Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Pekdemir İnşaat, 936 konutlu projenin yüzde 50’sini sattı.
Pekdemir İnşaat, 936 konutlu projenin yüzde 50’sini sattı.
106 bin liraya 2+1 ev imkanı
106 bin liraya 2+1 ev imkanıKocaeli’nde konut projeleri bulunan Pekdemir İnşaat, 936 konutlu projenin yüzde 50’sini sattı. Genel Müdür Mert Pekdemir, “Verdiğimiz sözleri tutmamız hızlı ev satışında etkili” dedi.
 
Kocaeli’nde konut projeleri bulunan Pekdemir İnşaat, 936 konutlu projenin yüzde 50’sini sattı. Genel Müdür Mert Pekdemir, “Verdiğimiz sözleri tutmamız hızlı ev satışında etkili” dedi.
 
Bugüne kadar pek çok konut projesine imza atan Pekdemir İnşaat, Kocaeli’nde inşaatları devam eden projede kısa sürede evlerin yüzde 50’sini sattı. Yeni projeler için arazi görüşmeleri yaptıklarını belirten Genel Müdür Mert Pekdemir, dede mesleğini sürdürdüklerini ve şirketin 70’inci yılını geride bıraktığını söyledi.
 
106 bin liraya 2+1 ev
 
Gayrimenkul işinin tamamen güvene dayalı olduğuna dikkat çeken Pekdemir, “Bugüne kadar yaptığımız inşaatlarda teslim sürelerine ve verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesine özen gösterdik. Bu da bize satışta hız kazandırdı” dedi. Şirket inşaatı devam eden Evimiz Kocaeli’nde satışların yüzde 50’sini tamamladı. Proje 936 evden oluşuyor. Teslim tarihi 1 Temmuz 2015.  Sitede 2+1, 3+1 ve 4+1 büyüklüğe sahip altı farklı tipte konut bulunuyor. Fiyatlar 125 bin lira ile 250 bin lira arasında değişiyor.
 
20 aya sıfır faiz
 
Konut satışlarında kampanyaların da etkili olduğunu belirten Mert Pekdemir, 70’nci yıla özel bir kampanya hazırladıklarını ve kampanyanın kurban bayramına kadar süreceğini söyledi. Kampanya kapsamında konut almak isteyenler evin bedelinin yüzde 75’i için kredi kullanmaları durumunda yüzde 25’lik kısmı bir yıl sonra ödeyebilecek. Hiç peşinat ödemeden evin bedelini 20 ay sıfır faizle ödeme imkanı da kampanya kapsamında sunuluyor.
 
Sakarya’da butik villa projesi başladı
 
ÇOK büyük ve aynı anda birden fazla projeye girmek istemediklerini belirten Genel Müdür Pekdemir, dedelerinden kendilerine miras kalan en büyük nasihatin ayağını yorganına göre uzatmak olduğunu söyledi.
 
Bugüne kadar birçok projeye imza attıkları halde kimseyi mağdur etmediklerini hatırlatan Pekdemir, yeni yatırımlarda da kazan-kazan ilkesiyle yola devam edeceklerini açıkladı. Şirket Sakarya’da butik bir villa projesi yapmak için de kolları sıvadı. Henüz çok yeni olan proje çalışmasında fizibilite yapılıyor.
 
Bahçeada’da teslim başladı
 
Kocaeli’nin Bahçecik bölgesinde inşaatı tamamlanan bir diğer projede ise teslimler başladı. 46 villadan oluşan Bahçeada projesinin 31 bin metrekare alan üzerinde inşa edildiğine dikkat çeken Pekdemir şunları söyledi:
 
“Projenin 21 bin metrekaresi yeşil alan olarak ayrıldı. Her villanın kendisine ait bahçesi bulunuyor. Küçük ölçekli bir proje olmasına rağmen açık yüzme havuzu ve basketbol sahası da yaptık. İki tip villanın bulunduğu Bahçeada’da 187 metrekare büyüklüğe sahip 4+1 ve 255 metrekare büyüklüğe sahip 5+1 evler bulunuyor.” EMİNE AÇAR - BUGÜN 

08.10.2013

Etiketler : Kocaeli konut projeleri , 2+1 ev , Pekdemir İnşaat , Mert Pekdemir , Konut


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 519097f5b906d921