Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Bulut İnşaat, 49.000 TL’den başlayan fiyatlar ile bu bayramda da sevindiriyor...
Bulut İnşaat, 49.000 TL’den başlayan fiyatlar ile bu bayramda da sevindiriyor...

Bulut İnşaat'tan Büyük Bayram Müjdesi

Bulut İnşaat, 49.000 TL’den başlayan fiyatlar ile bu bayramda da sevindiriyor...
 
Bulut İnşaat, tüm Evviva projelerinde geçerli olacak 49.000 TL'den başlayan fiyatlar ile bu bayramda da müşterilerini hem ev sahibi yapmak hem de Bayram sevincine katkıda bulunmak için kurbanlık hediye ediyor.
 
Evviva Green City ve Evviva İnci hakkında fiyatlar, ödeme kolaylıkları, sosyal donatılar ve tüm detaylar burada!
 
Hayatı kolaylaştıran konut projeleriyle gayrimenkul sektörünün yükselen markalarından Bulut İnşaat, İstanbul'un konut merkezi haline gelen Esenyurt'ta fark yaratan Evviva projelerinde 60 ay vade ve %0 faiz ile bayramı özel hale getiriyor. Bulut İnşaat, birbirinden farklı konsept projeleriyle ailelerin tüm ihtiyaçlarına ve konfor beklentilerine cevap veriyor.
 
BULUT İNŞAAT 4 BİN 75 KONUTLUK YENİ YATIRIMLA GELİYOR
 
Hayatı kolaylaştıran konut projeleriyle gayrimenkul sektörünün yükselen markalarından Bulut İnşaat, İstanbul'un konut merkezi haline gelen Esenyurt'ta fark yaratan Evviva projeleriyle dikkat çekiyor. Bulut İnşaat, toplam 4 bin 75 konuttan oluşacak üç yeni Evviva projesi için çalışmalara başladı.
 
Bulut İnşaat'tan Esenyurt'ta 600 Milyon Lira Değerinde Yeni Projeler
 
Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, ikisi bu yıl, birisi de 2013 yılının ilk çeyreğinde olmak üzere üç yeni Evviva projesine başlayacaklarını söyleyerek, "Üç projemiz de Esenyurt'ta olacak. Projelerden 1,200 daireli Evviva Queen ve 875 daireli Evviva Gold'un inşaatına bu ay, henüz adını koymadığımız 2 bin dairelik üçüncü projemize ise gelecek yılın ilk çeyreğinde başlayacağız" dedi. Temel Bulut, "Bu projelerin toplam yatırım bedeli 600 milyon lira olacak, arsa değeri olan 100 milyon lirayı koyduğumuzda ise yatırım miktarı 700 milyon liraya çıkacak." şeklinde konuştu. Lansmanını yapmaya hazırlandıkları projelerden Evviva Queen'in 1100 daire ve 4 katlı bir Avm'den oluşacağının bilgisini verdi.
 
Satışa Çıkacak Proje Sayıları Artıyor
 
Yeni projelerle birlikte satışa çıkardıkları proje sayısının 12'ye ulaşacağını kaydeden Bulut, "174 dairelik Evviva Residence projesini teslim etmeye başladık. Nisan 2013 yılında ise aralarında 2 bin 70 dairelik Evviva Yaşam Merkezi ve Evviva İnci projesi olmak üç tanesi 1000 dairelik, 2 tanede küçük proje teslim edeceğiz." dedi. Temel Bulut, ekimde satışa çıkacak Evviva Queen ve Evviva Gold projelerini ise 2014 yılı sonunda teslim edeceklerini belirtti. 2013 yılında Evviva Yaşam Merkezi, Evviva İnci, Evviva Gümüş City, Evviva Home ve yine 2014 yılında Evviva Tower projesi teslimleri gerçekleşecek.
 
Kentsel Dönüşüm ve Mütekabiliyet Yasası Sektörü Hareketlendirecek
 
Kentsel dönüşümün sektöre ciddi ivme kazandıracağını belirten Temel Bulut, önümüzdeki 2 yılın hareketli bir dönem olacağını söyledi. Türkiye'de emlak sektörü, alt yapısıyla ve projeleriyle iki yıldır mütekabiliyet yasasına hazırlandı. Yasa ile Türkiye'ye döviz girdisi sağlanır ve giren döviz hiçbir zaman dışarı çıkmaz. Türk müteahhitleri daha kolay yurt dışına çıkar onların isteklerini ve beklentilerini bildiği için başarılı olmaları daha kolay olur.
 
Mütekabiliyet yasasıyla inşaat sektörü ve zamanla tüm sektörler hareketleneceği için ekonomimiz için çok verimli bir hamle olduğunu düşünen Bulut, "Mütekabiliyet yasası çıkmak zorundaydı. Türkiye'nin güçlü ve yönelen ülkelerin arasına girmesi için dünyayı yönetenleri Türkiye'de barındırmalı, burada yaşamaları ve hareket etmelerine müsaade edilmelidir. Ülkemize yerleşecek ya da konut sahibi olacak yöneticilerin yalnız gelmeyeceklerini bilmeliyiz." diyerek konuyla ilgili düşüncelerini dile getirdi.
 
Yeni çalışmalarla birlikte bölgede kendilerine ait proje sayısının 8'e yükseleceğini belirten Temel Bulut, "Bu 8 projenin 5'inin arsası bizim, Üçü ise kat karşılığı. Mütekabiliyet yasası sonucunda yabancılara konut satışının artacak olması ve kentsel dönüşümün başlaması sektöre ciddi bir ivme kazandıracak. Güven ortamının da satışları etkileyecek ifadelerini kullandı. Yeni yasa ile yurt dışı müşterilerimizin taleplerini daha rahat karşılayabilir hale geldik. Yabancı müşterilerimiz kendi ihtiyaçları doğrultusunda konut tiplerini belirliyorlar. Ancak 1+1 daireleri hem yatırım amaçlı hem de Türkiye'ye geldiklerinde kalabilecekleri evleri olması açısından daha fazla talep görüyor.

20.10.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Evviva Green City ve Evviva İnci , Bulut İnşaat , Hayatı kolaylaştıran konut projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Eski daireni ver, yenisini al

Eski daireni ver, yenisini al

Bulut İnşaat, kentsel dönüşüme katkı sağlamak için eski daireleri alıp yenisini verecek.Daire sahiplerine ödemede de kolaylık sağlayacak olan şirket, fiyat farkı için beş yıl vade uygulayacak. Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Temel Bulut, "Halka, kentsel dönüşümün bir zorunluluk olduğunu, hemen yapılması gerektiğini ve proje gerçekleştiğinde topluma neler kazandıracağını anlatmak bu sektörde hizmet veren herkesin sorumluluğudur" dedi. Esenyurt'ta inşa ettikleri Evviva markalı projelerin halka hitap eden, ekonomik

Konutta bayram gibi kampanyalar

Konutta bayram gibi kampanyalar

Konutta bayram gibi kampanyalarGayrimenkul sektöründe bayram kampanyaları tüketicileri ev sahibi yapmayı hedefliyor. Kampanyalarda ev alana kurbanlık hediye eden de var, peşinatı teslime bırakan da... Azure Villaları EV ALANA KURBANLIK HEDİYEBulut İnşaat, bayramda da ev sahibi yapmak için farlı bir kampanyaya başladı. Evviva projelerinde geçerli olacak kampanyada ev alanlara kurbanlık hediye ediliyor. Fiyatların 49 bin TL'den başladığı projede 60 ay vade ve yüzde sıfır faiz uygulanıyor.

Bulut İnşaat'tan şehit ve gazi aileleri için indirim fırsatı

Bulut İnşaat'tan şehit ve gazi aileleri için indirim fırsatı

Bulut İnşaat'tan şehit ve gazi aileleri için indirim fırsatı Bulut İnşaat, sosyal sorumluluk projesiyle örnek olmaya devam ediyor. Konsept yaşam merkezleri ve kampanyalı konut projeleriyle adından söz ettiren Bulut İnşaat, büyük bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor. Proje dahilin de İstanbul'da bulunan Evviva Tower konutlarında Çanakkale , Sarıkamış Harekatı, Kıbrıs Savaşları'ndan bugüne kadar tüm zorlu koşullarda mücadele eden gazi ve gazi eşleri ve çocukları ile bu mücadelelerde şehit olanların eş ve çocuklarına indirim fırsatı sunuyor.

Evviva Tower'dan kaçırılmayacak kampanya

Evviva Tower'dan kaçırılmayacak kampanya

Evviva Tower'dan kaçırılmayacak kampanya Bulut İnşaat, Evviva Tower projesi içinde 65 metrekare alana sahip 1+1 dairelerinde peşin fiyatına ev sahibi olmak isteyenlere 57 bin TL indirimli kampanya fırsatı sunuyor. Bulut İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Evviva Tower projesi, özellikle kalabalık ailelere, ekonomik şartlarda kaliteli ve güvenli konutun teminatını veriyor. Bulut İnşaat, 28 bin metrekare alan üzerinde %75 yeşil alana sahip 2 bin 600 konutluk projesi olan Evviva Tower'da konut

Evviva Tower’ de 612 adet konut bulunuyor. 4 farklı ödeme seçeneği ile

Evviva Tower’ de 612 adet konut bulunuyor. 4 farklı ödeme seçeneği ile

Evviva Tower’ de 612 adet konut bulunuyor. 4 farklı ödeme seçeneği sunan Bulut İnşaat Projelerinden Evviva Tower ’da toplam 612 adet konut Bulunuyor. Esenyurt'ta Bulut inşaat’ın hayata geçirdiği Evviva Tower da daire teslimleri Eylül 2013'te teslim edilmesi planlanıyor. Evviva Tower da; 1 Oda 1salon ev, 2 Oda 1 salon daire, 3 Oda 1 salon konut seçeneği sunuyor

Kıbrıs Evviva Green City'de 88 bin sterline BULUT İNŞAAT tan

Kıbrıs Evviva Green City'de  88 bin sterline BULUT İNŞAAT tan

Kıbrıs Evviva Green City'de 88 bin sterline BULUT İNŞAAT tan Bulut İnşaat'ın Kuzey Kıbrıs'ta hayata geçirdiği 52 daireli Evviva Green City'de ev fiyatı 88 bin sterlinden başlıyor. Evviva Green City projesinde devlerin büyüklükleri ise 94 metrekare ile 162 metrekare arasında; 2+1 Dubleks, 3+1 Dubleks, 3+1 Penthouse seçenekleri

Bulut İnşaat Esenyurt Evviva İnci'de 88 bin 750 TL

Bulut İnşaat Esenyurt Evviva İnci'de 88 bin 750 TL

Bulut İnşaat Esenyurt Evviva İnci'de 88 bin 750 TL 1+1 daire 2+1 daire olarak Esenyurt'ta Bulut İnşaat ‘ın Hayata geçirdiği Evviva İnci ‘de daire fiyatı 88 bin 750 liradan başlıyor. rı 88 bin 750 liradan başlayan Evviva İnci’de toplam 90 adet daire bulunuyor. Aralık 2012'de daire teslimi yapılacak. Evviva İnci projesinde evlerin peşin fiyatı 88 bin 750 lira. Vadeli ödeme seçeneğinde

Evviva İnci Esenyurt'ta Günde 15 Liraya Daire Bulut İnşat Güvencesi ile

Evviva İnci Esenyurt'ta Günde 15 Liraya Daire Bulut İnşat Güvencesi ile

Bulut İnşaat evviva projesinde daire teslimleri 31 Aralık 2012’de Bulut inşaat Esenyurt projesi Evviva İnci projesinde 11 adet 1+1 daire 79 adet 2+1 daireden oluşa projede toplam 90 adet konut bulunan projededaire metrekareleri 71 metrekare ile 117 metrekare arasında.1+1 ev 2+1 daire seçenekleri sunuyor

Bulut İnşaat Evviva projelerinde Kadınlar Günü'ne özel yüzde 10 indirim!

Bulut İnşaat Evviva projelerinde Kadınlar Günü'ne özel yüzde 10 indirim!

Farklı konseptteki yaşam alanları ve ilgi çekici kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren Bulut İnşaat, birbirinden farklı stil ve dizayndaki Evviva Yaşam Merkezi, Evviva Gümüş City, Evviva Tower, Evviva İnci, Evviva Lavinium ve Evviva Green City projelerinde Kadınlar Günü Haftası’na özel %10 indirim fırsatı sunuyor. 1987 yılından bu yana geliştirdiği projelerle ve indirim kampanyalarıyla inşaat

Konutta bahar rüzgarı esiyor

Konutta bahar rüzgarı esiyor

Konut kredi faiz oranlarının düşüşe geçmesi konut sektörünü heyecanlandırdı. Yüzde 1.08’lere kadar gerileyen oranlara, konut üreticilerin kampanyaları da eklenince sektörde bahar rüzgarı esiyor. Konut sektörü 2011 yılını yüzde 10 seviyelerinde çift haneli bir büyümeyle geride bıraktı. TÜİK verilerine göre 2011 yılı dördüncü döneminde 118 bin 867 konut, satış sonucu el değiştirdi. Türkiye genelinde bir önceki döneme göre yüzde 16.82,

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :