Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

HERKESİN EVİ AKILLI OLACAK!
HERKESİN EVİ AKILLI OLACAK!
Yeni teknoloji “kablosuz” sistemler kırma dökme olmadan kolayca kurulabiliyor. Hem de bir bilgisayar fiyatına.
 
Fibaro kablosuz akıllı ev sistemleri ile; dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı telefonunuzdan evinizi izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.
 
Evinizdeki elektrikli ev aletlerinin, aydınlatmaların, perde ve panjurların, ısıtma sisteminin, klimanın, TV/müzik sistemlerinin kontrolünü yapabilir, güvenlik ve emniyet sensörlerinden gelecek mesajlarla her türlü durumdan haberdar olabilirsiniz. Akıllı ev sisteminiz yaşamınıza konfor, emniyet, güvenlik ve tasarruf katar.
 
Örneğin, evden çıktığınızda ütü veya ocağı açık bırakıp bırakmadığınızdan emin değilseniz, akıllı telefonunuzdaki kolay kullanımlı Fibaro uygulaması ile cihazların durumunu görebilir ve açıksa tek dokunuşla kapatabilirsiniz.
 
Siz evde yokken oluşabilecek bir su kaçağında sistem ana vanayı kapatarak evinizi su basmasını önleyip, size de mesajla durumu haber verir. Ya da davetsiz bir misafir kapı veya pencereden girdiğinde ışıkların açılmasını, sirenin çalmasını ve sistemin size haber vermesini sağlayabilirsiniz.
 
Sıcak bir yaz günüde serin bir eve girmek istemez misiniz? Fibaro evinize yaklaştığınızı akıllı telefonunuzun GPS’inden izleyerek klimanızı açacaktır.
 
 
Kiracılar da yararlanabilir...
 
Fibaro modülleri, binanın temeline kalıcı olarak bağlanmdığı için, sistemi kullanabilmek için ev sahibi olmak şart değil. Kiracılar da eve zarar vermeden sistemi kolayca kurabilir, ileride sistemi rahatlıkla söküp yeni taşındıkları eve kurarak kullanmaya devam edebilirler.
 
Akıllı Evler Kazandırıyor!
 
Fibaro Akıllı Ev Sistemleri doğalgaz, elektrik ve su kullanımında önemli tasarruf sağlayarak kısa sürede kendini amorti ediyor.

16.01.2014

Etiketler : akıllı ev sistemleri , Fibaro , ev , akıllı ev


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Akıllı ev sistemleri ile konfor vaat ediyor

Akıllı ev sistemleri ile konfor vaat ediyor

“21. asırda tekniğe, ilme ve modern hayata katkı yapan; bunları odağına alan projeler ortaya koymalıyız. Artık bireyler ve toplumun tamamı kalite arıyor. Artık rekabette artı yaratmak; standart ürünler sunmakla değil, yeni ürün, servis ve proseslere hayat vermekle mümkün.

Akıllı ev sistemleri pazarlamada etkin rol oynuyor...

Akıllı ev sistemleri pazarlamada etkin rol oynuyor...

Akıllı evlerde gözünüz arkada kalmıyor Akıllı ev sistemleri pazarlamada etkin rol oynuyor...İnşa ettikleri evleri akıllı döşeyen firmalar, satış sorunu yaşamıyor. Evin kontrolünün her durumda kendilerinde olduğunu bilmek ev alıcılarına da cazip geliyor. Günlük koşturmaca içerisinde birçoğumuz zamandan şikâyet eder ve hiçbir şeye yetişemediğimizi söyler dururuz. Bunu fark eden inşaat firmaları da inşa ettikleri evlerde akıllı ev sistemini geliştirerek tüm sıkıntılara çözüm üretmeye başladı. Evde herhangi bir odaya girildiğinde hareketi algılayan sensörler,

HERKES AKILLI EV SAHİBİ OLABİLİR

HERKES AKILLI EV SAHİBİ OLABİLİR

Herkes akıllı ev sahibi olabilir Evinize kolayca kurulan,aydınlatma cihazlarını kontrol eden ve taşınırken sizinle gelebilen sistem bugün mümkün..Control 4 Genel Müdürü Volkan Maktav'ın aydınlatma,iklimlendirme,güvenlik ve multimedya konusunda pratik bir çözüm sunan akıllı ev sistemi...Control 4'ten kısaca bahsedebilir misiniz? Control 4,kısaca bir akıllı ev sistemidir.Kablodan bağımsız ,farklı senaryolar...

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 539d88004921733b