Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Delmar Yapı Kurtköy’de hayata geçirdiği ‘Elit Grand Palas’ projesi ile dünya devlerini solladı
Delmar Yapı Kurtköy’de hayata geçirdiği ‘Elit Grand Palas’ projesi ile dünya devlerini solladı

Elit Grand Palas Dünya Devlerini Solladı

Delmar Yapı Kurtköy’de hayata geçirdiği ‘Elit Grand Palas’ projesi ile dünya devlerini solladı. ...
 
Delmar Yapı Kurtköy'de hayata geçirdiği 'Elit Grand Palas' projesi ile dünya devlerini solladı. Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen ve 78 ülkeden 7 binin üzerinde projenin yarıştığı International Property Awards'ta 'Dünyanın En iyi Rezidans Projesi' ödülünü "Elit Grand Palas" projesi ile almaya hak kazanan Delmar Yapı, yarışmada bu yıl konut kategorisinde alınan tek ödülün sahibi ve Türkiye'de bu ödüle layık görülen tek firma oldu.
 
Londra'da 1995 yılından itibaren her yıl düzenlenen, Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen International Property Awards'ta Delmar Yapı toplam 11 ödül alarak yarışmaya damgasını vurup kırılamayacak bir rekor elde etti.
 
European Property Awards yarışma tarihinde tek seferde 10 ödül alarak bir ilke imza atan Delmar Yapı bu rekoru ile Türkiye ve Avrupa'yı dünya premierinde temsil etme hakkı kazandı. Ödül jürisinde yalnızca mimarların değil, sektör liderleri ve yatırım uzmanlarının da bulunduğu International Property Awards yarışmasında da Delmar Yapı, "Elit Grand Palas" projesi ile Türkiye'yi ve Avrupa'yı gururla temsil etmeyi başardı. Yarışmanın dünya premierinde de European Property Awards'ta olduğu gibi 'Elit Grand Palas' ile ilgi odağı olan Delmar Yapı 'Konut kategorisinde' 'Dünyanın En İyi Rezidans Projesi' ödülünü alarak, Türkiye ve Avrupa'daki başarısını dünya çapında da kanıtladı. Türkiye'de ve Avrupa'da bu ödülü almaya hak kazanan tek firma olan Delmar Yapı, Londra'da 1995 yılından itibaren gerçekleştirilen yarışma tarihinde toplam 11 ödülle bir senede en çok ödül alan konut projesi ve inşaat firması unvanını kazandı.
 
7 BİN PROJENİN ARASINDA ZİRVEYE OTURDU
 
78 ülkeden 7 binin üzerinde projenin 68 jüri üyesinin karşısına çıktığı yarışma dünyanın en önemli gayrimenkul projelerini bir araya getiriyor. Geleneksel Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden izler taşıyan Elit Grand Palas'ın ödül rekoru kırdığı organizasyon yurt dışında Türk inşaat sektörünün tanıtımının yapılması açısından büyük önem taşıyor. Elit Grand Palas ayrıca, Ms. Helen Shield'in baş editörlüğünü yaptığı "World's Best Europe 2012-2013" gayrimenkul dergisinin de kapak yıldızı seçildi. International Property Awards'ta yatırımcılar, mimarlar ve dünya gayrimenkul bilirkişilerinden oluşan jüriden tam not alarak adını tarihe altın harflerle yazdıran " Elit Grand Palas" hem Türkiye'de, hem Avrupa'da, hem de Dünya'da gayrimenkul sektöründe bir çok ilki Türkiye'ye yaşatmanın gururunu yaşadı.
 
130 MİLYON TL YATIRIMA SAHİP PROJE 532 KONUTTAN OLUŞUYOR
 
Delmar Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Elit Grand Palas, Türk inşaat sektörüne yeni bir boyut kazandırmak üzere inşa edildi. İstanbul'un gelişmekte olan yeni yerleşim merkezi Kurtköy'de hayata geçirilen Elit Grand Palas; Osmanlı mimarisi eserlerinden ilham alınarak tasarlandı ve 130 milyon liralık yatırım bedeline sahip. stüdyo 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 532 konuttan oluşan Elit Grand Palas, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 1 kilometre mesafede olması ve İstanbulpark Formula 1 Pisti, Teknopark ve Pendik Marina gibi dev projelere yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Projeden konut satın alanlar uzun vadede karlı bir yatırım yapmak için, şirketler misafirlerini konaklatmak için veya ofis olarak kullanmak için tercih edebiliyorlar.
 
Bireysel kiralama hizmetinin sunulduğu "Elit Grand Palas"da yatırımcılar karlı yatırımın avantajlarından faydalanıyorlar.
 
Proje 2014 haziran itibari ile teslim edildiğinde yatırımcısına %50 kazandırmayı öngörüyor. Kendi bünyesinde kredi veren firma %0 faiz ve 48 ay vadelendirme imkânı tanıyor. Fiyatların 165000 TL den başladığı proje ödül kampanyası olarak 31 Aralık 2012 tarihine kadar fiyatlarda artış yapmayacağını belirtti.
 
Delmar Yapı İletişim 
 
Satış Ofisi : 0216 482 7070
 
Web: www.delmaryapi.com

18.12.2012

Etiketler : Delmar Yapı Kurtköy , Elit Grand Palas projesi , Dünya Gayrimenkul Oskarları , Elit Grand Palas , European Property Awards


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Kurtköy Elit Grand Palas ta stüdyo daire fiyatları 188 bin liradan başlıyor

Kurtköy Elit Grand Palas ta stüdyo daire fiyatları 188 bin liradan başlıyor

Elit Grand Palas projesi içerisinde stüdyo ve 1+1 daire seçenekleri bulunuyor. 52 metrekare ile 92 metrekare arasında değişen 1+1 daireler 188 bin liradan, 65 metrekare ile 109 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 284 bin liradan başlıyor. Elit Grand Palas Konutları’nda konut almak isteyenler yüzde 25 peşinat verip kalan miktarı banka kredisiyle tamamlıyor.

Elit Grand Palas'ta hayat 2014'te başlıyor!

Elit Grand Palas'ta hayat 2014'te başlıyor!

Elit Grand Palas'ta hayat 2014'te başlıyor! Avrupa'nın en prestijli ödülü olarak bilinen 'Europan Property Awards'dan 5 dalda 8 ödülle dönen 'Elit Grand Palas' saray hayatını Kurtköy'e taşıyor. Projede daireler, 2014'te teslim edilecek. Delmar Yapı’nın Elit Grand Palas projesi, Haziran 2014'te teslim edilecek. Daire fiyatlarının 175 bin TL'den başladığı Elit Grand Palas, erken alım avantajını kullanan müşterilerine en az yüzde 50 kazanma fırsatı sunuyor.

Elit Grand Palas Kurtköy'de 161 bin lira 30 ay sıfır faiz DELMAR YAPI dan

Elit Grand Palas Kurtköy'de 161 bin lira 30 ay sıfır faiz DELMAR YAPI dan

Grand Palas Kurtköy'de 161 bin lira 30 ay sıfır faiz DELMAR YAPI dan 161 Bin TL den Başlayan Elit Grand Palas’ta Yüzde 30 peşin 30 ay sıfır faiz uygulanıyor. Delmar Yapı Kurtköy 'de hayata geçirdiği Elit Grand Palas Kurtköy'de Toplam 532 adet konut bulunuyor. Delmar Yapı Kurtköy 'de hayata geçirdiği Elit Grand Palas’ta Stüdyo daire 161 bin TL den 1+1 evler

Kurtköy Elit Grand Palas Bir çok Bireysel Hizmeti Sunuyor. DELMAR YAPI dan

Kurtköy Elit Grand Palas Bir çok Bireysel Hizmeti Sunuyor. DELMAR YAPI dan

Kurtköy Elit Grand Palas Bir çok Bireysel Hizmeti Sunuyor. DELMAR YAPI dan, Anadolu yakasının geleceğinin kurulduğu bölge Kurtköy'de, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 1 kilometre mesafede hayata geçen Elit Grand Palas, İstanbul Park F1 pisti, Pendik MarinTurk, Viaport, İleri Teknoloji Endüstri Parkı, Havacılık Bakım Onarım Merkezi gibi dev projelerin kalbinde yer alıyor.

Kişiselleştirilmiş saray hizmeti Elit Grand Palas ta

Kişiselleştirilmiş saray hizmeti Elit Grand Palas ta

-Hem mimarisiyle hem de hizmetleriyle gerçek bir saray -Elit Grand Palas'ta Kişiye Özel Hizmet Kişiselleştirilmiş saray hizmeti Elit Grand Palas’ta: Delmar Yapı tarafından İstanbul Kurtköy'de inşa edilen Türkiye'nin en görkemli konut projesi Elit Grand Palas saray gibi bir eve sahip olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :