Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

ISPARTAKULE’NİN TEK ÇARŞISI SATIŞA ÇIKIYOR
ISPARTAKULE’NİN TEK ÇARŞISI SATIŞA ÇIKIYOR

ISPARTAKULE’NİN TEK ÇARŞISI SATIŞA ÇIKIYOR 

BİZİM EVLER 4’ÜN MAĞAZALARI AÇIK ARTIRMAYLA SATIŞA SUNULUYOR
 
Bizim Evler markalı konut projeleriyle Ispartakule’nin en geniş yaşam alanını inşa eden İhlas Yapı A.Ş. Bizim Evler 4’ün çarşında yer alan 39 mağaza açık artırma ile satışa sunuyor.
 
Emlak Konut GYO tarafından nitelikli konut bölgesi olarak planlanan Ispartakule’de binlerce konutun teslimi tamamlanırken, bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan Bizim Evler 4’ün çarşısı da 13 Haziran Çarşamba günü düzenlenecek açık artırma ile satışa çıkacak.
 
Firmanın erken teslimlerle tamamladığı Bizim Evler markalı ilk üç projesinde yaşam devam ederken, 60 bin metrekare arsa üzerinde inşası devam eden 780 konutluk Bizim evler 4’te de kaba inşaat tamamlandı.
 
Bölgedeki dördüncü projesiyle birlikte Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı A.Ş. teslimlerini tamamladığı Bizim Evler markalı tüm projelerinde olduğu gibi Bizim Evler 4’te de birinci sınıf işçilikle hız kesmeden inşaata devam ediyor.
 
Ispartakule’nin büyük yatırımların merkezi olduğuna dikkat çeken Bizim Evler Satış Müdürü Mehmet Erhan Değerli; “Ispartakule’de konumlandırdığımız toplam 3 bin 392 konutta imzamız bulunuyor. Diğer projelerimizde de esas aldığımız sürdürülebilir kalite anlayışını Bizim Evler 4’te de devam ettiriyoruz. Isartakule’nin çarşısını içinde bulunduran Bizim Evler 4 bölgenin merkezi haline gelecek. Çeşitli alanlarda hizmet verecek cadde boyu mağazalarımız ile bölgenin ihtiyaçlarına yanıt vereceğiz. Bölgedeki dördüncü projemiz olan Bizim Evler 4’ün çarşındaki 39 mağazayı da 13 Haziran Çarşamba günü Ataşehir’de, Emlak Konut GYO A.Ş. genel merkezinde gerçekleştirilecek açık artırmada satışa sunacağız. Metrekare başlangıç fiyatını 4 bin 800 TL olarak belirlediğimiz mağazalara şimdiden ilgi yoğun.” dedi.
 
İnşaat sektörünün önde gelen firmalarının büyük konut yatırımlarının yer aldığı Ispartakule her geçen gün gelişmeye devam ediyor.
 
Binlerce ailenin yaşadığı bölgede birçok devlet yatırımının da bulunuyor. Metro, hızlı tren, üniversiteler ile Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsünün planlandığı Ispartakule son dönemin en gözde yerleşim alanlarından biri olarak öne çıkıyor.
 
Ispartakkule Ticaret Merkezi’nin, Bizim Evler 4 ile beraber, 2012 sonunda sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

14.06.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : ISPARTAKULe , Emlak Konut GYO , Bizim Evler markalı konut projeleri , İhlas Yapı , İhlas Yapı kampanyalı konut projeleri , İnşaat sektörü


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

teknik Yapı Evora Cadde'yi açık artırmayla satacak

teknik Yapı Evora Cadde'yi açık artırmayla satacak

Teknik Yapı tarafından Tuzla'da inşa edilen 5 bin konutluk Evora İstanbul'daki ticari ünitelerin 2. Etabı açık artırmayla satışa çıkıyor. İhalenin, 12 Aralık saat 15.00'de Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü'nde yapılacağı bilgisini veren Teknik Yapı Holding Başkanı Nazmi Durbakayım, büyüklükleri 64 ile 5 bin 765 metrekare arasında değişen 32 bağımsız ticari ünitenin sunulacağını belirtti.

Sarphan Finans Park ticari alanları Üç günde üçte biri satıldı

Sarphan Finans Park ticari alanları Üç günde üçte biri satıldı

İhaleye çıkarılan Sarphan Finans Park ticari alanları tüketicinin büyük ilgisiyle karşılandı Üç günde üçte biri satıldı Türkiye'ye çağ atlatacak İstanbul Finans Merkezi'nin tam kalbinde yer alarak ilklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park'ta yer alan ticari alanların ihalesine ulusal ve uluslararası kuruluşlar yoğun ilgi gösterdi. Yalnızca üç günlük rekor sürede ticari alanların üçte biri sahiplerini buldu. Sarp Group'un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat

Evora İstanbul kapış kapış gitti

Evora İstanbul kapış kapış gitti

Evora İstanbul kapış kapış gitti Evora İstanbul’da açık artırmaya çıkan 23 ticari ünitenin 19’u, yerli ve yabancı kurumsal yatırımcılar metrekare birim fiyatı 4.375 ile 6 bin 988 lira arasında değişen rakamlarda satıldı. Emlak Konut GYO’nun düzenlediği ihale sonucu Evora İstanbul’da açık artırmaya çıkan 23 ticari ünitenin 19’u satıldı. Muhammen bedeli 9 milyon 300 bin lira olan 19 ticari birim, gerçekleştirilen açık artırma sonucunda 10 milyon 570 bin liraya alıcı buldu. Ticari birimlerdeki metrekare fiyatı 6 bin 988 liraya kadar yükseldi.

Mütekabiliyet, Tuzla’da ticari gayrimenkulün önünü açtı

Mütekabiliyet, Tuzla’da ticari  gayrimenkulün önünü açtı

Mütekabiliyet, Tuzla’da ticari gayrimenkulün önünü açtı Tuzla’da yükselen 4.704 konutluk Evora İstanbul’daki Ticari Üniteler, yerli yatırımcılar ile mütekabiliyet yasasından faydalanmak isteyen Ortadoğu ve Avrupalı yatırımcılardan talep gördü Tuzla’nın değişimine öncülük yapan 4.704 konutluk Evora İstanbul’un ihaleye çıkacak olan 23 ticari birimine gelen ilgi beklentilerin dışına çıktı. 7 Haziran’da Emlak Konut GYO’da açık artırma yoluyla satışa sunulan ticari birimlere başta

Sultanbeyli Ümranpark Alışveriş-Ofis merkezi 2014'te açılacak

Sultanbeyli Ümranpark Alışveriş-Ofis merkezi 2014'te açılacak

Sultanbeyli Ümranpark Alışveriş-Ofis merkezi 2014'te açılacak Tuna GYO İstanbul Sultanbeyli'de Ümranpark Alışveriş ve Ofis Merkezi'ni hayata geçiriyor. 2014'te tamamlanacak olan proje toplam 120 bin metrekare inşaat alanına, 65 bin metrekare kiralanabilir ve satılabilir alana sahip. Tuna GYO İstanbul Sultanbeyli'de Ümranpark Alışveriş ve Ofis Merkezi'ni hayata geçiriyor. 2014'te tamamlanacak olan proje toplam 120 bin metrekare inşaat alanına, 65 bin metrekare kiralanabilir ve satılabilir alana sahip

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :