Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Konut alırken KDV oranına dikkat
Konut alırken KDV oranına dikkat

 

Konut alırken KDV oranına dikkat
 
Ev satın almak isteyenler alternatifleri değerlendirirken, özellikle KDV oranlarına dikkat etmeleri gerekiyor.
 
Özak GYO güvencesiyle satışa çıkan ve Eylül 2014’te sahiplerine teslim edilecek ÖZAK Hayat Tepe, 32 bin metrekarelik alanda 2’si 24, 1’i 23 katlı 3 bloktan oluşan üçgen mimari tasarımda 40 metrekare ile 230 m² arasında değişen 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleriyle toplam 546 daireden oluşuyor. Proje, şehrin merkezinde olmak gibi büyük bir avantajının yanı sıra; sadece yüzde 1 peşinat imkânıyla da ev sahibi olmak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunuyor.
 
Yeni, konforlu ve ulaşım alternatifi çeşitli olabilecek bir lokasyonda ev sahibi olmak isteyenler tercihini ÖZAK Hayat Tepe’den yana kullanıyor.
 
Özak GYO’nun mutluluğun mimarisi olarak tanımladığı üçgen mimarisi ile her bir metrekareden maksimum fayda sağlayarak inşa ettiği ÖZAK Hayat Tepe’de lansmana özel fiyatlar devam ediyor. İstanbul’un merkezinde lokasyon değeri ile ulaşım kolaylığından sosyal yaşama kadar birçok değer ve %1 KDV avantajı sunan ÖZAK Hayat Tepe’de avantajlı fiyatlar 23 Nisan günü sona erecek. 23 Nisan’a kadar %1 peşinat ve 120 aya varan vadelerin de bulunduğu avantajlarla, müşteriye ödeme kolaylıkları sağlanıyor.
 
Kapalı yüzme havuzu, kapalı basketbol ve spor salonu ile daire sahiplerinin 12 ay bu faaliyetlerden yararlanmasını sağlanıyor. Projede ayrıca fitness, spa, pilates-yoga, sauna-buhar odaları ve kafeterya bulunuyor. Çocuk kulübü, kış bahçesi, koşu parkuru ve anfi tiyatrosuyla da sosyal alanlarını zenginleştiren proje alışveriş vadisinin içinde yer alan konumu ile yaşamın yeni merkezi olmaya aday...
 
ÖZAK Hayat Tepe; Yenikapı Feribot İskelesi’ne 7, Eminönü’ne 7, Taksim’e 8, Atatürk Havalimanı’na 9, Boğaziçi Köprüsü’ne 10, Türk Telekom Arena’ya 10, FSM Köprüsü’ne 11, ve Maslak’a 11 kilometre uzaklıkta yer alıyor.
 
ÖZAK Hayat Tepe’nin ödeme planındaki alternatifleri ise şöyle;
 
%1 KDV Avantajı%1 peşinatla daire sahibi olma imkânı.Banka kredisinde 120 aya kadar vade imkânı.
 
Bu fırsatı kaçırmayın! Lansmana özel fiyatlardan yararlanmanız için son gün 23 Nisan!
 
Proje hakkındaki tüm detaylar için tıklayın.
 
Detaylı bilgi:
 
Özak Hayat Tepe Satış Ofisi
Telefon: 0212 633 53 53

19.04.2013

Etiketler : Özak GYO , KDV , ÖZAK Hayat Tepe


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Makro Yapı'nın Başakşehir'de hayata geçirdiği Mavera Başakşehir, yükseliyor.

Makro Yapı'nın Başakşehir'de hayata geçirdiği Mavera Başakşehir, yükseliyor.

Makro Yapı'nın Başakşehir'de hayata geçirdiği Mavera Başakşehir, yükseliyor. Makro Yapı'nın Başakşehir'de hayata geçirdiği Mavera Başakşehir, 6 blok halinde yükseliyor. 25 bin metrekare arsa alanı üzerinde, Başakşehir'de yükselen Mavera Başakşehir'de özellikle kalabalık aileler ve ferah evleri tercih edenler için 3+1, 4+1, 5+1 daire seçenekleri mevcut. Yüzde 1 KDV avantajıyla sahip olabileceğiniz projede ödeme kolaylıkları ve bankalarla anlaşmalar da yapılabiliyor.

1 Ocak 2013'ten önce ruhsat işlemini tamamlamış evler fiyatta hesaplı oldu

1 Ocak 2013'ten önce ruhsat işlemini tamamlamış evler fiyatta hesaplı oldu

Yüzde 1 vergili lüks daireler! 1 Ocak 2013'ten önce ruhsat işlemini tamamlamış evler fiyatta hesaplı oldu KDV düzenlemesinin ardından gözler, 1 Ocak 2013’e kadar ruhsat işlemlerini tamamlamış, satışa çıkmış projeler üzerine çevrildi. 150 metrekarenin altında olup, KDV avantajını taşıyan yapı stoku “fırsat konutlar” olarak dikkat çekiyor. İşte, 2013’ün ilk altı aylık döneminde satışta olan lüks konut segmentinde KDV avantajı nedeni ile hızlı satış beklentisi olan projeler. BATIŞEHİR 165 bin metrekarelik alan üzerine

Lüks konutta KDV kampanyası

Lüks konutta KDV kampanyası

Konutta KDV tartışmaları devam ederken yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte tüketicilere KDV müjdesi gayrimenkul geliştirici firmalardan geldi. Şirketler hem yıl sonunda yavaşlayan satışları hareketlendirmek hem de 2012 satış ve ciro hedeflerini tutturmak hedeflerini tutturmak için tüketicilere düzenledikleri kampanyalarla iyi haberi verdi. Özellikle de müstakil ve lüks projelerde yapılan kampanyalarda şirketler KDV’nin ya tamamını ya da bir kısmını karşılamayı taahhüt ediyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 55ce16568c53bdd7