Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Siz Toplantınızı Yapın, Gerisini Windowist Tower Düşünsün
Siz Toplantınızı Yapın, Gerisini Windowist Tower Düşünsün

 Siz Toplantınızı Yapın, Gerisini Windowist Tower Düşünsün

İş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan toplantılar için uygun alan bulabilmenin yanında Windowist Tower profesyonelbir hizmet sunuyor. Windowist Tower Konferans ve İş Merkezi; seminer, organizasyonve toplantı hizmetlerine odaklanarak size adanmış uzman kadrosu ve tecrübesiile bu ihtiyacınıza çözüm sağlıyor.
 
Windowist Tower, Istanbul’un finans ve rezidans merkezi Maslak’ta kendi işletmesi olan binasında sunduğu 7/24 tüm ofishizmetleri ile günümüzün hazır ofis konseptine sınıf atlatan, yenilikçiçözümleri ile sınırlı zamanlamalarda akılcı toplantılar yapmayı hedef edinenbir çözüm ortağı.
Windowist Tower, iş dünyasının sürekli değişendinamiklerine anında uyum sağlayarak, günümüzün anlık ihtiyaçlarının nedenolduğu boşluğu doldurarak, iş dünyasının İstanbul’daki penceresi oluyor vedünyanın en uğrak ticaret merkezlerinden biri olan şehrin profesyonel imajınadeğer katıyor. Yenilikçi anlayışını araştırma ve geliştirme ile besleyen WindowistTower, 21. yüzyılın gerektirdiği duruşunu sunduğu konferans ve toplantısalonları ile de gösteriyor. Windowist Tower sunduğu yüksek standarttaki hizmetleri ile prestiji ve özgürlüğü bir arada sunuyor.
 
İstanbul’un yoğun iş trafiği arasında bir nefesalıp, kendine özel bir çalışma ortamı isteyen ve son dakika değişiklikleriyletoplantı mekanı bulmakta zorlanan yöneticiler ve geleceğine önem verenşirketler için Windowist Tower özel bir konsept. Kafelerde, otel lobilerinde,çağ dışı kalmış ofislerde sıkışıp kalan toplantılar ve ek çalışma alanı arayışıWindowist Tower ile son buluyor.
 
Windowist Tower Konferans ve İş Merkezi; seminer,organizasyon ve toplantılar için özel tasarlanmıştır. Ayrılabilir duvarlararacılığıyla 10 kişiden 200 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Gün ışığıalan, en modern teknoloji ile donatılmış, şık ve konforlu, esnek zamanlıkiralama seçenekleriyle, tüm ihtiyaçlara uygun olarak hizmet vermektedir.Toplantı ihtiyaçlarına göre alternatif çözümler sunan bina, 1 saat veya daha uzunsüreli kiralama seçenekleri ile de fark yaratmaktadır.
 
Hareketli duvarlar sayesinde aynı anda birkaçtoplantının gerçekleştirilebildiği akıllı binada, duvarların ses geçirmezözelliği, fuaye alanları, toplantı aralarındaki kahve molaları için sunulan terasopsiyonu, daha exclusive toplantılar için sabit bir boardroom olması, bütünsalonlarda yerleşik olarak projeksiyon ve projeksiyon perdesinin olması gibihizmetler ve son teknolojiyi kullanarak sürekli yenilikçi hizmetler yaratmasısunduğu imkanlar arasında yer almaktadır.
 
İş merkezlerinin bulunduğu lokasyonda konumlanmışolması dolayısıyla; toplu taşıma alternatifleri, metroya doğrudan erişim, valeparking hizmetleri ve çatıda Heliport hizmetleri ile kolay erişilebilir birnoktadadır. Toplantılarınız süresince ikramlarınız, tercihleriniz doğrultusundabünyemizdeki Catering Departmanı tarafından sağlanır. Windowist çatısı altındabulunan Gezi İstanbul Maslak, Bistro ve Patisserie yerel ve dünyamutfaklarından seçmeler sunmaktadır. Açık alan ve teraslar gibi misafirlerininiyi vakit geçirebileceği deneyimler sunmaktadır.
 
Toplantınıza odaklanın
 
Sunduğu özel hizmetlerinin yanı sıra tabletbilgisayar veya masaüstü bilgisayardan, kontrol edilebilir ışık, ses &video sistemi, kumanda ile kontrol edilebilir LCD projektörler ve projektörperdelerine, el, yaka ve konferans mikrofonundan, telekonferans ekipmanı,kablosuz sunum cihazı, siyah/beyaz yazıcı ve fotokopi, gerekli yazılımlarıiçeren dizüstü bilgisayarlar, konferans teknisyen hizmetleri, kablolu vekablosuz internet erişimi ve isteğe bağlı sekreterlik hizmetleri gibi de tümteknik ekipmanlarına kadar bünyesinin altında isteğe bağlı olarak hazırbulunduruyor.
 
Konferans ekipmanları kiralama, sekreterlik hizmetleri, kopya ve ciltleme hizmetleri, tercümanlık hizmetleri, eğlenceönerileri, çiçek ve dekorasyon hizmetleri, concierge hizmetleri ve transferhizmetleri gibi sunduğu birçok ek hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarınaanında cevap vermektedir.
 
Windowist Tower
 
Eski Büyükdere Cad. No: 26 Maslak İstanbul
 
+90 212 214 70 00
 
Metro: İTÜ Ayazağa, Windowist Tower Çıkışı
 
www.windowist.com
info@windowist.com

05.12.2012

Etiketler : WindowistTower , finans ve rezidans merkezi Maslak


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...

Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...

Astro Beylikdüzü projesinde 160.000 TL’ den başlayan fiyatlarla home office satışları devam ederken projenin %80 lik bir kısmı alıcıları ile buluşmuştur. Yakın gelecekte Beylikdüzü ‘ nün en işlek caddesi olacak olan Hürriyet Bulvarı’ nda konumlanan proje, şu ana kadar alıcılarına %60 ile % 70 oranları arasında kar ettiren bir yatırım aracı olmuştur. Batı Yapı, ayrıca home office sahiplerine sunduğu kesin kira garantisi desteği ile yatırımcıların kısa sürede kar etmesine de katkı sağlıyor. Temmuz 2015 tarihinde teslim edilecek proje için Batı Yapı’ nın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade 0 faiz ödeme sistemi ile karlı bir yatırıma davet ediyor.

Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

 Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

İstinyePark’ın yatırımcısı Orjin Group’un yeni ofis projesi Orjin Maslak, Maslak’ın kalbinde açıldı. Yatırım tutarı 190 milyon doları bulan ve yaklaşık 3 yıllık bir planlama ve inşaat süreci sonunda açılan Orjin Maslak; çevreye duyarlı üstün teknolojisi ve ofis çalışanlarının her türlü konforu düşünülerek tasarlanan mimarisiyle, yepyeni bir ofis anlayışı sunuyor.

DÜNYA’NIN EN PAHALI OFİSLERİ LONDRA’DA

DÜNYA’NIN EN PAHALI OFİSLERİ LONDRA’DA

’ün her alanında müşterilerine stratejik hizmet sunan dünyanın önde gelengayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman&Wakefield, her yıl düzenli olarak hazırladığı“Office Space Across the World / Dünyadaki ofis Alanları” başlıklı raporunu yayımladı. Cushman&Wakefield’in dünya genelindeki ofisleri tarafından hazırlanan bu kapsamlı rapor, 2013yılında dünyanın önde gelen ofis pazarlarının

Gayrimenkulde yatırımın yıldızı ofis

Gayrimenkulde yatırımın yıldızı ofis

Yatırımcısını hiçbir dönem üzmeyen gayrimenkul, özellikle ekonomik belirsizlik ortamlarında en iyi yatırım aracı olarak gösterilirken, gerek kira, gerekse mülk getirisi ile ofis ve mağaza yatırımları bu dönemde her zamankinden fazla kazandırıyor. Son aylarda yatırım araçlarında yaşanan hızlı iniş çıkışlar yatırımcıları hangi pozisyonda bulunmaları ya da birikimlerini nerede değerlendirmeleri konusunda düşündürüyor.

Yeni ofisler, yeni iş düzenine göre tasarlanmalı

Yeni ofisler, yeni iş düzenine göre tasarlanmalı

Günümüzde yeni teknolojilerin gelişimi, demografik değişim, ekonominin gidişatı, değişen iş- yaşam dengesi, şirketlerin farklılaşan organizasyon yapıları ve nitelikli ofis+binalar%C4%B1-haberleri">ofis binaların arzı gibi çok sayıda faktör, nasıl bir ortamda ve ne şekilde çalıştığımızı etkileyen trendler arasında yer almakta.

İstanbul Ofis Pazarı'nda Balon Oluşuyor Mu?

İstanbul Ofis Pazarı'nda Balon Oluşuyor Mu?

Türkiye ve İstanbul, hem geniş tüketici kitlesine ulaşma kolaylığı hem de önemli pazarlara yakınlığı nedeniyle ciddi coğrafi avantajlara sahiptir. Demografik yapısı, nitelikli iş gücü ve sürdürdüğü ekonomik gelişmeler sayesinde iş dünyasında oynadığı rolün artmasına paralel şekilde giderek daha fazla uluslararası şirket İstanbul’u bölgesel üs olarak konumlandırmaktadır. General Electric, Microsoft, Unilever, Procter & Gamble, Coca Cola ve Pepsi gibi dünyanın dört bir yanında farklı sektörlerde

Varyap Plaza Pendik'te 100 haftada sıfır faizle ofis

Varyap Plaza Pendik'te 100 haftada sıfır faizle ofis

Varyap Plaza Pendik'te 55 ila 325 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor. Toplam 43 bin metrekare kapalı alana sahip ve 9 kattan oluşan proje, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip. Toplam 10 bin 500 metrekare alana sahip 300 araçlık otoparkı, donanımlı güvenlik sistemiyle ofis sahiplerine birinci sınıf bir ofis ortamı sağlıyor.

İyi ofis İ OFİS

İyi ofis İ OFİS

İ Ofis, içinde çalışanlara pozitif hissettirdiği gibi alıcı ve yatırımcısına da kazanç vaat ediyor.Dap Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane’yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Z Ofis ve Bumerang’dan sonra İ Ofis’i devreye sokarak bölgeyi adeta bir Dap Vadisi’ne dönüştürdü. Kağıthane, dünyaca ünlü bilişim firmalarının bulunduğu Silikon Vadisi örneğindeki gibi Dap Vadisi olarak anılmaya başladı.

İstanbul'da ofis fiyatları ikinci çeyrekte %5 arttı

İstanbul'da ofis fiyatları ikinci çeyrekte %5 arttı

Dört buçuk yılda üst fiyat segmenti yüzde 7,16 artış gösterirken, alt fiyat segmentinde bu artış yüzde 14,53 olarak gerçekleşti. Son ay artışları ile birlikte kira değerlerinde son dört buçuk yılın en üst seviyesinde bir fiyat ortaya çıktı. 2013 ikinci çeyrek verilerine göre İstanbul geneli ofis kira değerleri üst fiyat segmentinde 28,85 dolar seviyesinde iken, alt fiyat segmentinde kira değeri 17,36 dolar oldu.

DUMANKAYA FLEX KURTKÖY İSTANBUL’UN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLACAK

DUMANKAYA FLEX KURTKÖY İSTANBUL’UN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ OLACAK

Dumankaya İnşaat’ın, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek semtlerinden Kurtköy’de yer alan “Dumankaya Flex ” projesinde daire teslimlerine 3 ay kaldı. Sunduğu geniş sosyal imkânlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştirecek Dumankaya Flex Kurtköy, 376 home office ile İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olacak.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :