Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ev alacaklara bayramlık kampanyalar
 Ev alacaklara bayramlık kampanyalar
Ev alacaklara bayramlık kampanyalar
Bayram tatilinde ev almak isteyenler için yeni kampanyalar başladı.
 
9 günlük tatilde bolca zaman bulacak olan tüketiciler için farklı seçenekler sunun firmalar özellikle düzenledikleri kampanyalarla ev almayı kolaylaştırmak istiyor.
 
Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, bayram önü ev sahibi olmak isteyenlere Flex Kurtköy, Dumankaya Modern Collection, Konsept Halkalı, Ritim İstanbul ve Dumankaya Miks projeleri ile farklı ödeme seçenekleri ve bayrama özel indirimler sunuyor. 
 
Avantajlı ödeme planları sunan Dumankaya geleneksel bayram kampanyası ile yaşamın başladığı Flex Kurtköy’de yüzde 10 indirim yapıyor. 24 ay sıfır faiz ve esnek ödeme planlarıyla daireler hemen teslim ediliyor.
 
Dumankaya Modern Collection’dan daire almak isteyen konut sahibi adayları, Modern Collection’dan yüzde 10 bayram indirimi, 24 ay sıfır faiz, taksit öteleme ve sıfır faiz imkânları ile daire satın alabiliyor.
 
Dumankaya Konsept Halkalı projesinde ev sahibi olmak isteyenler ise sınırlı sayıdaki 3+1 dairelere sıfır peşinat, taksit öteleme ve 24 ay sıfır faiz seçenekleri ile sahip olurken bayrama özel yüzde 10 indirimden de faydalanabiliyor. Atakent’teki Dumankaya Miks’te yüzde 1 peşinat ödeyen konut sahibi adayları ödemelerine 2014’te başlarken, yüzde 5 indirim ve ilk yıl taksit yok peşinat yok fırsatından da faydalanabiliyor.
 
Eroğlu kampanyayı dörtledi
Eroğlu Gayrimenkul, Kurban Bayramı’na özel kampanyasıyla ev almak isteyenlere özel indirim uyguluyor. Firma, İstanbul’un önemli lokasyonlarından Merter’deki Platform Merter, Küçükçekmece’deki İstanbul Lounge ve Lounge 2, Bursa’da yükselen Harmony Towers ve İstanbul’un gözde sahil şeridi Florya Ekşinar Konakları’nda 10 bin lira indirim yapıyor.
 
Hemen teslim daireler ile yeni bir hayata adım atmak isteyenleri Kurban Bayramı’nda satış ofislerine bekleyen Eroğlu Gayrimenkul, 17-18 Ekim 2013 tarihleri arasında 2 gün süreyle 4 projesine özel 10 bin lira indirim uyguluyor.
 
Demİr Romance’ta peşinatı yüzde 5’e çekti
Demir İnşaat, Beylikdüzü'ndeki Demir Romance’da düşük peşinatlarla daire sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiriyor. Şirket, yüzde 5 peşinat, yüzde 15’lik dilimi bir yıl sonra, bir diğer yüzde 15’lik kısmı teslimde ödeme kolaylığı sunuyor. İkinci ödeme seçeneğinde ise yüzde 40 peşinatla, kalan kısmı 24 aya kadar vade farksız taksitlendiriyor. Bayram kampanyasını ekim sonuna kadar sürdürecek Demir İnşaat satış ofisleri, bayramın 3 ve 4’üncü günü kapılarını ziyaretçilerine açacak.
 
G Marin projesinde 77 bin TL’ye daire
Mar Yapı tarafından Bayramoğlu’nda hayata geçirilen G Marin Managed by  Divan projesi satış ofisi Kurban Bayramı’nın üçüncü gününden itibaren açık olacak.
 
Satışa çıktığı günden itibaren yoğun bir ilgiyle karşılanan G Marin projesinde 10 gün gibi kısa bir sürede 173 dairenin satışı gerçekleşti.
 
Bayram süresince ilk alım avantajının devam ettiği projeyle ilgilenenler 77 bin liradan başlayan fiyatlar ve uygun ödeme koşullarından yararlanabilecek.
 
Maltepe'de yüzde 5 peşİnle ev satıyor
Tepe İnşaat’ın Maltepe’de oluşturduğu yaşam alanının en yeni halkası olan Narlife projesinden ev sahibi olmak isteyenler Kurban Bayramı’nın 2. gününden itibaren satış ofisini ziyaret edebilecek. 609 adet konuttan oluşan Narlife projesinde, stüdyodan 4+1’e, bahçeli, teraslı, balkonlu ve balkonsuz olmak üzere çok farklı daire seçenekleri bulunuyor. Daire fiyatlarının 203.000 ile 975 bin lira arasında değiştiği projede, yüzde 5 peşinat ile banka anlaşmaları ve vade seçenekleri sunuluyor.
 
Florya’da KDV'yi yüzde 1’e sabitledi
Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle, Florya’nın son büyük arazisi üzerinde hayata geçirdiği lüks konut projesi KoruFlorya’nın satış ofisi, bayramın 3. günü açık olacak.
 
3+1’den 7+2’ye kadar 52 farklı tipte daire seçeneklerinin olduğu 298 konutluk KoruFlorya projesinden ev sahibi olmak isteyenler için yüzde 1 KDV avantajlı dairelerin yanı sıra ödemelerde anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 ay 0 faiz seçeneği de sunuluyor.
 
Kurtköy’de  ayda 1.075 TL taksitle ev
Başarır İnşaat’ın imzasını taşıyan Helenium Garden projesi, birbirinden avantajlı 2 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Kampanya kapsamında vadeli satışlarda aylık taksitler 1.075 liradan başlıyor. Başarır İnşaat Helenium Garden’da peşinatları da daire teslimine kadar erteliyor. Bunun yanı sıra vade farksız ev sahibi olmak isteyenlere 48 ay yüzde sıfır faiz  imkanı sunuluyor. Yüzde 50’sinin satışının tamamlandığı proje, toplamda 280 daireden oluşuyor.
 
Emlak Konut 1125 konut sattı, hasılatı katladı
Emlak Konut GYO’nun Kamu İhale Kanunu ve Gelir Paylaşımı Modeliyle geliştirilen projeleri eylül ayında da hız kesmedi. Şirket, Eylül 2013 itibariyle 1125 bağımsız birimin satışını gerçekleştirirken, aylık 265 milyon 411 bin 183 lira hasılat elde etti.
 
9 aylık rakamlar itibariyle de Emlak Konut GYO’nun ön satışlar dahil toplam hasılatı 4 milyar 281 milyon 855 bin lirayı aştı. Söz konusu rakamlarla birlikte, 2012 yılı sonunda 9 bin 151 bağımsız birimin satışından 3 milyar 423 milyon 209 bin lira hasılat elde eden şirket, bu yılın 9 ayında 4 milyar lirayı aşan hasılata imza attı.
 
Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, ağustos ayında aylık bazda 591 adet bağımsız birimin satışından 146 milyon 208 bin lirayı aşan bir hasılat gerçekleştirdiklerini hatırlatarak, “Şimdi Eylül rakamları ağustosun hayli üzerinde. Bu da Emlak Konut özelinde gayrimenkul sektöründe sonbaharın hızlı başladığını ve yaz durgunluğunun aşıldığını gösteriyor” dedi.
 
‘Yıl bitmeden hedef tuttu’
Murat Kurum, 2013 yılına girerken koydukları 4 milyar liralık ciro hedefinin şirketin istikrarlı performansı ile henüz yıl bitmeden aşıldığını belirterek önümüzdeki aylarda da bu grafiğin sürdürülerek yeni satış başarılarına imza atılacağını açıkladı. Kurum şunları söyledi:
 
“Bunun en somut örneği ise geçtiğimiz günlerde satışa çıkardığımız Başakşehir İlçesi Kayabaşı Mahallesi’ndeki konut projemizde hep birlikte yaşadık. Yeni nesil kent projesinde henüz sadece bin konutu satışa çıkarmışken, bin konut için 25 bini aşan talep toplamamız bizim bu piyasada daha almamız gereken çok yol olduğunu açıkça ortaya koyuyor.”
 
Corridor’un örnek dairesini 3 saatte 300 ziyaretçi gezdi
İnşaat sektöründe 21 yıldır faaliyet gösteren ve birçok başarılı konut, ofis ve alışveriş merkezi projesi yatırımına imza atan Sur Yapı’nın, Avrupa yakasının yeni Maslak bölgesi olarak adlandırılan Güneşli’de gerçekleştirdiği Corridor projesinde geçtiğimiz günlerde örnek daire açılışı gerçekleştirildi.
 
Oldukça yoğun bir katılımın gerçekleştiği açılışta brunch etkinliğinin yanı sıra keman sanatçısı Canan Anderson’un konseri çok büyük ilgi gördü. Corridor Rezidans içerisinde yer alan 3+1 örnek daireyi 3 saat içinde 300 kişi gezdi. Yaşamın 2014 yılı sonunda başlayacağı projede, yatayda ve dikeyde değişik blok yapılarında yer alan 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor.
 
60 ay sıfır faiz yapıyor
Avrupa yakasının hızla gelişen bölgelerinden Güneşli’deki Corridor’dan ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 35 peşinatla 60 ay vade farksız Sur Yapı bünyesinden taksit yapılıyor. Projede yüzde 1 peşinatla 120 ay banka kredisiyle, banka kredisi ve peşinat tutarına özel indirimler ve de kişiye özel ödeme imkanı da veriliyor.
 
İki kata yayılan bin 300 metrekarelik sosyal tesisler spordan, yüzmeye, çocuklar için güvenli bir oyun alanından dinlenmeye kadar, konut sakinlerine sosyal yaşam sunuyor. Projede, açık ve kapalı havuz, fitness, stüdyo, soyunma odaları, duşlar, sauna, çocuk oyun alanı gibi mekânlardan oluşan sosyal tesisler yer alıyor.
 
İki caddeyi mağazalarla bağlıyor
Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan Corridor, Güneşli’de, yoğun ulaşım aksıyla dikkat çeken Yalçın Koreş ve Mimar Sinan caddelerini bir alışveriş caddesiyle de birbirine bağlıyor. Projenin bu iki önemli arteri birleştiren konumu, gelişen bölgenin yaya trafiğini de keyifli bir biçimde düzenliyor ve kolaylaştırıyor.
 
Bio İstanbul uluslararası yatırımcıların ilgi odağı oldu
8-10 Ekim tarihlerinde Dubai’de gerçekleşen Cityscape, bu yıl büyük bir merakla beklenen BioIstanbul projesine de ev sahipliği yaptı. 21. yüzyılın gelişen şehirlerinde sağlık alt yapısı yatırımları gerçekleştiren Bio City Development Company’nin, dünyanın akıllı ve ekolojik yaşam için planlanmış ilk gayrimenkul projesi olan Bio İstanbul, Cityscape Dubai’de ilk defa tanıtıldı. 3 gün süren fuar boyunca beklenenin üstünde ilgiyle karşılanan Bio İstanbul, yatırımcılardan tam not aldı. Fuar süresince yatırım ve yabancı satış adına da birçok kontak kuruldu.
 
Gayrimenkul sektörünün en önemli fuarlarından biri olan CityscapeBio İstanbul standında bir araya gelen BioIstanbul Projesi Ortaklarından Süleyman Çetinsayave Bio City Development Company Group CEO’su ve Bio İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Elie Haddad fuar ve proje hakkında değerlendirmelerde bulundu.
 
Süleyman Çetinsaya ve ElieHaddad, dünya standartlarında sürdürülebilir iç ve dış tasarım, arazinin doğal özellikleri ile uyumlu inşaat, akıllı tesis yönetimi ve yenilenebilir enerji özellikleriyle yaşayanlar, çalışanlar ve yatırımcılar için bambaşka bir yaşam tarzı yaratmayı hedefleyen projenin fuarda gördüğü yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
 
Cityscape Dubai süresince, Bio İstanbul projesinin yatırımcılardan beklenenin üstünde talep gördüğünü belirten Elie Haddad, ekolojik ve sürdürebilir projelerin yaratılması için örnek olacak Bio İstanbul projesi ile fuarda yer almaktan gurur duyduklarını söyledi.
 
Kurtköy’de ödemeleri Ekim 2014’e erteledi
İstanbul Kurtköy bölgesinin çehresini değiştiren projelerden Via Port Houses & Suites’in teslim tarihi yaklaşırken fırsatlar da devam ediyor. Yüzde 25’ni hemen kalanını Ekim 2014’te ödeyerek ev sahibi olunabilen projede, son daireler satışa sunuluyor.
 
“The World Of Via/Port” projesinin son halkası olan “Houses & Suites” projesinde, 30- 60 metrekareye ulaşan geniş bahçeleri ile özellikle çocuklu ailelerin tercihi olan bahçe dubleksleri çok ilgi çekiyor. Toplamda 26 bin metrekarelik alan üzerine konumlandırılan projede toplam 617 daire yer alıyor.
 
Kadir Has, sektör için eğitimli genç yetiştiriyor
Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi, hızla büyüyen gayrimenkul sektörünün yetişmiş insan kaynağı ihtiyacına cevap verecek, mesleki gelişim olanağı sağlayan sertifika programları ile sektöre yetkin insan kaynağı, özellikle genç yöneticiler kazandırıyor.
 
Sertifika programlarına gayrimenkul yatırım ortaklıkları, inşaat şirketleri, emlak ofisleri, belediyeler, bankalar gibi sektörün farklı kurumlarından mimarlık, mühendislik, işletme, gayrimenkul değerleme, hukuk, finansman, iletişim gibi farklı disiplinlerden uzman ve yöneticilerin yanı sıra yatırımcılar, gayrimenkul ofis sahipleri ve arsa sahipleri katılıyor.
 
Bay İnşaat’tan, sanata piyanolu destek geldi
Bay İnşaat, İstanbul Resitalleri kapsamında romantik Fransız  piyano virtüözü Laure Favre – Kahn’ı ağırlıyor. İstanbul’da iki konser verecek olan sanatçının 15 Kasım Cuma akşamı Sakıp Sabancı Müzesi (SSM) ‘The Seed’de  Bay İnşaat misafirlerine 'Özel Gala Resitali' gerçekleşecek.
 
Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı, şehir hayatına sanatla renk katan İstanbul Resitalleri ve benzeri etkinliklere destek vermekten mutlu oldukları ifade ederek, “Kendi projemizde sunduğumuz değeri daha da artırmak için, kentin sanat yaşamına da katkıda bulunmaya özen gösteriyoruz. Bu da bize heyecan veriyor” dedi.
 
‘Elit proje’de krallara  layık banyolar tasarladı
Ankara’da hayata geçirilen Elit Royal Residence, evin en sık kullanılan bölümlerinden banyolarda, otellerin kral dairelerinde kullanılan ürünleri tercih etti.
 
Projelerinde, teknoloji denilince akıllara gelen ülkelerden biri olduğu için Almanya’dan dünyaya yayılan markaları tercih ettiklerini açıklayan Elit Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mert Yıldızhan, “İç mekan tasarımlarında banyolar, genelde daha az maliyetle dizayn edilen bölümler olarak gösterilir. Biz bu anlayışı yıkmak için Elit Royal’de banyo ve lavabolara verilmesi gereken önemin daha fazlasını vermeyi hedefledik” dedi.
 
Yıldızhan,  bunun için de tercih ettikleri markanın Villeroy & Boch olduğunu söyledi.

14.10.2013

Etiketler : Dumankaya İnşaat , Ev , kampanyalı konut projeleri , Eroğlu , G Marin , Tepe İnşaat , KoruFlorya , İstanbul Kurtköy , Via Port Houses


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire kampanyası

 Mayıs ayı sonuna kadar Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista  Konakları’ndan daire kampanyası

Konakları’ndan daire sahibi olan tüm annelere EVGÖR Mobilya’dan 10.000 TL GÜL İnşaat’tan Anneler Günü’ne özel dayalı değerinde alışveriş çeki hediye…döşeli kampanya! GÜL İnşaat, Anneler Günü dolayısıyla çok özel bir avantaj kampanyası

Sıfır Faizli 12 Konut Projesi

Sıfır Faizli 12 Konut Projesi

Konut satın alımında vatandaşları cezbeden faktörlerden birisi de şüphesiz sıfır faiz uygulamaları. Çoğu kez firmaların kendi bünyelerinde gerçekleştirdiği bu uygulama zaman zaman da anlaşmalı bankalarca uygulanıyor. İşte sıfır faiz uygulamasını devam ettiren gündemdeki 12 konut projesi: 1- Kale Kent Beylikdüzü – Gül İnşaat-Liv Yapı

Evora İstanbul’A BAYRAM ERKEN GELDİ

Evora İstanbul’A BAYRAM ERKEN GELDİ

Teknik Yapı’dan bayram hediyesi; Evora İstanbul ile geldi. Teknik Yapı’nın Evora İstanbul projesine yönelik düzenlediği kampanyada yüzde 10 indirim veya sıfır peşinat seçenekleri sunuyor. Ramazan ayına özel şeker gibi fırsat Evora İstanbul’da. Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı nedeniyle Evora İstanbul’da başlayan kampanya ile 100 dairede yüzde 10 indirim yapıldı. Ramazan Bayramı

1STANBUL’a yatırım yapanlar çok karlı çıkacak!

1STANBUL’a yatırım yapanlar çok karlı çıkacak!

*‘’Ispartakule'ye yatırım yapanlar çok karlı çıkacak! Bunu genel olarak +1'lediniz. Geri al Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar, Ispartakule'ye dikkat çekerek bölgede evi olanların çok karlı çıkacağını söyledi. Formun ÜstüÇevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ispartakule ile ilgili gelişmeler olduğunu ve buranın önemli bir merkez olacağını anlattı, Ispartakule'de yeri olanlar, evi olanlar veya Ispartakule’de proje yapmak isteyenler zaman içerisinde çok karlı çıkacak, onu söyleyebilirim, diye konuştu. ‘’

Evora İstanbul projesinde 3+1 dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim uyguluyor.

Evora İstanbul projesinde 3+1 dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim uyguluyor.

Teknik Yapı, Evora İstanbul’da 3+1 günleri başlattı Çocuklu aileler ve büyük daireden vazgeçmek istemeyenlere özel bir kampanya başlatan Teknik Yapı, Evora İstanbul projesinde yer alan 3+1 dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim uyguluyor. Teknik Yapı, İstanbul’un yeni çekim merkezi Tuzla’da inşa ettiği 5.072 bağımsız bölümden oluşan Evora İstanbul projesinde farklı bir kampanyaya daha imza atıyor. Emlak Konut güvencesiyle Teknik Yapı tarafından yapılan Evora İstanbul projesinde yer alan 3 + 1 tipi dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim başladı.

Ayışığı Vadi Evleri’nde 6 seçenekli kampanya

Ayışığı Vadi Evleri’nde  6 seçenekli kampanya

DEMİR İNŞAAT’TAN YENİ YILA ÖZEL KAMPANYA PAKETLERİ Ayışığı Vadi Evleri’nde 6 seçenekli kampanya Demir İnşaat, hazırladığı farklı kampanya paketleri ile yeni yıla gerisayımın başladığı şu günlerde Ayışığı Vadi Evleri’nden ev sahibi olmak isteyenlere birbirinden cazip öneriler sunuyor. Konut yatırımı yapmak için Ayışığı Vadi Evleri’ne gelenlerin beklenti ve talepleri doğrultusunda şekillenen kampanyanın en önemli özelliği 6 farklı seçenek sunması…

Dumankaya İnşaat, peşinatı teslime erteleme seçeneği

Dumankaya İnşaat, peşinatı teslime erteleme seçeneği

Kira ve aidat garantili evler Dumankaya İnşaat, peşinatı teslime erteleme seçeneğinden 1 yıl boyunca 1.900 TL'ye varan kira garantisi başta olmak üzere pek çok kampanyayı müşterilerine sunuyor. Dumankaya İnşaat, "Dumankaya Garanti Modeli" kampanyasıyla peşin ve konut kredili tüm satışlarda yüzde 10 indirimden kira ve aidat garantisine kadar birçok farklı ödeme avantajı sunuyor. Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat Kurtköy projesinde geçerli olan kampanya kapsamında, peşinatı teslimat

BİZİM EVLER’DE 12 AY PEŞİNAT ERTELEME FIRSATI

BİZİM EVLER’DE 12 AY PEŞİNAT ERTELEME FIRSATI

BİZİM EVLER’DE 12 AY PEŞİNAT ERTELEME FIRSATI İhlas Yapı A.Ş. Ispartakule’de inşa ettiği Bizim Evler 3, Bizim Evler 4 ve Bizim Evler 5 projelerinde peşinatı erteleme kampanyası başlattı. Kampanya sürecinde projeden ev alanlar peşinat ödemelerini 12 ay ötelemeli olarak yapabilecek. İhlas Yapı A.Ş.’nin Ispartakule’de inşa ettiği Bizim Evler markalı konut projelerinde cazip bir kampanya başladı.. İnşa çalışmaları devam eden Bizim Evler 4 ile Bizim Evler 5’te ve son dairelerin satışta olduğu Bizim Evler 3’te %25’lik peşinat 12 ay sonraya ötelendi.

Ağaoğlu’nun My Towerland Ataşehir Projesi’nde çok özel ve değerli bir kampanya başladı.

Ağaoğlu’nun My Towerland Ataşehir Projesi’nde çok özel ve değerli bir kampanya başladı.

AĞAOĞLU’NDAN EV SAHİPLERİNE ALTIN ANAHTAR Ağaoğlu’nun My Towerland Ataşehir Projesi’nde çok özel ve değerli bir kampanya başladı. Projenin tamamlanmasıyla birlikte My Towerland Ataşehir projesindeki son etap 150 konut altın anahtarlarıyla sahiplerini bekliyor. Anadolu yakasının en değerli ve merkezi yerinde yer alan My Towerland Ataşehir projesindeki son etap 150 ev için düzenlenen kampanya kapsamında daire sahipleri yeni evlerinin kapısını saf altından yapılmış anahtarlarıyla açacaklar. My Towerland Ataşehir

Rings İstanbul, yeni yıla ‘ev’lenerek girmek istenenlere birbirinden cazip dört farklı ödeme alternatifi sunuyor.

 Rings İstanbul, yeni yıla ‘ev’lenerek girmek istenenlere birbirinden cazip dört farklı ödeme alternatifi sunuyor.

Rings İstanbul'dan 2012'nin dört dörtlük son fırsatları Rings İstanbul, yeni yıla ‘ev’lenerek girmek istenenlere birbirinden cazip dört farklı ödeme alternatifi sunuyor. Selin Yapı tarafından inşa edilen, müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul, yıl bitmeden ev sahibi olmak isteyenlere 2012’nin birbirinden cazip koşullardaki son ödeme fırsatlarını sunuyor. ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ sloganıyla devam eden ilk fırsat kapsamında ev sahibi olanlar, taşındıktan sonra kredi taksit

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 55c126dbdd8d9d1e