Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Kocaeli’nin En Büyük Markalı Konut Projesi 20 Mart’ta Satışa Sunuluyor
Kocaeli’nin En Büyük Markalı Konut Projesi 20 Mart’ta Satışa Sunuluyor

 

Pekdemir İnşaat’ın 70. Yıl GururProjesinin Lansmanı İçin Geri SayımBaşladı
 
Kocaeli’nin En Büyük Markalı Konut Projesi 20 Mart’ta Satışa Sunuluyor
 
·        Türkiye’nin en köklü inşaat şirketlerindenPekdemir İnşaat’ın Kocaeli’nin Başiskele bölgesinde hayata geçireceği 936konutluk projenin lansmanı 20 Mart’ta yapılacak ve aynı gün satışınabaşlanacak.
·        Pekdemir’in yüksek kalitestandartlarında yapımı gerçekleştirilecek projede yer alan konutlar çokekonomik fiyatlarla satışa sunulurken; projenin adı, teknik ve mimariözellikleri, satış fiyatları ve ödeme avantajları ilk kez bu toplantıdapaylaşılacak. 
 
69 yıllık tarihiyle Türkiye’ninen köklü inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın Kocaeli’de inşa edeceği 936konutluk dev konut projesinin satış lansmanı için geri sayım başladı. 20 Mart2013 Çarşamba günü gerçekleştirilecek basın lansmanıyla ilk etap konutlarınsatışa sunulacağı projenin adı, satış fiyatları ve ödeme koşulları meraklabekleniyor.
Pekdemir kalitesini çok ekonomikfiyatlarla halka taşıyacak proje, aynı zamanda Pekdemir İnşaat’ın 70’inci yılgurur projesi olacak. Kocaeli’nin yatırım değeri en yüksek bölgelerindenBaşiskele’de hayata geçirilecek proje konut alıcılarına olduğu kadar kente de yenibir ekonomik değer kazandırmış olacak.
 
Pekdemir’in yüksek kalite vehizmet standartlarına uygun inşa edilecek projenin adı, teknik ve mimariözellikleri, konutların satış fiyatları ve ödeme avantajlarının paylaşılacağılansmanla birlikte konutların satışına da başlanacak. 
 
İlk etabı satışa sunulacak Başiskeleprojesi, çok özel lansman fiyatlarıyla, sadece oturmak amaçlı değil yatırımamaçlı satın almak isteyenlere de önemli fırsatlar sunacak. Dört kattan oluşanestetik mimari yapısı, geniş rekreasyon alanları, aidatı yükseltmeyen ama yaşamkalitesini artıran yönetim anlayışı ile proje, yaşayanlara güvenli, kaliteli,ekonomik bir yaşam alanı oluşturacak.
 
Pekdemir: Halk merakla lansmanı bekliyor
 
Geçen ay düzenlenen basıntoplantısıyla ön tanıtımı yapılan projenin kentte duyulmasıyla birlikte bölgehalkında yoğun bir ilgi ve merak oluştuğunu belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, konuya ilişkin şunlarısöyledi:
 
“Pekdemir markasının yarattığıgüveni bölge halkı zaten çok iyi biliyor. Ön tanıtımın ardından, özellikle dahaönce Pekdemir projelerinden konut almış kişiler başta olmak üzere çok sayıdaKocaelili arayarak, daha lansman yapılmadan, bedelini ödeyip konutlarınırezerve etmek istediler. Biz ise gelişmeleri takip etmelerini ve lansmanıbeklemelerini rica ettik. 20 Mart’ta düzenleyeceğimiz toplantıyla birlikte, Pekdemirkalite güvencesini taşıyan Kocaeli’nin en büyük ‘markalı konut’ projesini,dikkat çekici ekonomik fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunacağız. Bufiyatlar lansmana özel fiyatlar olacak. Aylık düzenli aile geliri 2.000 liranınüzerinde olan herkesin konut sahibi olabileceği koşullarla satışa çıkacağız. Şuana kadar halktan gelen olumlu tepkiler ve oluşan merak, ilginin yüksekolacağına işaret ediyor.”
 
Pekdemir İnşaat Hakkında
 
1944 yılında İsmail Pekdemir tarafından kurulan Pekdemir İnşaat, bugünekadar pek çoğu Kocaeli’de olmak üzere, İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bilecikgibi kentlerde konut, resmi binalar, okullar, ticaribinalar, gölet, dere ıslahı, köprü, restorasyon, iskele gibi farklı projelergerçekleştirdi. Özellikle Kocaeli’nin hemen her noktasına imzasını atmış birşirket.
 
69 yıllık köklü tarihi ve üçkuşak boyunca, kurumsal ve profesyonel bir yönetim anlayışını hayata geçirenPekdemir, kaliteden ödün vermeyen iş yapış felsefesi ve zamanında teslimpolitikasıyla bölgesinde kalite ve güvenin sembolü olmuş, bölgesel bir markahaline gelmeyi başarmış bir şirket.

14.03.2013

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Pekdemir İnşaat , Markalı Konut Projesi , Kocaeli


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Türkiye'de konut alıcıları en çok sıfır binada oturmak istiyor!

Ülkemiz, geçtiğimiz yüzyılda 90'a yakın büyük deprem yaşadı. Yaşanan bu afetlerde binlerce can kaybı ve milyarlarca lira zarara uğrandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın başta deprem olmak üzere afet tehlikelerine karşı 2012 yılında, "Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Yasası"nı çıkarmasıyla hareket başladı. Yasanın hayata geçmesiyle birlikte Kentsel Dönüşüm adeta bir seferberlik haline geldi.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Yeni konut fiyatları, Türkiye genelinde %13,80 oranında arttı.

Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından hazırlanan emlak endekslerinin 2014 Nisan ayı raporu yayınlandı. İkinci el ve yeni konutlara yönelik çalışma, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli’de gerçekleştirildi. “Reidin–GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi” raporuna göre, yeni konut fiyatları bir önceki aya göre %1,03 oranında, geçen yılın aynı dönemine göre ise %13,80 oranında yükseldi

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…

Dünyanın ilk Google Earth tabanlı 3 boyutlu konut portalında sergileniyor…Kuzey Irak’ın en büyük konut projesi Avrocity3. Boyuta geçti!Gürbağ İnşaat tarafından K.Irak’ın Duhok kentinde yapılan “Avrocity”, Dünyanın ilk Google Earth tabanlı, 3 boyutlu konut portalı 3DKonut.com’da sanal ziyarete açıldı.

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya Grup işbirliği toplantısı

Türkiye’nin öncü gayrimenkul şirketi Dumankaya İnşaat olarak sektörümüzün katma değerli ve konforlu yaşam alanları geliştirmeye yönelik dönüşümü için çözümler geliştiriyor ve bu alanda sektörümüze öncülük ediyoruz.

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

DUMANKAYA İNŞAAT’IN “SAĞLIKLI ve KONFORLU YAŞAM BULUŞMALARI” BAŞLIYOR

İstanbul- Gayrimenkul sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat, ‘beden, ruh ve zihin’ sağlığına yönelik tasarlanmış uygulamaları, IQ işletim sistemi sayesinde müşterilerine sunduğu geleceğe dönük hizmetleri ve ayrıcalıklı yaşam konsepti ile Bahçeşehir’de hayata geçirdiği hi- Fit projesinde 4 Mayıs Pazar gününden itibaren “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları” düzenliyor.

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdi

Realty Plus Türkiye, Rus gayrimenkul pazarına girdiYurt içindeki büyümesini franchise ofisleriyle sürdüren Realty Plus Türkiye, yurt dışına yönelik şubeleşme çalışmalarında da atağa kalktı. Geçtiğimiz ay Makedonya’da ofis açan firma, şimdi de Rus yatırımcılara, Türkiye’deki projeleri

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Sur görevinden ayrıldı

Gerçekleştirdiği halka arzlar ile birlikte 20 farklı ülkeden 100’ün üzerinde yatırımcının ilgi gösterdiği Emlak Konut GYO’nun 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşen Genel Kurulu’nda, mevcut yönetim kadrosu el değiştirdi. Emlak Konut GYO’da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Sur, yeni yönetimde görev almayacak.

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Ankara'da yeni konut tercihi 2+1

Yeni evli ve az çocuklu aileler tarafından tercih edilen 2+1'lere talep arttı. Yaşam amaçlı konut alanlar kadar yatırımcıyı da kendine çeken 2+1 dairelere markalı projelerde de geniş yer veriliyor. Ankara'nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek projesi de 18 ayrı daire seçeneği arasında 2+1'e en çok yer veren o projelerden bir tanesi.

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

EVGÖR Deluxe, İstanbul’da açıldı

yatırımla kurulan EVGÖR Deluxe, lüks tasarımları erişilebilir fiyatlara sunmayı hedefliyor. İstanbul’daki mağaza sayısı dörde çıkan EVGÖR, hazırlıklarını sürdürüdüğü franchise yapılanmasını tamamlayarak, yılsonuna kadar Türkiye’nin farklı noktalarında şubeleşmeyi hedefliyor.Geride bıraktığı 10 yıla AB Kalite Ödülü,

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :