Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Dore Life’ta fiyatlar 181 bin liradan başlıyor. teslimler başlıyor
Dore Life’ta fiyatlar 181 bin liradan başlıyor.  teslimler başlıyor
Dore Life Evleri’nde teslimler başlıyor
Beklenenden önce teslimlerin gerçekleşeceği Dore Life’ta fiyatlar 181 bin liradan başlıyor. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği ve beklenenden önce teslimlerin gerçekleşeceği Dore Life’ta fiyatlar 181 bin liradan başlıyor. 2014 Mayıs’ında teslim edilmesi beklenen Dore Life projesinde teslimler bu ayın sonunda başlayacak. Erken teslim ile konut sahiplerinin yüzünü güldüren Dore Life’tan banka kredisi kullanarak daire sahibi olmak mümkün. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan Dore Life, Sancaktepe’de konumlandırılıyor.
 
Dore Life’ta 68 metrekare 1+1, 115 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen 2+1, 155 metrekare ile 168 metrekare arasında değişen 3+1, 208 metrekare ile 218 metrekare arasında değişen 4+1 daire seçenekleri mevcut. AC Yapı imzasıyla inşa edilen Dore Life, 7 bloktan meydana geliyor.
 
332 lüks konuttan oluşan Dore Life’ta 1 oda 1 salon dairelerin en düşük fiyatı 181 bin 500 TL, en yüksek fiyatı 209 bin TL, 2 oda 1 salon dairelerin en düşük fiyatı 280 bin 500 TL, en yüksek fiyatı 363 bin TL, 3 oda 1 salon dairelerin en düşük fiyatı 345 bin TL, en yüksek fiyatı 445 bin TL, 4 oda 1 salon dairelerin en düşük fiyatı 500 bin TL, en yüksek fiyatı 555 bin TL olarak belirlendi.
 
17 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Dore Life’ın inşaat alanı 48 bin metrekare. Metroya 1 kilometre mesafede yükselen Dore Life’ta açık yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası ve futbol sahası sıralanıyor.
 
Dore Life İletişim
 
Web: http://www.dorelife.com.tr/tr/
 
Telefon: 444 50 51

25.11.2013

Etiketler : Dore Life , AC Yapı , 1 oda 1 salon daire , Dore Life projesi , lüks konut


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Unutulan sakin banliyö yaşamı Dore Life ile geri dönüyor

 Unutulan sakin banliyö yaşamı Dore Life ile geri dönüyor

Unutulan sakin banliyö yaşamı Dore Life ile geri dönüyor İstanbul'da gerçek banliyö hayatı için Dore Life Sakinlerine İstanbul içinde huzurlu ve konforlu bir yaşam sunan Dore Life, işten eve değil işten hayata dönüşün temellerini atıyor. Bölgenin doğa dostu yıldız projesi Dore Life, özel lansman fiyatlarıyla sakinlerini bekliyor. Konut sektöründe örnek alınan başarılı projelere imza atan AC Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Dore Life, İstanbul'da huzurlu ve konforlu gerçek banliyö hayatı yaşamak isteyenlere özel inşa ediliyor.

İstanbul Sancaktepe'de huzur dolu bir hayat: Dore Life

İstanbul Sancaktepe'de huzur dolu bir hayat: Dore Life

İstanbul'da huzur dolu bir hayat: Dore Life Sancaktepe'nin yaşam kalitesini yükselten Dore Life, ev sahibi olmak isteyenleri sakin ve huzurlu bir dünyaya davet ediyor "Hayat bir seçimse, Dore Life iyi bir seçim" sloganıyla AC Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Dore Life yaşam merkezi, İstanbul içinde sakin ve konforlu bir hayat tercih edenler için yükseliyor. Konut sektöründe örnek alınan başarılı projelere imza atan AC Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Dore Life, modern yaşamın tüm gereksinimlerini barındıran bölgenin

Kent içinde yeni bir kent kuruldu: Kentlife AC Yapı'dan

Kent içinde yeni bir kent kuruldu: Kentlife AC Yapı'dan

Kent içinde yeni bir kent kuruldu: Kentlife Sancaktepe'nin en büyük ölçekli konut projesi olarak öne çıkan Kentlife, modern kent yaşamının tüm gereksinimlerini tek bir merkezde hayata geçirdi. 34 dönüm arazi üzerinde 704 konuttan oluşan Kentlife'ta yeni bir yaşam tarzına adım atanlar kira öder gibi konut sahibi oldular. Konut sektöründe örnek alınan başarıları projelere imza atan AC Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Kentlife, modern kent yaşamının

AC YAPI Çekmeköy - Sancaktepe projesi Kent Life 170 bin TL ye

AC YAPI Çekmeköy - Sancaktepe projesi Kent Life 170 bin TL ye

AC YAPI Çekmeköy - Sancaktepe projesi Kent Life,projesinde Kent Life daire fiyatları,170 bin liradan başlayan fiyatlarla Yaşamın Yeni Merkezi AC YAPI Çekmeköy - Sancaktepe- Taşdelen üçgeninde sağlam temeller üzerinde yeni bir yaşam projesi sunuyor. Özel peyzajı, modern mimarisi, sosyal tesisleri, alışveriş ve geniş spor olanakları, 24 saat güvenlik ve sağlık hizmetleri ile Kent life, hayattan beklentilerinizi değiştirecek...

AC Yapı Sancaktepe Kent içinde yeni bir kent kuruldu: Kentlife

AC Yapı Sancaktepe Kent içinde yeni bir kent kuruldu: Kentlife

AC Yapı'nın "Yaşam burada başladı" sloganıyla hayata geçirdiği dev projesi Kentlife, Sancaktepe'ye yeni bir yaşam tarzı getirdi Kent içinde yeni bir kent kuruldu: Kentlife Sancaktepe'nin en büyük ölçekli konut projesi olarak öne çıkan Kentlife, modern kent yaşamının tüm gereksinimlerini tek bir merkezde hayata geçirdi. 34 dönüm arazi üzerinde 704 konuttan oluşan Kentlife'ta yeni bir yaşam tarzına adım atanlar kira öder gibi konut sahibi oldular.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :