Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ofis projelerinde seçenekler çoğaldı
Ofis projelerinde seçenekler çoğaldı

 

Bu Projeler Ofis Kavramına Boyut Atlatıyor
Hayatımızın büyük bir kısmını çalışarak geçiriyoruz. Çalışmak, uçup gidebilen bir alışkanlıktır. Bırakılması kolay, yeniden başlanması zor bir alışkanlık" diyen Victor Hugo'ya inat her türlü konforun titizlikle tasarlandığı yeni nesil ofis binaları beş yıldızlı otellere taş çıkartarak adeta bizleri çalışmaya teşvik ediyor.
 
Ofis projelerinde seçenekler çoğaldı
Yükselen nüfus artışı veuluslararası sermayenin ülkemize ilgisinin her geçen artmasıyla beraber, 2014 yılına kadar kaliteli ofis stokunda % 14 artış olmasını bekleyen gayrimenkul sektöründe kaliteli ofislere olan ihtiyaç artıyor. Artan bu ihtiyacı karşılamak adına geçmişin köhneleşmiş ofis anlayışını yerle bir edecek yeni projeler tüketicinin beğenisine sunuluyor.
 
Pek çok firma için adeta bir vitrin niteliği gören ofis binaları geleneksel ofis kavramına yepyeni bir bakış açısı kazandırmak ve rakiplerinden farklılaşmak için alternatif çözümlerve hizmetler sunuyor. Geçmişte sadece dört duvardan ibaret olan ofis projeleri günümüzde içinde alışveriş merkezleri, yüzme havuzları, saunalar, fitnesscenter'ların yer aldığı keyifli birer yaşam alanına dönüşüyor.
Yer aldığı bölgeye farklı bir kimlik kazandırarak değerini artıran ofis projelerinin pek çoğu yeşil bina olmasıyla ve akıllı ofis teknolojisini kullanmasıyla dikkat çekiyor. Artık ofisler sundukları her türlü konforun yanı sıra istenilen zaman aralığında da kiralanabilmesi özelliğiyle de karlı birer yatırım olma özelliğini koruyor.
 
Avantajlı lokasyonuyla  M.LORD-Capital Tower 
Değişen iş hayatının dinamiklerine uygun olarak tasarlanan M.Lord-CapitalTower, iş temposunu sağlıklı yaşam ve sosyal hayatla buluşturuyor.
Mutlu, Miltaş ve Uzman İnşaat tarafından İstanbul'un 2 ana arteri olan TEM ve D100(E5) otoyollarının tam ortasında hayata geçirilen Capital Tower, sunduğu kolay ulaşım ve konfor ile işte motivasyon ve verimliliği artırıyor.
Toplam 9 bin 550 metrekare alan üzerinde inşa edilen ve toplam inşaat alanı 35 bin metrekareyi bulan M.Lord-Capital Tower, 16 katta verimli ve konforlu bir ofis hayatı sunuyor.
 
Giriş katından itibaren ayrıcalığını hissettiren M.Lord-Capital Tower'ın 7.60 metre kat yüksekliğine sahip lobi resepsiyonda, araç kiralamadan ofis temizliği organizasyonuna kadar geniş bir yelpazede concierge hizmetleri sunuluyor. Ayrıca M.Lord- Capital Tower'ın giriş katında, zemin katta 4 adet showroom-mağaza yer alıyor. Her biri 900 metrekare büyüklüğündeki mağazalar, 7 bin 60 metre kat yüksekliği ile ara kata da olanak veriyor. Toplam 11 kattan oluşan M.Lord-Capital Tower'ta her katta ihtiyaç duyulduğunda birleştirilebilen ve büyüklükleri 126,7 ile 248 metrekare arasında değişen 8 ofis yer alıyor. Zengin sosyal olanakları ile çalışma hayatını keyfe dönüştüren projede, birinci bodrum katta bulunan kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve spa'da sporunuzu yapabiliyor, buhar banyosu, sauna ve Türk hamamının tadını çıkarabiliyor, bay-bayan kuaför, kuru temizleme-terzi hizmetlerinden yararlanabiliyor, Lobby katında yer alan 180 metrekarelik toplantı odasını büyük ve önemli toplantılarınız için kullanabiliyorsunuz. Satışların %80' inin tamamlandığı projede, 96 ofisten 12 adet kaldı.
 
İş ve sosyal hayatın kusursuz senteziyle  MONUMENTO KARTAL
Toplam 5 bin 111 metrekare arazi içinde yer alan projede 90 adet home ofis, 42 adet rezidansve 4 adet ticari alan yer alıyor. 
Dünyaca ünlü mimari grup Chapman Taylor ve Türk proje ortağı Movipar Mimarlık tarafından tasarlanan karma proje MONUMENTO KARTAL; ferah cephesi, sunduğu sosyal ayrıcalıkları, ergonomik iç tasarımı ve ulaşım kolaylığı sağlayacak merkezi konumu ile en konforlu karma projelerin başında geliyor.
"İş ve sosyal hayatınızın kusursuz sentezi" mottosundan yola çıkarak tasarlanan ve modern mimarisi ile dikkat çeken MONUMENTO KARTAL, 90 adet home ofis, 42 adet rezidans ve 4 ticari alandan oluşuyor. Toplam 5 bin 111 metrekare arazi içinde yer alan projede; kat bahçelerinden kapalı yüzme havuzuna, SPA, sauna ve fitness salonundan toplantı salonlarına kadar sunulan tüm sosyal ayrıcalıklar,  üst düzey iç ve dış güvenlik sistemleri ile birlikte home ofis ve rezidans sahiplerinin iş ve sosyal hayatlarını daha konforlu ve güvenli bir biçimde sürdürebilmeleri için özenle tasarlandı.
Değişen yaşam şartlarında ortaya çıkan 1+0 ve 1+1 gibi yeni konut trendleri ve günümüz teknolojilerinin sağladığı home ofis konseptlerinin harmanlanması ile ortaya çıkan ve Şubat 2014'te teslim edilmesi planlanan MONUMENTO KARTAL, Metro, TEM, E5, Sabiha Gökçen Havalimanı ile 2013 Ocak ayında açılacak dünyanın en büyük adalet sarayına yakınlığı ile dikkat çekiyor. 
 
Prestijle konforun mükemmel bileşimi  DAP Z OFİS
Haliç manzaralı ofis ve dükkanlarıyla DAP Z Ofis, iş ve gündelik yaşama dair bütün ihtiyaçları bina içinde karşılıyor. 
DAP Yapı bilgi ve tecrübesi ile inşa edilen DAP Z Ofis, kentsel dönüşüm bölgesi olan İstanbul Kağıthane'de, Şişli-Mecidiyeköy-Çağlayan aksında konumlanıyor. Proje, 14 bin metrekare arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanında, 365 adet bağımsız bölümden oluşuyor.
8 kattan (2 otopark katı, 1 mağazalar katı, 4 ofis katı) oluşan projede, 55- 87 metrekarelik 304 adet ofis alanı ve 49-281 metrekarelik 61 adet dükkan-mağaza yer alıyor.
DAP Z Ofis, mağazalar katında yer alan merkez resepsiyonuyla, her katta ayrı sekreterlik ve 2 adet toplantı odasıyla, süs havuzları ve özel düzenlenmiş peyzajıyla mükemmel bir çalışma ortamı sunuyor.
 
İş dünyasına birde burdan bakın OFİSİM İSTANBUL
Ofisim İstanbul'da, 205 metrekareden 1180 metrekareye kadar büyüyebilen mağaza alanları yer alıyor.
İstanbul'un en gözde iş bölgelerinden biri haline gelen ve kentsel dönüşüm projesinin Anadolu Yakası'ndaki merkezi Maltepe İlçesi'nde yer alan prestijli ofis projesi Ofisim İstanbul'da, 205 metrekareden 1180 metrekareye kadar büyüyebilen mağaza alanları yer alıyor.
Ofisim İstanbul'un üç kulesi; 22 kat ve 3 ayrı bloktan oluşuyor. 60 bin metrekarelik kapalı bir inşaat alanında, 15 bin metrekare arsa üzerinde 219 adet bağımsız bölüm ve mağazalardan oluşan Ofisim İstanbul, kuleleri konfor ve prestiji bir arada barındırıyor.
Ofisim İstanbul'da prestijli ofis katları ile restaurant, toplantı salonları, arşiv odalarının yanı sıra bay-bayan fitness center, bay-bayan sauna, hobi odası, bay-bayan kuaför, lostra, oto yıkama, gibi çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal işletmeler de yer alacak. Profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office hizmetleri sunan Ofisim İstanbul'da, her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedefleniyor.
 
Kusursuz sentez MESA PARK ORAN
Ankara'nın seçkin semti Oran'da, iş yaşamının ve sosyal hayatla buluştuğu ParkOranOfis, ofis ve mağazalarıyla eşsiz fırsatlar sunuyor. 
ParkOranOfis, Ankara'nın seçkin semti Oran'da, ODTÜ Ormanı ve Eymir Gölü'nün hemen yanı başında, eşsiz bir atmosfer ve manzaranın, yüksek teknoloji ve çağdaş altyapıyla birleştiği bir proje. Türk inşaat sektörünün en önemli kurumlarından MESA ve Aktürk İnşaat'ın ortak imzasını taşıyan ParkOranOfis, kent merkezinde olmasına karşın, doğayla iç içe iş hayatına seçkin olanaklar sunan bir proje olmasıyla göz dolduruyor.
Toplam 146 bin metrekarelik bir alanda kurulu ParkOran projesinde yer alan ParkOranOfis bloğu, 22 kattan oluşuyor. İş hayatını, teknoloji, konfor ve sosyal yaşamla buluşturan ParkOranOfis'te; büyüklükleri 114 ile 285 metrekare arasında değişen 60 adet ofis seçeneği ve 117 metrekareden 544 metrekareye kadar farklı alanlara sahip 12 mağaza alternatifi bulunuyor.

08.05.2013

Etiketler : Projeler Ofis , Ofis projeleri , Mutlu , Miltaş , Uzman İnşaat , Ofisim İstanbul


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

 Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren Orjin Maslak Açıldı!

İstinyePark’ın yatırımcısı Orjin Group’un yeni ofis projesi Orjin Maslak, Maslak’ın kalbinde açıldı. Yatırım tutarı 190 milyon doları bulan ve yaklaşık 3 yıllık bir planlama ve inşaat süreci sonunda açılan Orjin Maslak; çevreye duyarlı üstün teknolojisi ve ofis çalışanlarının her türlü konforu düşünülerek tasarlanan mimarisiyle, yepyeni bir ofis anlayışı sunuyor.

İyi ofis İ OFİS

İyi ofis İ OFİS

İ Ofis, içinde çalışanlara pozitif hissettirdiği gibi alıcı ve yatırımcısına da kazanç vaat ediyor.Dap Yapı, ilk markalı konutlarını ürettiği ilçe olan Kağıthane’yi son dönemde ofis yatırımlarının merkez üssü ilan etti. Z Ofis ve Bumerang’dan sonra İ Ofis’i devreye sokarak bölgeyi adeta bir Dap Vadisi’ne dönüştürdü. Kağıthane, dünyaca ünlü bilişim firmalarının bulunduğu Silikon Vadisi örneğindeki gibi Dap Vadisi olarak anılmaya başladı.

Kuriş Kule'ye yabancı ilgisi

Kuriş Kule'ye yabancı ilgisi

Kuriş Kule Kartal projesinde, 29 katlı tek bir blokta 190 ofis, 30 mağaza ve 4 katlı otopark bulunuyor. 360 derecelik panoramik manzarasıyla dikkat çeken projede sağlık merkezi, özel klinik, optik, görüntüleme, tanı ve tedavi merkezleri, eczane, banka, kafe ve fast food alanları bulunuyor. E-5 ve yan yola cephesi olan Kuriş Kule'nin bir diğer özelliği ise, kendine has küçük bir adacıkta yükseliyor olması. Proje bu sayede çevresinde meydana gelebilecek hiçbir oluşumdan etkilenmiyor. Metroya sıfır, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20, deniz otobüsüne

Dünyaca ünlü güzellik markası Avon, Kağıthane OfisPark’ta!

Dünyaca ünlü güzellik markası Avon, Kağıthane OfisPark’ta!

Dünyaca ünlü güzellik markası Avon, Kağıthane OfisPark’ta! LEED Altın sertifikasına sahip proje, Levent-Maslak hattına yakınlığı, merkezi konumu ve gelişen ulaşım imkanları ile İstanbul’un en değerli lokasyonlarından olan Kağıthane Bölgesi içerisinde ilk LEED sertifikalı ofis projesi olarak sektöre öncülük ediyor. Projenin kiralama süreci, Euromoney Gayrimenkul ödülleri başta olmak üzere her yıl birçok ödüle layık görülenlider gayrimenkul danışmanlık hizmetleri şirketi Jones Lang LaSalle tarafından yürütülüyor.

DAP Z'de metrekaresi 4 bin TL'ye ofis

DAP Z'de metrekaresi 4 bin TL'ye ofis

Avukatlar, muhasebeciler ve danışmanlar tarafından tercih edilen Z Ofis’e ilgi büyük oldu. Amortisman süresinin 7 yıl olduğu projede, metrekare fiyatı 4 bin TL... 3.5 yıl süren Haliç Çevre Koruma Projesi kapsamında, Haliç kıyısındaki sanayi tesisleri kaldırılarak, bölge, ticaretin kalbinin attığı bir merkeze dönüştürüldü. Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane-Çağlayan aksında konumlanan ve Haliç manzarasına sahip olan Z Ofis, avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar tarafından tercih edildi. "Akıllı yatırım" sloganıyla tanıtılan projeye

Uluslararası Onaylı Çevre Dostu Ofis Projeleri 1

Uluslararası Onaylı Çevre Dostu Ofis Projeleri 1

Binalar çevre dostu özelliklerine göre yirmi yılı aşkın bir süredir sertifikalandırılıyor. Bu sertifikalardan uluslararası çapta en çok bilinenleri Amerika menşeli "LEED" ve İngiltere menşeli "BREEAM" sertifikaları. Türkiye'de bugün itibarıyla LEED sertifikalı 40 yeşil bina var, adayların sayısının ise 80 olduğu tahmin ediliyor. O gayrimenkulün hem değerine hem de talebine olumlu etki yapan bu sertifikalar, projelerin çevre dostu olması kanıtlamanın yanında, o projelerin bulunduğu alanda yeşil projeler konusunda öncülük etmelerini de sağlıyor...

Flora Suites Office’de 4 bin 500 dolara

Flora Suites  Office’de 4 bin 500 dolara

Flora Suites&Office projesinde, ofis ve suit metrekare fiyatları 4 bin 500 dolardan tüketicilerin beğenisine sunulurken, mağazaların metrekaresi ise 12 bin dolardan başlıyor. 12 bin metrekare alan üzerinde 9 bin 600 metrekare inşaat oturumunda ve tek blokta toplam 76 bin metrekare.000 m2 inşaat alanına sahip Flora Suites&Office projesinin ilk dokuz katı ofislerden oluşuyor. 34 katta toplam 370 daireden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daireler 90 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor.

Mar Yapı Projesi G Plus'ta ofisin m2'si 5 bin TL

Mar Yapı Projesi G Plus'ta ofisin m2'si 5 bin TL

G Plus'ta ofisin m2'si 5 bin TL Mar Yapı tarafından Güneşli'de hayata geçirilen G Plus projesinin ilk etabındaki ofisler satışa çıkarıldı. Konut, ofis ve mağazalardan oluşan, karma bir proje olan G Plus'ın ilk etabında 254 konut, 40 mağaza ve 3 bin 900 metrekare ofis alanı bulunuyor. Büyüklüğü 77 ile 146 metrekare arasında değişen ofislerin metrekare fiyatı ise 5 bin TL'den başılıyor. G Plus'ın ilk etap anahtar teslimlerinin Aralık 2012'de yapılması planlanıyor.

Kurtköy ARMA Business Life'ta peşinat teslimde…

Kurtköy ARMA Business Life'ta peşinat teslimde…

Kurtköy ARMA Business Life'ta peşinat teslimde…Okkalar İnşaat, İstanbul Kurtköy’deki prestij projesi ARMA Business&Life’ta yatırım fırsatını kaçırmak istemeyenler için peşinatı teslimat tarihine öteliyor. Şirket ayrıca, kendi bünyesinde oluşturduğu ödeme sistemiyle 36 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme yapıyor. 264 homeofisten oluşan projede fiyatlar 137 bin liradan başlıyor. Konuya ilişkin basın bülteni ve görseller ekte değerlendirmenize sunulmuştur Okkalar İnşaat, gelecek için iyi bir yatırım yapmak isteyenlere Pendik Kurtköy’de doğru lokasyon, doğru

Dragos Park'ta 500 bin TL'ye ofis

Dragos Park'ta 500 bin TL'ye ofis

Dragos Park'ta 500 bin TL'ye ofis Ekşioğlu Mimarlık Mühendislik tarafından Maltepe Dragos'ta inşaatı tamamlanan Dragos Park'ta fiyatlar 493 bin TL'den başlıyor. Projedeki kiralar ise 3 bin 600 TL civarında bulunuyor. 13 ofis katından oluşan projede Anadolu Yakası'ndaki avukatlara, şirketlere ve gayrimenkul yatırımcılarına yatırım fırsatı sunuyor. Projenin pazarlama ve satışını üstlenen RE/MAX Armoni Ofisi tarafından, Dragos Park'taki 140 metrekarelik ofislerde ilk dört işyerinin satışında yüzde 15'e varan indirim kampanyası gerçekleştiriliyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 55cbeee70ef19d18