Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

1+1 daireler 79 bin TL ye BURA REZİDENCE de
 1+1 daireler 79 bin TL ye BURA REZİDENCE de

Bu kampanya "burda" da ev sahibi yapıyor

Yirikler İnşaat tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen “Bura Residence”da, ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenlere bahar kampanyası.
 
Kampanya kapsamında kısa bir süreliğine 1+1 daireler 79 bin TL satış fiyatıyla tüketicilerle buluşuyor. Düzenlenen kampanyanın yanı sıra, Bura Residence’da %5 peşin ödeyerek daire sahibi olunabiliyor. Yapılan peşin ödemeden 4 ay sonra da kalan miktarın %25’i ödeniyor. 
9.000 metrekare arsa üzerinde 35.000 metrekare kapalı alana sahip Bura Residence, 30 ve 17 katlı iki ayrı bloktan oluşuyor.  Projede satışlarına başlanan A blok 30 katlı 352 daireden, B blok ise 17 katlı olarak 52 daireden oluşuyor.  Bura Residence’da büyüklükleri 62 metre kare ile 123 metre kare arasında değişen 5 farklı tipte daire bulunuyor.
 
Bura Residence 
0212 699 42 42
 www.buraresidence.com

21.05.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Yirikler İnşaat , Yirikler İnşaat konut rezidence projeleri , bura rezidence , esenyurt rezidence konut projeleri , Bura Residence satılık daire


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :