Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Propa Ofis Optima ile istediğin metrekarede ofisi seçme zamanı
Propa Ofis Optima ile istediğin metrekarede ofisi seçme zamanı

ZİNCİRLİKUYU’DA A SINIFI OFİS Propa Ofis Optima ile istediğin metrekarede ofisi seçme zamanı

A sınıfı ofis pazarına yenilik getiren Propa Ofis Optima, İstanbul’un en değerli merkezi iş alanı Zincirlikuyu - Büyükdere Caddesi’nde hem küçük metrekareli ofis arayanlara hem de tek kullanıcı olarak müstakil bina kullanımını tercih eden kurumsal ölçekteki firmalara önemli fırsatlar sunuyor.
 
Araştırma raporları, piyasadaki satın alma işlemleri ve yeni lansmanı yapılan ofis projeleri gösteriyor ki ofis satın alma talebi, 2012 yılının ilk üç çeyreğinde arttı. Dördüncü çeyrekte ve 2013 yılı boyunca talebin artarak devam etmesi bekleniyor. Satın almalar özellikle bireysel yatırımcılar ile kiracı iken daha yüksek standartlarda yeni ofis binasına sahip olmak isteyen şirketlerden geliyor. Merkezi iş alanında yer alan, A sınıfı ofis standartlarına uygun, nitelikli, verimli kullanım alanları sunan ve yüksek getiri vadeden projelere talep de diğerlerine oranla çok daha fazla. Bununla birlikte merkezi iş alanında yer alan ve küçük metrekarelere sahip A sınıfı ofis bulmak ise oldukça zor. Propa İnşaat, yeni ofis projesi Propa Ofis Optima’yı tüm bu talep ve ihtiyaçlara cevap verecek şekilde Zincirlikuyu’da hayata geçiriyor. Propa Ofis Optima, merkezi iş alanında A sınıfı kriterlere sahip küçük metrekareli ofis arayanlardan komple bina arayışında olan kurumsal firmalara kadar her ihtiyaca optimum kullanım alanlarıyla çözüm üretiyor.
 
Propa Ofis Optima; A sınıfı ofis kriterlerini hem küçük metrekarelere ihtiyacı olan kullanıcılar, hem de büyük kurumsal firmalar için ulaşılabilir hale getiriyor. Projede 4 bin 150 metrekare kullanım alanına sahip müstakil binadan, 465 metrekarelik komple bir kata ve 192, 110, 87 ve 78 metrekarelik ofislere kadar geniş yelpazede seçenekler sunuluyor. Ayrıca Propa Ofis Optima, 2. fazı ile birlikte toplam 8 bin 650 metrekare A sınıfı ofis alanı sunuyor. Kullanıcıları için her türlü konforun düşünüldüğü Propa Ofis Optima, lokasyonuyla da fark yaratıyor; gerek özel araç gerekse toplu taşıma araçları için kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Geniş otopark imkânı ve toplantı odalarının yanı sıra sosyal alanları, kafe, restoran ve fitness salonuyla da kullanıcılar için ofis ortamını keyifli bir hale getiriyor.
 
A sınıfı ofis pazarına yenilik getirdiklerini belirten Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, “Şu anda A sınıfı ofis pazarında ve merkezi iş alanında, yeni projelere baktığımızda küçük metrekareli ofis satın alabilme imkânı sunan projelerin yok denecek kadar az olduğunu görüyoruz. Bu anlamda, Propa Ofis Optima önemli bir boşluğu dolduruyor. Optima ile 78 metrekare küçük bir ofisten 4 bin 150 metrekare komple bir binaya kadar ihtiyacınıza en uygun ofisi Zincirlikuyu gibi neredeyse yüzde 100 doluluk oranına sahip bir bölgede A sınıfı ofis standartlarıyla sunuyoruz. Tek kullanıcı olmak isteyen kurumsal şirketler içinse Propa Ofis Optima’nın 2. fazı ile birlikte toplam 8 bin 650 metrekare A sınıfı ofis alanı sunabiliyoruz. Zincirlikuyu gibi değerli ve merkezi bir konumda bulunan Propa Ofis Optima, esnek ve verimli kullanım alanları ile fark yaratıyor. A sınıfı ofis pazarında butik konsepti yanında verimlilik, konfor ve teknoloji açısından standartların ötesinde imkanlar sunarak öne çıkıyor” diye konuştu.
 
Ofis projelerine yatırım yapanların sayısının arttığını belirten Can Reşit Özçiçek şunları söyledi: “Ofis pazarı için 2012 hareketli bir yıl oldu. Kiralama işlemlerinin yanısıra satın alma talebi de arttı. Yatırım açısından ticari gayrimenkullerin avantajlarını fark eden bireysel yatırımcılardan, yüksek standartlara sahip ofis binasına sahip olmak isteyen şirketlere kadar birçok hedef kitle grubunun ofis projelerine yöneldiğini görmekteyiz. Özellikle merkezi iş alanında yer alan A sınıfı, verimli, akıllı bina teknolojisiyle tasarlanan ve bütünsel bir anlayışla yönetilen ofis projeleri prim yapıyor, değerine değer katıyor. Zincirlikuyu gibi iş hayatı ve sosyal yaşamın merkezinde stratejik bir konumda yer bulmak oldukça güç. Bulundukları konum firmalara prestij sağlıyor. Propa olarak bu anlamda önemli bir fırsat sunduğumuza ve bir boşluğu doldurduğumuza inanıyoruz. Henüz lansmanını yapmadığımız Propa Ofis Optima’ya şimdiden 3 yabancı kurumdan ve 30’un üzerinde firmadan talep gelmesi de doğru bir yatırım yaptığımızı gösteriyor.”
 
Propa Ofis Optima’yı daha yakından tanımak için www.propaoptima.com’u ziyaret edebilir ve satış ile ilgili bilgi almak için Jones Lang LaSalle Türkiye’ye 0212 350 08 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

02.12.2012

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Propa Ofis Optima , A sınıfı ofis pazarı , Propa İnşaat , yeni ofis projes


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...

Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...

Astro Beylikdüzü projesinde 160.000 TL’ den başlayan fiyatlarla home office satışları devam ederken projenin %80 lik bir kısmı alıcıları ile buluşmuştur. Yakın gelecekte Beylikdüzü ‘ nün en işlek caddesi olacak olan Hürriyet Bulvarı’ nda konumlanan proje, şu ana kadar alıcılarına %60 ile % 70 oranları arasında kar ettiren bir yatırım aracı olmuştur. Batı Yapı, ayrıca home office sahiplerine sunduğu kesin kira garantisi desteği ile yatırımcıların kısa sürede kar etmesine de katkı sağlıyor. Temmuz 2015 tarihinde teslim edilecek proje için Batı Yapı’ nın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade 0 faiz ödeme sistemi ile karlı bir yatırıma davet ediyor.

Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

 Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

İstinyePark’ın yatırımcısı Orjin Group’un yeni ofis projesi Orjin Maslak, Maslak’ın kalbinde açıldı. Yatırım tutarı 190 milyon doları bulan ve yaklaşık 3 yıllık bir planlama ve inşaat süreci sonunda açılan Orjin Maslak; çevreye duyarlı üstün teknolojisi ve ofis çalışanlarının her türlü konforu düşünülerek tasarlanan mimarisiyle, yepyeni bir ofis anlayışı sunuyor.

DÜNYA’NIN EN PAHALI OFİSLERİ LONDRA’DA

DÜNYA’NIN EN PAHALI OFİSLERİ LONDRA’DA

’ün her alanında müşterilerine stratejik hizmet sunan dünyanın önde gelengayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman&Wakefield, her yıl düzenli olarak hazırladığı“Office Space Across the World / Dünyadaki ofis Alanları” başlıklı raporunu yayımladı. Cushman&Wakefield’in dünya genelindeki ofisleri tarafından hazırlanan bu kapsamlı rapor, 2013yılında dünyanın önde gelen ofis pazarlarının

Gayrimenkulde yatırımın yıldızı ofis

Gayrimenkulde yatırımın yıldızı ofis

Yatırımcısını hiçbir dönem üzmeyen gayrimenkul, özellikle ekonomik belirsizlik ortamlarında en iyi yatırım aracı olarak gösterilirken, gerek kira, gerekse mülk getirisi ile ofis ve mağaza yatırımları bu dönemde her zamankinden fazla kazandırıyor. Son aylarda yatırım araçlarında yaşanan hızlı iniş çıkışlar yatırımcıları hangi pozisyonda bulunmaları ya da birikimlerini nerede değerlendirmeleri konusunda düşündürüyor.

Yeni ofisler, yeni iş düzenine göre tasarlanmalı

Yeni ofisler, yeni iş düzenine göre tasarlanmalı

Günümüzde yeni teknolojilerin gelişimi, demografik değişim, ekonominin gidişatı, değişen iş- yaşam dengesi, şirketlerin farklılaşan organizasyon yapıları ve nitelikli ofis+binalar%C4%B1-haberleri">ofis binaların arzı gibi çok sayıda faktör, nasıl bir ortamda ve ne şekilde çalıştığımızı etkileyen trendler arasında yer almakta.

İstanbul Ofis Pazarı'nda Balon Oluşuyor Mu?

İstanbul Ofis Pazarı'nda Balon Oluşuyor Mu?

Türkiye ve İstanbul, hem geniş tüketici kitlesine ulaşma kolaylığı hem de önemli pazarlara yakınlığı nedeniyle ciddi coğrafi avantajlara sahiptir. Demografik yapısı, nitelikli iş gücü ve sürdürdüğü ekonomik gelişmeler sayesinde iş dünyasında oynadığı rolün artmasına paralel şekilde giderek daha fazla uluslararası şirket İstanbul’u bölgesel üs olarak konumlandırmaktadır. General Electric, Microsoft, Unilever, Procter & Gamble, Coca Cola ve Pepsi gibi dünyanın dört bir yanında farklı sektörlerde

Varyap Plaza Pendik'te 100 haftada sıfır faizle ofis

Varyap Plaza Pendik'te 100 haftada sıfır faizle ofis

Varyap Plaza Pendik'te 55 ila 325 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor. Toplam 43 bin metrekare kapalı alana sahip ve 9 kattan oluşan proje, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip. Toplam 10 bin 500 metrekare alana sahip 300 araçlık otoparkı, donanımlı güvenlik sistemiyle ofis sahiplerine birinci sınıf bir ofis ortamı sağlıyor.

İyi ofis İ OFİS

İyi ofis İ OFİS

İ Ofis, içinde çalışanlara pozitif hissettirdiği gibi alıcı ve yatırımcısına da kazanç vaat ediyor.Dap Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane’yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Z Ofis ve Bumerang’dan sonra İ Ofis’i devreye sokarak bölgeyi adeta bir Dap Vadisi’ne dönüştürdü. Kağıthane, dünyaca ünlü bilişim firmalarının bulunduğu Silikon Vadisi örneğindeki gibi Dap Vadisi olarak anılmaya başladı.

İstanbul'da ofis fiyatları ikinci çeyrekte %5 arttı

İstanbul'da ofis fiyatları ikinci çeyrekte %5 arttı

Dört buçuk yılda üst fiyat segmenti yüzde 7,16 artış gösterirken, alt fiyat segmentinde bu artış yüzde 14,53 olarak gerçekleşti. Son ay artışları ile birlikte kira değerlerinde son dört buçuk yılın en üst seviyesinde bir fiyat ortaya çıktı. 2013 ikinci çeyrek verilerine göre İstanbul geneli ofis kira değerleri üst fiyat segmentinde 28,85 dolar seviyesinde iken, alt fiyat segmentinde kira değeri 17,36 dolar oldu.

DUMANKAYA FLEX KURTKÖY İSTANBUL’UN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLACAK

DUMANKAYA FLEX KURTKÖY İSTANBUL’UN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLACAK

Dumankaya İnşaat’ın, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek semtlerinden Kurtköy’de yer alan “Dumankaya Flex ” projesinde daire teslimlerine 3 ay kaldı. Sunduğu geniş sosyal imkânlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştirecek Dumankaya Flex Kurtköy, 376 home office ile İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olacak.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :