Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Konutta Ramazan fırsatları
Konutta Ramazan fırsatları

Gayrimenkul sektöründeki Ramazan durgunluğunu yenmek isteyen firmalar satışları tetikleyecek cazip kampanyalara başladı. Şeker Bayramı’na kadar devam edecek kampanyalarda 11 Ayın Sultanı’ndan esinlenerek yüzde 11 indirim yapan var.
Hem yaz mevsimi hem de Ramazan'a denk gelen temmuz ayında yılın en durgun günlerini geçiren inşaat şirketleri tüketicileri harekete geçirmek için cazip kampanyalara başladı. Eylül ayında yeni projelerini lansmana hazırlanan pek çok şirket, satışı devam eden mevcut projelerinde Ramazan durgunluğunu kampanyalarla yenmeyi hedefliyor. Bu nedenle devam eden kampanyaların yanı sıra Ramazan'a özel fırsatlar da ekleyen şirketler satış ofislerini ev sahibi olmak isteyenlerle dolduruyor.

Bir yıl aidat ödenmiyor
Peşin ödemelerde indirim, taksit uzatma ya da şirket bünyesinde taksitlendirme imkânı sağlayan firmalalar son haftalarda kampanyaların dozunu artırarak bir yıl kira garantisi ya da bir yıl aidat almamak gibi ev sahiplerini cezbedecek kampanyaları da sunmaya başladı. Ellerindeki stoğu eritmek ve satışları hızlandırmak için yapılan kampanyaların Ramazan sonuna kadar devam edecek olması ise ev sahibi olmak isteyenlere bu süreçte düşünme imkânı da veriyor.

Taksit sayısı 11 ay uzatıldı
Bazı şirketler ise kampanyaların Ramazan'a özel olması izin '11 Ayın Sultanı' benzetmesinden esinlenen uygulamalara başladı. Yüzde 11 peşin indirimi, 11 ay taksit uzatma gibi imkânlar ise bu fırsatlar arasında dikkat çekiyor. Bazı firmalarsa teslime hazır olan projelerinde tüketicileri bir an önce ev sahibi yapmak için 'otururken öde' gibi modelleri temel alıyor. Kampanyalara tüketicilerden gelen talep sektörün en durgun günlerini hareketlendirmeye yardımcı olacak görünüyor.

 

11 Ayın Sultanı'nda yüzde 11 indirim11 Ayın Sultanı'nda yüzde 11 indirim
Okkalar İnşaat'ın Kurtköy'deki Arma Business & Life projesinde Ramazan ayının '11 ayın sultanı' olması ve 11'in hikmetinden hareketle bir kampanya hazırlandı. Kampanyada, peşin alımlarda yüzde 11 indirim uygulanacak. Şirket bünyesinde 24 ay sıfır faizli ödeme imkânı sunulurken kampanyaya özel olarak buna 11 ay daha eklenerek 35 aya çıkarıldı. Şirket ayrıca, kredili alım yapanların peşinat ödemesini ise 11 ay sonraya öteliyor. 15 Temmuz'da başlayan kampanya ramazan sonuna kadar devam edecek.

Tuzla ve Maltepe'de iki ayrı kampanyaTuzla ve Maltepe'de iki ayrı kampanya
Teknik Yapı'nın Tuzla'daki Evora İstanbul ve Maltepe'deki Deluxia Dragos projelerindeki kampanyalar ramazan boyunca devam edecek. Evora İstanbul'da yüzde 1 peşinat, Dragos'ta ise 72 ay sıfır faiz uygulanıyor. 5 bin konuttan oluşan Evora İstanbul'da 1+1 ve stüdyo tipi dairelerdeki giderek artan talep, yeni 1+1 tipi dairelerin arzına neden oldu. Üç blokta yer alan 339 tane 1+1 ve 57 tane 2+1 tipi daire 102 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki 1+1 ve 2+1 tipi dairelerde yüzde 1 ve yüzde 25 peşinat tutarına ek olarak 120 aya kadar değişen vade seçeneği sunuluyor. Kendine uygun peşinat tutarını tercih edenler Şubat 2013, Ağustos 2013 ve Şubat 2014'de üç ara ödeme yapacak.

Maltepe'deki Deluxia Dragos projesinde de geçerli olacak bir başka kampanyada 72 ay vadede faiz oranı sıfırlandı. Kampanyasından faydalanmak isteyenler ara ödemesiz aylık 1.031 liraya taksitle ev sahibi olabilecek. Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, "Hiç peşinat vermeden ev almak isteyenlere 2013 ve 2014'de iki ara ödeme seçeneği ve 36 ay sıfır faiz fırsatı veriyoruz. 120 ay ödeme seçeneklerinden faydalanmak isteyenlere ise yüzde 0,47 ile 0,91 arasında faiz imkânı sunuyoruz" dedi.

Babacan'dan yüzde 12'lik Ramazan fırsatıBabacan'dan yüzde 12'lik Ramazan fırsatı
Babacan Yapı'nın Bahçeşehir'de inşa ettiği Crown Deluxe projesinde 159 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olunabiliyor. Projede yüzde 12'lik Ramazan İndirimi Kampanyası da uygulanıyor. Nakit ve banka kredili alımlarda geçerli olacak kampanyada 40 ay sıfır faizli ödeme imkânı sağlanıyor. 13 dönüm arazi üzerinde iki bloktan oluşan projede 83 metrekarelik 1+1 private suitler 159 bin TL'den 114 metrekarelik 2+1'ler 238 bin TL'den 180 metrekarelik 3+1'ler ise 368 bin TL'den satılıyor. Net tavan yüksekliğinin 2.96 olduğu projede 35 metrekarelik geniş teraslara da yer veriliyor. Projede ayrıca Medical Park Hastanesi, Festival Park, 20 bin metrekarelik spor kompleksi Club İstanbul, 3 kilometre uzunluğunda restoranlar ve kafelerin yer aldığı Fransız Sokağına da komşu mesafede bulunuyor.Crown Deluxe Daire fiyatları
1+1 (83 m2) 159 bin TL
2+1 (114 m2) 238 bin TL
3+1 (180 m2) 368 bin TL

Bayrama kadar yüzde 5 indirimBayrama kadar yüzde 5 indirim
Yalçıntepe Group'un Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Maximoon Evleri projesinde Ramazan'a özel olarak hazırlanan kampanyada yüzde 5 indirim uygulanıyor. 89 bin TL'den başlayan fiyatlara konut satılan kampanyada metrekaresi 3 bin TL'den başlayan fiyatlar üzerinden yüzde 5 indirim yapılıyor.. Ev sahibi olmak isteyenler kişiye özel ödeme planına kendileri yön verebiliyor. 1+1'den 3+1'e kadar farklı seçeneklerde toplam bin 560 konutun yer aldığı proje 321 daireden oluşuyor. Projede toplam 86 ticari birimden oluşan Maximoon Çarşı adlı açık alışveriş merkezi de yer alıyor. Projenin sosyal imkânları arasında basketbol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş yolları, Türk hamamı, sauna ve SPA salonları yer alıyor.

Denizli'de yüzde 1 peşinatla daireDenizli'de yüzde 1 peşinatla daire
Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) Denizli'de hayata geçirdiği Sümerpark Evleri'nde yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma imkânı tanınıyor. Evlilik Kampanyası'nda ise evlilik hazırlığında olan çifter için evlilik tarihi itibariyle üç taksit Pera GYO tarafından ödeniyor. 16 katlı 6 blok ve 17 katlı ikiz rezidans bloktan oluşan projede örnek daireler ziyaret edilebiliyor. Ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna yürüme mesafesinde olan projede merkezi konumda bulunuyor. İnşaatına 2011'de başlanan projede üçüncü bloğun inşaatına ise 2012 son çeyreğinde başlanacak.

Soyak Park Aparts'ta 'otururken öde' modeliSoyak Park Aparts'ta 'otururken öde' modeli
Soyak İnşaat tarafından Halkalı'da yapılan Soyak Park Aparts projesinde ev sahibi olmak isteyenler için kampanya başlatıldı. Dokuz ay sonra teslimlerin başlayacağı projede hemen ev sahibi olanlar taksitleri oturmaya başladıktan sonra ödeyebiliyor. Göl manzaralı dairelerin bulunduğu projede yüzde sıfır faiz ve 36 ay vade imkânı sağlanıyor. Projede peşin alımlarda yüzde 5 indirim uygulanıyor. Daire fiyatlarının 108 bin 500 TL'den başladığı projede, stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 seçeneklerinin yanı sıra bahçeli ve dubleks kent evi tarzında toplam bin 121 konut yer alıyor.

Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği'ne uygun şekilde geliştirilen Soyak Park Aparts, yaşam başladığında aidatlardaki tasarruf sağlayacak. Otomatik bahçe sulamanın yanı sıra toprağa karıştırılan granüller kullanılarak az suyla sağlıklı yeşil alanlar oluşturulan projede ortak alanlarda fotoselli batarya sistemleri, çevre aydınlatmasında LED'li sistemler ve su ısıtmasında güneş paneli kullanımı ile tasarruf sağlanması planlanıyor. Projede 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemi, dairelere kadar getirilen fiber kablo ile internet üzerinden IPTV, görüntülü konuşma yapılabilen IP telefon ve kablosuz internet hizmeti de var.

216 Butik'te beş ödemeli model216 Butik'te beş ödemeli model
216 Yapı'nın Çekmeköy'de hayata geçirdiği 216 Butik projesinde beş farklı ödeme modeli sunuluyor. "Aramızda paranın lafımı olur?" sloganıyla düzenlenen kampanyada 69 metrekare 1+1 daireler 170 bin liradan, 118 metrekare 2+1 daireler 260 bin liradan, 143 metrekare 3+1 dairelerse 325 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, "İlk ödeme modelinde daire fiyatın yüzde 25'ini peşin alıyoruz, kalanı vade farksız 36 ay taksite bölüyoruz. İkinci ödeme şeklinde ise yüzde 50 peşinat alıp, kalanı vade farksız 60 ay taksit yapıyoruz. İsteyenler yüzde 5 peşin verirken, daire bedelinin yüzde 20'sini teslime kadar, yüzde 75'ini ise teslimde banka kredisi ile ödeyebilir. Bir başka ödeme modelinde ise yüzde 25 peşin alıp, geri kalanını anlaşmalı bankadan indirimli veya ertelemeli kredi kullandırıyoruz. Burada yüzde 12'ye varan indirim de yapıyoruz. Beşinci ve son ödeme modelinde ise tamamını peşin alıyoruz ya da yüzde 25+yüzde 75 kredi kullandırıyoruz. Bu seçenekten yararlananlara yüzde 20'ye varan indirim yapıyoruz" diye konuştu. 5 bin metrekare alanda inşa edilen ve üç blokta, 114 daireden oluşan proje Şubat 2014'te tamamlanacak. Yüzde 70'i yeşil alana ayrılan projede yaz -kış kullanılabilen bir yüzme havuzunun yanı sıra gezi alanları, fitness center, sauna, kapalı otopark, servis bekleme odası, çocuk oyun alanı, kamelya ve 24 saat güvenlik yer alıyor.

Dumankaya, 5 bin stoğu referansla satacak

Dumankaya, 5 bin stoğu referansla satacak
Elinde 1.5 milyar TL değerinde 5 bin konut stoğu bulunan Dumankaya İnşaat, Ramazan boyunca referans sistemiyle daire satışına başladı. Projede satışlara aracılık edenlere referans puanlar karşılığında otomobil hediye edilecek. Kampanyada 1 yıl kira garantisi ve aidat ödememe imkânı da sunuluyor.

Dumankaya İnşaat, sektörde Ramazan durgunluğunu yenmek için ev sahiplerine ya da projeden daire satışına aracılık edenlere araba hediye edeceği bir kampanyaya başladı. ‘Dumankaya Garanti Modeli’ adını taşıyan kampanyada projelerde dairesi olan ya da olmayanların referans olarak daire satışına destek olmaları karşılığında referans puan denilen puanlar toplanacak. 4 bin puana ulaşanlara Hyundai i30 otomobil hediye edilecek.

Kampanya kapsamında 1 yıl kira garantisi verilecek ve 1 yıl aidat alınmayacak. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, ellerinde 1.5 milyar TL değerinde 5 bine yakın daire stoğu bulunduğunu söyledi. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya ise ilk 6 ayda 1087 daire sattıklarını ve 201 milyon TL ciro yaptıklarını söyleyerek yılsonuna kadar 400 milyon TL ciroya ulaşmayı hedeflediklerini anlattı. 21 Ağustos’a kadar devam edecek kampanyada bir ayda minimum 100 daire satışı hedefleniyor.

Kampanyada ayrıca peşin ve banka kredili satışlarda yüzde 10 indirim sağlanacak. Ayrıca konutların bir yıl garanti süresine ilaveten ek 1 yıl daha garanti verileceek. Müşterilere peşinatı teslimde ödeme imkanının da sağlanacağı kampanyada evini döşemek isteyenlere ekonomik fiyatlara mobilya paketleri de sunulacak. Dumankaya İşletim Sistemi (DİS) adını taşıyan modelde ise yatırımcı müşteriler içim ikinci el kiralama ve satış, dekorasyonlu kiralama, asistan ve concierge hizmetleri verilecek.  Emlak&Mortgage
 

01.08.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Gayrimenkul sektöründeki Ramazan , Okkalar İnşaat Kurtköy Arma Business Life projesi , Teknik Yapı Tuzla Evora İstanbul , Babacan Yapı Bahçeşehir'Crown Deluxe , Soyak Park Aparts


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire kampanyası

 Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista  Konakları’ndan daire kampanyası

Konakları’ndan daire sahibi olan tüm annelere EVGÖR Mobilya’dan 10.000 TL GÜL İnşaat’tan Anneler Günü’ne özel dayalı değerinde alışveriş çeki hediye…döşeli kampanya! GÜL İnşaat, Anneler Günü dolayısıyla çok özel bir avantaj kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu'ndan yüzde 10 peşin kampanyası

Ağaoğlu İnşaat'ın Maslak'taki projesi My Home Küçük Maslak için yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 KDV avantajıyla satılan konutlara yüzde 10 da peşinat imkânı sunuluyor. 3 Nisan'da sona erecek kampanya kapsamında tüketicilere 120 aya kadar da uygun konut kredisi faizi uygulanıyor.

Konutta şimdi fırsat zamanı

Konutta şimdi fırsat zamanı

PEŞİNATLAR KALKTI Hareketli bir yılı geride bırakan inşaat sektörü, kampanya atağına geçti. Önümüzdeki günlerde maliyet artışı nedeniyle konutlara zam gelebileceğini belirten sektör oyuncuları müşterileri satış ofislerine çekmeye çalışıyor. Yılın ilk aylarında faizi sıfırlayan inşaat şirketleri, nakit sıkıntısı yaşayanlar için de peşinatı ortadan kaldırdı.

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

EXEN İSTANBUL’DA DAİRENİZ 0,58’DEN BAŞLAYAN KREDİ ORANLARIYLA

Sur Yapı 22 yıldır inşa ettiği, yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan ve bulunduğu bölgeye değer katan projeler üretmeye devam ediyor. İstanbul'un gözbebeği Çamlıca'nın eteklerinde yer alan Exen İstanbul'da 60 ay için % 0,58, 120 ay için % 0,80 kredi oranıyla dairenizi hemen teslim alabileceksiniz. YENİ ÖRNEK DAİRELER HAZIR

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor. AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Vazo Kule home office’lerde son 4, Dalga Kule’de son 15 daire cazip koşullarla alıcısını bekliyor. Kampanya 15 Aralık’a kadar devam edecek. Dap Yapı’nın Vazo Kule ve Dalga Kule projelerinde kalan son dairelerin satışına geçildi. Vazo Kule’nin home office’leri peşin ödemede yüzde 10 indirim, 50 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Yeni Yıl Hadiyesi TEKNİK YAPI dan

Peşinat Teslimde + Taksitler Bir Yıl Sonra VEYA % 10 İndirim Teknik Yapı’dan yeni yıl hediyesi 3 büyük avantaj ile geliyor. İstanbul’un en büyük konut projesi, Anadolu yakasında yükselen yeni bir şehir Evora İstanbul, Teknik Yapı’nın Avrupa Yakası’na taşıdığı konfor ve kalitenin simgesi METROPARK ve konfor ve kalitenin premium hayata dönüştüğü DELUXIA DRAGOs’a yeni yılın ilk talih kuşu kondu.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Sancaktepe'de yapımı hızla devam eden Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında tüm konutlar yüzde 1 peşinat ve teslime kadar düşük taksitlerle satışa sunuldu. Peşinatın geri kalan yüzde 24'lük kısmı vade farkı olmaksızın teslime öteleniyor. Daire bedelinin yüzde 75'lik kısmı için anlaşmalı bankalardan 12-115 ay arasında kullandırılabilen kredi

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya Flex'te Yüzde 5 Kampanyası!

Dumankaya'nın Flex Kurtköy için peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 5 indirim kampanyası devam ediyor. Dumankaya İnşaat'ın Kurtköy'de hayata geçirdiği Dumankaya Flex projesinde daireler 134,900 TL'den başlıyor. Dumankaya Flex Kurtköy, home ofis konseptiyle yükseliyor. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!”Kampanyası ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :