Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

İstanbul'da sakin şehir yaşamını özleyenler Dore Life'a koşuyor
İstanbul'da sakin şehir yaşamını özleyenler Dore Life'a koşuyor

İstanbul'da sakin şehir yaşamını özleyenler Dore Life'a koşuyor

İstanbul'da 'sakin şehrin' adresi Dore Life

Yatırım açısından Anadolu yakasının yükselen yıldızı Sancaktepe'de sakin ve konforlu bir yaşamı hayata geçiren AC Yapı, Dore Life projesiyle İstanbullulardan büyük ilgi görüyor. Lansman fiyatlarıyla satışa sunulan Dore Life konutları, huzurlu bir yaşamı özleyenler için yükseliyor.

Konut sektöründe örnek alınan başarılı projelere imza atan AC Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Dore Life, sakinlerine İstanbul içinde ayrıcalıklı bir İstanbul yaşamı sunuyor. Doğa ile iç içe, İstanbul'un yoğun kent yaşamından uzakta huzurlu ve konforlu bir yaşam tarzını beraberinde getiren Dore Life, Sancaktepe'de yaşam kalitesini zirveye taşıyan bir yaşam merkezi olarak büyük önem taşıyor.

Dore Life'ı kent yaşamını terketmek istemeyen, ancak huzurlu, sessiz ve konforlu bir yaşam sürmek isteyenler için tasarladıklarını belirten AC Yapı yetkilileri, beklentilerinin oldukça üstünde bir ilgiyle karşılaştıklarını vurguluyorlar. AC Yapı yetkilileri, modern yaşamın tüm gereksinimlerini barındıran Dore Life'ın, İstanbullulara özlemini çektikleri, yeşillikler için huzurlu ve güvenli bir yaşam armağan edeceğinin altını çiziyorlar.

Modern yaşam içinde doğanın tüm renkleri

Dore Life sakinleri için "işten eve değil, işten hayata" konseptini gerçekleştirdiklerini belirten AC Yapı yetkilileri, bunun için güneş ışığından azami ölçüde yararlanıldığını, bloklar arasında ferah bir ortam yaratıldığını, sağlıklı ve iç açıcı bir ortam tasarlandığına vurgu yapıyorlar..

Aydınlık, ferah, şık daireler
Geniş sosyal olanaklar sunan Dore Life'ta dört dörtlük konfora ve lükse sahip 332 konut yer alıyor. Yaşam merkezinde sosyal tesislerin yanı sıra günlük ihtiyaçları karşılayan bir çarşı da bulunuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Dore Life'ta, AC Yapı her konut tipi için ayrı bir blok tasarlayarak fark yaratıyor. 1+1 daireler, salon ve salonla bağlantılı açık mutfak, banyo ve yatak odası düzeninde bulunuyor. Diğer daire tipleri ise kapalı mutfak, salon ve odalar tarzında düzenleniyor. 3+1 ve 4+1 dairelerde ebeveyn banyosu, 1+1 dairelerde ise açık kat bahçelerine yer veriliyor. 1+1 dairelerden oluşan iki blokta 72'şer daireden 144 daire, 2+1 dairelerden oluşan iki blokta 40'ar daireden 80 daire, 3+1 dairelerden oluşan iki blokta 36'şar daireden 72 daire, 4+1 dairelerden oluşan bir blokta 36 daire yer alıyor. 332 lüks konuttan oluşan Dore Life, her anlamda ayrıcalıklı ve benzersiz bir yaşam sunuyor.

Uyumlu, sosyal bir hayat
Dore Life'ta hayatı kolaylaştıran imkanlar benzer projelerden farklı olarak uyum içinde bulunuyor. Havuz, spor alanları, yeşil alan ve yürüyüş yollarını içeren peyzaj düzenlemesi, yarı olimpik açık havuz, çocuk havuzu, iki spor sahası, çocuk oyun alanı, havuz ve kafeterya, yeraltı otoparkı, her konuta özel otopark yeri Dore Life'ın sunduğu imkanlar arasında yer alıyor.

Her mevkiye kolay ulaşım

Merkezi konumu ve kolay ulaşım imkanıyla da sakinlerine avantaj sağlayan Dore Life'tan Çekmeköy 6 dakika, Ataşehir 9 dakika, FSM Köprüsü 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü 18 dakika mesafede bulunuyor. Yakın bir zaman içinde hizmete girecek olan Üsküdar-Sancaktepe metrosu ise Dore Life sakinlerinin İstanbul Avrupa yakasına çok daha süratle ulaşmalarına imkan sağlıyor.

Gerek modern ve sağlam mimarisi gerekse kaliteli işçiliği ve insani ölçüleriyle özel bir yaşam alanı inşa ettiklerini belirten AC Yapı yetkilileri, Dore Life'ı tercih edenlere en cazip fiyatları ve ödeme koşullarını sunduklarını, yatırımcıların ise beklentilerinin üstünde kazanç elde edeceklerinin altını çiziyorlar.
  
AC Yapı hakkında:
AC Şirketler Grubu içinde yer alan ve faaliyet gösterdiği alanda bugüne değin örnek alınacak çok sayıda konut projesinin yaratıcısı olan AC Yapı, çevreye, doğaya ve insana saygıyı yüksek standartlara taşıyarak geleceğin yaşam alanlarını başarıyla hayata geçirmektedir. Müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlayan, insanı doğadan koparmadan çağdaş ve konforlu yaşam alanları yaratan, güvenilirliğini ve kalitesini geleceğe taşıyan AC Yapı, sektörüne model olmak ve tercih edilen bir şirket olmak vizyonuyla faaliyet göstermektedir. www.acyapi.com/tr, www.dorelife.com.tr

 

28.06.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : AC Yapı , sancaktepe , Dore Life , AC Yapı Dore Life projesi , Çekmeköy


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :