Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Durgun' yaz 100 milyon ciro getirdi
Durgun' yaz 100 milyon ciro getirdi

 

Maslak'ta eski İstanbul Çorap Fabrikası yerine Bay İnşaat tarafindan inşa edilen 42 Maslak projesi, "durgun yaz" dönemini toplu satışla kapattı. 42 Maslak Yürütme Kurulu Başkanı Erol Özmandıracı, "70 rezidans ve 16 bin 500 metrekarelik ofis alanı sattık. Herkesin durgun dediği yaz döneminde biz 100 milyona yakın ciro yaptık" diye konuştu. Metrekare fiyatlarının rezidanslarda 5-7 bin dolar ofislerde ise 4-6 bin dolar aralığına ulaştığını söyleyen Özmandıracı, projede ilk bloğun yarısını sattıklarını, ikinci blokta ise otel yapmayı düşündüklerini belirtti. Projenin hızlı ilerlediğini ve martta teslim edileceğini de aktaran Özmandıracı, 8 günde bir kat çıktıkları bilgisini verdi. 950 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen 42 Maslak projesi, toplam 167 bin metrekarelik satış alanına sahip. Projenin Mart 2013'te teslim edilmesi planlanıyor. Özmandıracı, otel projesiyle ilgili yabancı markalarla görüşmelerin devam ettiğini kaydetti. 
 
Sanat küratörü var
Projeyi hazırlarken klasik müteahhitlik bakış açısından uzak durduklarını söyleyen Özmandıracı, "Önce konsepte karar verdik. Buranın bir sanat temasına sahip olmasını istedik. Türkiye'de ilk defa bir gayrimenkul projesinde sanat danışmanı ve küratörü var. Bu anlayışı projenin tamamına yaydık" diye konuştu.
 
'İMKB projesiyle ilgileniyoruz'
Maslak ve İstinye'de çok sayıda proje gerçekleştirdiklerini ve artık bu bölgenin müteahhidi haline geldiklerini söyleyen Özmandıracı, İstinye'deki İMKB binası yerine yapılacak projeyle de ilgilendiklerini açıkladı. Özmandıracı, "İstinye'nin mimari yapısına uygun yatay bir proje yapılmalı. O bölge dikey bir projeyi kaldırmaz. Biz de şartlar belli oldukça projeyle ilgileneceğiz" diye konuştu.

04.11.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Maslak , 42 Maslak projesi , 42 Maslak Yürütme Kurulu Başkanı Erol Özmandıracı


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

 Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

İstinyePark’ın yatırımcısı Orjin Group’un yeni ofis projesi Orjin Maslak, Maslak’ın kalbinde açıldı. Yatırım tutarı 190 milyon doları bulan ve yaklaşık 3 yıllık bir planlama ve inşaat süreci sonunda açılan Orjin Maslak; çevreye duyarlı üstün teknolojisi ve ofis çalışanlarının her türlü konforu düşünülerek tasarlanan mimarisiyle, yepyeni bir ofis anlayışı sunuyor.

Siz Toplantınızı Yapın, Gerisini Windowist Tower Düşünsün

Siz Toplantınızı Yapın, Gerisini Windowist Tower Düşünsün

Siz Toplantınızı Yapın, Gerisini Windowist Tower Düşünsün İş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan toplantılar için uygun alan bulabilmenin yanında Windowist Tower profesyonelbir hizmet sunuyor. Windowist Tower Konferans ve İş Merkezi; seminer,organizasyonve toplantı hizmetlerine odaklanarak size adanmış uzman kadrosu ve tecrübesiile bu ihtiyacınıza çözüm sağlıyor. Windowist Tower, Istanbul’un finans ve rezidans merkezi Maslak’ta kendi işletmesi olan binasında sunduğu 7/24 tüm ofishizmetleri ile

Bay İnşaat, 42 Maslak Haziran 2014 te Teslim Edilecek

Bay İnşaat, 42 Maslak Haziran 2014 te Teslim Edilecek

Türkiye'nin ilk sanat Konsepti ile Bay İnşaat tarafından hayata geçirilen 42 Maslak projesi, adından da anlaşılacağı gibi İstanbul Maslak'da yükseliyor. 42 katlı 2 blokta 442 adet Rezidans, 16 adet tower penthouse, 5 yıldızlı otel, 57 bin metrekare A++ ofis ve 32 bin metrekare alışveriş merkezinden meydana geliyor. Haziran 2014 tarihinde tamamlanması planlanan projede konutların fiyatları 375 bin dolardan başlıyor.

İmaj İnşaat Projesi Levent Life Rezidence

İmaj İnşaat Projesi Levent Life Rezidence

İmaj İnşaattan Leventte İmmajlı proje levent Life Rezidence Fiyatlar 195 bin dolardan başlıyor Levent Life Residence'ta farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çeşitlik büyüklükler ve geniş fiyat skalası dikkat çekiyor. 64-70 metrekare aralığında stüdyo daireler 195 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa

42 Maslak MASLAKTA YAŞAM BAŞLIYOR

42 Maslak MASLAKTA YAŞAM BAŞLIYOR

42 Maslak MASLAKTA YAŞAM BAŞLIYOR BAY İnşaat Mega Bir Proje’de Butik Yaklaşımı, 42 Maslak ile Gerçekleştiriyor. İstanbul'un merkezinde inşaatı devam eden en kapsamlı ve en iddialı karma projelerden birisine imza atmaya hazırlanan Bay İnşaat, doğal ve konforlu yaşamın niş hayat biçimi ile paralel olabileceği 42 Maslak projesi ile hem İstanbul’a hem de Maslak bölgesine

Maslak WIndowIst Tower Açıldı

Maslak WIndowIst Tower Açıldı

WIndowIst Tower’da 64 adet yönetici bölümü ayrı 5 ila 7 kişilik ofis, 23 adet 5 kişilik ofis,79 adet 2 ila 3 kişilik ofis, 16 adet tek kişilik ofis bulunuyor. Metro yapısından binaya direkt çıkış bulunan projeden Taksim’e 15 dakikada, Levent’e 5 dakika da ulaşım sağlanıyor

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :