Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

GOLD EVLERİ İLE MUTLULUĞUNUZU DAİRE İÇİNE ALIN
GOLD EVLERİ İLE MUTLULUĞUNUZU DAİRE İÇİNE ALIN

Şirketimiz adına söylenen gurur verici tek bir cümle var: Say-Taş İnşaat eşittir güven…

Güven bu çatının altında dedik, yola çıkarken ve sözümüzün karşılığını her projemizde sağladığımız müşteri memnuniyeti ile karşıladık.

Say-Taş inşaat’ın kalite anlayışı tapu ve iskan işlemlerinde tam hizmet, gerçek anahtar teslimi felsefesi, yapım sonrası yönetim ve sürdürülebilir müşteri hizmetleri sürecini de kapsıyor. Bu çok yönlü anlayış, aileniz için sorunsuz bir gelecek yaratırken, yatırımınıza da değer katmayı sürdürüyor.

 

Hayatta en büyük mutluluk gülümsetebilmektir.En büyük başarı da bunu devam ettirebilmektedir.Deneyimimiz ve sahip olduğumuz vizyonla,bugüne kadar yüzlerce ailenin mutluluğuna ev sahipliği yaptık.Mutluluklarını daire içine aldık. Şimdi Gold evleriyle mutluluğunuzu daire içine alma sırası sizde, sizi gülümsetme sırası da bizim.

Gold Evleri  projesi  Say-Taş İnşaat tarafından inşa ediliyor. Gold Evleri  projesi  İstanbul’un Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesi sınırlarında yükseliyor %70 yeşil alana sahip projemiz, doğayla iç içe  rahat ve ayrıcalıklı bir yaşam sağlıyor.Her bina tipini fonksiyonel bir mimari anlayışla hazırladık. Dairelerin her metrekaresine bizi biz yapan inşaat kalitemizi yansıttık.

 BeylikdüzüYakuplu’da inşa edilen projenin satışları sürüyor. Projenin tamamı Aralık 2014 tarihinde teslim edilecek.

26.11.2014

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : gold evler , say inşaat , daire


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
Konut Projelerinde Yaşam
Konut Projelerinde Yaşam

Türkiyede  peş peşe yapılan markalı konut projeleri  son 5 yılda altın çağını yaşadı. Özellikle de 2010 yılının sonunda düşen konut kredisi faiz oranları ile beraber alım için bekleyen pek çok kişinin harekete geçmesi ile beraber hem toplu konut projeleri üreten inşaat firmaları ile konut kredisi kullandıran bankalar çok yoğun ve hareketli günler yaşadılar.

Peşpeşe yapılan markalı konut projeleri yaşam standartımızı yükseltiyor sitede yaşam alanları sosyal yaşam alanlarının önemli bir artısı var,   konut projelerinde sosyal yaşam sunması ile tercih etme sebebi oluyor,  proje satış ofislerindeki satış danışmanları ile yapmış olduğumuz araştırmalarda site içinde her türlü konfor ve lüxün olması konut projelerinin satışını dahada ön plana çıkartıyor. konut proje satış ofislerindeki satış danışmanları ile yaptığımız görüşmelerde  daire alıcı kitlesinin yaş ortalaması 33 yaş ile 48 yaş aralığının çoğunlukta olduğunu gördük.  konut projelerindeki  alıcı Markalı Ve Lüx Konut projelerinde artık yaşamak lüx değil ihtiyaç oldu.

  en önemlisi konut projelerinin tümünün deprem yönetmeliğine uygun olması ve çok sıkı yapı denetim firmalarının denetlemelerl ve Bunun yanı sıra evlerini konut kredisi çekerek almak isteyen kişiler için konut projelerinde bankalarla anlaşmalı olarak çok daha düşük faiz oranları ve uzun vadelerde kredi kullanım imkanı sunulması. en önemli unsurlardan biride inşaat firmalarının kendi bünyelerinde sıfır faizli kampanyalı satışları konut alıcısı için kaçınılmaz fırsat olarak göze çarpıyor.

Emlak Proje Haber

Kazım YILMAZ

Etiketler : Konut Projelerinde Yaşam , konut proje makaleleri , sitede yaşamk lüxmü ihtiyaçmı , emlak haberleri , emlak makaleleri


İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

İstanbul ofisini açan American Financial Advisors, Miami ve Florida’daki en cazip konut projelerini, turizm-otel yatırım fırsatlarını ve joint-venture imkanlarını yatırımcıların ilgisine sunuyor.

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Deprem korkusuna “çelik yapı” ile son

Deprem korkusuna  “çelik yapı” ile son

Depreme karşı güvenli bir yapı sistemi olan çelik yapının deprem kuşağında yer alan Türkiye’de kullanımının artması gerektiği vurgulanıyor. Çelik yapıda oturanlara deprem anında dışarı çıkmamaları önerilirken, çelik binaları inşa eden ve tasarlayan teknik kadro sayısının artması gerektiği kaydediliyor.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :