Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ankara “Next Level” ile gayrimenkulde devir atlıyor
Ankara “Next Level” ile gayrimenkulde devir atlıyor

“Ankara “Next Level” ile gayrimenkulde devir atlıyor”

Ankara'nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level yükselmeye devam ediyor. Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, “Bu proje İstanbul'un değil Türkiye'nin en iddialı projesi. Akara için gayrimenkul devrimini başlattık”diyor.
 
Pasifik İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçirilen Next Level projesi, lokasyonu ve mimarisiyle bölgeye değer katmaya hazırlanıyor. İstanbul'da İstinyepark, Kanyon gibi örnek projelerle kıyaslanan Next Level, Ankara'nın ilki olma özelliğini taşıyor. 500 milyon TL yatırımla Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile hasılat modeli paylaşımı modeliyle hayata geçirilen projenin, rezidans bloğu da satışa sunuldu. Next Level Rezidans'ta toplam 105 daire yer alıyor ve metrekare fiyatları 7 bin TL ile 8 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 50 satışının gerçekleştiği ofis bloğunda ise metrekare fiyatları 5 bin 800 TL ile 7 bin TL arasında değişiyor. Satışının yeni başladığı rezidansların en büyük özelliği 4 metrelik tavan yüksekliği. Panoramik açıdan Ankara'yı gören manzarası ile Ankara'nın iş adamlarını, bürokratlarını ve üst düzey yöneticilerini kendine çeken projeyi anlatan Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, “Projemizde bir de İstanbul'un İstinyepark'ı gibi bir AVM bulunuyor. 42 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olan AVM'de mağaza sayımız 160 olacak ve alanında çok önemli bir yere sahip olacak alanlarlar yaratacağız.”diye konuştu. 
 
“Gayrimenkul devrimini başlattık”
 
Ankara'da adeta bir gayrimenkul devrimi gerçekleştirdiklerini anatan Erdoğan, “Biz Ankara'nın sahip olmadığı projeyi getirdik. Eğer bunu yapıyorsanız buna devrim denebilir. Proje lokasyonu ile Ankara'nın köşe taşı. Ankara-Eskişehir yolu üzerinde. Bölgede ofis piyasası yok denecek kadar az ve burası İstanbul'daki Maslak olma olunda ilerliyor. 20 dönümlük arsamız gibi başka güzellikle bir arsa bulunabileceğini sanmıyorum.”diye konuştu. Bugüne kadar satış ofislerini 1500'ün üzerinde kişinin ziyaret ettiğini söyleyen Erdoğan, “Sektörde yeni olmamız bizim için avantaj oldu. Daha profesyonel ve dikkatli davrandık. Ankara'nın ikonik projesini ürettiğimizi düşünüyorum. Ankaralılara rezidans kavramını anlatmaya çalışıyoruz. Konutla rezidansın farkını, otel konseptinde yaşamı anlatıyoruz. Her şeyin elinin altında olmasını isteyenlere kompakt yaşam sunuyoruz.”dedi. Projede farklı daire tipleri bulunuyor fakat özel olarak tasarlanan penthouse daireler projenin en pahalı daireleri olarak alıcısını bekliyor. 3 milyon 300 bin TL'den satışa sunulan dairelerin 4 tanesi sahibini bulmuş. “Ankara'nın 7 tane kral dairesi”olarak nitelendiren Erdoğan, “Projemizde sadece 105 aile yaşama imkanı bulacak. 4 metrelik tavan yüksekliği, yere kadar uzanan camlar, şık dış cepheler ve Ankara'nın köşe başında bulunan projemize talep beklediğimizden büyük oldu.”diye konuştu. Cephe giydirme çalışmalarının haziran ayında başlanacağı Next Level'da ofis ve AVM teslimatı Mart 2013'te, rezidans ve süitlerin teslimatı ise Eylül 2013'te gerçekleşecek. 
 
AVM hisselerini TOKİ'den satın aldı
 
Next Level projesinin içerisinde bulunan ve TOKİ ile ortaklıkla hayata geçirilen AVM'nin tüm hisselerini TOKİ'den satın aldıklarını açıklayan Fatih Erdoğan, “TOKİ'nin Next Level AVM'de bulunan payı için mayıs ayında düzenlediği ihaleye katılarak, toplam 147 milyon 100 bin TL'ye tüm hisseleri satın aldık.”diye konuştu. 
 
Ankara'ya yatırım yapan firmalar bizimle eşit değil!
 
İstanbul'dan Ankara'ya yeni konut projeleri üretmeye gelen firmalar için, “O firmalar bizimle eşit olmayacak.”diyen Erdoğan, “Biz bölgeyi daha iyi biliyoruz. Burası ülkenin başkenti, sıradan bir şehir değil. Burada bölgeyi daha iyi tanıyan firmalar, arazi seçimlerinde ve konut konseptlerinde daha başarılı olurlar.”diye konuştu.
“GYO olma yolunda ilerliyoruz”
 
Pasifik İnşaat olarak halka açılacaklarını söyleyen Fatih Erdoğan, “2013 ortalarına kadar gayrimenkul yatırım ortaklığına (GYO) geçiyoruz. Portföyümüzde ciddi kira geliri olacak gayrimenkulleri bulunduracağız. İstanbul'da da yine Next Level büyüklüğünde proje yapmayı planlıyoruz bunun için minimum 20 dönümlük araziye ihtiyacımız var. Arazilerin imar durumları bizim için çok önemli.”dedi. HT -  Yelda Akgün

04.06.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Pasifik İnşaat , Ankara Next Level projesi , Toplu Konut İdaresi Başkanlığı , ankara konut projeleri , ankara kampanyalı lüx konut projeleri , ankara emlak haber


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık,ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları,DEvam ediyor” bilgisini verdi. “İstanbul'un en güzel arazisinde ülkemizi ulusal arenadatemsil edecek bir eser inşa edeceğiz. İstanbul'a gelen her turistin görmek isteyeceği insanların

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Dap Yapı’nın, Kartal projesinde geri sayım başladı

Önünde marinası bulunan ve içinden hızlı tren geçen karma projeye alıcı ve yatırımcılardan satış öncesi ön talep toplanıyor.DAP Yapı’nın Patronu Ziya Yılmaz, “Türkiye'deki mimarlarımız, İngiltere'den bir mimarlık ofisiyle birlikte çalışıyor¸ projenin konseptini büyük ölçüde tamamladık; ruhsat çalışmaları devam ediyor” bilgisini verdi.

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye çıktı

Tema İSTANBUL örnek daireleri görücüye   çıktı

Türkiye’nin sembol projesi Tema İSTANBUL’un konut bölgesi örnek daireleri, Tema İSTANBUL üst yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısı ile ilk kez tanıtıldı. Tema İSTANBUL Satış Ofisi’nde yer alan 3 farklı tip ve büyüklükteki örnek daireler, çarpıcı tasarımları ile olduğu kadar efektif kullanımları ve yüksek kaliteleriyle

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'tan yeni konut projesi

KİPTAŞ'ın Zeytinburnu'ndaki Genel Müdürlük binasında yapıldı. Tanıtım toplantısına İBB Başkanı Kadir Topbaş da katıldı. Topbaş belediye olarak barınma alanında da öncü olmak için projeler yaptıklarını söyleyerek, bu projelerde ticari geler kazanmayı amaçlamadıklarını söyledi. 9,5 yıl içerisinde toplam 60 Milyar TL yatırım yaptıklarını bunun büyük bir kısmını ulaşım projelerine harcadıklarını belirten Topbaş, bu yıl ki yatırım bütçesinin 8,5 Milyar lira olduğunu söyledi.

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule

Son altı yılda 7500 konut üretip hak sahiplerine teslim eden ve şimdide Kentsel Dönüşüm Projesi’yle Fikirtepe’de ses getiren Anka Yapı, şimdi de Soğanlık’ta iki büyük kuleyle yükseliyor. Proje hakkında bilgi veren Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet TEMEL Soğanlıkta adliye karşısında iki kulenin inşaatlarına önümüzdeki ay başlıyoruz.

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI, Fikirtepe için gün sayıyor

ANKA YAPI Başkanı Şaadet TEMEL, projeyi Büyükşehir ve Kadıköy Belediyesi'nin onayına sunduklarını, önümüzdeki günlerde ruhsatı alacaklarını söyledi. Projenin 15-18 ay içinde yüzde 100'e yakın prim yapmasnı beklediklerini belirten TEMEL, projenin Kadıköy'ün vitrini olacağını söyledi.Şaadet TEMEL, projenin 70 bin metrekare arsa üzerinde, 400 bin metrekare inşaat alanına sahip oldupunu belirterek şöyle dedi:

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!

Sur Yapı’nın Yeni Konut Projesi Çekmeköy, Taşdelen’de Kapılarını Açıyor!Sur Yapı’nın İstanbul, Çekmeköy Taşdelen bölgesinde gerçekleştireceği yeni projesi "Tilia"’nın satışları 18 Eylül’de başlıyor. Sur Yapı Tilia "Standartlar üstünde, ıhlamurların altında'' sloganıyla yükselecek. Tilia projesi, İstanbul’un o eskimeyen ruhundan olduğu kadar, doğanın kendisinden de ilham alan bir proje. Kolay ulaşım, büyük yatırım.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :