Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Yaz tatili satış ofislerine uğramadı!
Yaz tatili satış ofislerine uğramadı!

Yaz tatili satış ofislerine uğramadı!

Yaz geldi, okullar kapandı fakat tatil satış ofislerine uğramadı. Hızlanan çalışmalarla inşaatlarını yükseltmeye devam eden inşaat firmaları, düzenledikleri kampanyalarla satış ofislerini doldurmayı başarıyorlar.
Konut kredisi faizlerinin yükselmesiyle durağan bir döneme girmesi beklenen inşaat sektörü, firmaların düzenledikleri kampanyalarla canlı bir seyir izlemeye devam ediyor. 120 aya kadar vade imkânı sunan firmaların bir çoğu, faiz oranlarını da minimum seviyede tutuyor. Projelerin özelliklerinin yanında cazip ödeme koşullarını gören alıcılar ise soluğu satış ofislerinde alıyor. Biz de yaza özel, cazip kampanyalı projeleri derleyelim istedik. İşte yaz tatilinin uğramadığı satış ofisleri ve projeleri:
 
 İnanlar’ın “Şehre sıfır”projesinde teslimler başladı! İnanlar tarafından hayata geçirilen Terrace Feri’de teslimler başladı. Projede yüzde 0,88 faiz oranıyla 60 ay vade yapılıyor. Bomonti’de hayata geçirilen Terrace Feri’de yaşam başlıyor. Bu ay içerisinde teslimlerin tamamlanacağı projede dairelerin yarısından fazlası sahiplerini buldu. Şehrin merkezinde yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Terrace Feri’de dairelerin fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Garanti Bankası ile yapılan anlaşma ile yüzde 0,88 faiz oranıyla 60 ay vadelendirme yapılan projede, 1+0’dan 4+1’e kadar daire çeşitleri bulunuyor. Terrace Feri, 13.481 m2’lik inşaat alanı üzerinde 2 blok olmak üzere toplamda 85 daireden ve 3 ticari alandan oluşuyor.
 
 ByConcept'te sıfır faiz ve 40 ay vade ByGroup’un 200 milyon dolar yatırımla Sultanbeyli’de inşa ettiği ByConcept Projesi’nde sıfır faiz ve 40 ay vade imkanıyla ev sahibi olmak mümkün. ByGroup tarafından 200 milyon TL yatırımla İstanbul Sultanbeyli’de yükselen ByConcept Projesi, Sultanbeyli’nin ilk iş oteli ByOtell’i bünyesinde barındırmasının yanı sıra, çok katlı mağazalarıyla, ofisleriyle, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakikalık mesafesiyle ve çok cazip ödeme koşullarıyla büyük ilgi görüyor. Üç blok ve 326 konuttan oluşan ByConcept Projesi’nde, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen daireler, 79 bin 850 TL’den başlayan fiyatlarla tüketiciye sunuluyor. ByConcept Projesi’nde sıfır faiz, yüzde 1 peşinatla 40 ay vade ile daire sahibi olmak mümkün. ByConcept Projesi’ne yurt dışından alıcılar da büyük ilgi gösteriyor. Projeden daire satın almak isteyen yabancılara yüzde 30’u peşin olmak şartıyla kalanı yine sıfır faiz ve 40 ay vade imkanıyla sunuluyor.
 
 Helenium Wings'te iki haftada yüzde 30'u satıldı! Başarır İnşaat’ın İstanbul, Kurtköy’de yükselen Helenium Wings projesi iki haftada % 30’luk bir satış gerçekleştirdi. Projede 85 bin ile 900 bin arasında değişen fiyatlarla satışı gerçekleşen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 daireler, villalar ve dükkânlar bulunuyor. 2004 yılından bu yana inşaat alanında faaliyet gösteren Başarır İnşaat, Helenium serisinin son halkası Helenium Wings’in temelini Kurtköy’de attı.Helenium serisinin son halkası olan Helenium Wings’in toplam proje alanı 16.500 m2, bina oturum alanı ise 5.400 m2. Yaklaşık 12.000 m2 yeşil alana sahip projede tüm sosyal donatılara yer verilecek. Yeşil doğal bir atmosferde özgürlüğe çağrışım yapan tasarımıyla dikkat çeken Wings’te fitness, cafe, vitamin bar, masaj ve sauna salonu hizmetlerinin yanı sıra kapalı ve açık yüzme havuzu ve 251 araç kapasiteli otopark da bulunacak. Yürüyüş parkurlarının, spor sahalarının ve çocuk parklarının yanı sıra görselliği ile dikkat çekecek bir de süs havuzu bulunacak. Fiyat aralıklarının 85 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiklik gösteren projenin metrekare fiyatı ise; 2 bin 400 TL – 3 bin 400 TL arasında. Helenium Wings’li olmak isteyenler; isterlerse %10’luk indirimden isterlerse de 24 aya 0 faiz imkânından faydalanabilecekler.
 
 Newista Residence'a yaz geldi Beylikdüzü ve Esenyurt’un kesiştiği noktada yükselen Newista Residence’ta 888 TL’den başlayan taksitlerle rezidans sahibi olma imkanı sunuluyor. Yazın gelmesiyle birlikte düzenlenen kampanya kapsamında cazip ödeme planları sunuluyor. İnşaat sektöründe 25 yıllık deneyime sahip Hasoğlu Yapı tarafından inşası devam eden Newista Residence projesi, site yaşamı ile rezidans ayrıcalıklarının birleştiği eşsiz bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor. 864 rezidans dairenin yer aldığı Newista Residence, merkezi konumu ve proje özellikleriyle ayrıcalıklar sunuyor. Geçtiğimiz aylarda satışa sunulan mağazalarla birlikte projeye olan ilginin daha da artması üzerine Hasoğlu Yapı cazip bir kampanya başlattı. 888 TL’den başlayan taksitlerle ödeme imkanlarının sunulduğu kampanya kapsamında alternatif ödeme planlarıyla cazip fırsatlar sunuluyor. Fiyatların 143 bin TL’den başladığı Newista Residence’ta banka kredili ödeme planlarının yanı sıra Hasoğlu Yapı bünyesinde de taksitli ödeme imkanı bulunuyor. Firma bünyesinde sağlanan ödeme planının da; 0 faizle 40 aya kadar vadeli ödeme seçeneği sunuluyor. 55 metrekare ile 295 metrekare arasında değişen daire tiplerinin yer aldığı projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.
 
 “Novatrium Residence”da metrekaresi 1.400 TL'ye Babacan Yapı’nın son projelerinden biri olan ve Beylikdüzü’nde yükselen “Novatrium Residence”da 68 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma şansınız devam ediyor. %30’unun satıldığı projede metre kare fiyatları da 1.400 TL’den başlıyor. Babacan Yapı’nın Haziran 2012’de çalışmalarına başladığı ve 2014 Ekim ayında da tamamlamayı planladığı ultra lux “Novatrium Residence” 285 daireden oluşacak. Konum olarak kapanmaz deniz manzarasına sahip olan “Novatrium Residence”, Babacan Yapı’nın Temmuz 2012 tarihinde teslimlerine başlayacağı bir diğer önemli projesi Crown Tower’ın hemen yanında yükselecek. Gösterilen yoğun talep ve ilgi sonucunda yatırımcısına neredeyse %60, 70 oranında kazanç sağlayan Crown Tower projesi, bir anlamda da hemen bitişiğinde ultra lux residencelerden oluşan “Novatrium Residence”ın başlanmasını sağladı.
 
 SAKLIHAN KONAKLARI’NDAN 60 AY VADE 0.89 FAİZ Beylikdüzü merkezde yükselmeye başlayan Saklıhan Konakları’nın yüzde 80 inşaatı tamamlandı. Kalan son konutlar için düzenlenen kampanyada ise 120 aya 1.05, 60 aya 0,89 faiz oranı uygulanıyor. Beylikdüzü’nde inşaatı devam eden Saklıhan Konakları, 288 daire ve 34 ticari üniteden oluşuyor. Projede dairelerin büyüklükleri 140 metrekare ile 310 metrekare arasında değişiyor. Dairelerin metrekare fiyatları ise 2 bin 400 TL’den başlıyor. Arazinin 12 bin metrekaresinin yeşil alana ayrıldığı projedeki daireler standart olarak klimalı ve ankastre mutfaklı teslim edilecek. Yüzde 50 oranında satışın gerçekleştiği projede, ticari ünitelerin satışı ve kiralamaları da başladı. Projenin teslim tarihi ise Aralık 2012.
 
 VIA/PORT Venezia’da yeni etap satışta! Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Venedik konseptli projesi VIA/PORT Venezia’da yeni etap çok cazip kampanyalarla satışa çıktı. 184 bin TL’den başlayan fiyatlar, 30 aya kadar varan sıfır faiz kampanyası ile daha da çekici hale geliyor. Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği, konut–avm-ofis bölümlerinden oluşan projesi VIA/PORT Venezia, yaz mevsimine satışa çıkardığı yeni etabı, cazip fiyatlar ve kampanya fırsatlarıyla merhaba diyor. VIA/PORT Venezia’nın yeni etabında 70 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 dairelerin lansman fiyatları 184 bin TL’den başlıyor. Ayrıca avantajlı iki farklı kampanya seçeneği de beraberinde sunuluyor. Kampanyalardan ilkine göre konut bedelinin yüzde 25’i peşin ödeniyor, geri kalan bölüm de sıfır faizle 30 aya kadar taksitlendiriliyor. Diğer kampanya ise ‘yüzde 1 peşinat’ kampanyası… Buna göre yüzde 25’lik peşinat bedelinin yüzde 1’i başlangıçta, yüzde 24’ü teslimde ödeniyor. Geri kalan miktar ise 120 ay vadeye bölünüyor. Kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz VIA/PORT Venezia’da konutlar 2014 yılının Kasım ayında teslim edilecek. 2500 daireden oluşan VIA/PORT Venezia’da konutların yüzde 40’ının satışı tamamlanmış durumda
 
 İmaj İnşaat’tan lansmana özel yüzde 20 indirim Zekeriyaköy’de 46 villalık projesini görücüye çıkaran İmaj İnşaat, lansmana özel yüzde 20 indirim kampanyası başladı. İmaj Garden Zekeriyaköy ve İmaj Greenlife projeleri Zekeriyaköy’de inşa ediliyor. 46 villadan oluşan projeden ev almak isteyenler içinse Haziran sonuna kadar geçerli olan kampanya başlatan İmaj İnşaat, lansmana özel yüzde 20 indirim imkânı sunuyor. 12 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projelerde, müstakil villa, ikiz villa, bahçe dubleksi ve çatı dubleksi gibi çeşitli alternatiflerde konut tipleri bulunuyor. Projelerin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, mini aquapark, sauna, buhar odası, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, karaoke salonu, oyun odası, 20 kişilik özel cep sineması, mini golf, mini futbol sahası, basketbol ve tenis sahaları gibi alanlar oluşturuluyor. Kampanya kapsamında, projelerden villa sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşinat vererek, kalan yüzde 20’lik kısmı 5 eşit taksit şeklinde ödeyebilecek. Konut kredisi kullanımlarında ise faiz oranları 0,87’ye sabitlendi. habertürk-Yelda Akgün

22.06.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : İnanlar inşaat , ByGroup ByConcept , Helenium Wings , SAKLIHAN KONAKLARI , VIA/PORT Venezia , kampanyalı konut projeler


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

İnanlar İnşaat Asl-ı Bahçe metrekare birim fiyatı 2 bin 700 TL

İnanlar İnşaat Asl-ı Bahçe metrekare birim fiyatı 2 bin 700 TL

Asl-ı Bahçe’ nin metrekaresi 2 bin 700 TL den başlayan siyatlarla kampanyalı satışları devam ediyor. İnanlar’ ın Kartal’ da hayata geçirdiği Asl-ı Bahçe projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 2 bin 700 ile 3 bin 395 TL arasında değişen rakamlarla satılıyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 seçeneği bulunan Asl-ı Bahçe projesi 2013 Haziran’ da teslim edilecek. 17 katlı tek blok üzerinde inşa edilen projede çocuklu ailelerin yanı sıra genç kesim için deözel yaşam alanı sunuyor.

İnanlar İnşaat'ın Asl-ı Bahçe Kartal'da metrekaresi 2 bin 700 TL

İnanlar İnşaat'ın Asl-ı Bahçe Kartal'da metrekaresi 2 bin 700 TL

İnanlar İnşaat'ın Asl-ı Bahçe Kartal'da metrekaresi 2 bin 700 TL Asl-ı Bahçe’de 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneği sunan Asl-ı Bahçe m2 birim fiyatları 2 bin 700 TL ile 3 bin 395 TL arasında satılıyor. Asl-ı Bahçe 2013 Haziran ayında teslim edilecek. İnanlar İnşaat’ın Kartal Konut Projesi Asl-ı Bahçe Kartal'da metrekare birim fiyatı 2 bin 700 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Asl-ı Bahçe oksijen dolu orman

Kartal Asl’ı Bahçe'de 185 Bin TL İnanlar ’dan

Kartal Asl’ı Bahçe'de 185 Bin TL İnanlar ’dan

Kartal Asl’ı Bahçe'de 185 Bin TL İnanlar ’tan İstanbul Anadolu yakası Kartal Uğur Mumcu’da İnanlar İnşaatın Anadolu yakası projelerinden Asl’ı Bahçe'de daire fiyatı 185 bin liradan başlıyor. Eski evini getir, yeni evine sahip ol" kampanyası Asl-ı Bahçe projesinde 90adet daire ile 2 adet Ticari ünite bulunan Kartal Asl’ı Bahçe

Terrace Mix'te 60 ay sıfır faiz 1+1 daire 134 bin TL ye

Terrace Mix'te 60 ay sıfır faiz 1+1 daire 134 bin TL ye

Terrace Mix'te 60 ay sıfır faiz 1+1 daire 134 bin TL ye Esenyurt’ ta İnanlar İnşaatın hayata geçirdiği Terrace Mix projesinde 1.125 konut ile 22 adet ticari ünite bulunan Esenyurt Terrace Mix projesinde 60 ay sıfır faizli vade yapılan Terrace Mix ‘te konut fiyatı 134 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Terrace Mix projesi 2013 Ekim ayında teslim edilecek. Terrace Mix projesinde ev büyüklükleri ise 47 metrekare-206 metrekare arasında

cazibe merkezi Esenyurt Terrace Mix projesi, İnanlar İnşaat'tan

cazibe merkezi Esenyurt Terrace Mix projesi, İnanlar İnşaat'tan

Hayatınızın MİX'i. Terrace Mix'in muhteşem dünyasında hayata yeni bir başlangıç yapmanın, her sabah yeniden doğmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. 47 yıldır İNANLAR olarak öncelikli hedefimiz, doğru yaşam alanları inşa etmek... Terrace konseptinin yeni ve dinamik projesi Terrace Mix, yeni yaşamınızın en güzel Mix'i. Dilediğiniz zaman ziyaret edebilir

Esenyurt Terrace Mix'ten Başka Bir Arzunuz Varmı İNANLAR İNŞAAT ‘tan

Esenyurt Terrace Mix'ten Başka Bir Arzunuz Varmı İNANLAR İNŞAAT ‘tan

Esenyurt Terrace Mix'ten Başka Bir Arzunuz Varmı İNANLAR İNŞAAT ‘tan Hayatınıza Neler Katmak İstersiniz. Terrace Mix'in muhteşem dünyasında hayata yeni bir başlangıç yapmanın, her sabah yeniden doğmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. HAYATINIZIN EN GÜZEL MIX’İ TERRACE MIX HAYATINIZIN EN GÜZEL MIX’İ TERRACE MIX İnşaat sektöründe 47. yılını tamamlayan İnanlar, birikimlerini daha geniş kitlelere sunuyor… İnanlar; Çok beğenilen “Terrace” konseptini, İstanbul’un gelecek vadeden ve hızla gelişmekte olan semti Esenyurt’a Terrace Mix ile taşıyor!

Atakent’in En Özel Projesi Terrace Tema İnanlar İnşaat’tan

Atakent’in En Özel Projesi Terrace Tema İnanlar İnşaat’tan

İnanlar İnşaat’ın İstanbul Avrupa Yakası Yeni yatırım ve cazibe merkezi ATATKENT’ Terrace Tema projesi 360 derece göl, deniz ve park manzarası ile fark yaratıyor. Özgün dinamk mimarisi ile göz kamaştıran Terrace Tema projesi 30 dönüm arsanın 25 dönümü tamamen Terrace Tema sakinlerinin kullanımına ayrılmış durumda. Terrace Tema 2 blokta toplam 416 adet daire bulunan Terrace Tema’da 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri ile size özel yaşam alanları sunuyor.Şubat 2014’te teslim edilecek Terrace Tema,

İnanlar İnşaat Atakent’te Göl, Deniz Manzarası TERRACE TEMA 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri ile.

İnanlar İnşaat Atakent’te Göl, Deniz Manzarası TERRACE TEMA 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri ile.

İstanbul’un yeni yatırım merkezi Atakent’te Terrace Tema Projesi yükseliyor. İnanlar İnşaat Atakent’te yapımına başladığı Terrace Tema, bölgenin tek butik projesi olarak fark yaratıyor. 360 derece göl, deniz ve park manzarası Sunan TERRACE TEMA 30 ve 40 katlı 2 lüks kulesi, 30 dönüm arazinin 25 dönümü TERRACE TEMA Konut Sahiplerinin kullanımına ayrılmış.

İnanlar İnşaat Esenyurt projesi Terrace Mix metrekare birim fiyatı 1,700 TL

İnanlar İnşaat Esenyurt projesi Terrace Mix metrekare birim fiyatı 1,700 TL

İnananlar İnşaat İstanbul Avrupa yakası Esenyurt’ta hayat geçirdiği Terrace Mix projesinde 1,125 adet daire, 22 adet mağaza bulunan Terrace Mix projesinde stüdyo daireden 3+1’ re kadar daire seçenekleri bulunuyor. Terrace Mix de daire büyüklükleri stüdyolar 49 m2, 1+1 ler 60 m2 - 90 m2, 2+1 ler 82 m2 -140 m2, 3+1’ler 175 m2 seçenekleri ile. Terrace Mix projesinde daire metrekare birim fiyatı 1,700 TL...

İNANLAR İNŞAAT Terrace Mix Projesinde 0.99 Faiz Oranıyla 99 Bin TL ye

İNANLAR İNŞAAT Terrace Mix Projesinde 0.99 Faiz Oranıyla 99 Bin TL ye

Esenyurt Terrace Mix Projesinde0.99 faiz oranıyla, 99 bin TL ye İNANLAR İNŞAAT’dan İnşaat sektöründe 47 yıl deneyim ve tecrübeye sahip İnanlar İnşaat’ın geliştirdiği aidat sorununu tamamen ortadan kaldıracak çok özel bir sistem sunan inanlar inşaat TERRACE MİX Projesinde sıfır aidat keyifli hayat sloganı ile kampanyalı satışları devam ediyor.Terrace Mix projesinde daire fiyatları 99 bin TL

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :