Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule
Ankayapı Anka Yapı dan KARTAL a Yeni Proje Anka Soğanlık Kule
Ankayapı Anka Yapı Soğanlık Kule
Son altı yılda 7500 konut üretip hak sahiplerine teslim eden ve şimdide Kentsel Dönüşüm Projesi’yle Fikirtepe’de ses getiren Anka Yapı, şimdi de Soğanlık’ta iki büyük kuleyle yükseliyor. Proje hakkında bilgi veren Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet TEMEL Soğanlıkta adliye karşısında iki kulenin inşaatlarına önümüzdeki ay başlıyoruz.
 
Bu kuleler 25 katlı olacak ve yeni Kartal Adliyesi’ne yakın olup, E-5’e kısa mesafede ve Soğanlık’ta ana cadde üzerinde olacaktır. Konutlar daha çok home ofis tarzı olup, özellikle hukukçular ve bölgedeki insanlara ofis olarak düşünülmektedir. Konut sayısının üç katı kadar kapalı otopark, açık-kapalı havuz, fitness center, Türk hamamı, tenis kortu, voleybol sahası, koşu parkurları olan güzel bir sitemiz olacaktır.
 
Bu projemizde satışlar Şubat ayı itibariyle başlayacak burada da takriben metrekareler 3000TL-4000TL arasında, katına ve yerine göre değişecektir. Aynı zamanda buradaki projemize bize gelen talep oldukça yoğun gözüküyor. 90-110m² arasında 2+1 home ofis, ev olarak kullanabilecekleri bir site yapıyoruz. Özellikle mimarisi Kartal’da dikkat çekecek iki bloklu kuleler yapıyoruz ve çok başarılı bir proje olacağına inanıyoruz dedi.

05.11.2013

Etiketler : anka yapı , anka yapı projeleri , anka yapı yeni konut projeleri , anka yapı ofis projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :table
DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 5422b1e1ecdec82b