arma Business&Life, otel konforundaki ev sıcaklığı ve tam donanımlı sosyal imkanlarıyla şirketlerin şehir dışından gelen misafirlerine konforlu konaklama fırsatı sunarken, şirketlerin ağırlama bütçelerini de rahatlatacak.
·     Proje, Sabiha Gökçen Havaalanı, marina ve fuar alanına yakınlığı nedeniyle misafirlerine kısa vadeli konaklama yaptırmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayacak. Şirketler satın alacakları home-ofisleri kendi ihtiyaçları için olduğu kadar misafirlerinin konaklamaları için de kullanabilecekler.

İstanbul’un yeni yatırım bölgesi Kurtköy Pendik bölgesinde iş hayatına yeni bir soluk getirmek üzere hayata geçen Arma Business&Life projesi, yatırımcılar kadar iş dünyasının da çözümü oldu. Okkalar İnşaat tarafından 30 milyon lira yatırım değeri ile inşa edilen ve 264 home-ofisten oluşan Arma Business&Life, sunduğu otel konforunda ev sıcaklığı ile şehir dışından gelen misafirlerine mükemmel konaklama çözümü arayanlara fırsat sunuyor.
Formüla 1 pisti, Sabiha Gökçen Havaalanı, yeni fuar alanı, marina, teknopark ve alışveriş merkezlerine yakın bir lokasyondaki Arma Business&Life, Kurtköy’ün en iddialı home-ofis satış fiyatlarına sahip bulunuyor. İş ve konut yaşamını bir arada sunan projede 21 Mayıs’a kadar sürecek lansman fiyatları metrekarede 2 bin 200 ile 3 bin 100 TL arasında değişiyor. Stüdyodan 3+1’e kadar değişen seçeneklerin bulunduğu home-ofislerin fiyatı 137 bin liradan başlıyor.

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mahmut Okka, düzenli yapılaşan ve yeni konut projeleri, havaalanı, fuar alanı, teknopark, marina, havacılık bakım onarım merkezi, alışveriş merkezleri, Formüla 1 pisti gibi yatırımlarıyla İstanbul’un içinde adeta yeni bir İstanbul görüntüsündeki Kurtköy’ün yatırımcıyı cezbettiğine dikkat çekti.

Mahmut Okka, “Yatırım ışığı parlak bir bölgede iyi ve kaliteli her projenin kazandıracağını bilenler, bu tür projelere yatırım fırsatını kaçırmıyor. Nitekim biz projede lansmanı yeni yaptık. Ama daha lansman öncesinde bile temel aşamasında yatırımcılar bu projeyi fark ettiler. O dönemde home-ofislerin yüzde 10’unu sattık. Ben projemizin, bireysel yatırımcılar kadar, iş bağlantıları şehir dışında olanlar başta olmak üzere iş dünyası için de çok cazip olduğuna inanıyorum” dedi.

Ø Şirketler için misafirlerini ev sıcaklığında ve ekonomik şartlarda ağırlama imkanı

Yolcu kapasitesi hızla artan Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’nın tam kapasiteyle çalışma yolunda hızla ilerlediğine ve iş dünyasının yoğun kullandığı yeni bir merkez haline geldiğine dikkat çeken Okka, Sabiha Gökçen Havaalanı’nın kendi kategorisinde uçak ve yolcu sayısı artışında dünyanın en hızlı büyüyen havaalanlarından olduğunu
vurguladı. Arma Business&Life’ın bu bölgeyi yoğun ve etkin kullanan şirketler için çok ekonomik bir kurumsal çözüm sunduğunu ifade eden Okka, sözlerini şöyle sürdürdü:“Gerek havaalanı, gerek marina, gerekse fuar alanı yatırımları bölgede aynı zamanda şehir dışında iş bağlantısı olan şirketler ve kurumlar için misafir konaklatma ihtiyacını da artırıyor. Misafirleri için kısa vadeli konaklama çözümünü daha uzak noktalarda aramak istemeyenlere, otel yerine, otel konforunda ev sıcaklığı sunuyoruz. Net 3 metre kat yüksekliğine sahip, ferah ve home-ofisleri, tam teşekküllü sosyal donatıları ve imkanları, toplantı salonları ve destek hizmetleriyle, konforlu bir otelden beklenebilecek her şeyi, bir ev ortamında elde edebilmelerini sağlıyoruz. Üstelik yeni İstanbul’un tam merkezinde, havaalanının hemen yanı başında ve çok daha ekonomik şartlarda sunuyoruz. Şirketler, hem misafirlerini ağırlayabilirler, hem kendi ihtiyaçları için kullanabilirler.”

Ø En küçük ofis bile tüm imkanlardan yararlanacak

24 ayda teslim edilecek Arma Business&Life 14 bin metrekare arsa üzerinde yükselen 264 bağımsız birimden oluşuyor. 30 bin metrekarelik inşaat alanında büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen home-ofisler bulunuyor. Sosyal donatılarıyla birlikte, yaşayanların her türlü ihtiyaçlarını büyük bir konfor içerisinde karşılayabilecekleri bütünlüklü bir yaşam alanı sunan projede home-ofis sahibi olan herkes, aldığı birimin büyüklüğüne bakılmaksızın tüm sosyal imkanlardan eşit şekilde yararlanabilecekler.  30 milyon lira yatırımla gerçekleştirilen ARMA Business&Life, 400 metreyi aşan cephesiyle de bölgedeki en yüksek ve gösterişli dış cepheye sahip olacak. Projedeki bütün home-ofisler, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı’na bakıyor.

ARMA Business&Life hakkında

Büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen 264 bağımsız birimden oluşan projede, toplantı odaları, kapalı-açık yüzme havuzu, fitness center, buhar odaları, sauna, kafeterya, restoran, çocuk bakım odası, kuru temizleme ile basketbol, voleybol, mini futbol sahası olan çok amaçlı spor tesisleri yer alıyor. Ayrıca çocuklar için bir oyun parkı da mevcut.

Kurtköy bölgesinin işlek caddesinde bulunan, çalışma hayatına farklı bir dokunuş getirecek olan proje, site dışına çıkmadan bütün sosyal ihtiyaçların giderilebileceği bir konseptte hazırlanıyor.

14 bin metrekare arsa, 30 bin metrekare inşaat alanına sahip ARMA Business&Life, sadece 3 bin metrekarelik taban alanı üzerine inşa ediliyor.
11 bin metrekarelik alanı ise yeşil alan olarak bırakılan çevre dostu proje, Viaport Alışveriş Merkezi’ne 3,5 km, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalanı’na 2 km, Teknopark’a 1,5 km, Fuar ve Kongre Merkezi’ne 4 km, TEM otoyoluna 4 km, E-5 otoyoluna 7,5 km, tren istasyonuna 8,5 km, Pendik Marina’ya ve deniz ulaşımına 9 km mesafede.

ARMA Business&Life projesinde net 3 metre kat yüksekliğine sahip home-ofisler ferah ve rahat bir ortam sağlıyor.

Okkalar İnşaat Hakkında

1976 yılında İbrahim Okka tarafından kurulan Konya merkezli şirket, 1980’li yıllara kadar resmi taahhüt işleri yaptı. İnşaat sektöründe 35 yıllık bir deneyimi bulunan Okkalar İnşaat, konut ve ticari işyeri üretiminde uzmanlaşmış bir şirket. Bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde inşaat yapan ve 5 bini aşkın aileyi ev sahibi yapan şirket, ulusal bir inşaat şirketi haline gelme hedefi doğrulusunda Konya’dan sonra büyüme alanı olarak İstanbul’u belirledi.

Okkalar İnşaat’ın Konya’da halen inşası ve satışları devam eden üç konut projesi bulunuyor. Bunlardan en dikkat çekici olanı, 110 bin metrekare alan üzerine inşa edilmekte olan, 378 daireden oluşan, ödüllü Hakim Konakları projesi. Konya’nın en seçkin projelerinden birisi olacak ve inşaatına Mart 2011’de başlanan Hakim Konakları, 30 Haziran 2013 tarihine kadar sahiplerine teslim edilecek.

Yine Konya’da bulunan, 6 bin metrekare üzerine kurulu 102 daireden oluşan Pamira Evleri, 5 bin metrekare üzerine inşa edilen 68 konutlu Samira Evleri ile 5 bin metrekare üzerinde 62 dairelik Almina Evleri, Okkalar İnşaat’ın devam etmekte projeleri arasında yer alıyor.

19.05.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Yeni İstanbul ARMAsı , Okkalar İnşaat , home ofis projesi Arma Business Life , otel konforundaki ev sıcaklığı , Kurtköy Pendik bölgesi ofis konut emlak gayrimenkul projeleri , Sabiha Gökçen Havaalanı , yeni fuar alanı


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Kurtköy ARMA Business Life'ta peşinat teslimde…

Kurtköy ARMA Business Life'ta peşinat teslimde…

Kurtköy ARMA Business Life'ta peşinat teslimde…Okkalar İnşaat, İstanbul Kurtköy’deki prestij projesi ARMA Business&Life’ta yatırım fırsatını kaçırmak istemeyenler için peşinatı teslimat tarihine öteliyor. Şirket ayrıca, kendi bünyesinde oluşturduğu ödeme sistemiyle 36 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme yapıyor. 264 homeofisten oluşan projede fiyatlar 137 bin liradan başlıyor. Konuya ilişkin basın bülteni ve görseller ekte değerlendirmenize sunulmuştur Okkalar İnşaat, gelecek için iyi bir yatırım yapmak isteyenlere Pendik Kurtköy’de doğru lokasyon, doğru

Yeni İstanbul’un ARMA’sı Kurtköy’de yükseliyor Okkalar İnşaat'tan

Yeni İstanbul’un ARMA’sı Kurtköy’de yükseliyor Okkalar İnşaat'tan

Yeni İstanbul’un ARMA’sı Kurtköy’de yükseliyor Sabiha Gökçen Havaalanı, Formula 1 pisti, Teknopark, alışveriş merkezleri ve fuar yatırımlarıyla hızla gelişerek Yeni İstanbul’a dönüşen Pendik Kurtköy bölgesi, iş ve ev yaşamına yeni bir soluk getirecek büyük bir yatırıma ev sahipliği yapıyor. Okkalar İnşaat, 30 milyon lira yatırım değerine sahip ARMA Business&Life projesiyle iş ve ev yaşamını birlikte yaşamak isteyenlere ve yatırımcılara 264 home-ofisten oluşan iddialı bir seçenek sunuyor. 21 Mayıs’a kadar geçerli olacak lansman fiyatlarıyla satışa

Okkalar İnşaat'tan Kurtköye Yepyeni Home Ofis Projesi Arma Business Life

Okkalar İnşaat'tan Kurtköye Yepyeni Home Ofis Projesi Arma Business Life

Okkalar İnşaat'tan Kurtköye Yepyeni Home Ofis Projesi Arma Business Life ARMA BUSİNESS & LİFE PROJEMİZ SATIŞA ÇIKIYOR Projedeki home ofislerin büyüklükleri 48 metrekare ile 235 metrekare arasında

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :