Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

Rings İstanbul
Rings İstanbul

  Selin İnşaat'tan emlak sektöründe çığır açacak bir proje ile geliyor. 500 milyon dolarlık yatırımla hayata geçireceği  Rings İstanbul, projesi size özel  yaşanacak yaşam alanları sunuyor.  Rings İstanbul'u diğer projelerden  ayıran 6 ayrıcalıklı yaşam alanları  özellikleri:

Türkiye'de bir ilk: Villa konforundaki daireler
Rings İstanbul dairelerine villa konforu getirdiklerini söyleyen Selçuklu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Öncel, "Rings İstanbul'da her katta iki daire var ama her iki daire sahibi birbirini görmeden yaşıyor. Garajdan asansörle çıktığınız zaman bir taraftaki daire sağdan giriyor, diğeri soldan. Yani, aynı kattaki dairelere bile farklı asansörlerle çıkılıyor" dedi.


Büyük İlgi gören Rings İstanbul Sancaktepe Projesinde Fiyatlar : 192 Bin 500 tl den başlıyor
Selin Yapı tarafından İstanbul Sancaktepe'de inşatına başlanan Rİngs İstanbul'da satışa çıkan 200 dairenin yüzde 70'i satıldı Yapılan fiyat güncellemesiyle birlikte projedeki en düşük konut bedelinin 192 bin 500 tl olarak açıklandı.

Fiesta, Siesta ve Vista olmak üzere 3 farklı bölümden meydana gelen projede toplam 1.500 konut yer alıyor. İlk etabının 2013 Mayıs'ta teslim edilecek Rings İstanbul, 230 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 78 m2 1+1 lerin  fiyatlarının 192 bin 500 tl 146 m2  2+1 ler 322 bin 500, 174 m2 3+1 ler  409 bin 500 ve 213 m2 4+1 daireler de 487 tl  başlayan fiyatlarla  satılıyor  Yüzde 5 peşinat ödenen  projede geri kalan tutar 120 aya kadar vade yapılabiliyor.

 
Aylık taksitlerin 1.885 tl den başladığı Rings İstanbul projesinde Yüzde 75 'şi  yeşil alan olarak ayrılan projenin sosyal donatıları arasında alışveriş merkezi, yüzme havuzu, tenis kortları, golf sahası, mini futbol sahası, basketbol sahası, fitness alanlar, spa, sauna, buhar banyosu ve restoranlar bulunan Rings İstanbul Projesinde . Özel alışveriş merkezi de var. Rings İstanbul'un içinde kendine ait özel bir alışveriş merkezi de var. Bu alışveriş merkezi dünyaca ünlü markaları ve birbirinden şık restoranları bünyesinde barındırıyor.

Rings İstanbul Satış Ofisi
444 86 00
 

Proje : Selin İnşaat ve Ticaret A.Ş. - Rings İstanbul
Konum : İSTANBUL -
Fiyat Aralığı : 192500 - 487000

Etiketler : selin yapı , selin yapı konut projeleri , selin yapı Rings İstanbul , Rings İstanbul satılık daire , Rings İstanbul fiyat listesi , Rings İstanbul kampanya , Rings İstanbul sancaktepe , sancaktepe konut projeleri , anadolu yakası konut projeleri , anado


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :