Projeni Gönder

Projeniz sitemizde yer almıyorsa projenizi ve basın bülteninizi bize gönderin, sitemizde ücretsiz yer alsın.


YAZARLAR
Emlak Proje Haber Yazarı

KREDİ HESPALAMA

Banka Seçiniz :

Kredi Tutarı :

Kredi Vadesi :

Sonuç :

AdanusPark
AdanusPark

 

AdanusPark projesinde peşinatı ertelemenin dışında; 120 aya varan kredilendirmelerde 0.98'lik özel faiz oranlarıyla faydalanma imkanı da sağlanıyor. 
Kartal TEM Bağlantı yolu üzerinde, 10 bin metrekare üzerine inşa edilen AdanusPark, TAGO Mimarlık'tan Gökhan Aktan Altuğ ile Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyor.  
DAİRELER ARASINDA 110 CM BOŞLUK
AdanusParkda tüm daireler arasına 110 cm boşluklar koyularak komşulardan gelen ses engellenirken, Isı ve ses yalıtımı için özel 30 cm Ytong duvar kullanılarak ve mantoloma yapılarak duvar kalınlığı 38 cm'e ulaşıyor. İstanbul'da yüksek katlı binalarda bu duvar kalınlığını ilk kez AdanusPark uyguladı. 
En son deprem yönetmeliğine uygun olarak, yüksek inşaat kalitesiyle ve özel birçok lüks site inşaatlarında kullanılan teknik olan, Konvansiyonel Sistemle inşa edilen projede statik hesaplar,  arsa zemini tamamen sert kaya olduğu halde, depreme dayanma gücü  belirlenenden  daha yüksek mukavemette  beton kullanılarak, deprem güvenliği site sakinleri için en üst seviyede tutuldu. 
Tümü kapalı olan otoparkların yer aldığı projenin yüzde 80'i yeşil alanlara ayrıldı.
AdanusPark'ın sosyal imkanları arasında ise yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terası,  çocuk oyun parkları, özel yürüyüş ve bisiklet yolları, basketbol sahası, fitness center, hobi salonu, cafe lounge alanı ve snack bar bulunuyor. 
AdanusPark, Kartal Real AVM'nin hemen yanında Marmara Denizi ve Adalar manzaralı… 
AdanusPark, yakınında metro, hafif raylı sistem, havaalanı ve deniz otobüsü gibi ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde.
 
Adanus Park 
www.adanuspark.com 
0216 671 14 14
Proje : Çukurova Gayrimenkul İnşaat - AdanusPark
Konum : İSTANBUL - KARTAL
Fiyat Aralığı : 218000 - 496000

Etiketler : adanuspark , çukurova gayrimenkul , adanuspark kampanya bilgileri , adanuspark daire çeşitleri , kartal adanuspark , adanus park vade bilgileri


Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :