Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Hamit Demir nesilden nesile ev satıyor
Hamit Demir nesilden nesile ev satıyor

 

Hamit Demir nesilden nesile ev satıyor
Beylükdüzü'nde inşa ettiği 'Romence' projesini satışa sunan Demir İnşaat, yeni projelere yelken açtı.
 
Şirket, bu yıl 700 milyon liralık yatırımla İstanbul'da Anadolu'da ve Ukrayna'da projeler yapacak.
 
Demir İnşaat'ın iki yıl önce arazisini alıp çalışmalara başladığı "Romance" projesi 179 bin 400 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.
 
Metrekare fiyatının 2 bin 500 liradan başladığını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, 1984'ten beri binlerce konut, yüzlerce işyeri ve onlarca plaza yaptıklarını söyledi.
 
Satışa yeni çıkan projeye eski müşterilerin torunlarından talep geldiğini belirten Demir, "Biz 40 yıldır güven inşa ettik. Evlerimizi alan ve bize güvenen eski müşteriler önce çocuklarına şimdi de torunlarına bizden ev aldırıyor. Güvenin arkasında kalitemizin ve verdiğimiz sözün tutulmasının önemli bir yeri var" dedi.
 
Akıllı ev konseptiyle tasarlandı
 
Mimarisinde Aşk-ı İstanbul temasından yola çıkılan ve 35 bin metrekare alanda inşa edilen projenin, 22 bin metrekaresi yeşil alana ayrılıyor.
 
Toplam 7 blok üzerinde yükselen sitede 1+1'den 4,5+1'e kadar çeşitli büyüklük ve özelliklerde 776 konut, 60 ticari alan ve 28 villa bulunuyor. 235 milyon lira yatırım bedeli bulunan projede akıllı ev teknolojisi kullanılıyor. Evlerin teslim tarihi Kasım 2015 olarak veriliyor.
 
Dükkanların metrekaresi 5 bin lira
 
Büyüklükleri 25 ile 800 metrekare arasında değişen ticari ünitelerde de satış başladı. Şu ana kadar yüzde 30'unun satıldığı ünitelerde metrekare fiyatı 5 bin liradan başlıyor. Sitenin ihtiyaç duyduğu tüm üniteler projede yer alıyor.
 
5 bin kişilik kulüp
 
Kapalı havuz, sauna ve Türk hamamı gibi alanları kullanmak istemeyenlerin fazla aidat ödememesi için de farklı bir çözüm geliştiren şirket, site içinde ayrı bir kulüp inşa ediyor. 5 bin kişilik kapasitesiyle hizmet verecek olan kulüpten yararlanmak isteyen site sakinleri aidata fark ödeyerek sosyal donatılardan yararlanabilecek. Kapalı sosyal donatıları kullanmak istemeyenler ise daha az aidat ödeyecek. 
 
Primli iade imkanı
 
Demir İnşaat tüm projelerinde olduğu gibi bu projesinde de primli iade garantisi veriyor. Hamit Demir, "Bugün bizden konut alan bir kişi farklı nedenlerle evi iade ettiğinde biz iade edilecek günkü fiyat neyse onun üzerinden ödeme yapıyoruz.
 
Ayışığı projemizde 250 bin liradan ev alan bir yatırımcı evi 3-4 ay sonra geri vermek istediğinde biz hesabına ev fiyatı olarak 325 bin lira geçtik. Yatırımcı hesaba inanamayarak bize telefon etti. Biz de kendisine evin değerinin bu olduğunu söyledik. Şimdi aynı müşteriye bu projemizden 7 ev sattık" bilgisini verdi.
 
Ukrayna'ya AVM, otel ve konut
 
Şirket yakın bir tarihte İstanbul Hadımköy'de 500 daire ve 18 bin metrekarelik iş merkezinden oluşan yeni bir projeyi daha satışa çıkaracak.
 
Yine Ukrayna'da Vinnitsa şehrinde 22 metrekare arsa içinde 64 bin metrekare satılabilir alanda alışveriş merkezi, otel ve konuttan oluşan karma projeye imza atacak. Ukrayna Kiev'de kendisine ait olan 530 bin metrekare arsa içinde de 2 yıl içinde farklı projeler geliştirilecek.
 
Hamit Demir, Anadolu'dan gelen talepler doğrultusunda İzmir, Ankara ve Antalya bölgesinde arsa baktıklarını söyledi. Kentsel dönüşüm çerçevesinde İstanbul'da 1000 daireli farklı bir proje için de hak sahipleriyle şirket görüşme halinde.  
 
Bireyselden Servet GYO’ya yoğun ilgi
 
50 milyon lira sermaye, 185 milyon lira özkaynak ve 205 milyon lira aktif büyüklük ile halka açılan Servet GYO'nun halka arzında, yatırımcılardan arzın üzerinde talep geldi.
 
Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, 13 milyon lira nominal tutarlı arza karşılık 447 yatırımcıdan 14 milyon 228 bin 814 lira nominal tutarlı talep geldiği belirtildi.
 
Payların 12 milyon 22 bin 400 liralık kısmı yurt içi bireysel yatırımcıya, 977 bin 600 liralık kısmı ise yurt içi kurumsal yatırımcıya yapıldı.
 
2 yatırımcı yüzde 5'erlik hisse aldı 
 
13 milyon hissenin 3 milyon 629 lotunu Mustafa Latif Topbaş, 810 bin 993 lotunu ise Deniz Tekstil Sanayi aldı. Deniz Tekstil Denizli'de faaliyet gösteriyor.
 
Mustafa Latif Topbaş ise, Bahariye Mensucat'ın sahibi ve BİM'in yüzde 16 oranında hissedarı. Borsada 1.5 milyar liraya yakın portföyü olduğu biliniyor. 1.3 milyar dolarlık kişisel servetiyle Forbes dergisinin En Zenginler listesi arasında yer alıyor.
 
Gine'den teklif aldı
 
Tanzanya'dan İspanya'ya, İran'dan Gana'ya kadar birçok ülkeden işbirliği teklifi alan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı son olarak Gine'den teklif aldı.
 
Gine Uluslararası İşbirliği Bakanı Prof. Dr. Koutoub Moustapha Sano, TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Murat'a TOKİ ile işbirliğine gitmek ve İdarenin tecrübelerinden faydalanmak istediklerini söyledi. Sano, "TOKİ deneyimlerinden faydalanarak vatandaşımıza daha iyi yaşam şartları sunabiliriz" dedi. EMİNE AÇAR - BUGÜN 

20.04.2013

Etiketler : Beylükdüzü , Hamit Demir , Demir İnşaat , yeni projeler , Romance , Akıllı ev


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız” -Aydın, Dünyada Geleceğe Yön Verecek Şehirler Listesinde 69’uncu olan Ankara’nın, 2025’te 170 milyar dolarlık ekonomisiyle 38’inciliğe yükselerek “dünya kenti” vasfını pekiştireceğini belirtti. -Ankara’nın çekim merkezi olmaya devam edeceğini belirten Aydın: “Daha güçlü bir Ankara, daha güçlü bir Türkiye’dir”…

Doğa Konakları'nda son 25 daire.

 Doğa Konakları'nda son 25 daire.

Pendik Velibaba’da 2014 yılında yapımına başlanan Doğa Konakları’nda hak sahiplerine tapuları teslim edildi. Önceki firmanın, finansal sorunlardan ötürü tamamlayamadığı Doğa Konakları’nı çok düşük bir kar marjı ile devraldıklarını açıklayan RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan, %75’i biten projede inşaatı hızlandırdıklarını belirterek, “Daire alanlara tapularını teslim ettik. Doğa Konakları’nda oturumlar Haziran ayında başlayacak” dedi. Sevencan, benzer şekilde Tuzla’daki Maksimum Life projesini de aynı firmadan devraldıklarını, çok yakında açıklayacakları yatırım modeli ile de orta sınıfı, banka kredisine gerek olmadan küçük birikimlerle ev sahibi yapmayı planladıklarını söyledi.

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de inşasına devam ettiği 4 bin konutluk Vaditepe projesinin yeni halkası Vaditepe Gölevleri, Binres İnşaat’ın yatırımlarıyla hayata geçiriliyor.Düzenlenen basın toplantısıyla birlikte lanse edilen Vaditepe Gölevleri’nde 357 konut ve 52 ticari ünite yer alacak. KİPTAŞ güvencesiyle Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri’nin lansmanı yapıldı.

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

 YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ Hayati öneme sahip yangın yalıtımının eksikliği, her yıl binlerce hane ve işyerinde can ve mal kaybına yol açıyor. Eryap A.Ş. CEO’su Emrullah Eruslu, ev ve işyerlerinde içeride oluşan yangının yayılmasını önleyecek en önemli şartın yangın yalıtım sistemi olduğu uyarısını yaparak, “Doğru yalıtım ile yangının, bina içine veya komşu binalara yayılmasını yavaşlatarak, yangın mahallinin güvenli bir şekilde tahliye edilmesi ve oluşabilecek zararın müdahaleye kadar azaltılması sağlanır” dedi.

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR’DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ İstanbul Anadolu Yakası’nın emlak yatırımında kazandıran bölgesi Maltepe’de, Ofisim İstanbul gibi ünlü projelere imza atan Çelikeller Grup iştiraklerinden olan Yapı Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen rezidans projesi ‘Seyr-i Adalar’ satışa çıktı. Adaları odalarınıza konuk eden 24 katlı Seyr-i Adalar projesi sadece 2+1 ve 3+1 daireler olmak üzere toplam 120 daireden oluşuyor. Her dairede bulunan toplam 7 metrekarelik çift cepheli geniş balkonlar ile etkileyici adalar manzarasında açık hava keyfini yaşayabileceğiniz Seyr-i Adalar projesi üstün teknik donanımı ile de dikkat çekiyor.

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş en yeni projesi Köyceğiz ile güneydeki o huzurlu hayatı İstanbul’a taşıyor. Gayrimenkulde 40 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği yeni projesi Köyceğiz projesinin satışlarına devam ediyor. Köy yaşamının doğallığı ile modern şehirli yaşamın tüm olanakları Köyceğiz’de bir araya geliyor. İstanbul Sancaktepe’de 26.000 metrekare arsa üzerinde inşası devam eden Sinpaş Köyceğiz’de, 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul’da doğal ve huzurlu bir yaşam alanı arayanlar, Köyceğiz projesinin içinde yer alan Orta Kahve’de ve Köy Meydanı’nda aradıkları doğallığı bulacaklar.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 55cbf09a5c229d3c