Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Silkroad Residence, pendik Kurtköy de Bin Işık Yapı İnşaat tan
Silkroad Residence, pendik Kurtköy de Bin Işık Yapı İnşaat tan
Silkroad Residence, pendik Kurtköy de Bin Işık Yapı İnşaat tan
Sürekli Kazanç
Silkroad Residence,de Yıllar geçtikçe artarak değerlenecek bir yatırım
Bölge çok hızlı bir şekilde, iş, ulaşım, eğitim, sağlık, sosyal, sportif ve kültürel anlamda gelişmekte, büyümekte ve dolayısı ile değerlenmektedir.Özellikle ülkemizin en büyük ve sürekli gelişmekte olan organize sanayi bölgesine, ek üniteleri ile birlikte hızla gelişen havaalanına, yapımına başlanmış olan en önemli tekno parka ve ayrıca bunlara hizmet sunan ve sunacak olan sektörlerin yarattığı iş olanaklarına İstanbul’un hiç bir bölgesi sahip bulunmamaktadır
 
Silkroad Residence,Yanıbaşınızdaki veya yakın çevrenizdeki iş imkanları sayesinde, trafikte egzoz gazı yutarak ömrünüzü tüketmeyecek, zamanınızı sevdiklerinizle, kendinize ayırarak dolu dolu yaşayabileceksiniz. Bundan daha değerli ne olabilir?..
İyice elenip sıkça dokunmuş özgün mimari, kaliteli malzeme ve özenli bir işçilikle gerçekleştirilen binalar yorulup eskimeyecek (dökülmeyecek) bölgenin değerlenmesine koşut olarak yatırımcısına kazandıracaktır.
 
Silkroad Residence,de Daireler ; doğramaları monte edilmiş, mantolama ve dış boyası tamamlanmış, iç tesisatları bitirilmiş, daire kapıları takılmış, kısaca kaba inşaat olarak bitirilip; ıslak ve oda zeminleri, fayans ve seramikler, vitrifiye ve armatürler, tezgah ve dolaplar, boya ve badana ise örnek dairemiz gibi veya farkını ödemek kaydı ile talebe göre anahtar teslimi tamamlanacaktır.
İç mekanların tamamen istege göre butik anlayışla üretilmesi, dairelere farklılık kazandırıp sizin çizgilerinizi taşıyan, sadece size özgü sıcak bir yuva oluşturacaktır.
Genellikle yaşandığı gibi; konut alındıktan, hatta yerleştikten sonra hiçbir konuda değişiklik yapmak, tekrar maddi ve manevi külfete katlanmak durumunda kalınmayacaktır.
Silkroad Residence,de Tüm verilerin iyice elenip, sıkça dokunduğu özgün mimari…
Kuzeyimiz geniş bir bulvar güneyimiz ise park. Binalar doğu-batı kuzey-güney yönünde konumlandırıldı.
Bütün daireler gün ışığından ve güneşten günboyu yararlanıyor.
Resepsiyon ve tüm bina girişleri, merdivenler, sahanlıklar geniş ve aydınlık.
Silkroad Residence, de Daireler (1+1 ler hariç) çift cepheli, salonların hepsi yeşil alana, odalar ise ana bulvar, cadde, park veya komşu parsellere bakıyor.
Silkroad Residence, de Arazinin sınırlarını yapraklarını dökmeyen bitki örtüsü; defne, leylandi ve iğne yapraklılar belirliyor.
Yeşil alanda, çocuk bahçesi, oturma grupları ve açık yüzme havuzu bulunmakta.
Sosyal alanının kapalı bölümünde, toplantı salonu, sauna, feetness ve fizik tedavi ünitesi yer almakta.
Kafeterya açık havuza bakmakta ve açık havuza da servis verecek konumda.
Residence hizmetlerinin sunulduğu birimlerin; elektrik ve mekanik onarım, kuru temizleme, ütü ve çamaşır, housekeeping hizmetlerini veren bölümü de sosyal alanın kapalı alanında yer almakta.
Her daire için giriş ve çıkışları rahat, standart ölçülerde kapalı otopark alanı bulunmakta, vale parking, oto yıkama hizmeti verilmekte.
pendik-kurtköy.stılık-daire_1.jpg" alt="" />
Her aşamada denetime açık üretim politikası
Sağlam Zemin ( Kurtköy formasyonu). Sismik etüd, drenaj, bohçalama, radye temel. Zemin, temel, beton (C 30-37) ve kaliteli donatıyı bir araya getiren 8.5 şiddetindeki depreme mukavim statik proje.Yaşamın kesintisiz devamını sağlayacak (asansör, genel aydınlatma için) acil durum jeneratörü.
İstisnasız her dairenin kat bahçesi bulunmakta.Daire yüksekliği 3.20 olup, asmolen ve asma tavan hariç net 2.75 m.
Yeşil bina sertifikasına adaylığı tamamlayan, genel ve daire giderlerini düşüren elektrik ve mekanik proje.
Yağmur suyunun, depolanıp kullanılması,
Genel aydınlatmada güneş enerjisinden yararlanma ,
Duvar , taban ve tavanda ses ve ısı izolasyonu,
Ses ve ısı izolasyonunda en başarılı uygulama olan film kaplı ısıcam (şişe cam- konfor),
Fitings,radyatör ve armatürlerde Kalde kalitesi,
Görüntülü diafon, internet, telefon,uydu tv,
Silkroad Residence,Tüm ince işlerde; ıslak ve oda zeminlerinde, mutfak dolap tezgah, iç kapı ve aksesuarlarında, badana ve boyada, renk ve tür seçeneklerinin sunulduğu, uygulandığı..istenirse iç dekorasyonun da gerçekleştirildiği butik çözümler. [/one_half_last]
Mimari proje Sanem Mimarlık ve Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

26.12.2013

Etiketler : Silkroad Residence , Silkroad Residence kurtköy rezi , dence , kurtköy rezidence projeleri


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız” -Aydın, Dünyada Geleceğe Yön Verecek Şehirler Listesinde 69’uncu olan Ankara’nın, 2025’te 170 milyar dolarlık ekonomisiyle 38’inciliğe yükselerek “dünya kenti” vasfını pekiştireceğini belirtti. -Ankara’nın çekim merkezi olmaya devam edeceğini belirten Aydın: “Daha güçlü bir Ankara, daha güçlü bir Türkiye’dir”…

Doğa Konakları'nda son 25 daire.

 Doğa Konakları'nda son 25 daire.

Pendik Velibaba’da 2014 yılında yapımına başlanan Doğa Konakları’nda hak sahiplerine tapuları teslim edildi. Önceki firmanın, finansal sorunlardan ötürü tamamlayamadığı Doğa Konakları’nı çok düşük bir kar marjı ile devraldıklarını açıklayan RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan, %75’i biten projede inşaatı hızlandırdıklarını belirterek, “Daire alanlara tapularını teslim ettik. Doğa Konakları’nda oturumlar Haziran ayında başlayacak” dedi. Sevencan, benzer şekilde Tuzla’daki Maksimum Life projesini de aynı firmadan devraldıklarını, çok yakında açıklayacakları yatırım modeli ile de orta sınıfı, banka kredisine gerek olmadan küçük birikimlerle ev sahibi yapmayı planladıklarını söyledi.

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de inşasına devam ettiği 4 bin konutluk Vaditepe projesinin yeni halkası Vaditepe Gölevleri, Binres İnşaat’ın yatırımlarıyla hayata geçiriliyor.Düzenlenen basın toplantısıyla birlikte lanse edilen Vaditepe Gölevleri’nde 357 konut ve 52 ticari ünite yer alacak. KİPTAŞ güvencesiyle Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri’nin lansmanı yapıldı.

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

 YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ Hayati öneme sahip yangın yalıtımının eksikliği, her yıl binlerce hane ve işyerinde can ve mal kaybına yol açıyor. Eryap A.Ş. CEO’su Emrullah Eruslu, ev ve işyerlerinde içeride oluşan yangının yayılmasını önleyecek en önemli şartın yangın yalıtım sistemi olduğu uyarısını yaparak, “Doğru yalıtım ile yangının, bina içine veya komşu binalara yayılmasını yavaşlatarak, yangın mahallinin güvenli bir şekilde tahliye edilmesi ve oluşabilecek zararın müdahaleye kadar azaltılması sağlanır” dedi.

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR’DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ İstanbul Anadolu Yakası’nın emlak yatırımında kazandıran bölgesi Maltepe’de, Ofisim İstanbul gibi ünlü projelere imza atan Çelikeller Grup iştiraklerinden olan Yapı Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen rezidans projesi ‘Seyr-i Adalar’ satışa çıktı. Adaları odalarınıza konuk eden 24 katlı Seyr-i Adalar projesi sadece 2+1 ve 3+1 daireler olmak üzere toplam 120 daireden oluşuyor. Her dairede bulunan toplam 7 metrekarelik çift cepheli geniş balkonlar ile etkileyici adalar manzarasında açık hava keyfini yaşayabileceğiniz Seyr-i Adalar projesi üstün teknik donanımı ile de dikkat çekiyor.

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş en yeni projesi Köyceğiz ile güneydeki o huzurlu hayatı İstanbul’a taşıyor. Gayrimenkulde 40 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği yeni projesi Köyceğiz projesinin satışlarına devam ediyor. Köy yaşamının doğallığı ile modern şehirli yaşamın tüm olanakları Köyceğiz’de bir araya geliyor. İstanbul Sancaktepe’de 26.000 metrekare arsa üzerinde inşası devam eden Sinpaş Köyceğiz’de, 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul’da doğal ve huzurlu bir yaşam alanı arayanlar, Köyceğiz projesinin içinde yer alan Orta Kahve’de ve Köy Meydanı’nda aradıkları doğallığı bulacaklar.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :table
DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 55cbf106fa75d909