Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...
Astro Beylikdüzü Projesinde 40 ay vade 0 Faiz...

ASTRO BEYLİKDÜZÜ PROJESİ 40 AY VADE SIFIR FAİZ

 

Batı yapı tarafından Beylikdüzü’ nün en değerli bölgesinde inşa edilen Astro Beylikdüzü projesi konumu ve mimarisiyle dikkatleri üzerine çekiyor…

 

 Astro Beylikdüzü, her metrekaresi kullanım açısından son derece elverişli 1+1 ve 2+1 olmak üzere iki farklı tip sunmaktadır.  Proje, toplamda 2 blokta 42 adet home office ve 9 adet dükkandan oluşmaktadır.   47 m2 ile 93 m2 arasında değişen home officelerde ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın ve klima standart olarak bulunmaktadır.

 

Her metrekaresi titizlikle tasarlanmış Astro Beylikdüzü projesinde kullanılan malzeme ve işçilik kalitesine son derece önem verilmiştir. Proje genelinde tercih edilen tasarruflu ve doğaya saygılı enerji sistemi Batı Yapı’ nın doğaya, sürdürülebilirliğe ve insana verdiği değeri yansıtmaktadır.

 

40 Ay Vade Sıfır Faiz

 

Astro Beylikdüzü projesinde 160.000 TL’ den başlayan fiyatlarla home office satışları devam ederken projenin %80 lik bir kısmı alıcıları ile buluşmuştur.  Yakın gelecekte Beylikdüzü ‘ nün en işlek caddelerinden biri olacak olan Hürriyet Bulvarı’ nda konumlanan proje, şu ana kadar alıcılarına %60 ile % 70 oranları arasında kar ettiren bir yatırım aracı olmuştur.

 

Batı Yapı, ayrıca home office sahiplerine sunduğu kesin kira garantisi desteği ile yatırımcıların kısa sürede kar etmesine de katkı sağlıyor. Temmuz 2015 tarihinde teslim edilecek proje için Batı Yapı’ nın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade 0 faiz ödeme sistemi ile karlı bir yatırıma davet ediyor.

 

 7 / 24 Konfor…     

 

Projede sosyal alanlar için düşünülen ayrıntılar farklılık yaratıyor. Astro projesinde geniş bir alanda konumlanan tv – sinema ve sunum odaları, ofislere özel toplantı odaları, şömine köşeleri, bilardo ve hobi alanları, kafeterya, açık hava barbekü terası bulunmaktadır. Ayrıca her home office ait depo alanları da düşünülmüştür.

 

Eksiksiz hizmet anlayışının sunulduğu Astro Beylikdüzü projesinde resepsiyon hizmetleri, temizlik hizmetleri ve güvenlik hizmetleri güler yüzlü ekibi ile alıcılarının tam bir residans hizmeti almasına katkı sağlıyor.

 

Astro Beylikdüzü projesi, TEM bağlantı yoluna 3 km, E-5 karayoluna 2km, havaalanına 15 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km, Ambarlı Limanına 1 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra okul, hastane ve banka gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek merkezi bir noktada karlı bir yatırım aracı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. 

 

 

Batı Yapı: Sektördeki 18 yıllıktecrübe ve birikimi ile estetik, sağlam ve güvenilir yapılar üreten Batı Yapı, birçok konut, iş merkezi ve sosyal yapı projelerini başarıyla tamamlamıştır.  2. Kuşağın yönetimi ve idaresinde yeni bir yapılanma içerisinde olan Batı Yapı, sektöre yeni bir bakış açısı ve farklılık katacak çalışmaları ile yeni projelerine imza atmaya hazırlanıyor…

 

Merak uyandıran ve sürdürülebilir yaşam alanları oluşturmayı hedef edinen Batı Yapı, fonksiyonelliğe ve hizmet kalitesine son derece önem vermektedir. Kısa ve uzun vadede tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek konutlar inşa etmenin yanı sıra satış sonrası müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir hizmet anlayışını benimsemektedir.

27.11.2014

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : astro , beylikdüzü , ofis , konfor


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
A Sınıfı Ofis Binaları
A Sınıfı Ofis Binaları

Günümüzde gayrimenkul yatırım ortaklıklarının, İstanbul'da faaliyet gösteren büyük ölçekli inşaat şirketlerinin ve yatırımcıların üzerinde durdukları en önemli konulardan biri plazalar ve ofis binalarıdır. Ülkemiz için ofis binalarının sınıflandırılması her ne kadar yeni bir kavram olsa da temel olarak ofis binaları A, B ve C olmak üzere üç sınıfa ayrılmakta; son teknoloji ile donatılmış, ulaşımı kolay olan, teknik ve sosyal altyapısı ile kusursuz özellikler gösteren, en yüksek bedeller ile kiralanan binalar da A sınıfı ofis binaları olarak adlandırılmaktadır. Ancak dünyanın önemli finans merkezlerinden biri olan İstanbul'da yeterli sayıda A sınıfı ofis binası bulunmamaktadır. 

Bir ofis binasının A sınıfı olup olamayacağı uluslararası kriterlerle belirlenmiştir ancak genel hatları ile en yüksek kira getiri oranlarına sahip bu binaların sahip olması gereken başlıca özellikler, optimize edilmiş kullanım tasarımı, kusursuz işçilik, ulaşım kolaylığı, modern ısıtma-soğutma sistemleri, maksimum internet ve network altyapısı ile geliştirilmiş bir bina teknik altyapısı, yeterli otopark kapasitesi, etkin bina güvenlik ve yönetim sistemleridir. Temel kriter olmasa da bu özellikler dışında kullanıcıların ilk etapta bölge seçtikleri ve merkezi iş alanları dışına çıkmayı tercih etmedikleri gözlemlenmiştir.  Yıllardan beri kurumsal şirketlerin aynı aks üzerinde yoğunlaşmalarının sebebi de A sınıfı ofis binalarının eksikliği ve var olan binaların Büyükdere aksı üzerinde bulunmalarıdır. İş merkezlerinin tek merkezde toplanması ofis binası bulunmayan bölgelerin ekonomisini de olumsuz yönde etkilemektedir. Bu noktada yapılması gerekenler, bölgesel bir stok artışı yaratmak yerine halihazırda yeterli altyapıya sahip olan diğer bölgelerimize yapılması gereken yatırımlardır.

İstanbul'da A sınıfı ofis binalarının eksikliği global şirketlerin ülkemize giriş süreçlerini ve yerli kurumsal şirketlerimizin taşınma süreçlerini de yavaşlatmaktadır çünkü sözünü ettiğimiz kurumsal yapılanmaların altyapı olarak eksik  ya da imajlarını olumsuz etkileyecek bir binada faaliyetlerini sürdürebilmesi mümkün olmamaktadır.  Bu durum da ticari gayrimenkul pazarının hız kesmesine dolayısıyla pazarda ekonomik durağanlığa sebep olmaktadır.

A sınıfı ofis binalarının üretimi, gayrimenkul geliştirici şirketlerin ve yatırımcıların da ticari boyutta güç kazanmalarını sağlayacaktır. Nitekim bu binaların satış-pazarlama süreçlerini, İstanbul'daki birçok A sınıfı olmayan ofis binasının satış-pazarlama süreçleriyle karşılaştırdığımızda aradaki ciddi fark net bir biçimde görülmektedir. Tüm bu sebeplerden ötürü yatırımcı ve geliştiriciler A sınıfı ofis binaları üzerinde yoğunlaşmalı bu yoğunlaşma sonucu ortaya çıkacak stok artışı rekabeti ve rekabet de  İstanbul’un en kısa zamanda hakettiği kalitede A sınıfı ofis binalarına kavuşmasını sağlamalıdır. 

Etiketler : Ofis , A sınıfı , Ofis binası


İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Şehrin merkezinin en yeşil projesi: Nef Bahçelievler

Şehrin merkezinin en yeşil projesi:  Nef Bahçelievler

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yeni konseptlerle adından sıkça söz ettiren Nef, yeni projesi Nef Bahçelievler’i 1 milyar TL’yi aşan yatırım değeri ile hayata geçirmeye hazırlanıyor. Nef Bahçelievler ayrıca şehir merkezinin en yeşil projesi olma özelliğine sahip.

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

TRANSFORM, Fikirtepe’de gerçek dönüşümün temellerini atıyor

Kentsel dönüşüm sürecindeki Fikirtepe’nin katma değerli ve bölgede çıtayı yükseltecek projesi TRANSFORM FİKİRTEPE, Vakıfbank Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı ile Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı tarafından 1988 yılında kurulan Obaköy Gayrimenkul ile 37 yıldır Türkiye’nin farklı noktalarında kalite ve güveni inşa eden Haldız İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Beylikdüzü yeni konaklarına kavuşuyor

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

ABD’de yatırım fırsatları AFA’da

İstanbul ofisini açan American Financial Advisors, Miami ve Florida’daki en cazip konut projelerini, turizm-otel yatırım fırsatlarını ve joint-venture imkanlarını yatırımcıların ilgisine sunuyor.

AB'den konut alana oturma belgesi…

AB'den konut alana oturma belgesi…

Avrupa'da 2008 yılında çıkan finansal krizin etkilerini aşmaya çalışan Avrupa Birliği (AB) ülkeleri gözünü gayrimenkul yatırımcılarına dikti.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Deprem korkusuna “çelik yapı” ile son

Deprem korkusuna  “çelik yapı” ile son

Depreme karşı güvenli bir yapı sistemi olan çelik yapının deprem kuşağında yer alan Türkiye’de kullanımının artması gerektiği vurgulanıyor. Çelik yapıda oturanlara deprem anında dışarı çıkmamaları önerilirken, çelik binaları inşa eden ve tasarlayan teknik kadro sayısının artması gerektiği kaydediliyor.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :