Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

YUNUSELİ’YE DEV KONUT PROJESİ
 YUNUSELİ’YE DEV KONUT PROJESİ

YUNUSELİ'YE DEV KONUT PROJESİ 

Yıllık konut üretim oranını yükseltmeyi planlayan Atış Yapı, yeni yıla; Bursa Yunuseli projeleri ile doludizgin bir başlangıç yaptı.

İstikrar ve güvenin değişmeyen markası Atış Yapı, yeni projeleri ile Bursa'nın büyüyen değeri olmaya devam ediyor. Bursa'da 2006 yılında kurulan ve çok sayıda nitelikli konut ve işyeri üreten Atış Yapı, yeni projeleriyle firma vizyonunu genişletiyor.

Bursa'da farklı lokasyonlarda birçok projeye imza atan Atış Yapı, konut, villa, işyeri ve fabrika inşaatlarıyla sektörde farklı yapı türlerini üretme kabiliyetine sahip bir firma olarak dikkat çekiyor.

Aile şirketi modeliyle çalışan Atış Yapı ailesi, 3 kuşaktan bu yana süre gelen ticari faaliyetlerini merhum Kaya Ali Atış'ın açmış olduğu yoldan ilerleyerek sürdürüyor. Kaya Ali Atış'ın ardından bayrağı devralan oğlu Hüsamettin Atış'ın kendisine ait araziler üzerinde başlattığı birçok projeyi nihayete erdirdiğini belirten Atış Yapı İnşaat Genel Müdürü Ahmet Atış,"Bugüne kadar 300'den fazla konut, 100'den fazla işyeri ve 9 fabrika inşaatı tamamladık. Aile olarak 1970 yılından beri farklı sektörlerde faaliyet gösteriyoruz. Atış Yapı'yı 2006 yılında kurduk ve Bursa'nın birçok bölgesinde kendimize ait araziler üzerinde konut ve işyeri projeleri ürettik" şeklinde konuştu.

ODAKTA YUNUSELİ VAR

Yunuseli'de 3 farklı projenin şantiyelerinde imalatın sürdüğünü vurgulayan Ahmet Atış, "Şuan firma olarak 13 şantiyede çalışmalarımız devam ediyor. Bunlardan 3'ü Yunuseli'de geri kalanı ise Nilüfer'in çeşitli bölgelerinde bulunuyor. Yunuseli'de başlayan projelerimizde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks tiplerinde farklı metrajlarda dairelerimiz var.

Projelerimizde kaliteli ürünleri temiz işçilikle kullanmaya özen gösteriyoruz. Yunuseli bölgesinde fiyatlarımız 155 binden başlıyor. Bölgede metrekare ve kalite kıyaslaması yapıldığında daire fiyatlarımızın konut alıcısı için uygun seviyede olduğu görülür. Yeni projelerimizden biri olan "Sapphire Yunuseli" bölge standartlarının çok üstünde niteliklere sahip bir proje. Sapphire Yunuseli'nde; yüzme havuzu, spor salonu, oyun odası, çocuk oyun alanları ve toplantı salonu gibi sosyal olanaklar konut alıcılarının hizmetine sunuluyor.

Huzurun ve mutluluğun yeni adresi; Hill House Yunuseli

Şehrin stresinden ve karmaşasından uzaklaşarak yeni bir hayata başlamak isteyenler için  Atış Yapı tarafından Yunuseli'de yapımına başlanan Hill House Yunuseli, iki blok ve yirmidört daireden oluşuyor.

Huzurlu bir yaşamın yanı sıra ticari alanlara da yer verilerek yaşayan bir proje olması hedeflenen Hill House Yunuseli projesinde 10 adet işyeri bulunuyor.

3+1 normal kat ve 5+1 dubleks dairelerin yer aldığı proje ile butik bir yaşamın kapıları aranıyor. Yüksek kaliteli yaşam sürmek isteyenlerin Yunuseli'deki buluşma adresi olacak Hill House, panoramik Uludağ manzarasının yanı sıra ana arterlere ve metro istasyonuna yakınlığı ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Seçkin bir hayat için; Centrum Yunuseli

Yunuseli'nin merkezinde yükselen Centrum Yunuseli, seçkin bir hayat için tüm detayları sizin için düşündü ve tasarladı.

Centrum Yunuseli, yaşamı kolaylaştıracak her türlü imkanı sunarak Atış Yapı kalitesiyle Yunuseli'de inşa ediliyor. Kasım ayında inşaatına başlanan Centrum Yunuseli; merkezi konumu ve Mudanya yolu üzerinde bulunan Organize Sanayi bölgeleri ile Korupark alışveriş merkezi'ne oldukça yakın olup, Yunuseli'nin yeni cazibe bölgesinde yükseliyor.

En son deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilen Centrum Yunuseli, C30 beton tipi kullanılarak inşa edilmiş, yüksek bina kalitesinde bir yaşam merkezi olacak. Toplam 72 konuttan oluşan 2+1, 3+1, 4+1 dubleks, 5+1 dubleks daire seçeneklerinin bulunduğu projede aynı zamanda 33 işyeri bulunuyor.

Açık otopark, doğal çevre düzenlenmesi ve 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra yürüyüş ve spor alanlarının merkezinde yer alan proje bu özellikleriyle konut sahiplerine kusursuz yaşam alanları sunuyor.

15 ay içerisinde teslim edilecek olan Centrum Yunuseli, huzurlu ve konforlu bir yaşam düşleyenler ideal bir seçim olarak alıcılarını bekliyor.

Lüks ve konforun buluşması Sapphire Yunuseli

Yunuseli'nin göz bebeği olacak Sapphire, Atış Yapı tarafından Yunuseli mahallesinde inşa ediliyor.

5.750 metrekare alan üzerinde, içinde 2000 metrekare yeşil alan ile beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 6 blokta toplam 84 daireden oluşan projede, 4 adet işyeri, 12 adet 4+1 200 metrekare dubleks, 72 adet 3+1 135 metrekare daire seçenekleri bulunuyor. 

Her detayın düşünüldüğü Sapphire'de, sosyal tesislerin içinde yer alan açık yüzme havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun parkı, kafeterya, eğlence merkezi, toplantı salonu, 7/24 güvenlik hizmet ve otopark ile gerçek bir sosyal yaşam vaad ediyor. Mudanya yolu, raylı sistem ve Korupark alışveriş merkezi'ne yakın lokasyonda bulunan proje, yaşamı kolaylaştıran imkanları ile konut alıcılarına beklentilerinin üzerinde bir çok yenilik sunuyor. 

Kasım ayında inşaatına başlanan ve 18 ay sonra teslim edilecek olan Sapphire Yunuseli, uygun ödeme koşulları ve cazip kredi fırsatları ile ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat…

ATIŞ YAPI HAKKINDA

2006 yılında Bursa’da kurulan ve aile şirketi modeliyle faaliyetine devam eden Atış Yapı, kuruluşundan itibaren birçok başarılı projeye imza atmış ve kısa zamanda hayata geçirdiği örnek işlerle inşaat sektöründe önemli bir konuma gelmiştir.

Projelerin başlangıç aşamasından gelişim süreçlerine, mimari kimliğin oluşturulmasından anahtar teslim aşamasına kadar yüksek kalite ve mükemmeliyetçi bir yaklaşım benimseyen Atış Yapı, kalite standartlarında tutarlılıktan taviz vermeden üretim yaparak müşterilerinin beklentilere; mümkün olan en kısa sürede ve en uygun bütçe ile çözüm üretmektedir.

12.12.2014

YASAL UYARI : Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan materyaller link verilmesi ve kaynak gösterilmesi koşuluyla kullanıma açıktır. Aksi durumlar art niyet olarak değerlendirilir ve yasal haklarımız saklıdır.

Etiketler : atış yapı , yunuseli , konut , bursa


Yorum
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu
İlgili Haberler

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

360 derece sosyal yaşam alanı. Sizin Zer Kartal'ınız hangisi?

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat adi ortaklığı ile İstanbul’un yükselen semti Kartal’da hayat bulan Zer Kartal’ın tüm detayları için satış ofisi kapılarını alıcılarına açtı. 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle alıcılarını karşılayan Zer Kartal ile Ceylan İnşaat; 90 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla bireylerin ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

ANKARA METROMALL GELECEĞİN YAŞAM STANDARDINI SUNUYOR

Söğüt İnşaat’ın Konut, Home&Office, AVM bileşenli karma projesi MetroMall, hızla yükseliyor.

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

Beyaz Park Topkapi Lanse Edildi

İSTANBUL’UN KALBİNDEKİ PROJE ‘‘BEYAZ PARK TOPKAPI’’ GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat Yeni Projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” ile Göztepe’ye Hayat Veriyor

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları” için ön talep toplamaya başladı.

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız”

Barış Aydın: “Ankara planlarımızı 8-9 milyonluk bir kente göre yapmalıyız” -Aydın, Dünyada Geleceğe Yön Verecek Şehirler Listesinde 69’uncu olan Ankara’nın, 2025’te 170 milyar dolarlık ekonomisiyle 38’inciliğe yükselerek “dünya kenti” vasfını pekiştireceğini belirtti. -Ankara’nın çekim merkezi olmaya devam edeceğini belirten Aydın: “Daha güçlü bir Ankara, daha güçlü bir Türkiye’dir”…

Doğa Konakları'nda son 25 daire.

 Doğa Konakları'nda son 25 daire.

Pendik Velibaba’da 2014 yılında yapımına başlanan Doğa Konakları’nda hak sahiplerine tapuları teslim edildi. Önceki firmanın, finansal sorunlardan ötürü tamamlayamadığı Doğa Konakları’nı çok düşük bir kar marjı ile devraldıklarını açıklayan RSM Yapı Genel Müdürü Nurettin Sevencan, %75’i biten projede inşaatı hızlandırdıklarını belirterek, “Daire alanlara tapularını teslim ettik. Doğa Konakları’nda oturumlar Haziran ayında başlayacak” dedi. Sevencan, benzer şekilde Tuzla’daki Maksimum Life projesini de aynı firmadan devraldıklarını, çok yakında açıklayacakları yatırım modeli ile de orta sınıfı, banka kredisine gerek olmadan küçük birikimlerle ev sahibi yapmayı planladıklarını söyledi.

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

4 Bin Konutluk Dev Projenin Yeni Halkasi Lanse Edildi

KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de inşasına devam ettiği 4 bin konutluk Vaditepe projesinin yeni halkası Vaditepe Gölevleri, Binres İnşaat’ın yatırımlarıyla hayata geçiriliyor.Düzenlenen basın toplantısıyla birlikte lanse edilen Vaditepe Gölevleri’nde 357 konut ve 52 ticari ünite yer alacak. KİPTAŞ güvencesiyle Binres İnşaat tarafından hayata geçirilen Vaditepe Gölevleri’nin lansmanı yapıldı.

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

 YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ

YANGIN YALITIMINDA BİLİNÇLİ DEĞİLİZ Hayati öneme sahip yangın yalıtımının eksikliği, her yıl binlerce hane ve işyerinde can ve mal kaybına yol açıyor. Eryap A.Ş. CEO’su Emrullah Eruslu, ev ve işyerlerinde içeride oluşan yangının yayılmasını önleyecek en önemli şartın yangın yalıtım sistemi olduğu uyarısını yaparak, “Doğru yalıtım ile yangının, bina içine veya komşu binalara yayılmasını yavaşlatarak, yangın mahallinin güvenli bir şekilde tahliye edilmesi ve oluşabilecek zararın müdahaleye kadar azaltılması sağlanır” dedi.

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR'DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ

SEYR-İ ADALAR’DA MANZARALI REZİDANSTA BALKON KEYFİ İstanbul Anadolu Yakası’nın emlak yatırımında kazandıran bölgesi Maltepe’de, Ofisim İstanbul gibi ünlü projelere imza atan Çelikeller Grup iştiraklerinden olan Yapı Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen rezidans projesi ‘Seyr-i Adalar’ satışa çıktı. Adaları odalarınıza konuk eden 24 katlı Seyr-i Adalar projesi sadece 2+1 ve 3+1 daireler olmak üzere toplam 120 daireden oluşuyor. Her dairede bulunan toplam 7 metrekarelik çift cepheli geniş balkonlar ile etkileyici adalar manzarasında açık hava keyfini yaşayabileceğiniz Seyr-i Adalar projesi üstün teknik donanımı ile de dikkat çekiyor.

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş Köyceğiz Projesi ; Lansmana özel %10 indirim fırsatı ve %15 erken bahar indirim avantajı !

Sinpaş en yeni projesi Köyceğiz ile güneydeki o huzurlu hayatı İstanbul’a taşıyor. Gayrimenkulde 40 yıllık deneyimi, kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı, köy yaşamının huzurundan esinlendiği yeni projesi Köyceğiz projesinin satışlarına devam ediyor. Köy yaşamının doğallığı ile modern şehirli yaşamın tüm olanakları Köyceğiz’de bir araya geliyor. İstanbul Sancaktepe’de 26.000 metrekare arsa üzerinde inşası devam eden Sinpaş Köyceğiz’de, 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçenekleri yer alıyor. İstanbul’da doğal ve huzurlu bir yaşam alanı arayanlar, Köyceğiz projesinin içinde yer alan Orta Kahve’de ve Köy Meydanı’nda aradıkları doğallığı bulacaklar.

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :