Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Emlak Sektörünün En Başarılı Yatırımları Ödüllendirildi.
Emlak Sektörünün En Başarılı Yatırımları Ödüllendirildi.

 

42 Maslak Türkiye'nin en başarılı emlak yatırımı
 
Silverline Ankastre, Ekonomist, Capital, Maison Française ve hurriyetemlak.com’un işbirliği ile bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Araştırması 2012” in sonuçları, 30 Ocak 2013 Çarşamba Günü, Grand Hyatt İstanbul Otel’de düzenlenen görkemli bir tören ile açıklandı Türk Emlak sektöründe yatırımları teşvik etmek ve sektöre katkı sağlamak hedefi ile organize edilen ve bir zirve havasında geçen törende, Türkiye’nin en başarılı üç emlak yatırımı ve 12 farklı kategorideki yatırımlar ödüllendirildi. Yüksek sayıda başvurunun olduğu araştırmada, kazanan firmalar büyük jüri tarafından değerlendirildi. Jüri tarafından 42 Maslak’ın Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımı seçildiği araştırma sonuçlarına göre Markalı Konut kategorisinde 35. Sokak, Karma Yapı kategorisinde ise 42 Maslak ödül alan şirketler oldu. Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları araştırmasında Alışveriş Merkezi kategorisinde Zorlu AVM ödül alırken, Nef Offices Dörtlevent 09 En Başarılı Ofis kategorisinde birinciliğe sahip oldu. Turizm kategorisinde jürinin oyları ile Raffles İstanbul seçilirken, Yeşil Bina kategorisinde ödülün sahibi Soyak Soho oldu. Akıllı Bina kategorisinde Anthill Residence, Eğitim Kompleksi kategorisinde Abdullah Gül Üniversitesi Sümer Kent Kampüsü, Sağlık Kompleksi kategorisinde jürinin ortak kararı olan Erzurum Sağlık Kompleksi ve Kültür Sanat Yapısı kategorisinde ise yine jürinin belirlediği Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi kendi kategorilerinde Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları olarak açıklandı. Mimari Dönüşüm kategorisinde ödülü Salt alırken, Spor Kompleksi kategorisinde ödül Fenerbahçe Uluslararası  Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’nın oldu. Kurumların kendilerinin aday olabildiği gibi, kamuoyu tarafından da aday gösteriminin yapıldığı araştırmada, firmaların doğru kategorilerde ve en sağlıklı şekilde değerlendirmesini yapmak için oluşturulan büyük jüride, akademisyenler, gayrimenkul uzmanları, yatırım uzmanları, basın mensupları ve iş dünyasının farklı sektörlerinden çok sayıda saygın temsilci yer aldı.  
Silverline CEO’su Mustafa Laçin ile Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M.Rauf Ateş ve hurriyetemlak.com Genel Koordinatör’ü Ahmet Kurşunlu’nun açılış konuşması ile başlayan ödül töreninde, jüri tarafından Türkiye’nin en başarılı yatırımı seçilen 42 Maslak adına ödülü Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı aldı.
ARAŞTIRMA SONUÇLARI :
TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI EMLAK YATIRIMLARI                                     
1.  42 Maslak                                                                                 
2.  Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena           
3.  35. Sokak
KATEGORİLER                                              
MARKALI KONUT                                
1. 35. Sokak  2. İstanbloom 3. 42 Maslak  
KARMA YAPI                                      
1. 42 Maslak   2. Next Level Ankara   3. Batışehir
AVM                                                    
1. Zorlu AVM   2. Axis Kağıthane AVM   3. Next Level Ankara
OFİS BİNASI                                        
1. Nef Offices Dörtlevent 09   2. Zorlu Levent Ofis   3. Papirüs Plaza                                              
TURİZM KATEGORİSİ                          
1. Raffles İstanbul    2. Palmarina Bodrum   3. Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi
TURİZM KATEGORİSİ JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ:                              
Antalya Aquarium
YEŞİL BİNA                                        
1. Soyak Soho   2. 35. Sokak   3. Nidakule Göztepe
AKILLI BİNA                                        
1. Anthill Residence   2. 42 Maslak   3. Via Green                                                           
EĞİTİM KOMPLEKSİ                            
1. Abdullah Gül Üniversitesi Sümer Kent Kampüsü
2. Niğde Üniversitesi Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi
3. Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası
SAĞLIK KOMPLEKSİ                          
1. Erzurum Sağlık Kompleksi   2. Medicana Konya Hastanesi   3. Medical Park Özel Elazığ Hastanesi
KÜLTÜR - SANAT YAPISI                    
1. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi   2. Salt   3. Vehbi Koç Vakfı / Ford Otosan Gölcük Kültür ve
Sosyal Yaşam Merkezi
MİMARİ DÖNÜŞÜM                              
1. Salt   2. Abdullah Gül Üniversitesi Sümer Kent Kampüsü   3. Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Dönüşüm Projesi
SPOR KOMPLEKSİ                              
1. Fenerbahçe Uluslararası  Spor Kompleksi Ülker Sports Arena
2. Kayserispor Kadir Has Stadı
3. Sinan Erdem Spor Salonu
En Başarılı Emlak Yatırımı Ödülü,
42 Maslak
Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 Araştırması ödül töreninde “En Başarılı Emlak Yatırımları” kategorisinde birincilik ödülünü 42 Maslak aldı. Aynı kategoride ikinciliğe Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena, üçüncülüğe ise 35. Sokak layık görüldü. 42 Maslak adına ödülü, firmanın Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı aldı.
Markalı Konut Kategorisi Birincisi
35. Sokak oldu
Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 Araştırmasında, 35. Sokak “Markalı Konut” kategorisinde birinci oldu. Türk emlak sektörüne yaptığı katkılar ile adından söz ettiren 35. Sokak adına ödülü, Aksan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şimşek aldı. Aynı kategoride ikinciliğe İstanbloom, üçüncülüğe ise 42 Maslak layık görüldü.
Karma Yapı Kategorisinde Birinci
42 Maslak
“Karma Yapı” kategorisinde birincilikle ödüllendirilen 42 Maslak adına ise ödülü Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı aldı. Karma Yapı Kategorisinde ikincilik ödülünü Next Level Ankara, üçüncülük ödülünü ise Batışehir aldı.
Zorlu Alışveriş Merkezi’ne En İyi AVM Ödülü…
Araştırma kapsamında “AVM” kategorisinde Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımı ödülüne Zorlu AVM layık görüldü. Aynı kategoride ikincilik ödülü Axis Kağıthane AVM’ye ve üçüncülük ödülü ise Next Level Ankara’ya verildi. Zorlu AVM adına ödülü Zorlu Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Even aldı.
Ofis Binası Kategorisi Birincisi Nef Offices Dörtlevent 09
“Ofis Binası” kategorisinde birinciliğe Nef Offices Dörtlevent 09 layık görüldü. Nef İnşaat adına ödülü Nef İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erden Timur aldı. Ofis Binası kategorisinde ikincilik ödülünü Zorlu Ofis, üçüncülük ödülünü ise Papirüs Plaza aldı.
Turizm Kategorisinde Birinci Raffes İstanbul
“Turizm” kategorisinde ödüle Raffles İstanbul layık görüldü. Zorlu Gayrimenkul adına ödül, Zorlu Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Even’e verildi.
Aynı kategoride ikincilik ödülüne Palmarina Bodrum, üçüncülük ödülüne ise Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi layık görüldü.
Antalya Aquarium’a Jüri Özel Ödülü…
Turizm kategorisinde, Antalya’ya yaptığı yatırımlar nedeni ile Antalya Aquarium jüri özel ödülüne layık görüldü. Ödülü Antalya Akvaryum Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Atılgan ve firma ortağı Cüneyt Alpgüven aldı.
Soyak Soho’ya Yeşil Bina Ödülü …
Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 Araştırması’nın “Yeşil Bina” kategorisinde ödüle Soyak Soho layık görüldü. Soyak Soho adına ödülü Soyak Yapı İnşaat CEO’su Dr. Mehmet Emre Çamlıbel ve Genel Müdür Ümit Saraçoğlu aldı. Yeşil Bina kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi 35. Sokak olurken, üçüncülük ödülünü Nidakule Göztepe aldı.
Akıllı Bina Kategorisinde Birinci Anthill Residence
Gelecek vaat eden yatırımlardan biri olan akıllı bina kategorisinde ödül, Anthill Residence’ın oldu. Firma adına ödülü Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Okay aldı. Aynı kategoride 42 Maslak ikincilik ödülüne, Via Green ise üçüncülük ödülüne layık görüldü.
Abdullah Gül Üniversitesi Sümer Kent Kampüsü’ne En İyi Eğitim Kompleksi Ödülü…
Araştırma kapsamında “Eğitim Kompleksi” kategorisinde, Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımı ödülüne Abdullah Gül Üniversitesi Sümer Kent Kampüsü layık görüldü. Üniversite adına ödül, Abdullah Gül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu’ a verildi. Eğitim kompleksi kategorisinde ikincilik ödülü Niğde Üniversitesi Ayhan Şahenk Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi’ne verilirken, üçüncülük ödülünün sahibi Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası oldu.
Sağlık Kompleksi Kategorisinde Erzurum Sağlık Kompleksi ipi göğüsledi …
“Sağlık Kompleksi” kategorisinde ise birinciliğe layık görülen Erzurum Sağlık Kompleksi oldu. Aynı kategoride ikincilik ödülü Medicana Konya’nın olurken, üçüncülük ödülünün sahibi Medical Park Özel Elazığ Hastanesi oldu.
Kültür -  Sanat Yapısı Kategorisinde Birinci Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi
Kültür ve sanat alanında yaptığı yaptırımlar ile dikkat çeken Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 Araştırması’nın “Kültür – Sanat Yapısı Kompleksi” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Merkez adına ödülü, Zorlu Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Even aldı. Aynı kategoride ikincilik ödülü Salt’ın olurken, üçüncülük ödülünü Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi aldı.
“Mimari Dönüşüm” Kategorisinde, Salt Ödüle Layık Görüldü…
Tarihi yapıları yaşatmak için yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Salt Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları 2012 Araştırması’nın “Mimari Dönüşüm” kategorisinde ödüle layık görüldü. Ödülü Salt adına, Salt Yönetim Kurulu Başkanı ve Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere aldı. Mimari Dönüşüm kategorisinde ikinciliğe Abdullah Gül Üniversitesi Sümer Kent Kampüsü, üçüncülüğe ise Tarihi Bomonti Bira Fabrikası Dönüşüm Projesi layık görüldü.
Fenerbahçe Uluslar arası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’ya
En İyi Spor Kompleksi Ödülü …
“Spor Kompleksi” kategorisinde ise birincilik ödülüne Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena layık görüldü. Fenerbahçe Spor Kulübü adına ödülü, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Talat Yılmaz teslim aldı. Aynı kategoride ikincilik ödülü Kayserispor Kadir Has Stadı’nın olurken, üçüncülük ödülü Sinan Erdem Spor Salonu’nun oldu.  İnternet Havadis

03.02.2013

Etiketler : 42 Maslak , Türkiye En Başarılı Emlak Yatırımları


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız” -Aydın, Dünyada Geleceğe Yön Verecek Şehirler Listesinde 69’uncu olan Ankara’nın, 2025’te 170 milyar dolarlık ekonomisiyle 38’inciliğe yükselerek “dünya kenti” vasfını pekiştireceğini belirtti. -Ankara’nın çekim merkezi olmaya devam edeceğini belirten Aydın: “Daha güçlü bir Ankara, daha güçlü bir Türkiye’dir”…

Doğa Konakları'nda son 25 daire.

 Doğa Konakları'nda son 25 daire.

Pendik Velibaba’da 2014 yılında yapımına başlanan Doğa Konakları’nda hak sahiplerine tapuları teslim edildi. Önceki firmanın, finansal sorunlardan ötürü tamamlayamadığı Doğa Konakları’nı çok düşük bir kar marjı ile devraldıklarını açıklayan RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan, %75’i biten projede inşaatı hızlandırdıklarını belirterek, “Daire alanlara tapularını teslim ettik. Doğa Konakları’nda oturumlar Haziran ayında başlayacak” dedi. Sevencan, benzer şekilde Tuzla’daki Maksimum Life projesini de aynı firmadan devraldıklarını, çok yakında açıklayacakları yatırım modeli ile de orta sınıfı, banka kredisine gerek olmadan küçük birikimlerle ev sahibi yapmayı planladıklarını söyledi.

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de inşasına devam ettiği 4 bin konutluk Vaditepe projesinin yeni halkası Vaditepe Gölevleri, Binres İnşaat’ın yatırımlarıyla hayata geçiriliyor.Düzenlenen basın toplantısıyla birlikte lanse edilen Vaditepe Gölevleri’nde 357 konut ve 52 ticari ünite yer alacak. KİPTAŞ güvencesiyle Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri’nin lansmanı yapıldı.

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

 YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ Hayati öneme sahip yangın yalıtımının eksikliği, her yıl binlerce hane ve işyerinde can ve mal kaybına yol açıyor. Eryap A.Ş. CEO’su Emrullah Eruslu, ev ve işyerlerinde içeride oluşan yangının yayılmasını önleyecek en önemli şartın yangın yalıtım sistemi olduğu uyarısını yaparak, “Doğru yalıtım ile yangının, bina içine veya komşu binalara yayılmasını yavaşlatarak, yangın mahallinin güvenli bir şekilde tahliye edilmesi ve oluşabilecek zararın müdahaleye kadar azaltılması sağlanır” dedi.

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR’DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ İstanbul Anadolu Yakası’nın emlak yatırımında kazandıran bölgesi Maltepe’de, Ofisim İstanbul gibi ünlü projelere imza atan Çelikeller Grup iştiraklerinden olan Yapı Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen rezidans projesi ‘Seyr-i Adalar’ satışa çıktı. Adaları odalarınıza konuk eden 24 katlı Seyr-i Adalar projesi sadece 2+1 ve 3+1 daireler olmak üzere toplam 120 daireden oluşuyor. Her dairede bulunan toplam 7 metrekarelik çift cepheli geniş balkonlar ile etkileyici adalar manzarasında açık hava keyfini yaşayabileceğiniz Seyr-i Adalar projesi üstün teknik donanımı ile de dikkat çekiyor.

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş en yeni projesi Köyceğiz ile güneydeki o huzurlu hayatı İstanbul’a taşıyor. Gayrimenkulde 40 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği yeni projesi Köyceğiz projesinin satışlarına devam ediyor. Köy yaşamının doğallığı ile modern şehirli yaşamın tüm olanakları Köyceğiz’de bir araya geliyor. İstanbul Sancaktepe’de 26.000 metrekare arsa üzerinde inşası devam eden Sinpaş Köyceğiz’de, 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul’da doğal ve huzurlu bir yaşam alanı arayanlar, Köyceğiz projesinin içinde yer alan Orta Kahve’de ve Köy Meydanı’nda aradıkları doğallığı bulacaklar.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :