Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

YENİ İSTANBUL TARZINI KAĞITHANE’YE TAŞIYOR
YENİ İSTANBUL TARZINI KAĞITHANE’YE TAŞIYOR

 

YENİ İSTANBUL TARZINI
KAĞITHANE’YE TAŞIYOR
 
Son dönemde birçok yatırımın merkezi haline gelen Kağıthane’de Vera Group, estetik mimarisiyle öne çıkan bir rezidans projesini hayata geçiriyor. 19 Şubat Salı günü düzenlenen basın toplantısında, “Vera Residence” markasıyla lanse edilen projenin yeni İstanbul’un tarzını yansıtacağı belirtildi.
 
Vera Group imzasıyla Kağıthane’de inşasına başlanan Vera Residence, 19 Şubat Salı günü düzenlenen basın toplantısında lanse edildi. Proje, İstanbul’un tüm merkezi noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken Kağıthane’nin en hareketli noktasında konumlandırıldı.
 
140 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen proje, 220 rezidans daire ile bölgeye hizmet verecek 14 ticari üniteden oluşuyor. 28.000 metrekare inşaat alanına sahip projede 1+0, 1+1, 2+1, 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks tiplerinde daire seçenekleri yer alıyor. Her zevke hitap etmek üzere tasarlanan dairelerin büyüklükleri ise 52 ile 227 metrekare arasında değişiyor.
 
Projenin yeni lanse edilmiş olmasına rağmen, şimdiden yoğun talep aldıklarını belirten Vera Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz; “İstanbul’un merkezinde arsa stoğu kalmadı. Kağthane bölgesi bu noktada şehrin tüm noktalarına kolay ulaşım avantajıyla öne çıkan bir lokasyon. Aynı zamanda Kağıthane’nin ciddi oranda yatırım potansiyeli mevcut. Çok hızlı değer kazanan bir bölge olduğu aşikar. Biz de Vera Group olarak böylesine değerli bir bölgede, estetik ve kaliteli bir proje hayata geçirme amacıyla yola çıktık” şeklinde konuştu.
 
Kağıthane’nin geleceğine inandıklarını ve yılların gayrimenkul tecrübesi ile hareket ettiklerini ifade edenYılmaz; “Projenin lokasyonu son derece önemli, hareketli ve gelecek vaat eden bir noktada. Gelecek beş yılda Kağıthane, Büyükdere Caddesi’ne bağlı olarak farklı bir vizyona sahip olacak. Burada 6 bin 500 metrekare arsaya 2 blok üzerine 9’ar kattan oluşan bir rezidans projesi inşa ediyoruz. Projemizi, Taksim, Maslak, Levent gibi merkezlere kolay ulaşıma sahip bir lokasyonda, 220 rezidans olarak konumlandırıyoruz. Gelişim aşamasında fonksiyon, estetik ve işlevselliği bir araya getirmeye dikkat ettik. Bölgenin yapısından hareketle az metrekareli konutlara ağırlık verdik. Ancak 3+1 Dublekse kadar uzanan bir daire tipi seçeneği de sunuyoruz. Konutta KDV oranlarına yönelik düzenlemeden etkilenmeden Vera Residence projemizi %1 KDV oranıyla satışa sunduk” dedi.
 
Ayrıcalıklı rezidans hizmetlerinin sunulacağı projede, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, açık ve kapalı yüzme havuzu, oyun alanları gibi spor alanları da yer alıyor.
 
Lansman dönemine özel olarak ekonomik oranlarda tutulan fiyatlarla ve %1 KDV avantajıyla satışların başladığı Vera Residence’ta minimum fiyat 187.923 TL olarak belirlendi. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 aya kadar %0,76, 120 aya kadar %0,78 oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.
 
Estetik mimarisi ve cephe aydınlatmalarıyla bölgeye renk katacak Vera Residence, Ütopya Mimarlık imzasını taşıyor.
 
Maslak ve FSM Köprüsü’ne 5, Etiler’e 7, Taksim’e ise 10 dk. mesafede konumlanan proje tüm ulaşım akslarına çok yakın bir noktada yer alıyor.
 
 
VERA RESIDENCE PROJE DETAYLARI
 
Projenin Adı: Vera Residence
Lokasyonu: Kağıthane
Yapımcı Firmalar: Vera Group
Lansman Tarihi: 19 Şubat 2013
Teslim Tarihi; Aralık 2014
İnşaat Alanı: 28.000 m2
Arsa Alanı: 6500 m2
Mimarlık Ofisi: Ütopya Mimarlık
Yatırım Bedeli: 140.000.000 TL
Toplam Konut Sayısı: 220
Ticari Alanlar: 14
Ulaşım: Maslak ve FSM 5 dk, Etiler 7 dk, Taksim 10 dk
Konut Tipleri: 1+0, 1+1, 2+1, 2+1 Dubleks, 3+1 Dubleks
Konut Metrekareleri: 52 m2, 76 m2, 100 m2, 115 m2, 150 m2, 194 m2, 202 m2, 227 m2
Anlaşmalı Bankalar: Kuveyt Türk, Finansbank, Türkiye Finans
Satış Ofisi: Güzeldere Caddesi, Engin Sokak No: 2 Cendere Vadisi – Kağıthane
Telefon: 444 48 80
Web Sitesi: www.veraresidence.com

VERA RESIDENCE FİYAT LİSTESİ

DAİRE TİPİ

FİYATLAR

1+0 (52 m2 – 56 m2)

187.923 TL – 239.338 TL

1+1 (76 m2)

273.015 TL – 342.426 TL

2+1 (100 m2)

464.484 TL – 499.407 TL

2+1 (115 m2

395.073 TL – 475.834 TL

2+1 Dubleks (140 m2 – 150 m2)

570.346 TL – 670.097 TL

3+1 Dubleks (194 m2 – 227 m2)

819.000 TL – 1.042.469 TL

21.02.2013

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : YENİ İSTANBUL , Vera Group , Vera Residence


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

İşte 'Yeni İstanbul'un adresi!

İşte 'Yeni İstanbul'un adresi!

Karadeniz'in kuzeyine kurulacak yeni İstanbul için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilendirildi. Havaalanı ve kamu yatırımlarının yapılacağı alanın kroki ve koordinatları da kararnameye eklendi Başbakan Erdoğan'ın 2023 hedeflerinden biri olarak açıkladığı Yeni İstanbul şehrinin kara kısmının inşası için önemli bir adım atıldı. Eski taş ve maden ocaklarının olduğu bölgede kurulacak şehrin inşa çalışmaları için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilendirildi. Sabah gazetesinin haberine göre 2011 yılında yapılan seçimlerin ardından konsept çalışmalarına başlanan

İşte yeni İstanbul

İşte yeni İstanbul

İşte yeni İstanbul! Dünyanın en büyük havalimanı ve bir ileri teknoloji üsüüne sahip olacak bölgenin adı Yenişehir olacak Karadeniz'in kuzey şeridinde kurulacak yeni İstanbul'a dünyanın en büyük havalimanı inşa edilecek. 2020 Olimpiyat Köyü'nü de barındıracak bölgenin adı Yenişehir olacak. Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 2011 seçimlerinde en önemli projelerden biri olarak açıkladığı yeni İstanbul'un planı ortaya çıktı. Sabah'ın haberine göre, çalışmalar kapsamında dünyaca ünlü ABD'li planlama uzmanı Mimar-Urban Green Global Yöneticisi

İşte eski İstanbul'la yeni İstanbul'un buluşma noktası

İşte eski İstanbul'la yeni İstanbul'un buluşma noktası

Bakırköy-Beylikdüzü metrosu Silivri'ye kadar uzanacak. Eski ve yeni İstanbul Beylikdüzü'nde birleşecek Ulaştırma Bakanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi “Geleceğin İstanbul'u” için kolları sıvadı. Kadıköy-Avcılar metrobüs hattının Beylikdüzü'ne kadar uzatılmasının ardından, Bakırköy-Beylikdüzü metrosu için de düğmeye basıldı. SİLİVRİ'YE KADAR GİDECEK Otogar'dan Olimpiyat Stadı'na gelen diğer metro hattı da Ispartakule üzerinden Tüyap'a kadar uzatılacak. Metrolar Tüyap'tan sonra tek hat üzerinden Silivri'ye kadar gidecek. Eski İstanbul'dan

Kentsel Dönüşümün Başlayacağı İlk 4 İlçe

Kentsel Dönüşümün Başlayacağı İlk 4 İlçe

Kentsel Dönüşümün Başlayacağı İlk 4 İlçe Kentsel dönüşüm, İstanbul'un 4 ilçesinde başlayıp dalga dalga yayılacak. Deprem riski altındaki yerleşim yerlerinde gerçekleştirilecek ‘Kentsel dönüşüm’ için hazırlanan yasa tasarısı, Meclis'te alt komisyondan geçerken, Türkiye'nin dev dönüşümünün yol haritası da belli oldu."Kentsel dönüşüm rüyalarıma giriyor" diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar

Yeni İstanbul Sınırları

Yeni İstanbul Sınırları

YENİ İSTANBUL’UN SINIRLARI Başbakan Erdoğan’ın projenin tamamlanması için Büyükşehir Belediyesi’ne 3 ay süre tanıdığı öğrenildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi projeyle ilgili çalışmalarını tamamlayarak Başbakan Erdoğan’a bir sunum yapacak. Başbakan Erdoğan’ın beğenmemesi halinde proje,

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :