Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Sıfır Faizli 12 Konut Projesi
Sıfır Faizli 12 Konut Projesi
Sıfır Faizli 12 Konut Projesi
 
Konut satın alımında vatandaşları cezbeden faktörlerden birisi de şüphesiz sıfır faiz uygulamaları.
 
Çoğu kez firmaların kendi bünyelerinde gerçekleştirdiği bu uygulama zaman zaman da anlaşmalı bankalarca uygulanıyor. İşte sıfır faiz uygulamasını devam ettiren gündemdeki 12 konut projesi:
 
1- Kale Kent Beylikdüzü – Gül İnşaat-Liv Yapı
 
Beylikdüzü’nde Gül İnşaat ile Liv Yapı imzasıyla yükselecek olan Kale Kent Evleri 33 blokta 1.471 adet daireden oluşuyor.
 
Stüdyo tipi dairelerin büyük rağbet gördüğü projede 1+1,2+1,3+1 4+1 tipi daireler mevcut olup fiyatlar 123 bin 500 liradan başlıyor. Projenin 2015 sonunda bitirilmesi planlanıyor. Beylikdüzü Kale Kent Evleri’nde 36 ay sıfır faizle (vade farkı olmadan) ödeme yapılabiliyor.
 
WEB: http://kalekent.com.tr
 
2 - Helenium Garden – Başarır İnşaat
 
Pendik Kurtköy’de hayat bulan Helenium Garden Konutları 11 bin metrekarelik arsa üzerinde 40 bin metrekarelik inşaat alanıyla yükselen projede 4 blokta 314 konut bulunuyor.
 
Stüdyo tipi dairelerin 100 bin lira düzeyinde olduğu projede 1+1,2+1 ve 341 tipi daireler yer alıyor.
 
Aralık 2014’teslim edilecek olan Helenium Garden projesinden daire sahibi olmak isteyenlere 48 aya kadar sıfır faiz imkânı sunuluyor.
 
WEB: www.heleniumgarden.com
 
3 – Ritim İstanbul – Dumankaya İnşaat
 
Dumankaya İnşaat imzasıyla Maltepe’de yükselen Ritim İstanbul projesinde konut, ofis ve ticari alanlar yer alıyor. Proje,1.373 adet bağımsız birimden oluşuyor. Mayıs 2015′te teslim edilecek olan projede stüdyo, 1+1, 2+1,3+1,4+1 ve 5+1 tipi daireler yer alıyor.
 
Dumankaya İnşaat bünyesinde 36 ay vade farksız ödeme imkânı sunulan projede 114 adet ofis, 253 adet home ofis ve 863 adet rezidans daire yer alırken fiyatlar 319 bin liradan başlıyor.
 
WEB: http://www.ritimistanbul.com
 
4 - Next Level – Pasifik İnşaat
 
Konut, ofis ve ticari alan konseptiyle hayat bulan proje Ankara Söğütözü bölgesinde yükseliyor.
 
65 rezidans daire, 45 suit daire ve 133 ofisten meydana gelen projede arzu eden müşterilere 18 ay vade farkı olmadan Pasifik İnşaat bünyesindeki ödeme planı sunuluyor. 464 bin lira ile 3 milyon 300 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışta olan projenin teslim tarihi ise 2014 sonu
 
WEB: www.nextlevel.com.tr
 
5 – Vazo Kule – Dap Yapı
 
Dap Yapı tarafından Maltepe’de hayata geçirilen Vazo Kule projesi 3 blokta stüdyo, 1+1, 2+1 daire tipleriyle inşa ediliyor. 199 bin liradan başlayan kampanya fiyatıyla satışta olan Vazo Kule Dap Yapı’da ödeme planı kapsamında 36 ay sıfır faiz ödeme seçeneği sunuluyor.
 
WEB: www.dapvazokule.com
 
6 - Beylikdüzü İnnovia 4 – Yeşil GYO
 
Beylikdüzü’nde inşaatı devam eden projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi daireler yer alıyor. İnnovia 4’te ye alan alternatifli ödeme seçeneklerinden birisi de 100 ay sıfır faiz uygulaması.
 
WEB: www.innovia.com.tr
 
7- Altın Oran Çankaya – Sinpaş GYO
 
Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Ankara’da4 etap olarak inşa edilen Altın Oran Evleri’nde 1+1,2+1,3+1,4+1,4+2, 5+1,5.5+1, 6,5+1 ve loft tipi daireler bulunuyor.
 
223 bin liradan başlayan fiyatlarla hayat bulan projede yüzde 10 peşinat ödemesi ile 24 ay vade farkı olmadanev sahibi olmak mümkün. Altın Oran Çankaya ödeme planına göre yüzde 27 peşinat verildiğinde kalan ödemeler 48 ay vade farksız olarak yapılabiliyor.
 
Projede ilk etap teslimleri Ağustos 2014, ikinci etap teslimleri Aralık 2014, üçüncü etap teslimleri Mart 2015’te, dördüncü etap teslimleri ise Mayıs 2015’te yapılacak.
 
WEB: www.sinpasaltinoran.com.tr
 
8 - Başakşehir Evleri
 
Emlak Konut’un en prestijli projelerinden birisi olan Başakşehir Evleri’nde 24 ay sıfır faiz ile banka kredili ödeme imkânı sunuluyor.
 
1000 konutun Eylül ayında satışa sunulduğu projede kuralar çekildi. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi dairelerin yer aldığı projede müşteriler arzu ederlerse 60 aya kadar 0,40 120 aya kadar 0,50 faiz oranıyla ev sahibi olabiliyor.
 
WEB: www.emlakkonut.com.tr
 
9-Corner Life Güneşli – Keleş İnşaat & Beyaz İnşaat
 
Son yılların yükselen bölgelerinden birisi olan Güneşli’de inşa edilen Güneşli Corner Life Evleri projesinde 211 daire ile 21 ticari birim yer alıyor. Projedeki stüdyo dairelerin fiyatları 195 bin 600 liradan başlıyor. Tamamı peşin alındığı taktirde yüzde 7 indirimin uygulandığı projede yüzde 25 peşinat ödemesinden sonra firma bünyesinde 36 ay sıfır faizle taksit imkânı da mümkün.
 
WEB: cornerlifegunesli.com
 
10 – Adres Natura – Dumankaya İnşaat
 
Dumankaya Adres Natura Tuzla’da hayat buluyor. 326 dairelik projedeki 2+1 tipi daireler 292 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. 2014 yılında teslim edilecek olan projede Dumankaya İnşaat bünyesinde 24 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor.
 
WEB: www.adresnaturadumankaya.com
 
11- Maximoon Evleri – Yalçıntepe Group
 
Yalçıntepe Group tarafından Esenyurt’ta inşa edilen Maximoon Evleri’nde 8 blok içinde 1.332 daire yer alıyor.
 
1+1,2+1 ve 3+1 tipi dairelerin yer aldığı projede 93 tane de ticari birim bulunuyor.126 bin liradan başlayan fiyatlarla satılan daireler için
 
firma bünyesinde 12 ay sıfır faizle taksitlendirme yapılabiliyor. Proje Aralık 2014’te teslim edilecek.
 
WEB: www.maximoonevleri.com
 
12- Konsept Halkalı – Dumankaya İnşaat
 
Dumankaya İnşaat imzasını taşıyan proje Halkalı’da hayat buldu. 1+1,’+1 ve 3+1 tipi dairelerin yer aldığı projede fiyatlar 200 bin lira seviyesinden başlıyor. Projede Dumankaya İnşaat bünyesinde 24 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor.
 
WEB: www.konsepthalkali.com

14.10.2013

Etiketler : Konut , Helenium Garden Başarır İnşaat , Dumankaya İnşaat , Pasifik İnşaat , kampanyalı ofis konut projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Konutta şimdi fırsat zamanı

Konutta şimdi fırsat zamanı

PEŞİNATLAR KALKTI Hareketli bir yılı geride bırakan inşaat sektörü, kampanya atağına geçti. Önümüzdeki günlerde maliyet artışı nedeniyle konutlara zam gelebileceğini belirten sektör oyuncuları müşterileri satış ofislerine çekmeye çalışıyor. Yılın ilk aylarında faizi sıfırlayan inşaat şirketleri, nakit sıkıntısı yaşayanlar için de peşinatı ortadan kaldırdı.

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Exen İstanbul'da Az Az Ödeyin Üstü Kalsın Kampanyası

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor. AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Dap projelerinde yıl sonu fırsatı

Vazo Kule home office’lerde son 4, Dalga Kule’de son 15 daire cazip koşullarla alıcısını bekliyor. Kampanya 15 Aralık’a kadar devam edecek. Dap Yapı’nın Vazo Kule ve Dalga Kule projelerinde kalan son dairelerin satışına geçildi. Vazo Kule’nin home office’leri peşin ödemede yüzde 10 indirim, 50 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı.

Denge Yapı, Sancaktepe'de yapımı hızla devam eden Mahal Sancaktepe'de yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında tüm konutlar yüzde 1 peşinat ve teslime kadar düşük taksitlerle satışa sunuldu. Peşinatın geri kalan yüzde 24'lük kısmı vade farkı olmaksızın teslime öteleniyor. Daire bedelinin yüzde 75'lik kısmı için anlaşmalı bankalardan 12-115 ay arasında kullandırılabilen kredi

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

SUR YAPI’DAN İDDİALI “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!” KAMPANYASI

Bu yıl kuruluşunun 21.yılını kutlayan Sur Yapı, kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekare inşaat, binlerce konut, ofis ve iş merkezi hayata geçirerek birçok başarılı projeye imza attı. Sur Yapı yeni başlattığı “AZ AZ ÖDEYİN ÜSTÜ KALSIN!”Kampanyası ile müşterilerine lüks projelerinde birikimlerine dokunmadan kolay erişim ve müthiş bir yatırım fırsatı sunuyor.

Ev alacaklara bayramlık kampanyalar

 Ev alacaklara bayramlık kampanyalar

9 günlük tatilde bolca zaman bulacak olan tüketiciler için farklı seçenekler sunun firmalar özellikle düzenledikleri kampanyalarla ev almayı kolaylaştırmak istiyor. Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, bayram önü ev sahibi olmak isteyenlere Flex Kurtköy, Dumankaya Modern Collection, Konsept Halkalı, Ritim İstanbul ve Dumankaya Miks projeleri ile farklı ödeme seçenekleri ve bayrama özel indirimler sunuyor.

Evora İstanbul’A BAYRAM ERKEN GELDİ

Evora İstanbul’A BAYRAM ERKEN GELDİ

Teknik Yapı’dan bayram hediyesi; Evora İstanbul ile geldi. Teknik Yapı’nın Evora İstanbul projesine yönelik düzenlediği kampanyada yüzde 10 indirim veya sıfır peşinat seçenekleri sunuyor. Ramazan ayına özel şeker gibi fırsat Evora İstanbul’da. Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı nedeniyle Evora İstanbul’da başlayan kampanya ile 100 dairede yüzde 10 indirim yapıldı. Ramazan Bayramı

Pega Kartal'dan 4 farklı ödeme seçeneği

Pega Kartal'dan 4 farklı ödeme seçeneği

Pega Kartal'dan 4 farklı ödeme seçeneği EgeYapı Group tarafından Kartal'da 80 milyon TL yatırımla yükselen Pega Kartal'da yeni bir kampanya başlatıldı. Fiyatları 231 bin TL'den başlayıp 1 milyon 209 bine kadar çıkan konutlar yüzde 1 KDV avantajı ve dört farklı ödeme seçeneğiyle satışa sunuluyor. Banka kredisi büyük destek: Yüzde 1'i peşin, yüzde 24'ü 2014 Mart'ta geri kalan 75'lik kısım için de banka kredisiyle ödeme imkânı sunuluyor

Spradon Vadi'de yaza özel %100 kredi imkânı

Spradon Vadi'de yaza özel %100 kredi imkânı

Spradon Vadi'de yaza özel %100 kredi imkânı Kuzu Grup'un, Emlak Konut GYO işbirliğiyle Bahçeşehir 2'nci bölgede hayata geçirdiği Spradon Vadi'de yaza özel fırsatlar devam ediyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 100 kredi imkânı sunulurken, KDV'de yüzde 1 olarak uygulanıyor. Proje bin 37 konut ve 1 adet ticari üniteden oluşuyor. 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı blokun bulunacağı projenin son teslim tarihi Ocak 2014.

Sinpaş GYO konut sahibi olmak isteyenlere anneler gününe özel kaçırılmayacak bir indirim

Sinpaş GYO konut sahibi olmak isteyenlere anneler gününe özel kaçırılmayacak bir indirim

Sinpaş GYO konut sahibi olmak isteyenlere anneler gününe özel kaçırılmayacak bir indirim sunuyor.Geliştirdiği temalı konut projeleri ile sektöre yön veren Sinpaş GYO, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor.Sinpaş GYO, Anneler Günü kampanyasıyla, hayatınızın en değerli varlığını veren eşinize veya en kıymetliniz annenize unutulmaz bir hediye verme fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında 10-12 Mayıs tarihlerinde Sinpaş GYO’nun tüm projelerinde 15 bin TL indirimle ev sahibi olmak mümkün.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 545d472129e372b7