Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Taşyapı’dan Anadolu’ya yatırım atağı
Taşyapı’dan Anadolu’ya yatırım atağı

Taşyapı’dan Anadolu’ya yatırım atağı
Sektörün lider gayrimenkul markaları arasında yer alan Taşyapı, ilk turizm yatırımı olan DoubleTree by Hilton Istanbul Moda’da düzenlediği basın toplantısında Anadolu’nun 15 ilinden 30 yayını ağırladı.

Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı toplantıda Anadolu’da yapmayı planladıkları yeni enerji, inşaat, tarım ve turizm yatırımları hakkında bilgi verdi.  Yaklaşık 30 yıldır lüks konut projeleri ile sektörün lider gayrimenkul markaları arasında yer alan Taşyapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı Anadolu’da yayın yapan gazete, dergi ve televizyon temsilcileri ile DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda’da bir araya geldi. Bugüne kadar yaptıkları inşaat yatırımları ile ön planda oldukları belirten Emrullah Turanlı, önümüzdeki dönemde Anadolu’nun birçok bölgesinde ihtiyaca göre enerji, inşaat, turizm ve tarım alanlarında yatırım yapmayı planladıklarını açıkladı.

Emrullah Turanlı: “Anadolu’da teknik tarım ve enerji yatırımları yapacağız”

Geniş tarım alanlarına sahip olan Anadolu’da teknik tarım yapmayı düşündüklerini ve bu konuda fizibilite çalışmalarını sürdüklerini belirten Turanlı; “ Teknik tarımın yanı sıra sanayi atıklarından enerji üretmek için projelerimiz var. Özellikle sanayinin gelişmiş olduğu büyük illerin tamamında bio enerji üretmek için çalışmalara başladık” dedi.
Taşyapı’nın ilk turizm yatırımı olan Doubletree by Hilton Istanbul Moda’nın bir yılında 60 bin kişiyi ağırlayarak yüzden 80 doluluk oranı yakalamasından güç alarak yeni yatırımlar yapmaya karar verdiklerini söyleyen Emrullah Turanlı, İstanbul’da ve Anadolu’nun birçok bölgesinde yeni otel projeleri olduğunu açıkladı.
İstanbul’da yine Anadolu Yakası’nda Türkiye’nin en büyük şehir içi otelini inşaa edeceklerini söyleyen Emrullah Turanlı otelin 22 dönüm arazi üzerinde 150 bin m2’lik 600 odalı bir proje olduğunu belirtti. Turanlı; “Bu bakış açısı ile Anadolu’da ihtiyacı olan, tarihi dokusunu koruyan, doğası ile dikkat çeken ve ulaşımı kolay olan illerde 20 otel açmayı hedefliyoruz.” dedi.
Anadolu’da yeni açılacak oteller ile 5 bin kişiye istihdam sağlamayı hedeflediklerini de belirten Turanlı, özellikle Anadolu’daki turizm meslek liseleri mezunları ve öğrencilerine yeni iş olanaklarını sunacaklarını söyledi.

“Herkesin Kadıköy’de bir evi var!”

Taşyapı turizm yatırımlarının ilk adımı olan DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda’da Anadolu’dan Istanbul’a gelen hakim, doktor, öğretmen herkesi ağırlamak istediklerini söyleyen Emrullah Turanlı, “Herkesin Kadıköy’de bir evi var” dedi. Turanlı, Avrupa’daki Hilton DoubleTree otelleri arasında müşteri memnuniyetiyle ilk 5’te yer alan otelin Anadolu’dan gelecek misafirler için her türlü konforu ve ev sıcaklığını barındırdığını ifade etti.

Ulaşım kolaylığı

Otelin Adalardan Sarayburnu’na, Eminönü’nden Kabataş’a kadar uzanan panoramik deniz manzarasıyla İstanbul’un bütün güzelliklerini gözler önüne serdiğini söyleyen Turanlı, İstanbul iş için gelen misafirler için ideal bir lokasyonda olduğunu söyledi. Vapur ve deniz otobüsü iskelelerine, İstanbul’un her iki havaalanına, metrobüs - otobüs duraklarına, taksi ile tren istasyonlarına ve Boğaz Köprüsü’ne olan yakınlığı ile dikkat çeken DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda merkezi bir konuma sahip.

Taşyapı Hakkında

1985 yılında başladığı yolculuğuna tüm hızıyla devam eden Taşyapı yüksek kalitede malzeme ve işçilikle inşa ettiği projelerle lüks ve konforlu yaşam alanlarına imza atıyor.  30’uncu yılına yaklaşırken sadece inşaat alanında değil, enerji ve turizm sektörlerinde de önemli yatırımlar yaparak daha fazla kişiye istihdam sağlamayı hedefleyen Taşyapı 13 bini aşkın çalışanı ve 15 iştiraki ile yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteriyor.

İnşaat Yatırımları

Anadolu Yakası’nda dört dev kule: Fourwinds
Taşyapı’nın İstanbul’da Anadolu Yakası’nın kalbinde Selamiçeşme’de inşaatı devam eden Fourwinds projesi ise 4 kule, 49 kattan ve 420 konuttan oluşuyor. Taşyapı, Fourwinds ve Koşuyolu üzerinde yapılması planlanan Türkiye’nin en büyük şehir oteli projelerinin yanı sıra Fikirtepe’de kentsel dönüşüm projesi, Altunizade ve Maslak’ta lüks konut, Gayrettepe’de otopark projeleri ile Seyrantepe’de mix otel, konut, ofis projelerini hayata geçiriyor.    

Şehrin kalbinde şehirden uzakta: Dalyan Konakları

Dalyan Konakları, İstanbul Fenerbahçe’de denize sıfır 18 şık ve konforlu dairelerden oluşuyor. Bahçe dublex, çatı dublex ve normal olmak üzere 205-445 metrekare arasında değişen tüm dairelerden Prens Adaları’nı seyretmek mümkün.

29.05.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : lider gayrimenkul markaları , Taşyapı , Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı , lüks konut projeleri , Kadıköy , İnşaat Yatırımları


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık,ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları,DEvam ediyor” bilgisini verdi. “İstanbul'un en güzel arazisinde ülkemizi ulusal arenadatemsil edecek bir eser inşa edeceğiz. İstanbul'a gelen her turistin görmek isteyeceği insanların

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Önünde marinası bulunan ve içinden hızlı tren geçen karma projeye alıcı ve yatırımcılardan satış öncesi ön talep toplanıyor.DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları devam ediyor” bilgisini verdi.

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye çıktı

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye   çıktı

Türkiye’nin sembol projesi Tema İSTANBUL’un konut bölgesi örnek daireleri, Tema İSTANBUL üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısı ile ilk kez tanıtıldı. Tema İSTANBUL Satış Ofisi’nde yer alan 3 farklı tip ve büyüklükteki örnek daireler, çarpıcı tasarımları ile olduğu kadar efektif kullanımları ve yüksek kaliteleriyle

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'ın Zeytinburnu'ndaki Genel Müdürlük binasında yapıldı. Tanıtım toplantısına İBB Başkanı Kadir Topbaş da katıldı. Topbaş belediye olarak barınma alanında da öncü olmak için projeler yaptıklarını söyleyerek, bu projelerde ticari geler kazanmayı amaçlamadıklarını söyledi. 9,5 yıl içerisinde toplam 60 Milyar TL yatırım yaptıklarını bunun büyük bir kısmını ulaşım projelerine harcadıklarını belirten Topbaş, bu yıl ki yatırım bütçesinin 8,5 Milyar lira olduğunu söyledi.

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Son altı yılda 7500 konut üretip hak sahiplerine teslim eden ve şimdide Kentsel Dönüşüm Projesi’yle Fikirtepe’de ses getiren Anka Yapı, şimdi de Soğanlık’ta iki büyük kuleyle yükseliyor. Proje hakkında bilgi veren Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet TEMEL Soğanlıkta adliye karşısında iki kulenin inşaatlarına önümüzdeki ay başlıyoruz.

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI Başkanı Şaadet TEMEL, projeyi Büyükşehir ve Kadıköy Belediyesi'nin onayına sunduklarını, önümüzdeki günlerde ruhsatı alacaklarını söyledi. Projenin 15-18 ay içinde yüzde 100'e yakın prim yapmasnı beklediklerini belirten TEMEL, projenin Kadıköy'ün vitrini olacağını söyledi.Şaadet TEMEL, projenin 70 bin metrekare arsa üzerinde, 400 bin metrekare inşaat alanına sahip oldupunu belirterek şöyle dedi:

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!Sur Yapı’nın İstanbul, Çekmeköy Taşdelen bölgesinde gerçekleştireceği yeni projesi "Tilia"’nın satışları 18 Eylül’de başlıyor. Sur Yapı Tilia "Standartlar üstünde, ıhlamurların altında'' sloganıyla yükselecek. Tilia projesi, İstanbul’un o eskimeyen ruhundan olduğu kadar, doğanın kendisinden de ilham alan bir proje. Kolay ulaşım, büyük yatırım.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :