Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

İdilia'da lansman dönemine özel 135.000 TL'den başlayan fiyatlarla
İdilia'da lansman dönemine özel 135.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Sur Yapı’nın yeni projesi İdilia’da 1.219 TL’den başlayan taksitlerle!
 
Sur Yapı'nın evlerinize mutluluk getiren yepyeni projesi İdilia'da lansman dönemine özel %10 indirim, %5 peşinat ve düşük taksit imkanları ile ev sahibi olabileceksiniz.
 
135.000 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR!
Sur Yapı'nın yeni projesi İdilia'da lansman dönemine özel 135.000 TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olabileceksiniz. İdilia'dan 1+1 48 m² bir daireye 6.750 TL peşinat ve 120 ay 1.219 TL sabit taksitle sahip olabilirsiniz. Haziran 2016 tarihinde 13.500 TL ara ödeme ile evinize hemen taşınabilir, Haziran 2017 ve Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleştireceğiniz 16.875 TL taksitlerle ara ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 
22 YILDIR GÜVENLE...
1992 yılında kurulan Sur Yapı, kurulduğu günden beri 3 milyon m2'den fazla inşaat gerçekleştirerek binlerce konut ve ofis, ticari iş merkezi ve alışveriş merkezi projelerine imza attı. Kuruluşumuzun 22. yılında, İstanbul Sultanbeyli'de 7 blok konut, 1 blok ticaret, toplam 8 blok ve toplam 442 konut ve ticari dükkânlardan oluşan, doğanın tüm renklerini bir araya getiren muhteşem peyzaj düzenlemesine sahip bir konut ve yaşam merkezi projesini hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için tam 22 yıldır yeni hayatlar inşa etmenin, güvenilir ve prestijli işlere imza atmanın onuruyla Sur Yapı'nın yeni projesi İdilia'yı sizlere sunuyoruz. Bugünlere gelmemizdeki katkınız için siz müşterilerimize teşekkür ederiz.
 
İSTANBUL'DA TÜM YOLLAR İDİLİA'YA, İDİLİA'DA TÜM YOLLAR MUTLULUĞA…
 
Tarih boyunca Anadolu ve Avrupa arasındaki ana ulaşım yolu üzerinde bulunan Sultanbeyli, yeri ve merkezi konumundan dolayı yıllar boyu İstanbul uygarlıkları için anahtar konumunda oldu. Tarihte farklı kültürlere ve yaşayışlara ev sahipliği yapmış olan Sultanbeyli, etrafındaki Aydos Ormanı ve temiz su kaynaklarıyla da kendine has özelliklerini günümüzde de devam ettiriyor. Ataşehir'e yaklaşık 10 dakika, TEM Çamlıca Gişelerine ise yaklaşık 5 dakika mesafede konumlanan İdilia, başta TEM Otoyolu olmak üzere, İstanbul Anadolu Yakası'nın en önemli ulaşım kanallarına yakınlığı ile size hayatınızı kolaylaştıracak düzenli bir şehir yaşantısı sunuyor.
 
İDDİALI LOKASYON, İDDİALI YATIRIM...
 
İnşaatı devam eden Üsküdar-Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı'na uzatılma kararı ile birlikte İdilia'dan Üsküdar başta olmak üzere Anadolu Yakası'nın önemli ilçelerine ve Sabiha Gökçen Havaliman'ına ulaşım kolaylaşacak. 3. Köprü Paşaköy gişelerine yaklaşık 6 km, planlanan metro durağına ise yaklaşık 1 km mesafede olan İdilia, ulaşım kolaylığı ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Doğanın, tarihin ve şehrin kesiştiği, İstanbul'un en gözde semtlerinden Sultanbeyli'de bulunan İdilia; yapılması planlanan ve Avrupa'nın en büyük şehir hastanesi olması öngörülen, yaklaşık 4.100 yatak kapasiteli hastaneye komşu bir konumda yer alıyor. Projenin Aydos Ormanları'na yakın olması peyzaj düzenlemesi ile birleşince doğanın tüm renkleri İdilia'da buluşuyor.
 
İDİLİA: DOĞANIN ORTASINDA MASALLAR GİBİ BİR YAŞAM...
 
Hem şehrin merkezinden, hem de doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşadığınız bir hayat düşleyin... İdilia, Sultanbeyli'ye özgü "İstanbul Çiğdemi" (Crocus olivieri subsp. istanbulensis) bahçeleriyle süslenmiş muhteşem peyzaj düzenlemesi ile size dört mevsim baharı tattıran bir yaşam merkezi. Genel konsepti göz alıcı bir peyzaj düzenlemesi üzerine kurulan İdilia'da; az katlı yatay blokları kesiştiren sokak yapısı, süreklilik gösteren yeşil doku ve su öğeleri modern mimari ile birleşiyor. İdilia'da sizi, su ve yeşil alanlarla tasarlanmış geniş yaşam alanlarıyla eşsiz bir yaşam deneyimi bekliyor
 
DOĞANIN BÜTÜN RENKLERİ MUTLULUĞUNUZ İÇİN BİRLEŞTİ
 
İdilia'da doğanın misafirisiniz... Yemyeşil bir örtüyle çevrelenen İdilia, sizin için sadece bir konut değil, doğayla birlikte nefes alabileceğiniz bir yaşam alanı.
 
Sizi İstanbul çiğdemleriyle dolu bir bahçe ile karşılayan İdilia'da, binaların ortasında kalan doğal zemin üzerindeki yeşil alan, içerisindeki yürüyüş ve bisiklet yolları ile size eşlik edecek. Doğanın birbirinden asla ayırmadığı yeşil alanlar ve su, İdilia'da da muhteşem dekoratif havuzlarla ruhunuzu serinletecek. Siz doğanın tadını çıkarırken, çocuklarınız da her dem yeşil ağaçların arasındaki oyun alanlarının keyfini doyasıya yaşayacak. Spor alanları ve sosyal tesisler, açılır-kapanır ve tamamen kapalı yüzme havuzları, bölgenin sizden önceki sakinleri olan bitkilerle ve yeşil alanla kusursuz bir uyum içerisinde sizlere hizmet verecek. İdilia'nın neresinde olursanız olun, doğa sizi asla yalnız bırakmayıp kendi evinizde masallardaki gibi ağırlayacak.
 
HERKESE YETECEK KADAR HER EVDE MUTLULUK VAR
 
7 blok konut+1 blok ticaret, toplam 442 konut ve 80 farklı daire tipi, 61 farklı m2 seçeneğinden oluşan İdilia projesinde 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Ayrıca 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1'den oluşan dubleks daire seçenekleri de var. Bloklara paralel devam eden su öğeleri ile bahçede oynayan çocukları izleyip, çaylarını yudumlayan komşularınız ile selamlaşırken, özlem duyduğunuz mahalle yaşantısını anımsayacaksınız.
 
İSTER SOSYAL, İSTER KÜLTÜREL… İDİLİA HER ÖZELLİĞİYLE GÜZEL.
 
İdilia'nın site girişinde sizi, üzerindeki geçiş köprüleriyle bir süs havuzu ve "İstanbul Çiğdemi" bahçelerinden oluşan bir meydan karşılıyor. İdilia'da sadece siz değil, çocuklarınız da mutlu oluyor. Çocuklarınız tüm peyzaj ve dinlenme alanlarına yayılan oyun alanlarında eğlenirken, dairenizden onları izleyebilirsiniz. Ayrıca gençler ve açık spor keyfi isteyenler de unutulmadı… Evinizin her köşesi, mutluluğun yeni adresi
 
DOĞANIN İÇİNDE YENİLİKÇİ MİMARİ
 
Doğanın armağanı olan huzur, İdilia'da evinizin de bir parçası... Hareketli şehir hayatını sizin için doğanın ortasında bir yaşam alanına çeviren İdilia'da, evinizdeki mutluluğun kısıtlanmaması için her şey düşünüldü doğanın ortasında eşsiz bir yaşam sizi bekliyor. İdilia'nın her ayrıntısında mutluluğunuzun izi var. Aileniz genişse, eviniz de geniş olsun.
 
Ayrıntılı bilgi için www.idilia.com.tr 
 
İDİLİA projesinin satışları Metrogarden satış ofisinden yapılıyor. 
 
Tel: 0216 508 28 00 
 
Adres: Çekmeköy Bölgesi Necip Fazıl Mah. Mabeyn Cad. No: 3-A Ümraniye/İstanbul

18.05.2014

Etiketler : Sur Yapı , İdilia , konut , ofis , ticari iş merkezi , Üsküdar Çekmeköy metro hattı


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

Sur Yapı Exen İstanbul’da iddialı “Az az ödeyin üstü kalsın!” kampanyası

Sur Yapı Exen İstanbul’da iddialı “Az az ödeyin üstü kalsın!” kampanyası

Kampanya kapsamında Exen İstanbul projesinde müşteriler tasarruflarına dokunmadan lüks ve konforlu bir konuta hiç peşinat ödemeden, 60 ay için 0,66, 120 ay için 0,85 oran ile kredi kullanabilecekler. Kalan tutarı ise Sur Yapı bünyesinde 4 yıl vade farksız eşit taksitlerle ödeyebilecekler. Böylelikle bu kampanya kapsamında lüks bir konutu sadece taksit ödeyerek satın alabilecekler.

SUR YAPI’NIN YENİ PROJESİ MASLAK’A 5 DAKİKA

SUR YAPI’NIN YENİ PROJESİ MASLAK’A 5 DAKİKA

Proje ayrıca bölgenin oksijen kaynağı olan 120.000 m² büyüklüğündeki dev şehir parkının hemen yanı başında, şehir parkının manzarasına hâkim şekilde tasarlandı. Tem otoyolu ile merkezlere ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken proje lokasyonu Hasdal Kavşağına 7 km, Türk Telekom Arena'ya 13 km ve Maslağa sadece 14 kilometre mesafede. Ayrıca yapımı devam eden

İdilia"ya rekor talep

İdilia

7 blok, toplam 442 konut ve 78 farklı daire tipinden oluştan İdilia projesinde 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Ayrıca 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1'den oluşan dublex daire seçenekleri de mevcut. İdilia projesinin ön satış döneminde %10 lansman öncesi indirimle birlikte %50 peşinat 48 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuyor.

SUR YAPI’NIN YENİ PROJESİ İDİLİA’DA LANSMAN ÖNCESİ SATIŞLAR BAŞLADI..

SUR YAPI’NIN YENİ PROJESİ İDİLİA’DA LANSMAN ÖNCESİ SATIŞLAR BAŞLADI..

İDİLİA, “MUTLULUK SİZDEN YANA” SLOGANIYLA SATIŞTA! Kurulduğu günden bu yana 3 milyon m2'den fazla inşaat gerçekleştirerek binlerce konut, ofis, ticari iş merkezi ve alışveriş merkezi projelerine imza atan Sur Yapı, kuruluşunun 22. yılında İdilia ile yeni bir projeye daha imza atıyor.

Corridor'da; Stüdyo Daireler 205 bin liradan,

Corridor'da;  Stüdyo Daireler 205 bin liradan,

Sur Yapı tarafından Güneşli'de inşa edilen Corridor projesinde satışlar devam ediyor.Sur Yapı tarafından Güneşli'de inşa edilen Corridor projesinde tüdyodan 4+1'e kadar zengin Daire tipi seçeneği bulunuyor.Barındırdığı Konut ve ticari işlevi ile çevre gelişimine katkı sağlayacak olan Corridor, yaklaşık 81 bin metrekare İnşaat alanı ve 300 milyon TL Yatırım değerine sahip. Projede, 7 blokta 505 Konut ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen ticaret alanıyla yoğun talep görüy

Exen İstanbul'da 48 farklı konut seçeneği

Exen İstanbul'da 48 farklı konut seçeneği

İzmir'den Antep'e, Samsun'dan Mersin'e tercih: Exen İstanbul Bu hafta konuk olduğumuz Çamlıca eteklerindeki Exen İstanbul'un proje başarı hedefini “yapıldığı bölge dışında da var olmak”, şeklinde özetleyebiliriz. 650 milyon dolarlık yatırım bu başarıyı elde etti mi? Kimler neden Exen İstanbul'u tercih ediyor? Çamlıca, İstanbul'da yaşayanlar için de dışarıdan gelenler için de nefes alma noktası. Sur Yapı, Çamlıca eteklerindeki 1038 konutluk projesinde, “her kim nereden ve ne tarz bir talep ile gelirse gelsin kendi ekseninde istediği yaşamı

Sur Yapı ile ayrıcalıklı yaşam! Elma dalından, fırsatlar Adapark'tan!

Sur Yapı ile ayrıcalıklı yaşam! Elma dalından, fırsatlar Adapark'tan!

Sur Yapı ile ayrıcalıklı yaşam! Elma dalından, fırsatlar Adapark'tan! Sur Yapı’nın İstanbul’un yeni çekim merkezi Sancaktepe’de bulunan, 200 milyon dolar değerindeki projesinde Adapark Sakinleri Meyveyi Dalından Yiyor. Ya Siz? Sadece %1 peşinat ve 120 ay vade için %0,80 cazip kredi oranı ile 2+1 2.712 TL, 3+1 3.326 TL’den başlayan taksitlerle ve MAYIS 2013’te tamamı teslim edilecek olan AdaPark’ın mutlu ailelerinden biri olmak için bu fırsatları kaçırmayın.

SUR YAPI EXEN’İN YÖNETİMİ YKS’YE EMANET

SUR YAPI EXEN’İN YÖNETİMİ YKS’YE EMANET

SUR YAPI EXEN’İN YÖNETİMİ YKS’YE EMANET Yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans gibi farklı formlarda 3 milyon metrekarenin üzerinde yaşam alanı üreten Sur Yapı, Sur Yapı Exen projesinin yönetimini 23 yıldır sektörde ‘Yönetim ve İşletim’ hizmeti sunan YKS’ye emanet etti. YKS Tesis Yönetim Hizmetleri işbirliği kapsamında Sur Yapı Exen projesine; personel ve idari işlerden, muhasebe, finans, bütçe raporlamalarına, teknik işletim i

Sur Yapı'nın yeni projesi Corridor'a yabancı yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi.

Sur Yapı'nın yeni projesi Corridor'a yabancı yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi.

Corridor'a yabancı ilgisi Sur Yapı'nın yeni projesi Corridor'a yabancı yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi. Sur Yapı'nın Güneşli'de inşa ettiği yeni projesi Corridor'un yüzde 40'ı bir ayda satıldı. Yabancı yatırımcının ilgi gösterdiği Corridor'un yüzde 15'i Kırgız, Kazak, İngiliz, Suriyeli ve Mısırlı yatırımcılar tarafından satın alındı. Yüzde 10+10 indirimli lansman fiyatlarının uygulandığı Güneşli Corridor projesinde fiyatlar 161 bin TL ile 1 milyon 148 bin TL arasında değişiyor.

Exen İstanbul’da yaşam başlıyor

Exen İstanbul’da yaşam başlıyor

Sur Yapı EXEN İSTANBUL’da birinci etabın teslimlerine başladı. Sur Yapı’nın, modern şehir yaşamının bütün imkânlarını buluşturduğu 650 milyon dolar değerindeki, “Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımı” ödülünü alan projesi Exen İstanbul’da birinci etap daire teslimlerine başlandı. İdeal bir yaşam alanı ve mükemmel bir yatırım fırsatı sunması nedeniyle yoğun ilgi gören Exen İstanbul’da; ilk sakinlerini ağırlayacak olmanın heyecanı yaşanıyor.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :