Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Kartal'da çağdaş yaşam alanları; Kartall MESA...
Kartal'da çağdaş yaşam alanları; Kartall MESA...

 

Anadolu Yakası'nın yeni merkezi Kartal'da seçkin yaşam olanakları Kartall MESA ile doğuyor... Merkezi konumu, ulaşım kolaylıkları ve sunduğu çağdaş yaşam olanaklarıyla Kartall MESA, mutlu yaşam fırsatları sunuyor.
 
Kartal, büyük kentsel dönüşüm hareketinin gerçekleştiği Anadolu Yakası’nın en gözde yeni iş ve yaşam merkezi adayı. Mevcut ve potansiyel özellikleriyle İstanbul'un gelişen, dönüşen yeni merkezi Kartal'da, ulaşımın ana arteri E-5 kenarında, hayata değer katacak yeni bir proje; Kartall MESA yükseliyor. Bölgesine değer katan, çağdaş ve özgün yaşam olanakları sunan Kartall MESA projesinin lansmanı, MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Aynagöz ile MESA Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Tokatlı'nın evsahipliğinde gerçekleştirildi. Kartall MESA, 44 yıllık köklü geçmişi ile bugüne kadar 7 milyon metrekarenin üzerindeki bir alanda 75 bine yaklaşan konutla yaklaşık 350 bin kişiye çağdaş yaşam alanları sunan MESA imzasını taşıyor. Gerçekleştirdiği birçok ilk ve teknoloji ile sektörde referans noktası olan, konutta 'kalite' ve 'güven' ile birlikte anılan MESA'nın bölgedeki ilk projesi olan Kartall MESA'nın lansmanı, projenin satış ofisinde gerçekleştirildi.
 
Anadolu Yakası'nın gözde merkezi Kartal'da
İlk MESA projesi Kartall MESA ile yükseliyor 
 
MESA'nın sektöre yaptığı katkılara değinen MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Aynagöz, "Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok ilk ve geliştirdiğimiz teknolojilerle, Türk inşaat sektörüne ve özellikle de konut alanına katkılarda bulunduk. Bugün özellikle konutta 'kalite' ve 'güven' ile anılan MESA, inşaat sektöründe de; kalitenin yakalanmasında, yüksek standartların belirlenmesinde 'referans noktası' olarak kabul ediliyor. Bizi bu noktaya getiren tüm bu özelliklerimizden biri de, lokasyon seçimlerindeki başarımızdır" dedi. MESA'nın uydu kentler kurduğunu da hatırlatan Can Aynagöz, "Bu alandaki en bilinen örneklerimiz; İstanbul'da Bahçeşehir, Ankara'da ise Eskişehir Yolu'dur. Buralarda ilk MESA projeleri yükseldi ve yansıttığımız referansla şimdi seçkin semtlerimiz arasında yer alıyorlar. Ankara'da Batı Kent ve Koru Sitesi örneklerinde olduğu gibi kimi MESA projeleri ise bulunduğu bölgelere ismini vermiştir. Aslında tüm bu oluşumlar, projelerimizin bölgelerine değer katması, sonraki diğer projeler için de bir referans olmaları gibi geleneksel MESA özelliklerinden kaynaklanıyor. Kartal da, gerek mevcut özellikleri, zenginlikleri ve gerekse potansiyeli ile Anadolu Yakası'nın yeni gözde merkezi konumunda. Kartal'ın lokasyon olarak 'doğru tercih'olduğuna inancımızı, yine burada bir diğer önemli arter olan Sahilyolu'nda başlayacağımız ikinci projemizle de ortaya koyacağız " şeklinde konuştu.
 
Kaliteli konutta referans olacak
sosyal hayata da değer katacak
 
Kartal'ın hem mevcut konumu hem de kentsel dönüşüm sürecindeki hızlı gelişimi ile Anadolu Yakası'nın gözde merkezi olduğuna dikkat çeken MESA Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Tokatlı da, "Kartall MESA, bölgedeki ilk projemiz. Dolayısıyla bölge halkını MESA kalitesi ile tanıştıracak proje konumunda. Yaşama dair tüm detayların düşünüldüğü Kartall MESA, bölgede salt yapı olarak referans olmakla kalmayacak, sosyal hayata da değerler katacak" dedi. Proje özelliklerine de değinen Aslı Tokatlı, "Kartall MESA, E-5 Karayolu ve Kadıköy-Kartal Metro hattı ile birlikte bölgenin en önemli ulaşım arteri üzerinde yer alıyor. Özgün mimarisi, yüksek standartları, sosyal donatıları ve yaşam alanları ile çok özel bir proje. Manzarası, peyzajı, kat bahçeleri ile denizin mavisi ile doğanın yeşilinin buluştuğu bir proje. Kartall MESA, tek bloktan oluşmasına karşın çağdaş yaşama dair tüm olanakların sunulduğu, yüksek standartlarda, MESA kalite ve güvencesini taşıyan bir proje" açıklamasında bulundu. MESA konutlarının yüksek değer kazanımlarına da dikkat çeken Aslı Tokatlı, Kartall MESA'nın da henüz lansman öncesinde dahi yoğun ilgi ve talep gördüğünü belirtti.
 
Mimarisini kartal kanatları şekillendirdi
kentin sembol siluetlerinden biri olacak
 
Kartall MESA, İstanbul'un yükselen değeri Kartal'da, kartal kanatlarından esinlenilen mimari formuyla yükseliyor. Hareketli cephesi ve ana girişten başlayıp cephe boyunca tırmanan saçak tasarımıyla mimari yapısı, İstanbul'un dinamizmini, yükselen formuyla İstanbul'un modernizmini yansıtıyor. Kimliği ve çevresinde yaratacağı canlılıkla Kartall MESA, 'kentsel mekanlar' arasındaki yerini alacak, İstanbul'un siluetine katkı sağlayan heykelsi formuyla, şehrin, kolaylıkla algılanan odak noktalarından biri olacak.
 
Deniz ve doğal doku, yükseklere taşındı
 
'İstanbul denizsiz olmaz' fikrinden hareketle konumlandırılan Kartall MESA'da daireler, deniz manzarasına yöneliyor. Kartall MESA, Adalar'dan Tuzla'ya kadar uzanan geniş bir açıda panoromik deniz manzarasına sahip. Kentte özlenen doğal dokuyu, 9 bin metrekareyi aşan peyzaj alanının yanı sıra kat bahçeleri ve teraslarıyla yükseklere de taşıyan Kartall MESA,  şehir hayatının tam da içinde, yeşile ve denize özlem duymadan yaşama imkanı sağlıyor.
 
MESA güvencesiyle seçkin sosyal yaşamlar
 
Açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, tenis kortu gibi spor salonları, havuzlar, rekreasyon ve hobi alanları, kafe, çocuk kulübü, kapalı otoparkı, toplantı odaları ile Kartall MESA, tüm ihtiyaçları karşılayan çağdaş yaşam olanaklarını tek bir çatı altında sunuyor. Sosyal yaşam alanlarının zenginliği ve fonksiyonel daire çözümleri ile Kartall MESA, kullanıcılarına salt 'kaliteli konut' değil, 'seçkin bir sosyal yaşam' da sunuyor.
 
Tüm ailelerin ihtiyaçlarına hitap ediyor
 
Farklı kullanıcı profilleri için tasarlanan ve 32 katlı tek bloktan oluşan Kartall MESA'da, 1+1'den, 5+1'e kadar değişen formlarda, 61 m²'den, 346 m²'ye kadar farklı büyüklüklerde 10 ayrı tipte bulunan toplam 286 adet konut ile tüm ihtiyaçlar karşılanıyor. Konutların 2014 yılı Nisan ayında teslim edileceği Kartall MESA'da, farklı büyüklüklerdeki seçkin yaşam alanları 214.700 TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 
 
Çevreye duyarlı, huzurlu ve güvenli hayatlar
 
Doğal ışıktan, su kullanımına kadar ekolojik yaklaşımların da ön planda tutulduğu projede, teknolojik alt yapının yanı sıra güvenlik sistemleri ise en üst seviyede planlandı. Depreme dayanıklı olarak tasarlanmış betonarme yapı ile Kartall MESA'da hayatlar güvence altında. Tüm teknolojik alt yapının yanı sıra mutlu ve huzurlu bir yaşam için, CCTV kamera sistemi, görüntülü intercom gibi önlemlerle güvenliğin 7/24 en üst seviyede tutulduğu Kartall MESA'da, yangın güvenliği için de yangın merdiveni, duman egzosu, itfaiye asansörü, yangın algılama ve sprinkler söndürme sistemi gibi tüm önlemler alınmış durumda.
 
İş ve sosyal hayata 'yakın değil', 'tam içinde'
 
İstanbul'un yeni gözde merkezi Kartal'da yer alan Kartall MESA, eşsiz ulaşım imkanlarıyla iş ve soysal hayatın yakınında değil, tam içinde yer alıyor. Anadolu Yakası'nın en önemli arteri olan E-5 Karayolu ve Kadıköy – Kartal Metro Hattı üzerinde yer alan Kartall MESA, hava ve deniz ulaşımına da çok yakın mesafelerde bulunuyor. Proje, sosyal hayatın vazgeçilmez unsurları sağlık, eğitim, alışveriş ve kültür-sanat gibi birçok merkezin de hemen yanıbaşında. 
 
Kartall MESA ulaşım mesafeleri:
ü      Yakacık Metro İstasyonu 350 metre.
ü      Kartal Metro İstasyonu 950 metre.
ü      E-5 Karayolu üzerinde.
ü      Pendik Marina’ya 8 km.
ü      Bostancı’ya 12 km.
ü      Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km.
ü      Kadıköy’e 22 km.
ü      Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km.

19.04.2013

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : Kartal , büyük kentsel dönüşüm , Kartall MESA , İlk MESA projesi


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

MONUMENTO KARTAL’DA YENİ NESİL OFİS AYRICALIĞI

MONUMENTO KARTAL’DA YENİ NESİL OFİS AYRICALIĞI

MONUMENTO KARTAL’DA YENİ NESİL OFİS AYRICALIĞI Dünyaca ünlü mimari grup Chapman Taylor ve Türk proje ortağı Movipar Mimarlık tarafından Adalar ve İzmit Körfezi’ne geniş açıdan bakacak şekilde tasarlanmış olan Monumento Kartal; yeni nesil teknolojik donanıma sahip ofisleri, geniş toplantı alanları ve sunduğu sosyal ayrıcalıkları ile iş dünyasına Anadolu Yakası’nda ayrıcalıklı bir buluşma noktası hazırlıyor.

Kuriş Kule'ye yabancı ilgisi

Kuriş Kule'ye yabancı ilgisi

Kuriş Kule Kartal projesinde, 29 katlı tek bir blokta 190 ofis, 30 mağaza ve 4 katlı otopark bulunuyor. 360 derecelik panoramik manzarasıyla dikkat çeken projede sağlık merkezi, özel klinik, optik, görüntüleme, tanı ve tedavi merkezleri, eczane, banka, kafe ve fast food alanları bulunuyor. E-5 ve yan yola cephesi olan Kuriş Kule'nin bir diğer özelliği ise, kendine has küçük bir adacıkta yükseliyor olması. Proje bu sayede çevresinde meydana gelebilecek hiçbir oluşumdan etkilenmiyor. Metroya sıfır, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20, deniz otobüsüne

ULUSLARARASI FİRMALAR ANADOLU YAKASININ KALBİ DUMANKAYA VİZYON BULVAR’DA

ULUSLARARASI FİRMALAR ANADOLU YAKASININ KALBİ DUMANKAYA VİZYON BULVAR’DA

İstanbul – Dumankaya İnşaat’ın Kartal kentsel dönüşüm bölgesi içerisinde yer alan ve dünyanın en büyük Adliye Sarayına yürüme mesafesinde hayata geçirdiği Dumankaya Vizyon'un ofis ve ticari alan ünitesi Vizyon Bulvar son kiralamalar ile bölgenin yeni çekim merkezi oldu. Adliye Sarayı ile komşu olması ve bölgede yer alan organize sanayi bölgelerine yakınlığı ile bölgenin yeni cazibe merkezi haline gelen Dumankaya Vizyon Bulvar Kartal’ın ticari üniteleri uluslararası firmaların yanı sıra seçkin firmalar tarafından da tercih edildi.

OFİSİM İSTANBUL’DA BLOK SATIŞ PAZARLIĞI

OFİSİM İSTANBUL’DA BLOK SATIŞ PAZARLIĞI

İstanbul’daki Kentsel Dönüşüm’ün en prestijli projesi Ofisim İstanbul için pazarlık kızışıyor OFİSİM İSTANBUL’DA BLOK SATIŞ PAZARLIĞI İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’un 3’üncü ve son kulesi için blok satış pazarlığı başladı. İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım gibi uzun yılların birikimi ve inşaat tecrübesiyle sektörde söz sahibi şirketlerin işbirliği ile oluşan Özyapı Grubu Ortaklık Girişim İşletmesi’nin

Ofisim İstanbul satışa çıktı

Ofisim İstanbul satışa çıktı

Ofisim İstanbul satışa çıktı İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım'ın ortaklığındaki Özyapı Grubu Ortaklık Girişim İşletmesi'nin Maltepe'de yaptığı Ofisim İstanbul projesindeki ofislerin yüzde 85'inde satışlar tamamlandı. Projenin ilk kulesinde kalan son ofisler haziran fiyatlarından satılacak. 110 ile 820 metrekare arasında değişen büyüklükteki ofislerin metrekare fiyatı 4 bin 950 ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Ofisler yüzde 50'si peşin ödemeyle 24 ay vade farksız satışa sunuluyor

Hukukçular Towers'ta metrekaresi 14 dolara kiralık

Hukukçular Towers'ta metrekaresi 14 dolara kiralık

Hukukçular Towers'ta metrekaresi 14 dolara kiralık İstanbul Kartal'da Kılıçoğlu-Delta Yapı tarafından tamamlanan Hukukçular Towers'ta satışların bitmesinin ardından kiralamalar başladı. 18 katta toplam 104 adet ofisten oluşan home ofis konseptinde inşa edilen projenin A bloğu yeni kiracılarını bekliyor. Projede bürüt 75 metrekarelik 40 tane, 80 metrekarelik 52 tane, 145 metrekarelik 8 tane ve 290 metrekarelik 4 ofis yer alıyor. Projedeki kiralama bedelleri birinci katta 14 dolardan

Dragos Park'ta 500 bin TL'ye ofis

Dragos Park'ta 500 bin TL'ye ofis

Dragos Park'ta 500 bin TL'ye ofis Ekşioğlu Mimarlık Mühendislik tarafından Maltepe Dragos'ta inşaatı tamamlanan Dragos Park'ta fiyatlar 493 bin TL'den başlıyor. Projedeki kiralar ise 3 bin 600 TL civarında bulunuyor. 13 ofis katından oluşan projede Anadolu Yakası'ndaki avukatlara, şirketlere ve gayrimenkul yatırımcılarına yatırım fırsatı sunuyor. Projenin pazarlama ve satışını üstlenen RE/MAX Armoni Ofisi tarafından, Dragos Park'taki 140 metrekarelik ofislerde ilk dört işyerinin satışında yüzde 15'e varan indirim kampanyası gerçekleştiriliyor.

Ofisim İstanbul’un indirimli fiyatlarında son bir hafta

Ofisim İstanbul’un indirimli fiyatlarında son bir hafta

Ofisim İstanbul’un indirimli fiyatlarında son bir hafta! İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’, Maltepe Bölgesi’nin hızla yükselen fiyatlarını Mayıs ayında satışlarına yansıtmadı. Ofisim İstanbul’un müşterilerine sunduğu “36 ay vadeli satış kampanyası” için son haftaya girildi. Mayıs sonuna kadar Ofisim İstanbul’dan alacağınız ofislerin metrekareleri, zamsız fiyatlardan hesaplanacak. 36 ay vadeli kampanya yalnızca Mayıs ayına özel

Ofisim İstanbul’da lüks ofisler için zamsız fiyatla son şans! Ofisim İstanbul fiyatlarını bir ay dondurdu

Ofisim İstanbul’da lüks ofisler için zamsız fiyatla son şans! Ofisim İstanbul fiyatlarını bir ay dondurdu

Ofisim İstanbul’da lüks ofisler için zamsız fiyatla son şans! Ofisim İstanbul fiyatlarını bir ay dondurdu İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’, Maltepe Bölgesi’nin hızla yükselen fiyatlarını bir ay daha satışlarına yansıtmayacak. Haziran ayında metrekare fiyatlarına yüzde 5 zam yapacak olan Ofisim İstanbul’da uygun fiyatla satışlar için ‘36 ay vadeli satış kampanyası’ yalnızca Mayıs ayı sonuna kadar sürüyor.

Ofisim İstanbul’da ofislerin yüzde 50’si satıldı

Ofisim İstanbul’da  ofislerin yüzde 50’si satıldı

Ofisim İstanbul’da ofislerin yüzde 50’si satıldı İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi ‘Ofisim İstanbul’un avantajlı kampanyası yoğun ilgiyle karşılandı. Banka kredisine gerek kalmadan ve 48 ay vade ile faizsiz ödeme seçenekleri sunan kampanya ile ofislerin yüzde 50’si satıldı. Aralık 2012’de tamamlanacak ve sahiplerine teslim edilecek, prestijli ofis projesi Ofisim İstanbul’da kampanya

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 55cbf0e68af09d3c