Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Markalı konutun yeni merkezi: Bahçeşehir
Markalı konutun yeni merkezi: Bahçeşehir

Kısa dönemde hızla gelişen Bahçeşehir, Avrupa Yakası’nda markalı konut projelerinin en çok tercih ettiği merkez oldu. Kaliteli ve ekonomik fiyatlı konutlarıyla ailelerin seçtiği bölge ilk evini almak isteyenlerin de tercihi...

- Bir zamanlar dezavantaj olan Bahçeşehir'in konumu otoban bağlantısı, 2-3 yıl içinde açılacak metro bağlantısı gibi projeler ve şehir merkezinden gelen otobüs sayısının artırılmasıyla avantaja dönüşüyor.
- Sayısı hızla artan markalı konut arzı yüksek taleple birleşiyor.
- Bölge ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekerken özellikle de kalabalık aileler tarafından oturum amaçlı tercih ediliyor. 3+1 dairelerin fiyatı 250 bin ile 350 TL arasında değişiyor.
- Markalı konut projeleri bölgedeki metrekare fiyatlarını 2 bin 500 ile 3 bin 500 TL'ye kadar çıkardı.
- En büyük dezavantaj ise trafiği nedeniyle Hadımköy gişeleri oluşturuyor. Bölge halkı gişelerin kaldırılması ve trafik sorununun çözülmesini istiyor.

İstanbul'un en kısa zamanda en hızlı gelişen bölgelerinden Bahçeşehir, son dönemde yeni ve kaliteli konut projeleri ve artan metrekare fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Daha önce sanayi kuruluşlarının tercih ettiği bir yerken son 10 yılda konutun merkezi durumuna gelen Bahçeşehir'de artan konut arzı yüksek taleple birleşiyor. Ulaşım akslarının gelişmesi ve İstanbul'un merkezi yerlerinden artan toplu taşıma da bölgenin yatırımcılar açısından en çok tercih edilen özeliklerinden biri. Otoban bağlantıları ise merkeze uzak olan Bahçeşehir'i yatırımcılar için cazip kılıyor. Bölgenin gelişmesine paralel olarak markalı konut projelerinin sayısı ve bölgedeki kalite artıyor. Çoğu tanınan markaların yaptığı büyük ve ailelere hitap eden projelerin yer aldığı bölge, Ispartakule'den Esenyurt'a kadar içine aldığı diğer bölgeleri de geliştiriyor. 

Aileler tercih ediyor 
Bahçeşehir'deki Century 21 Bey Group ofisi sahibi Nurettin Gözaçan, bölgedeki metrekare fiyatlarının bin TL civarından 2 bin 500 ile 3 bin 500 TL arasına çıktığını söylüyor. Bölgede aileler için büyük dairelerin, özellikle de 2+1 ve 3+1'lerin tercih edildiğinin altını çizen Gözaçan, ilk evini alanların da fiyatları nedeniyle Bahçeşehir'i seçtiğini söylüyor. Gözaçan, ayrıca bölgeye Beylikdüzü'nden gelen çok sayıda yatırımcı olduğunu da söylüyor. Bölgedeki 3+1 dairelerin ortalama fiyatı 250 bin ile 350 bin TL arasında değişiyor. 

Metro bağlantısı bekleniyor 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Bahçeşehir'de son dönemde ulaşım alanında yaptığı çalışmalar da dikkat çekiyor. Atatürk Olimpiyat Stadı'ndan Bahçeşehir'e metro bağlantısının 2-3 yıl içinde bölgeye ulaşacağı haberleri yatırımcıların en önemli gündem maddesi. Ayrıca Sirkeci'den bölgeye gelecek demiryolu bağlantısı da konuşuluyor. Bölgenin ulaşım açısından en büyük problemini ise Hadımköy gişeleri oluşturuyor. Gözaçan, gişelerin kaldırılması halinde bölge trafiğinin rahatlayacağını ve yatırımların daha da gelişeceğini söylüyor. Turyap Bahçeşehir ofisi müşteri temsilcisi Yusuf Cenik ise ulaşım alanında yapılan yatırımların bölgeyi geliştirdiğine dikkat çekiyor. Cenik, otoban bağlantısının bir avantaj yarattığına ve bölgeye otobüs seferlerinin de artırıldığını vurguluyor. Bölge ulaşım projelerinin tamamlanmasıyla İstanbul'un batı yakasının merkezlerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Modern Vadi'de 351 bin TL'ye 4+1Modern Vadi'de 351 bin TL'ye 4+1
Dumankaya İnşaat'ın Bahçeşehir'de devam eden iki projesi bulunuyor. Dumankaya Modern Vadi projesi toplam 11 blokta bin 494 daireden oluşuyor. 240 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje üç yatay ve 12 apartman bloğundan oluşuyor. Projede fiyatlar 130 bin ile 351 bin lira arasında değişiyor. Projede konut alanları dışında ticari alanlar da yer alacak. Grubun aynı bölgede satışları devam eden Dumankaya Modern projesi ise 22 dönüm arazi üzerinde 716 daireden oluşuyor. Stüdyo ile 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede yedi avlu, iki yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu gibi sosyal imkanların yanı sıra yeşil alanlar da yer alıyor.Daire Metrekare Fiyat (TL)
1+1 66 130 bin
2+1 105 205 bin
3+1 154 293 bin
4+1 185 351 bin

Symbol İstanbul'da 85 binden başlıyorSymbol İstanbul'da 85 binden başlıyor
Karden İnşaat'ın Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde hayata geçirdiği bin 242 rezidans ve 510 ofis'ten oluşan Symbol İstanbul projesinde fiyatlar 85 bin TL'den başlıyor. Projedeki en büyük dairelerin fiyatı ise 510 bin TL'ye kadar çıkıyor. Metrekare fiyatlarının bin 700 TL'den başladığı projede kişiye göre ödeme planı oluşturulabiliyor. 150 bin metrekare arsa üzerinde geliştirilecek projede üç blok yer alacak. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu Symbol İstanbul, residence, busidence ve AVM'den oluşacak. Projede Aralık 2014'te teslim edilecek.Daire Metrekare Fiyat (TL)
Stüdyo 41-46 85 bin
1+1 67-74 138 bin
2+1 106-111 179 bin
3+1 101-142 272 bin
4+1 177-214 510 bin

Stüdyo 24 gençleri hedefliyorStüdyo 24 gençleri hedefliyor
Cathay İleri Projeler Yatırım, Emlak Konut GYO ortaklığıyla Ispartakule'de 500 daireli Stüdyo 24 projesine başladı. 1+0, 1+1 ve 2+1'lerin yer alacağı projede hedef kitle gençler olarak belirlendi. Kuaförden oto yıkamaya, ev temizliğinden fitness cluba kadar her türlü hizmetin alınabileceği projedeki metrekare aidat fiyatları ise 3 TL olarak belirlendi. Özellikle gençler ve yalnız yaşayanların hedeflendiği projedeki dairelerin fiyatları ise 68 bin TL'den başlayacak. Konut projelerindeki geleneksel 1+1 daire kavramına farklı bir bakış açısı getiren projede ev sahipleri sabah kahvaltısını lobiden isteyebilecek. 1+1 kavramına dinamik bir bakış açısı getirden projede yeni konsepte 'bir +sen' adı veriliyor. İtalyan mimarlık şirketi tarafından geliştirilen projede Pop, Cozy ve Modern olmak üzere üç farklı mimari ve dekorasyon alternatifi sunuluyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerin yer alacağı projedeki metrekare bin 900 TL olarak belirlendi. Projedeki dairelerin metrekaresi 38 TL'den başlayarak 207 TL'ye kadar çıkacak.Daire Metrekare Fiyat
1+0 38 68 bin TL’den başlıyor

Crown'da yaz kampanyasıCrown'da yaz kampanyası
Babacan Yapı'nın Crown markalı projelerine Bahçeşehir'de bir yenisini ekledi. Crown Deluxe adını taşıyan projede daire fiyatları 163 bin TL'den başlıyor. Projede 40 ay boyunca sıfır faiz imkânıyla ev sahibi olunabiliyor. 13 dönüm arazi üzerine iki blok halinde yapılan projede daire fiyatları 163 bin ile 368 bin TL arasında değişiyor. Projedeki daire planlamalarında, net tavan yüksekliği 2.96 metre, teraslar ise 35 metrekare civarında bulunuyor. Projenin içinde Medical Park Hastanesi, konser ve festivallerin yapıldığı Festival Park alanı, 20 bin metrekarelik spor kompleksi Club İstanbul, 3 kilometre uzunluğundaki restoran ve kafelerin yer aldığı Fransız Sokağı bulunuyor.Daire Metrekare Fiyat (TL)
1+1 (private suit) 83 163 bin TL
2+1 (new family suit) 114 238 bin TL
3+1 (comfort suit) 180 368 bin TL

Vadi'de fiyatlar 140 binden başlıyorVadi'de fiyatlar 140 binden başlıyor
Kuzu Grup'un Emlak Konut GYO ile birlikte Bahçeşehir'de geliştirdiği Sparadon Vadi projesi bin 37 konut ve bir ticari üniteden oluşuyor. Projedeki konutların 524'ü 1+1, 476'sı 2+1, 37'si 3+1 ve 4+1 daire ve dublekslerden oluşuyor. Fiyatların 140 bin TL'den başladığı projede yüzde 1 peşinat, kalan yüzde 24'lük peşinatı Aralık 2013'te ödeme imkânı sunuluyor. Bu şartlarda taksitler ise bin 100 TL'den başlıyor. 2014 Ocak'ta tamamlanacak proje 250 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Proje içinde özel sağlık evleri konseptinin de hayata geçirilmesi planlanıyor. Açık havuzdan Türk hamamına kadar farklı sosyal imkânların da yer alacağı projenin yüzde 80'i ise yeşil alana ayrıldı.

Satıştaki konutların fiyatları:Daire Metrekare Fiyat (TL)
1+1 71 140 bin TL
1+1 73 166 bin TL
2+1 105 223 bin 500 TL
2+1 123 274 bin TL’den başlıyor

Maximoon'da kendi ödeme tablonu hazırlaMaximoon'da kendi ödeme tablonu hazırla
Bahçeşehir'de proje geliştiren Yalçıntepe Group, Maximoon projesinde bahara özel başlattığı kampanyayı haziran sonuna kadar uzattı. Daire fiyatlarının 89 bin TL'den başladığı projede kişiye özel ödeme planı uyguluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler ne kadar peşinat vereceklerini, nasıl taksitlendirme yapacaklarını kendileri belirliyor. Toplam bin 560 konut ve bir rezidans bloğundan oluşan projede 86 ticari birimden oluşan açık bir alışveriş merkezi de var. Projedeki sosyal tesislerde basketbol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center, vitamin bar, Türk hamamı, sauna, buhar odası, SPA merkezi, cafe ve restaurant yer alıyor. Bay-bayan kuaförü, terzi, kuru temizleme, vale, lostra hizmetleri, çiçekçi, eczane, banka ve pet shop ise site sakinlerinin htiyaçlarına yanıt vermek için planlandı.

Fiyat: 89 bin TL’den başlıyor.... Dilek TAŞ/Emlak&Mortgage

31.05.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Avrupa Yakası’nda markalı konut projeleri , Markalı konutun yeni merkezi , Dumankaya İnşaat'ın Bahçeşehir , Symbol İstanbul Karden İnşaat


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire kampanyası

 Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista  Konakları’ndan daire kampanyası

Konakları’ndan daire sahibi olan tüm annelere EVGÖR Mobilya’dan 10.000 TL GÜL İnşaat’tan Anneler Günü’ne özel dayalı değerinde alışveriş çeki hediye…döşeli kampanya! GÜL İnşaat, Anneler Günü dolayısıyla çok özel bir avantaj kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu İnşaat'ın Maslak'taki projesi My Home Küçük Maslak için yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 KDV avantajıyla satılan konutlara yüzde 10 da peşinat imkânı sunuluyor. 3 Nisan'da sona erecek kampanya kapsamında tüketicilere 120 aya kadar da uygun konut kredisi faizi uygulanıyor.

Konutta şimdi fırsat zamanı

Konutta şimdi fırsat zamanı

PEŞİNATLAR KALKTI Hareketli bir yılı geride bırakan inşaat sektörü, kampanya atağına geçti. Önümüzdeki günlerde maliyet artışı nedeniyle konutlara zam gelebileceğini belirten sektör oyuncuları müşterileri satış ofislerine çekmeye çalışıyor. Yılın ilk aylarında faizi sıfırlayan inşaat şirketleri, nakit sıkıntısı yaşayanlar için de peşinatı ortadan kaldırdı.

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

Sur Yapı 22 yıldır inşa ettiği, yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan ve bulunduğu bölgeye değer katan projeler üretmeye devam ediyor. İstanbul'un gözbebeği Çamlıca'nın eteklerinde yer alan Exen İstanbul'da 60 ay için % 0,58, 120 ay için % 0,80 kredi oranıyla dairenizi hemen teslim alabileceksiniz. YENİ ÖRNEK DAİRELER HAZIR

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor. AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Vazo Kule home office’lerde son 4, Dalga Kule’de son 15 daire cazip koşullarla alıcısını bekliyor. Kampanya 15 Aralık’a kadar devam edecek. Dap Yapı’nın Vazo Kule ve Dalga Kule projelerinde kalan son dairelerin satışına geçildi. Vazo Kule’nin home office’leri peşin ödemede yüzde 10 indirim, 50 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Peşinat Teslimde + Taksitler Bir Yıl Sonra VEYA % 10 İndirim Teknik Yapı’dan yeni yıl hediyesi 3 büyük avantaj ile geliyor. İstanbul’un en büyük konut projesi, Anadolu yakasında yükselen yeni bir şehir Evora İstanbul, Teknik Yapı’nın Avrupa Yakası’na taşıdığı konfor ve kalitenin simgesi METROPARK ve konfor ve kalitenin premium hayata dönüştüğü DELUXIA DRAGOs’a yeni yılın ilk talih kuşu kondu.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Sancaktepe'de yapımı hızla devam eden Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında tüm konutlar yüzde 1 peşinat ve teslime kadar düşük taksitlerle satışa sunuldu. Peşinatın geri kalan yüzde 24'lük kısmı vade farkı olmaksızın teslime öteleniyor. Daire bedelinin yüzde 75'lik kısmı için anlaşmalı bankalardan 12-115 ay arasında kullandırılabilen kredi

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya'nın Flex Kurtköy için peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 5 indirim kampanyası devam ediyor. Dumankaya İnşaat'ın Kurtköy'de hayata geçirdiği Dumankaya Flex projesinde daireler 134,900 TL'den başlıyor. Dumankaya Flex Kurtköy, home ofis konseptiyle yükseliyor. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!”Kampanyası ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :