Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Esenyurt ta,Future Park'ta satışlar başladı
Esenyurt ta,Future Park'ta satışlar başladı

 

Future Park'ta satışlar başladı

İnşaat, turizm, tekstil ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren bir grup girişimci tarafından kurulan Hiper Gayrimenkul Geliştirme, konut, ev-otel ve çarşının içinde yer aldığı 2 bin bağımsız bölümden oluşan Future Park İstanbul projesiyle gayrimenkul sektörüne adım attı.
Esenyurt Haramidere Parklar mevkiinde 9 blok olarak yükselecek Future Park İstanbul projesinde, sektörün deneyimli profesyonelleriyle ortak akıl oluşturan HiperGayrimenkul’e işletme, kiralama ve satış hizmetleri konusunda TSP-KRONOS, akıllı bina otomasyonları alanında ise Koreli 88 Investment çözüm ortaklığı yapacak.
Hedefimiz sektörde öncü olmak
35 bin metrekarelik arazi üzerinde hayat bulacak ve 450 milyon TL’lik satış geliri hedeflenen Future Park projesi ile geleceğin akıllı ve nitelikli konutlarını üretmeyi hedeflediklerini anlatan Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Taşçı, “Hiper Gayrimenkul, nitelikli ve akıllı bina otomasyon sistemleriyle entegre edilmiş karma projeler geliştirmek üzere kuruldu. Güçlü bir Ar-Ge ile dünyada var olan teknolojik bilimsel ve sosyolojik gelişmeleri takip ederek, ürettiğimiz projelerde bunları uygulamak ve sektörde öncü olmayı hedefliyoruz. Bu amaçla Future Park projemizde Kore’de akıllı bina otomasyon sistemleri konusunda global tecrübeye sahip 88 Investment ile birlikte çalışıyoruz. Türkiye’ye akıllı bina sistemleri alanında bir çok yeniliği Investment 88 ile Türkiye’ye taşıyoruz. Ayrıca, işletme, kiralama ve satış hizmetleri alanında özellikle yurtdışı satış konusunda başarılara imza atmış olan TSP-KRONOS ile birlikte çalışıyoruz” diye konuştu.

Bin 600’ü konut 2 bin bağımsız bölüm
Kronos Kurucu Ortağı Samim Hatipoğlu, Future Park İstanbul’un EsenyurtHaramidere Parklar Mevkiinde yükseleceği bilgisini vererek, projenin hemen önünde 400 bin metrekarelik Gaziler ve Şehitler parkının yer alacağını söyledi. Hatipoğlu, İstanbul gelişme potansiyeli yüksek bölgelerinden Esenyurt’unFuture Park İstanbul ile birlikte değerinin daha da artacağını anlattı. Projenin 35 bin metrekare arsa üzerinde inşa edileceğini belirten Hatipoğlu, “Future Park İstanbul’da bin 600’ü konut olmak üzere, toplam 2 bin bağımsız bölüm yer alacak. 40 bin metrekarelik satılabilir ve kiralanabilir ticari alanın bulunacağı Future Park İstanbul’un çarşı bölümüne 3 farklı noktadan giriş bulunacak. Projenin 3 bin metrekarelik sosyal tesisleri bulunurken, 20 bin metrekare ise yeşil alana ayrıldı” diye konuştu.
Ev-Otel konsepti iki kere kazandıracak
TSP Yönetim Kurulu Üyesi Gökçenur Çelebioğlu’da Future Park İstanbul konsept geliştirme çalışmalarında çok titizlik gösterdiklerini , 1+1 dairelere yer vermediklerini ve aile yaşamını ön planda tuttuklarına değinen Çelebioğlu, proje içinde yer alacak ikiz kulenin birinci kulesinin residence, ikinci kulesinin ise ev-otel olarak değerlendirileceğini kaydetti. Çelebioğlu, Ev-Otel konseptiyle yatırımcılara kullanmadıkları dönemde evlerini onlar adına otel olarak işletme olanağı sağlayacaklarını açıkladı. Çelebioğlu, Future Park İstanbul’un en önemli ayrıcalıklarından birinin de sahip olduğu akıllı bina teknolojisi olduğunu dile getirerek, Projedeki bir çok uygulamanın Türkiye’de ilk kez uygulandığına değindi.

Geleceğin akıllı ev çözümleri Future Park’ta
88 Investment Türkiye Başkanı SongMokWon, Türkiye’de ilk kez uygulanacak olan akıllı ev teknolojilerini Future Park İstanbul projesine getirdiklerini anlatarak, evlerin her köşesinde yaşamı kolaylaştırmanın yanı sıra, enerji giderlerinde minumum yüzde 30 tasarruf sağlanacağını vurguladı. 88 Investment’ın akıllı bina çözümleri konusunda global düzeyde 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olduğu bilgisini veren WON, “Future Park İstanbul’da anahtar kullanmadan şifre ve kart sistemi ile evinize girebileceksiniz. Evinizin uzaktan kontrol ile sıcaklığını ayarlayabilecek, site içindeki tüm duyuruları otomatik mesajlarla ekranınızda görebileceksiniz. Her türlü faturanızı zahmetsizce otomatik ortamda ödeyebileceksiniz. Site içerisinde komşularınızla görüntülü iletişim kurabileceğiniz sistem sayesinde ayrıca gelen misafirleriniz siz evde olmasanız bile size sesli ve görüntülü mesaj bırakabilecekler” diye konuştu. Güvenliğinde akıllı ev çözümleri sağlandığına dikkat çeken Won, evde oluşabilecek güvenlik risklerinin güvenliğe otomatik olarak bildirileceğini, yangın ve gaz kaçağı gibi durumlarda dairenin gazının otomatik olarak kesileceğini kaydetti. Akıllı ekranlar sayesinde evin enerji sarfiyatının da izlenebildiği Future Park İstanbul’da enerji sarfiyatı istenilen tasarruf senaryosuna göre ayarlanabiliyor.
Fiyatlar 80 bin TL’den başlıyor


Proje’nin satış ve pazarlamasından sorumlu Ebru Akyol’da, Future Park İstanbul’da metrekare satış fiyatlarının bin 335 TL ile bin 900 TL aralığında olduğu bilgisini verdi. Future Park İstanbul’da stüdyo ve 1+1 dairelerin sadece ev-otel olarak tasarlanan ikiz kulede bulunduğuna dikkat çekerek, diğer tüm konutların aile yaşamını ön planda tutarak 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak projelendirildiğini söyledi.
Akyol, Future Park İstanbul’da 1+0 dairelerin 80 bin TL–86 bin TL, 1+1 dairelerin 145 binTl–156 bin TL, 2+1 dairelerin 155 bin TL–214 bin TL, 3+1 dairelerin 230 bin TL–280 bin TL, 4+1’lerin ise 336 bin TL–356 bin TL aralığından satışa sunulduğunu kaydetti.

İLETİŞİM
http://www.futurepark.com.tr/

18.05.2013

Etiketler : İnşaat , turizm , Hiper Gayrimenkul , Future Park , Mehmet Taşçı , Future Park projesi , Future Park


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

İNŞAAT SEKTÖRÜ 2014'Ü YÜZDE 5'İN ÜZERİNDE BÜYÜME İLE KAPATACAK

 İNŞAAT SEKTÖRÜ 2014'Ü YÜZDE 5'İN ÜZERİNDE BÜYÜME İLE KAPATACAK

Türkiye ve dünya ekonomisinin en önemli lokomotiflerinden olan inşaat sektörü, son 10 yılda ülkemize büyük kazanımlar sağladı. Özellikle istihdam ve ekonomik canlanmaya önemli etkileri olan inşaat, sürdürülebilir büyüme için önemli bir sektör. Her zaman ekonominin üzerinde büyüme gösteren inşaat sektörünün istikrarı için kamu yatırımlarının payı, özel sektörün yatırıma teşviki ve reel sektörün desteği konuları önem kazanıyor. 2013 yılında sektörde artan kamu yatırımlarının da etkisiyle 7,1 oranında büyüme yaşandı. 2014 yılının ise yüzde 5’in üzerinde bir büyüme ile kapanması öngörülüyor. Projelerin lokasyonu ve prim potansiyeline göre değişkenlik göstermekle birlikte 2014’te gayrimenkul satışları ortalama olarak en az yüzde 20 artış gösterdi.

GOLD EVLERİ İLE MUTLULUĞUNUZU DAİRE İÇİNE ALIN

GOLD EVLERİ İLE MUTLULUĞUNUZU DAİRE İÇİNE ALIN

Şirketimiz adına söylenen gurur verici tek bir cümle var: Say-Taş İnşaat eşittir güven…

İdeal Yaşam Evlerinden daire alanlar kazanmaya devam ediyor.

İdeal Yaşam Evlerinden daire alanlar kazanmaya devam ediyor.

Proje Türksal İnşaat tarafından Çiğli’de hayata geçiriliyor.72 daire 5 blok halinde yapımı devam eden İdeal yaşam Evlerinde yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, otoparktan kapıcı dairesine, fıtness salonundan meyve ağaçlı peyzaja kadar bir çok özellik bir arada yer alıyor

DUMANKAYA hi-FİT PROJESİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

DUMANKAYA hi-FİT PROJESİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Bahçeşehir’de yükselmeye başlayan hi-Fit projesi fark yaratan konsepti, satış ofisinin yaratıcı mekânsal kurgusu ve etkinlikleri ile büyük bir ilgi görüyor. İstanbul - Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın, Avrupa Yakası’nın gözbebeği Bahçeşehir’de sıra dış

BEZA İnşaat Pendik Velibaba’da Doğa Konakları, metrekaresi 1.700 TL’den başlayan fiyatlarla

BEZA İnşaat Pendik Velibaba’da Doğa   Konakları, metrekaresi 1.700 TL’den başlayan fiyatlarla

Aydos Ormanları’nın hemen yanı başında yer alan Doğa Konakları’nda yaşamAralık’ta başlayacak…Bölgesinin ilk markalı konut projesi satışa çıktıBEZA İnşaat tarafından Pendik Velibaba’da hayata geçirilen Doğa Konakları, metrekaresi 1.700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Bölgenin ilk markalı konut projesinde, toplam 103 daire yer alıyor. Aydos

Gül İnşaat’ın yeni projesi “Vista Garden” satışa çıktı!

Gül İnşaat’ın yeni projesi “Vista Garden” satışa çıktı!

İstanbul Beylikdüzü’nün merkezinde, geniş metrekareli yemyeşil biryaşam alanı doğuyor. Gül İnşaat tarafından geçen yıl Haziran ayında yapımına başlanan VİSTA GARDEN projesinde 270 m2 büyüklüğündesoyunma odalı 6+2 dublexler ile 120 m2 bahçe katı ve 165 m2 ara katşeklinde 3+1 daireler yer alıyor. 7 blokta toplam 78 daireden oluşanprojenin yaklaşık

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :table
DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 55cbf02fddeb9d6c