Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Konutta 'bayram bereketi' yaşandı
Konutta 'bayram bereketi' yaşandı

Konutta 'bayram bereketi' yaşandı İnşaat şirketleri bayram tatili fırsata çevirdi. Bayramda havaların iyi seyretmesini fırsat bilen şirketler satış ofislerinde ofislerde bayram bereketi yaşadı. En fazla talep bayram ziyaretine gelen gurbetçilerden oldu.

Markalı konut projeleri Kurban Bayramı’nda satışlarını katladı. Bayramın ikinci gününden itibaren açık olan ve bayrama özel kampanyalar hazırlayan şirketler tatilde satış nöbeti yaptı. Kurtköy’den Bahçeşehir’e hatta İzmir’e kadar uzanan kampanyalar bayramda şehirde kalan ve ev sahibi olmak isteyenler tarafından büyük ilgi gördü. Bayrama özel yapılan indirim ve kampanyalar satış ofislerini doldurdu. İnşaat şirketi yetkilileri sadece İstanbul’dan değil şehir dışı ve yurtdışından gelen talebe de dikkat çekti. Anadolu illerinden yatırım için konut almak isteyenler ile yurtdışında yaşayan ve bayram tatiline gelen vatandaşlar da satış ofislerinin bayram cirolarına katkıda bulundu." Dilek TAŞ AYDIN/Emlak&MortgageYetkililer, özellikle Almanya’dan bayram ziyaretine gelen gurbetçilerin yakınlarının tavsiyesi üzerine satış ofislerine geldiğini belirtti. Bayram kampanyalarından konut satın almaya karar verenler bankaların tatilde olması nedeniyle resmi olarak talebi satışa dönüştüremezken kapora bırakmayı tercih etti. Yetkililer bayram sonrasında bu taleplerin çoğunun satışa dönüştüğüne de değindi. Satışlarda sadece gurbetçiler değil Arap yatırımcıların ilgisi de dikkat çekti. Bayram tatilini İstanbul’da geçirmek için gelen Araplar da satış ofislerindeki trafiği etkiledi. Şirketler gelen bu taleple tatili bile satışa çevirmeyi başardı.


Helenium Wings / KurtköyYeni satışa çıkan 1+1 ve 2+1’ler satıldı
Başarır İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçirdiği Helenium Wings projesi bayramın 2. ve 3. günleri de açıktı. Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, “Bu bayram da diğer bayramlar gibi satış ofislerimizde ev sahibi olmak isteyen, bilinçli yatırımın peşinde olan insanları ağırladık.

Oldukça verimli ve yoğun bir bayram geçirdik. Genel anlamda Helenium Wings projemize ilgi büyüktü. Yatırım amaçlı 1+1 ve 2+1 ve satışa yeni çıkardığımız residence dairelerimize ilgi yoğundu. Bekarlar ise 1+1 daireleri projenin lokasyonu açısından tercih etti. Yatırım amaçlı bizi ziyaret eden ziyaretçilerimiz dairelerin yanı sıra dükkânlarımıza da ilgi gösterdi” dedi.

G Plus / GüneşliYatırımcılar iki projeyle de ilgilendi
Güneşli’de inşa edilen G Plus projesinin satış ofisi bayramın son günü açıktı. Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, “G Plus ilk kulede yer alan dairelerin satışı tamamlandı. Ticari ünitelerin kiralanmasına ve ofislerin satışına devam ediliyor. Projenin ikinci etabında yer alan Divan Residence at G Plus projesinde ise konutların yüzde 95’inin satışı tamamlandı. Bayramda satış ofisini ziyaret edenler Divan Residence at G Plus’ta kalan az sayıdaki konut ile ofis ve ticari ünitelerle ilgilendi” dedi.

Ve Güneşli / GüneşliLansmana çıkmadan yüzde 20’sini sattı
Güneşli’de Keleşoğlu, Depar Teknik Yapı ve Teleset Mobilya işbirliğiyle hayata geçirilen Ve Güneşli projesi de bayramı satışla kapattı. Depar Teknik Yapı proje ortağı ve Ve Güneşli projesi sözcüsü Ahmet Fırat satış ofislerinin bayramın 2. gününden itibaren açık olduğunu söyleyerek “Hem satış ofisine gelerek hem telefonla hem de ön talep formlarıyla projeye ilgi gösterenler oldu. Bankalar kapalı olduğu için resmi olarak satış gerçekleşmedi. Ancak kaparo aldık ve bu hafta satışa dönüştürdük” dedi. Fırat, 214 dairenin bulunduğu projede lansmana çıkmadan satışların yüzde 20’sini tamamladıklarını söyledi. Projedeki metrekare fiyatlarıysa 3 bin- 4 bin 500 TL arasında değişiyor.

DAP Yapı / Kartal-Maltepe-Kağıthane

‘Ciro bazında iyi satış yaptık’
DAP Yapı da satışları devam eden beş projesinde bayram boyuca satış ofisini açık tuttu. DAP YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Kampanya sürecindekine benzer bir yoğunluk yaşadık. Bayram tatili dolayısıyla İstanbul’a gelen alıcı ve yatırımcılar sayesinde satış ofisindeki yoğunluk diğer günlerden farksızdı” dedi. Sadece yurt içinden değil, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşların da geldiğini söyleyen Yılmaz, “Bayram tatilinin son 3 gününde ciro bazında çok iyi satış yaptığımızı söyleyebilirim. Özellikle Z Ofis’e, Ankara, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana, Kayseri gibi illerden gelen alıcı ve yatırımcılar yoğun oldu. Sanıyorum, bayram tatili bu tür şehir dışı ziyaretçiler için bir tür fırsat anlamına geliyor ve mesai günleri yerine tatil dönemlerini tercih ediyorlar.Yurt dışından da Almanya, Amerika, Suudi Arabistan, İsviçre ve Mısır gibi ülkelerden gelen alıcı ve yatırımcı müşterilerimiz oldu” dedi.

35. Sokak / İzmirSıcak hava satışları artırdı
Akşan Yapı tarafından İzmir’de hayata geçirilen 35. Sokak’ta bayramın 3. ve 4. günleri de satış yapıldı. Akşan Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Müge Şimşek, “Havaların güzel olmasının da etkisi ile bayramın 3. ve 4.günü açık olan satış ofisinde oldukça yoğun bir hareketlilik vardı. Bu hareketlilik satışları da beraberinde getirdi. Yeni senede yeni bir eve geçmek isteyenler için 1. etap konutlarından satın aldı. Ön lansman ile fiyat öncelikli seçim avantajından yararlanmak isteyenler için ise 2. etap konutlarından satışlarımız gerçekleşti” diye konuştu. 555 konuttan oluşan projenin ilk etabı teslimleri ise 2013 Ocak sonunda başlayacak.

Narlife / Maltepe60 aya 0.88 faiz uygulandı
Tepe İnşaat’ın Maltepe’de hayata geçirdiği Narlife’ın satış ofisi de bayramın ikinci gününden itibaren açıktı. Bayram süresince devam eden lansman kapsamında İşbankası, Yapı Kredi ve Garanti Bankası’ndan 60 ay süresince yüzde 0.88 ve 120 ay süresince yüzde 0.91 aylık faiz oranları uygulandı. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, teraslı ve bahçeli daire seçenekleri bulunan ve 609 adet konuttan oluşan Narlife projesinde yer alan dairelerin fiyatları da 160 bin ile 845 bin TL arasında değişiyor. 29 bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçecek olan projede yaklaşık 2 bin metrekare büyüklüğünde kapalı sosyal tesis alanı, olimpik ölçüye yakın açık yüzme havuzu, spor tesisleri, çeşitli yürüyüş parkurları, fitness center, sauna, çok amaçlı salon (sinema ve toplantı), kafe ve site marketi bulunuyor.

Spradon Vadi / Bahçeşehir‘Verimli bir bayram oldu’
Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “Her bayram olduğu gibi bu bayram da ev sahibi olmak isteyenlere hizmet verdik. Bayram kampanyası olarak da “Şimdi Al, 2013’te” öde dedik ve hiç zam yapmadık. Bayram dönüşü manzaraya baktığımda son durumdan oldukça memnunuz, verimli bir bayram oldu” dedi.

Tüketicilerin çok bilinçli olduğunu söyleyen Kuzu, “Biz ilgiden çok memnun kaldık. Tüketiciler de sabit tuttuğumuz fiyatlardan ve esnek ödeme seçeneklerinden memnun kaldılar. Bunu özellikle dile getirdiler. Satış ofisimizi ziyaret eden, telefonla arayan misafirlerimiz oldu” dedi. Daire fiyatlarının 147 bin TL’den başladığı kampanyada yüzde 1 peşinatını şimdi verene yüzde 75’ini banka kredisi ve kalan yüzde 24’ü de Aralık 2013’te ödeme imkânı sunuluyor.

Koru Florya / FloryaAile ziyaretinde ev alıp döndüler
Florya’da Aydınlı, Metal Yapı Konut, ARKE ve Vizyonlife ortaklığında inşa edilen Koru Florya projesinin satış ofisini bayramda yurtdışından aile ziyaretine gelenler doldurdu. 298 konutluk projenin satış ofisi bayramın 3. ve 4. günü açıktı. KoruFlorya Satış ve Pazarlama Koordinatörü Belgin Özyurt, “Bayram boyunca da satışlarımız devam etti. Daha önceki projelerimizden daire alanlar ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi. Havaalanında ilanlarımızı görüp gelenler çok oldu. Özellikle de 7+2 ve 5+1 dairelere ilgi gösterdiler. Kapora aldık, yakın zamanda satışa dönüştüreceğiz” dedi. Bayram boyunca toplam 55 kişinin satış ofisini ziyaret ettiğini söyleyen Özyurt, bayramın bereketli geçtiğini söyledi. Projede 52 farklı daire tipi yer alıyor. Toplam 298 konutun yer aldığı projede sosyal tesis, yaya yolları, peyzaj alanları ve her daire için tahsis edilen otopark ve bir depolama alanına yer veriliyor.

VIA/PORT Venezia / BayrampaşaBayramda Araplar da daire aldı
VIA/PORT Venezia Satış & Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, “Bayram süresince 54 kişi satış ofisimizi ziyaret etti. Daire satışımız ise toplam 12 olarak gerçekleşti. Yerli müşteriler açısından beklentilerimizin altında bir satış rakamı oldu. Tatilin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’yla birleşmesi ve uzaması şehir dışı tatilleri de beraberinde getirdi. Ancak bununla birlikte Araplar da bayram tatili için İstanbul’u tercih etti. Satışlarımızın dört adedini Arap misafirlerimize yaptık. Arap müşterilerimize 3+1 dairelerimizden verdik, diğer satışlarımız da ağırlıklı olarak 1+1 daire olarak gerçekleşti” diye konuştu.

VIA/PORT Houses & Suites / KurtköyYatırımcıların tercihi oldu
Kurban Bayramı’nda satışlara ara vermeyen VIA/PORT Houses & Suites’de beş daire satışı gerçekleşti. VIA/PORT Houses&Suites Satış Müdürü Eda Durgun, “İlk gün haricinde bayram süresince açık olan satış ofisimize 42 kişi geldi. Tanıtım ofisine gelen ziyaretçilerin ilgisi 1+1 ve 2+1 dairelere oldu. Yatırım amaçlı daire alanlar 1+1’i tercih ettiler. Yüzde 1 peşinatlı banka kredili ödeme planı ve şirket bünyesinde oluşturulan sıfır faizli yüzde 50 hemen yüzde 50 Eylül 2013’e olan ödeme planı ile beeş adet 1+1 daire satıldı. Oturum amaçlı olarak ise iki adet 2+1 Bahçe dubleks daire, iki adet de 2+1 ara kat daire satıldı” diye konuştu. Projede bayram süresince de geçerli olan kampanyada peşinatın sadece yüzde 1’i şimdi veriliyor, geri kalan yüzde 24’ü ise konutların teslim tarihi olan Eylül 2013’te ödeniyor. Kalan tutar ise projeye özel anlaşmalı banka kredisi ile ödeniyor. Toplam 617 dairenin bulunduğu proje10 katlı 4 blok ve 3 katlı houses ünitelerinden oluşuyor.

03.11.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Markalı konut projeleri , Konutta bayram bereketi , Helenium Wings Kurtköy , DAP Yapı Kartal Maltepe Kağıthane , Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Güneşli’de çifte bayram fırsatı

Güneşli’de çifte bayram fırsatı

Markalı konut projeleriyle çehresi yenilenen Güneşli, Ve Güneşli projesinin bayrama özel avantajlı fiyatlarıyla hareketleniyor. Mahalle sıcaklığını rezidans konforuyla birleştiren Ve Güneşli, 3 bin TL’den başlayan fiyatları ve bayramda da devam eden yüzde 5’e varan indirimleriyle yatırımcısına çifte bayram sevinci yaşatıyor! İkinci Maslak olmaya aday Güneşli bölgesi, markalı konut projeleri sayesinde hızla değişip, dönüşmekle kalmıyor, yatırımcısına

Markalı konutun yeni merkezi: Bahçeşehir

Markalı konutun yeni merkezi: Bahçeşehir

Kısa dönemde hızla gelişen Bahçeşehir, Avrupa Yakası’nda markalı konut projelerinin en çok tercih ettiği merkez oldu. Kaliteli ve ekonomik fiyatlı konutlarıyla ailelerin seçtiği bölge ilk evini almak isteyenlerin de tercihi...Bir zamanlar dezavantaj olan Bahçeşehir'in konumu otoban bağlantısı, 2-3 yıl içinde açılacak metro bağlantısı gibi projeler ve şehir merkezinden gelen otobüs sayısının artırılmasıyla avantaja dönüşüyor. - Sayısı hızla artan markalı konut arzı yüksek taleple birleşiyor.

Konut'ta Kampanya zamanı

Konut'ta Kampanya zamanı

Markalı konut projelerinde satışları hızlandırmak için yapılan kampanyalara ilgi artıyor. Lansman fiyatına ev sahibi yapan kampanyaların yanı sıra konut kredisi faizini, projeye özel düşüren de var. Viaport'un bahçe dubleksleri satışta Anadolu Yakası'nın en büyük outlet alışveriş merkezlerinden VIA/PORT'un konut projesi VIA/PORT Houses & Suites'te bahçe dubleksleri ve house üniteleri satışa çıktı. Özellikle çocuklu ailelerin tercihi olacak proje 1 Haziran'a kadar lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

KRİSTALŞEHİR' de CAZİP FİYATLAR, METROBÜS VE 60 AY TAKSİT SATIŞLARI KATLADI

KRİSTALŞEHİR' de CAZİP FİYATLAR, METROBÜS VE 60 AY TAKSİT SATIŞLARI KATLADI

KRİSTALŞEHİR'DE CAZİP FİYATLAR, METROBÜS VE 60 AY TAKSİT SATIŞLARI KATLADI Gayrimenkul yatırımlarıyla büyük değer kazanan ve prim yapan Beylikdüzü'nün merkezinde konumlanan KristalŞehir'de 1.750 daire sahibini buldu. Bölgenin en hareketli noktasında konumlanan projede 60 aya varan taksitlerle ödeme dönemi başladı. Metrobüs hattının da Mayıs ayında açılacak olması projeye olan ilgiyi artırdı. Bugüne kadar on binlerce aileyi konut sahibi yaparak inşaat sektörünün en güvenilir şirketlerinden olan İhlas Holding İnşaat Grubu, 5.000 konuttan oluşan KristalŞehir projesinde de yüksek kaliteyi ekonomik fiyata sunuyo

Dumankaya Adres Natura ‘da stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, daire seçeneği ile

Dumankaya Adres Natura ‘da stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, daire seçeneği ile

Dumankaya Adres Natura ‘da stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, daire seçeneği ile Dumankaya İnşaat’ın Kampanyalı Projelerinden Dumankaya Adres Natura'da 1.000 TL peşinat ödeyerek daire sahibi olunabilinen Dumankaya Adres Natura'da daire büyüklükleri 50 metrekare ile 213 metrekare arasında; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, daire seçeneği bulunan Dumankaya Adres Natura'da konut fiyatları 195 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Mesa İnşaat’ın Kartal Projesi Kartall Mesa’da 175 bin TLye

Mesa İnşaat’ın Kartal Projesi Kartall Mesa’da 175 bin TLye

Mesa İnşaat’ın Kartal Projesi Kartall Mesa’da 175 bin TLye Mesa İnşaat’ın Kartal’da hayata geçirdiği Kartall Mesa projesinde konut fiyatı 175 bin TL’den başlayan fiyatlarla. Mesa İnşaat’ın İstnabbul Anadolu yakasında hızla gelişen bölgesi kartal’da hayata geçirdiği Kartall Mesa’da 1+1 daireden 5+1 ev seçeneği sunan Mesa Kartall projesinde daire fiyatları 175 bin TL ile 1 milyon 311 bin TL Arasına değişen fiyatlarla satılıyor.

Yeni Moda Evleri

Yeni Moda Evleri

Yenimoda Evleri Büyükçekmece Albatros'da sizi daha pek çok sürpriz bekliyor. Evde olmanın keyifli, huzurlu ve kolay olduğu Yenimoda'da, yeriniz hazır... Tabii elinizi çabuk tutarsanız... yüzme Havuzu, Spor salonu, Kafeterya, Çocuk oyun alanı, Peyzaj alanları

Sinpaş dan 314 konutluk yepyeni bir sinpaş kalitesi ile Liva İstanbul projesi

Sinpaş dan 314 konutluk yepyeni bir sinpaş kalitesi ile Liva İstanbul projesi

Toplam 314 konut LİVA İstanbul projesinin ilk etabında 63 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen ve her ihtiyaca hitap eden 314 konut bulunuyor. 9 farklı dubleks bulunan projenin tamamında 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneklerimiz bulunuyor. LİVA İstanbul projesinde fiyatlar ise konut tiplerine göre 134.500 ile 729.500 TL arasında değişiyor.

Sur Yapı Exen İstanbul Projesi Kampanyalı Satışları Devam Ediyor.

Sur Yapı Exen İstanbul Projesi Kampanyalı Satışları Devam Ediyor.

sur yapı çamlıca projesi exen istanbul, Yeni projemiz Exen ile sadece İstanbul'da değil, uluslararası arenada da iddialı olabilecek bir projeyi hayata geçirerek bunu gerçekleştirebileceğimize inanıyorum."HİÇ BİR AYRINTI UNUTULMAMIŞ Bir rezidansta yaşamanın tüm ayrıcalıklarını sunacak Exen İstanbul'un dikey yaşam alanlarında, konuklar lobide karşılanacak. Vale, concierge, resepsiyon

Emay İnşaat KentPlus Centrium Projesi

Emay İnşaat KentPlus Centrium Projesi

3 bloktan oluşan “Centrium Park” ve 1 rezidanstan oluşan “Centrium Tower”; Bostancı ve Bostancı sahile yakın; E5 Çevre Yolu ve metro istasyonuna çok yakın konumuyla, her yöne doğru ulaşımınızı kolaylaştırıyor. KentPlus Centrium’da, dört bloktan her birinin konumlandırılması arazi yapısına uygun olarak gerçekleştirildi. Bu konumlandırmada ayrıca, blokların

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :